User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message47360
Makhpella

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2016 13:39)
Joined: 11 Oct 2011
Posts: 115, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 53
Votes: 8

 
Post Posted: 10-07-2012, 14:55:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce spart ala - Auzi, jeg e injuratura - Cati suferinzi si prosti si etc gasesti in jocu asta. Oricum s-a simtit, ca altfel nu facea post pe forum
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 10-07-2012, 15:06:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da retardu ala de ukn se baga si el in seama ca plange dupa guilda noastra ca e prea prost si nu stie juca
ca daca ar fi sa o luam dupa reguli, la cum a inceput el sa ne injure ar fi trb sa primeasca mute o luna intreaga

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
baracuss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2014 13:25)
Joined: 07 Mar 2012
Posts: 67, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 29.4
Votes: 6

Post Posted: 10-07-2012, 20:15:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pronuntzi ukn zici ca tragi apa la WC - nob de copchil


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Makhpella

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2016 13:39)
Joined: 11 Oct 2011
Posts: 115, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 53
Votes: 8

 
Post Posted: 11-07-2012, 17:34:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tocmai am ridicat trollingul la un nivel mult mai mare decat orice a fost vreodata pe serveru asta -
Atramedes 25n cu dragii nostri sufernizi INL. Mai avea 1 milion jumate, era aproape de intrare, dau taunt, wipe si pica si bossu din dot-uri -
They see me rollin', they hatin'! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 11-07-2012, 18:40:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Makhpella wrote:
Tocmai am ridicat trollingul la un nivel mult mai mare decat orice a fost vreodata pe serveru asta -
Atramedes 25n cu dragii nostri sufernizi INL. Mai avea 1 milion jumate, era aproape de intrare, dau taunt, wipe si pica si bossu din dot-uri -
They see me rollin', they hatin'! -


esti tare...gg , te-ai suparat ca erai ultimu la dps la fiecare boss a? - te inteleg atat poti , atat puteti , sa dati wipe-uri...ma gandesc si ca wipe dupa wipe la fiecare boss v-a intrat deja in mana sa faceti bosii cu wipe-uri acolo la voi...e aiurea nu? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Makhpella

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2016 13:39)
Joined: 11 Oct 2011
Posts: 115, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 53
Votes: 8

 
Post Posted: 11-07-2012, 18:54:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amuzantule, tu crezi ca m-am obosit sa dau dps in raidu ala? - Nu-mi bat eu capu cu raiduruile cu globalu, mai ales normale - Oricum, crezi ce vrei, te anunt cand ma intereseaza parerea ta/voastra a celor din INL. Bafta!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 11-07-2012, 22:53:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sharkyman wrote:
Makhpella wrote:
Tocmai am ridicat trollingul la un nivel mult mai mare decat orice a fost vreodata pe serveru asta -
Atramedes 25n cu dragii nostri sufernizi INL. Mai avea 1 milion jumate, era aproape de intrare, dau taunt, wipe si pica si bossu din dot-uri -
They see me rollin', they hatin'! -


esti tare...gg , te-ai suparat ca erai ultimu la dps la fiecare boss a? - te inteleg atat poti , atat puteti , sa dati wipe-uri...ma gandesc si ca wipe dupa wipe la fiecare boss v-a intrat deja in mana sa faceti bosii cu wipe-uri acolo la voi...e aiurea nu? -



uiti ca am avut palac la voi in guilda ??? uiti cand ati luat si voi 3 wipe la omnotron si 2 la atramedes pe 25h ? ??? ?? termina cu suferinta ok ? - si da noi luam wipe-uri recunosc dar eu fac 5 raiduri bwd 10h si 2 25h si impart playeri cu mai mult skill la toate raidurile - nu fac 2 raiduri de 10h ca voi - deja incepeti cu prea multa suferinta v-am zis .... si cred ca vreti sa va demonstrez ca sunteti slabi - .... am zis sa fiu baiat bun si sa pastram un respect intre noi dar nu voi sunteti zeii ~





Last edited by decenu on 11-07-2012, 22:59:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pieptdepui

[King of Agricola]



