User
Pass
2FA
 
 

Sa va vad acum cu cine mai faceti raiduri!
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3896
iorgad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2012 13:07)
Joined: 11 Jul 2012
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 11-07-2012, 15:07:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ati fost smecheri si ati dat afara toti oamenii buni. Sa va vad acum cu cine mai faceti raiduri. Poate 5 man hc ca in rest nu cred ca o sa mai faceti in urmatoarea perioada vreun raid hc. Mult succes loosers!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Inuyasha02

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2016 17:41)
Joined: 14 Oct 2010
Posts: 108, Topics: 5
Location: Undeva departe undeva pe Marte

Reputation: 109.1
Votes: 4

   
Post Posted: 11-07-2012, 16:00:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Soshite omae wa daredesu ka?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rary

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 16:40)
Joined: 12 Aug 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 11-07-2012, 21:40:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pacat ca ati dat rank la toti obositii, ca de cand nu mai este boga sa va f..a, ca asta meritati voi sa fiti f....i, vi s-a urcat la cap tare rau, pacat de unii dintre voi care va mai chinuiti pe acolo...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkspirit15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2017 19:20)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 145, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 87.2
Votes: 5

 
Post Posted: 12-07-2012, 01:43:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

inteleg...sunteti suparati ca din cauza unuia ati iesit toti din guilda, dar sa nu uitam ca inainte sa veniti voi s-a facut progress si fara voi nu e problema.

Stati fara griji, nu am nimic cu voi dar pnm...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 12-07-2012, 09:49:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rary wrote:
Pacat ca ati dat rank la toti obositii, ca de cand nu mai este boga sa va f..a, ca asta meritati voi sa fiti f....i, vi s-a urcat la cap tare rau, pacat de unii dintre voi care va mai chinuiti pe acolo...

Mai dute-n ***** mati de *****... crezi ca daca era boga nu facea la fel? v-ati vazut cu gear si ati inceput sa comentati de parca erati cei mai buni playeri din guilda... cand voi habar nu aveati de un script. Trebuia sa le explic la toti distrusii aia pe care i-atia dus voi in guild fiecare script.. char si pe normal... sa vad ce progres o sa aveti voi cu guilda...cu playeri gen Veny, Holyshizal si Rbx

Posturi unite automat, 12-07-2012, 10:49:06

iorgad wrote:
Ati fost smecheri si ati dat afara toti oamenii buni. Sa va vad acum cu cine mai faceti raiduri. Poate 5 man hc ca in rest nu cred ca o sa mai faceti in urmatoarea perioada vreun raid hc. Mult succes loosers!

Inafara de Qrv care avea un loc asigurat la toate raidurile restu erati o gloata de tarani care habar nu aveati de un script



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pogo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-08-2012 16:58)
Joined: 02 May 2012
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 2

Post Posted: 12-07-2012, 13:44:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iorgad wrote:
Ati fost smecheri si ati dat afara toti oamenii buni. Sa va vad acum cu cine mai faceti raiduri. Poate 5 man hc ca in rest nu cred ca o sa mai faceti in urmatoarea perioada vreun raid hc. Mult succes loosers!

Rary wrote:
Pacat ca ati dat rank la toti obositii, ca de cand nu mai este boga sa va f..a, ca asta meritati voi sa fiti f....i, vi s-a urcat la cap tare rau, pacat de unii dintre voi care va mai chinuiti pe acolo...


Draga Domnule Cine Esti Tu Mare Smecher impreuna cu Tudor,

Rankurile mari au fost date de catre raluca si vor fi date in continuare de catre ea ! De asemenea ce este cu propaganda asta de ura impotriva noastra ? Chiar daca am gresit, nu faci ceea ce ai facut , k ? Intri pe global si spui minciunele despre noi -_- .... De ce ? Ce ai putea sa rezolvi ? Si daca tu spui adevarul rezulta ca noi uram pe toata lumea si ne folosim de ei pentru a face raiduri=> ... Ti se pare ca nu luam oameni din guilda pentru 10 hc ? Ti se pare ca erai exclus ?
Caci practic tot ceea ce ai zis despre noi asta rezulta -_-... si chiar nu suport oameni ca voi !

Daca chiar erai de treaba plecai cu fruntea sus indiferent care o fi fost motivul ! Nu faceai nesimtirea asta ! Chiar nu credeam ca puteati sa faceti asa ceva ... mi se pare copilaresc -...
Este ca si cand esti concediat de la o firma buna si dupaia tu te duci in strada si zici ca ca firma aia te uraste ! ( dupa cat te-a platit nu stiu cum ai putea sa zici asa ceva, dar na imaginatia...)
Deci Te Rog sa incetezi cu mesajele alea de ura si sa privesti in fata ! Bati pasul pe loc facand chestia asta si nu mai apuci sa te distrezi, ca asta este scopul jocului....