Status: Offline
(since 31-12-2014 07:57)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 142, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 85.3
Votes: 4

 
Post Posted: 11-07-2012, 22:57:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=XSkbM0Ijl-g:



Just Click Play



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dlcaporal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2012 11:26)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 82, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 65
Votes: 3

Post Posted: 11-07-2012, 23:13:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

decenu wrote:
Sharkyman wrote:
Makhpella wrote:
Tocmai am ridicat trollingul la un nivel mult mai mare decat orice a fost vreodata pe serveru asta -
Atramedes 25n cu dragii nostri sufernizi INL. Mai avea 1 milion jumate, era aproape de intrare, dau taunt, wipe si pica si bossu din dot-uri -
They see me rollin', they hatin'! -


esti tare...gg , te-ai suparat ca erai ultimu la dps la fiecare boss a? - te inteleg atat poti , atat puteti , sa dati wipe-uri...ma gandesc si ca wipe dupa wipe la fiecare boss v-a intrat deja in mana sa faceti bosii cu wipe-uri acolo la voi...e aiurea nu? -



uiti ca am avut palac la voi in guilda ??? uiti cand ati luat si voi 3 wipe la omnotron si 2 la atramedes pe 25h ? ??? ?? termina cu suferinta ok ? - si da noi luam wipe-uri recunosc dar eu fac 5 raiduri bwd 10h si 2 25h si impart playeri cu mai mult skill la toate raidurile - nu fac 2 raiduri de 10h ca voi - deja incepeti cu prea multa suferinta v-am zis .... si cred ca vreti sa va demonstrez ca sunteti slabi - .... am zis sa fiu baiat bun si sa pastram un respect intre noi dar nu voi sunteti zeii ~


hmm...eu din cate stiu ajungem sa facem cate 4 , 5 raiduri de 10 h BWD lejer...nu stiu de unde ai scoso pe asta ca facem 2 dar in fine naveti de unde sa stiti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xerenex

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2013 00:59)
Joined: 18 Apr 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 78
Votes: 2

 
Post Posted: 12-07-2012, 01:10:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voi astia din INL sincer nu aveti si voi o viata/un forum,adica ce sa zic dupa nume nu prea - - si sincer nu ne intereseaza cate raiduri faceti voi,pana acuma nush daca noi neam bagat in seama cu vreo guillda sau ceva,dar voi pro st srv nu aveti ce face,zburati la voi pe forum si stati acolo.IN fine
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 12-07-2012, 01:25:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba crede-ma ca am de unde sa stiu .... vad ca nu va potoliti si chiar nu va permit sa imi insultati guilda ok incep si eu ~ cine e defapt I need a wife pardon life ???: destroy era un anonim in betrayers si sa gandit el sa faca o guilda , cu ajutorul multor playeri din hkp cu off chare a umplut guilda si incet incet a inceput sa aibe progres , sa nu mai zicem ca au donat si ei pt level la guild - ehh au avut si ei o perioada nasoala dupa aceea cand s-au despartit de multe off chare din hkp si sa gandit baiatu sa se puna pe recrutari dar in ce sens ??? wish la oameni din alte guilde si rugandu-se de ei sa se alature guildei INL (asa e destroy ?? mint stiu mint... ) darkdk a fost refuzat in divinity si acuma saracu sufera de guilda buna ... pai domnilor eu oficial am terminat orice respect fata de voi si va pot spune cu drag sugeti-o ~ app destroy ai uitat ca la eventul lu kos te milogeai de mine sa iti dau detalii despre bos ?? ??

 
Staff message (Rizwan):
 
+1 limbaj




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 12-07-2012, 07:41:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

decenu wrote:
ba crede-ma ca am de unde sa stiu .... vad ca nu va potoliti si chiar nu va permit sa imi insultati guilda ok incep si eu ~ cine e defapt I need a wife pardon life ???: destroy era un anonim in betrayers si sa gandit el sa faca o guilda , cu ajutorul multor playeri din hkp cu off chare a umplut guilda si incet incet a inceput sa aibe progres , sa nu mai zicem ca au donat si ei pt level la guild - ehh au avut si ei o perioada nasoala dupa aceea cand s-au despartit de multe off chare din hkp si sa gandit baiatu sa se puna pe recrutari dar in ce sens ??? wish la oameni din alte guilde si rugandu-se de ei sa se alature guildei INL (asa e destroy ?? mint stiu mint... ) darkdk a fost refuzat in divinity si acuma saracu sufera de guilda buna ... pai domnilor eu oficial am terminat orice respect fata de voi si va pot spune cu drag sugeti-o ~ app destroy ai uitat ca la eventul lu kos te milogeai de mine sa iti dau detalii despre bos ?? ??


Orice guilda incepe asa ,orice GM sau secGm isi trimite cati-va caini la scout prin alte guilde sa vada cum se mananca acolo si dupa sa extraga playerii de acolo.Si cei din hkp/deathwish au vrut oameni de la noi ( nu zic care ) asa ca nu o da in strambe ,dupa cum am zis ai multi playeri de la noi din guilda care au luat gkick pe motiv de incompetenta.
Cat despre raid-ingul nostru avem 66 de playeri( 3 classy si 2 social) si se fac 2 raiduri de 25h (al 2-lea cei drept completat cu offchare pentru ca stim si alte clase nu numai main-urile) si 4-5 de 10h .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 12-07-2012, 08:08:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate îmi amintesc HKP și INL au fãcut ceva la event. Voi?
Scuzați baieții care au intrat la voi pe subforum și au început scandalul, dar asta nu vã dã dreptul sã jigniți toatã guilda.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Classic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2013 14:26)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 117, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 67.1
Votes: 2

Post Posted: 12-07-2012, 10:46:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

decenu wrote:
uiti ca am avut palac la voi in guilda ??? uiti cand ati luat si voi 3 wipe la omnotron si 2 la atramedes pe 25h ? ??? ??

Te auzi ce zici? Tu iti permiti sa vorbesti de wipe-uri? Pai aduti aminte ma, cand am stat intr-o seara cam 3 ore la un bwd25h. Aduti aminte cand se lua intruna wipe la ODS, sau cand nu stia lumea bine scriptul la Atramedes si se mai lua wipe si acolo.

decenu wrote:
si da noi luam wipe-uri recunosc dar eu fac 5 raiduri bwd 10h si 2 25h si impart playeri cu mai mult skill la toate raidurile -


5 raiduri de 10h si 2 de 25h? Really? Abia se strangea lume capabila de 25h si de maxim 3 raiduri de 10h, dar bineinteles ca la 10h wipe-urile erau in floare. Primul raid mai era cum mai era, dar raidul 2 si 3, erau mai mult decat praf, erau pamant de flori. La raidul 3, adu-ti aminte ca se faceau 2, maxim 3 bossi.

decenu wrote:
si cred ca vreti sa va demonstrez ca sunteti slabi

Slabi cum suntem noi, best time al nostru la bwd25 e probabil de 2 ori mai mic ca best time al vostru. Persoanele astea pe care le numesti tu slabe, stiu macar sa joace WoW, stiu sa imparta loot-ul la boss. Spune-le tu oamenilor cum pentru Dragon Bone Warhelm, avea voie sa dea DKP doar tank-ul, ca in viziunea ta asta e head de tank. Nu cred ca esti tu persoana care poate spune despre cineva ca e slab.



Retribution Paladin 4.0.6 Addons

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 12-07-2012, 10:53:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Classic wrote:
Spune-le tu oamenilor cum pentru Dragon Bone Warhelm, avea voie sa dea DKP doar tank-ul, ca in viziunea ta asta e head de tank.


JUST MADE MY DAY -))))))))))

@Decenu - aveam tot respectu pt tine inainte de comentariul tau de mai sus , nu cred ca s-ar fi intamplat nimic din toate certurile astea daca iti controlai oamenii si nu faceau pe eroii doar de dragu distractiei personale , intai controleaza-ti oamenii si dupa vii cu pretentii cum ca suntem suferinte...sau mai nou cu asta va ocupati?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Next    


The time now is 25-04-2024, 12:04:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x