Cu multa sinceritate ,


Dragoste

P.S.

/ ) / )
( ^.^ ) ~Peace~
C(") (")

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 12-07-2012, 16:01:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cred ca v'am tratat cu destul respect incat sa nu se ajunga la chestii de genu asta niciodata, Iorgad - holyshizal? Va credeam baieti buni, ma trezesc cu injuraturi si cu vorbe aruncate pe la spate, Felicitari pt reusitele care le'ati avut in aceasta guild, si mult succes in nemuritorii, Sper sa nu mai aud de voi

Posturi unite automat, 12-07-2012, 17:01:51

PS: TOPIC CLOSED, Rog un gm delete topic


Only god can Judge me !




Last edited by boga4life on 12-07-2012, 16:29:03; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rary

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 16:40)
Joined: 12 Aug 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 12-07-2012, 16:03:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dragoste sincer, fa o comparatie intre raspunsul tau, si al lui hwt, stii ca nu am avut nimic niciodata cu nimeni, dar atitudinea lui hwt si inca 2,3 nu le dau nume care se cred vedete, sau nu le inteleg atitudinea in guilda, sincer... si hwt, chiar daca sunt adusi de mine, prietenii mei erau triali, eu cand iti ziceam sa ii iei in raid pe unii din ei, iti ziceam cu scopul sa prinda si ei un raid sa mai invete, chiar daca luam wipe la 10n, triali trebuie incercati,iar tu ca raid leader, mai intai trebuie sa le explici ce trebuie sa faca,ti-au zis clar unii dintre ei ca nu stiu ce trebuie sa faca, ce progres vrei tu cand nici la 10n cu triali nu explici?Imi reprosai mie ca ei nu au habar, am garantat eu pt vreunu din ei cand v-am rugat sa le dati invite in guilda?V-am rugat doar daca vreti sa invitati un prieten,2,3 si tot asa s-au strans ceva,ceva,ca s-a lipit ceva de ei si au avansat sau nu asta este problema lor nu a mea.Nu te-a oprit nimeni sa-i dai afara sau sa-i sanctionezi si ce ai facut tu hwt? Ti-ai varsat nervii pe holy care stii si tu destul de bine ca suntem prieteni f buni si am ajutat la raid progres, gachievement`s si pe fiecare care ne-a cerut ajutorul din guilda. spank care probabil nici macar nu avea habar de holyshizal, pt ca stiti si voi ca el nu mai jucase de mult timp, holy era ocupat cu munca si nu mai avea timp sa joace, spank urla in gura mare pe ts sa-i dea kick si hwt il injura si asta doar ca v-a reprosat ceva ca nu sunteti in stare sa organizati un raid cum trebuie,poate a injurat la nervi, dar nu raspund eu pentru atitudinea lui.Frumos din partea lor. Si dc? pentru ca a iesit din raid, dupa ce dadusem fail in bwd 10 hc cu 3 druizi in raid, schimb de caractere intre membrii raidului,toate *****,timp pierdut aiurea, 1 ora la magmaw si la restul boss`ilor sa nu mai zic. Cu 19 oameni online.. se astepta si el la ceva mai organizat, la ceva mai gandit cum se petrecea cu ceva timp in urma, cand juca el, dar cu un asa raid, gandit ca... si oameni care injura pe toata lumea, eu pe hwt nu l`am injurat nici dupa ce am iesit din guilda, dar a avut el grija "sa mi-o zica"... mi se pare normal sa te enervezi si faptul ca a injurat... nu-mi ziceti ca v-ati simtit insultati unii din voi pentru ca si voi o faceti. Dupa ce i-ati dat gkick, gestul meu mi s-a parut absolut normal, eram de fata, am vazut ce s-a intamplat si nu regret ca am iesit din guilda, pentru restul nu raspund, dar dupa cum ati vazut si gestul lor a fost asemanator cu al meu. hwt sa-ti mai zic ceva, oamenii pe care ii injurai tu in raid, fara sa le explici nimic, prietenii mei, care te-am rugat sa-i iei in raid, sunt cu mult mai maturi decat tine, atat ca varsta cat si ca mentalitate, eu ii cunosc mai bine ca tine, ca am jucat aproximativ 2 ani cu ei, pe un alt server. Cat despre antireclama sau ce indrugi tu acolo Dragoste - crede-ma ca nu era adresata guildei ci oamenilor care au fost nesimtiti cu noi si sper sa se simta, daca nu, asta e, noi nu putem coabita cu asemenea specimene atata timp cat ei au o asemena atitudine. Numai bine si crede-ma ca stiu ca este vorba doar despre un joc, dar atitudinea nu-i scuza, spor la joc si succes in continuare -
P.S.
"Much love" -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Inuyasha02

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2016 17:41)
Joined: 14 Oct 2010
Posts: 108, Topics: 5
Location: Undeva departe undeva pe Marte

Reputation: 109.1
Votes: 4

   
Post Posted: 12-07-2012, 16:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer mie imi pare rau ca ati iesit pt ca neam distrat de minune inpreuna notivele din cauza la care ati iesit sincer numi pasa e pacat cativa erati chiar buni simi pare rau sa vad ca iesit asa da nu am ce face e decizia voastra sper doar sa va merga bine in continuare Sayōnara



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rary

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 16:40)
Joined: 12 Aug 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 12-07-2012, 16:43:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

boga4life wrote:
Eu cred ca v'am tratat cu destul respect incat sa nu se ajunga la chestii de genu asta niciodata, Iorgad - holyshizal? Va credeam baieti buni, ma trezesc cu injuraturi si cu vorbe aruncate pe la spate, Felicitari pt reusitele care le'ati avut in aceasta guild, si mult succes in nemuritorii, Sper sa nu mai aud de voi

Posturi unite automat, 12-07-2012, 17:01:51

PS: TOPIC CLOSED, Rog un gm delete topic


Vorbesti de respect, poate ii inveti si pe unii dintre ei ce-i aia. "sa nu mai aud de voi" ? poate asculti si partea noastra de problema, ca deja stiu care-i atitudinea lor in guilda in momentul asta, ca am fost acolo si stiu cum e, nemuritorii ce are? nu va inteleg am fost in wee pee in moonwells pana acum si nu a ras nimeni de denumire, chiar am jucat cu ff mare placere sub numele ala -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 12-07-2012, 17:04:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu oricum nu o sa inteleg niciodata de unde apatia asta intre voi, cand eram eu on nici unu nu aveati nici o plangere de facut, nici o reclamatie nimic, intradevar pe unii prieteni deai tai iam vazut si eu ca sunt praf si iam lasat in pace, doar ca miam propus sa nui mai iau in raiduri, ii lasam in guild pt ca mi se pare normal ca oamenii care se cunosc in RL sa joace si impreuna , in fine, asta daca puteti sami raspundeti si mie, de unde apatia, si care sunt aia 2-3 care va injura (inafara de mine , binenteles )

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 12-07-2012, 17:15:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu unu vreau exact sa imi explici tudore cand am injurat eu pe ts asa cum ati injurat voi 2 in seara aceea. Sa imi zici de cate ori nu am explicat scriptul la unu din amicii tai...si de cate ori trebuiau sa isi ia gkick pt ca nu avea habar nici scriptul pe normal... ce raid sa faci ma cu oameni care pe 10n sta in fata la valiona cand da flames? cu holyshizal care da 10k dps in bwd 10hc si dupa are curajul sa il injure pe illctra ca am luat wipe din cauza ca nu era heal?
Cu oameni gen Veny care era mereu cu nasu pe sus si spunea la raiduri "hai HUTULE explica scriptul" ca lui ii era lene sa se uite pe youtube
Btw pe Holyshizal nu si-a razbunat nimeni nervi...i-am spus clar sa nu mai vb asa pe ts si daca nu ii convine cum merge raidu sa dea leave..v-am injurat eu in seara aia? am pronuntat macar o data cuvantul "pu*a"? asa cum ati facut voi?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spankdat

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2014 20:13)
Joined: 15 Jul 2010
Posts: 114, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 124.8
Votes: 5

 
Post Posted: 13-07-2012, 00:04:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rary wrote:
[...]spank care probabil nici macar nu avea habar de holyshizal, pt ca stiti si voi ca el nu mai jucase de mult timp, holy era ocupat cu munca si nu mai avea timp sa joace, spank urla in gura mare pe ts sa-i dea kick si hwt il injura si asta doar ca v-a reprosat ceva ca nu sunteti in stare sa organizati un raid cum trebuie,poate a injurat la nervi, dar nu raspund eu pentru atitudinea lui.Frumos din partea lor.[...]


Urlam in gura mare? Mi se pare nesimtire din partea lui tinand cont de faptul ca de cate ori avea cate o problema si spunea pe guild ca e nu e luat in raiduri m-am oferit sa-l ajut, i-am explicat scripturile de fiecare data etc. Reprosul din partea lui a fost , citez " INVATATI-VA CLASELE INAINTE SA VENITI IN RAID " in cazul in care el avea 14k dps la magmaw. Chiar mi se pare nesimtire. Si evident ca omul se enerveaza cand esti afk 70% din raid si cand revi incepi sa PLM PLM PLM PLM

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 14-07-2012, 00:45:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va rog frumos sa va potoliti cu discutia asta, asta e, mult noroc in continuare tuddor, salsal @ company ( de cei 2 imi pare rau , de restu nu prea ) multa bafta in continuare

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rary

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 16:40)
Joined: 12 Aug 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 14-07-2012, 10:35:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sott wrote:
Eu unu vreau exact sa imi explici tudore cand am injurat eu pe ts asa cum ati injurat voi 2 in seara aceea. Sa imi zici de cate ori nu am explicat scriptul la unu din amicii tai...si de cate ori trebuiau sa isi ia gkick pt ca nu avea habar nici scriptul pe normal... ce raid sa faci ma cu oameni care pe 10n sta in fata la valiona cand da flames? cu holyshizal care da 10k dps in bwd 10hc si dupa are curajul sa il injure pe illctra ca am luat wipe din cauza ca nu era heal?
Cu oameni gen Veny care era mereu cu nasu pe sus si spunea la raiduri "hai HUTULE explica scriptul" ca lui ii era lene sa se uite pe youtube
Btw pe Holyshizal nu si-a razbunat nimeni nervi...i-am spus clar sa nu mai vb asa pe ts si daca nu ii convine cum merge raidu sa dea leave..v-am injurat eu in seara aia? am pronuntat macar o data cuvantul "pu*a"? asa cum ati facut voi?




Eu unu, cu tine nu mai am ce discuta ma,dara-mi-te sa-ti explic, doar sa-mi zici saru mana ca nu ti-am facut post pe forum pentru mute, ca il aveai te asigur. Mai educa-te si tu!

spankdat wrote:
Urlam in gura mare? Mi se pare nesimtire din partea lui tinand cont de faptul ca de cate ori avea cate o problema si spunea pe guild ca e nu e luat in raiduri m-am oferit sa-l ajut, i-am explicat scripturile de fiecare data etc. Reprosul din partea lui a fost , citez " INVATATI-VA CLASELE INAINTE SA VENITI IN RAID " in cazul in care el avea 14k dps la magmaw. Chiar mi se pare nesimtire. Si evident ca omul se enerveaza cand esti afk 70% din raid si cand revi incepi sa PLM PLM PLM PLM



Tu, sa-ti bagi mintile-n cap,ca nu esti atat de importanta incat sa iei decizii de genul pe cine sa dea afara din guilda si pe cine nu, vezi-ti lungul nasului. Holy despre care vorbesti tu, in ultima perioada fusese veny, ii daduse charul lui, in raidul asta, intrase el,real holy, fii si tu mai atenta la detalii ca esti praf nu s-ar fi plans holy la tine niciodata,esti hilara - Si app. tie nu iti sarea nimeni in cap, cand te duceai si mancai, spalai vase, o mai labareai ce kkt faceai tu, ca am prins raiduri cu tine si te-am vazut si stiu ce inseamna sa faci raid cu oameni ca tine, carora nu le pasa de restul oamenilor care asteapta pentru ca se cred importanti.. holy cand a vazut ca am stat aproape 1 ora la magmaw si apoi ati inceput cu schimb de caractere, cu plm, cand in guilda mai erau oameni on. sa ziceti mersi ca nu am inceput si eu sa-mi bag in voi, ca la cati nervi imi facuserati cu raidu vietii.... Ce dps sa faci ma cu raidul ala pe care il facuseti voi ?-

boga4life wrote:
Eu oricum nu o sa inteleg niciodata de unde apatia asta intre voi, cand eram eu on nici unu nu aveati nici o plangere de facut, nici o reclamatie nimic, intradevar pe unii prieteni deai tai iam vazut si eu ca sunt praf si iam lasat in pace, doar ca miam propus sa nui mai iau in raiduri, ii lasam in guild pt ca mi se pare normal ca oamenii care se cunosc in RL sa joace si impreuna , in fine, asta daca puteti sami raspundeti si mie, de unde apatia, si care sunt aia 2-3 care va injura (inafara de mine , binenteles )



Apatia boga, crede-ma ca nu stiu nici eu, era si salsal de fata la tot ce s-a intamplat, a vazut de unde au plecat lucrurile si asa ca am decis ca e mai bine, decat cu oameni ca hwt, illectra si spank care tin si cu dintii de un loc intr-un raid, chiar daca l-au facut de alte zeci de ori, vin cu toate caracterele, mai sunt si ingamfati. Da baieti si fete asta-i situatia, cativa dintre voi v-ati vazut prea sus si v-ati pisat pe oameni ca mine,salsal,holy, etc. ca nu suntem singurul incident de genul asta -

multa bafta in contiunare, am avut placeri si neplaceri, dar a fost frumos.mie unu mi-a placut -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 03-10-2024, 01:26:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x