User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23, 24, 25  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message47372
Makhpella

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2016 13:39)
Joined: 11 Oct 2011
Posts: 115, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 53
Votes: 8

 
Post Posted: 12-07-2012, 11:27:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scumpii mei lifelessi...Va spun aceeasi chestie care mi-ati spus-o voi pe forumul vostru. Stati acolo.
Am o singura dilema: In cate bucati va este fractionat creierul daca ati ajuns sa va luati de toata guilda Divinity din cauza acelui raid nereusit cu globalul? Sau aveti macar aceasta chestie in cutia craniana? Nu va obositi sa raspundeti, nu ma intereseaza raspunsul. Uite, mai am ceva pentru voi.


Acum va rog sa va duceti pe forumul vostru si sa plangeti cat vreti din cauza a ceea ce v-am facut, scutiti toata guilda Divinity de "inteligenta" voastra.Sau pe scurt, GTFO!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
baracuss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2014 13:25)
Joined: 07 Mar 2012
Posts: 67, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 29.4
Votes: 6

Post Posted: 12-07-2012, 11:57:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cine dreq sunt si alde i need life astia?- de tot sufera paicea? ba noi macar avem o denumire la guilda decenta,pana si "terminator" suna mai bne sau "cini minis" ,sau "themix" ... i need a life - mai bne redenumiti "i need a wife" - asa ca gura paicea mai ushor k vin peste voi.copchii nabi
ps:luxor tradatoru huaaaa -) -

Posturi unite automat, 12-07-2012, 12:57:01

ba sove mai invatza cu waru - slabane apoi sa vii sa comentezi aici la mne in casa!!! -


 
Staff message (Zohlomg):
 
+1 si tu




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Classic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2013 14:26)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 117, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 67.1
Votes: 2

Post Posted: 12-07-2012, 12:00:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baracuss wrote:
cine dreq sunt si alde i need life astia?- de tot sufera paicea? ba noi macar avem o denumire la guilda decenta,pana si "terminator" suna mai bne sau "cini minis" ,sau "themix" ... i need a life - mai bne redenumiti "i need a wife" - asa ca gura paicea mai ushor k vin peste voi.copchii nabi
ps:luxor tradatoru huaaaa -) -

Posturi unite automat, 12-07-2012, 12:57:01

ba sove mai invatza cu waru - slabane apoi sa vii sa comentezi aici la mne in casa!!! -


Du-te la baie, spala-te pe fata, da-ti 2 palme si revino pe forum. Invata sa folosesti corect limba romana si dupa iti permiti sa critici.



Retribution Paladin 4.0.6 Addons

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-07-2012, 12:43:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Olo aline:| daca ai ajuns atat de jos e grav. Termina cu astea dale report ( si mie daca chiar simti nevoia ). - Btw. Nu iti mai farmez sabia - o bag in cutie si ii dau foc -( sa nu folosesc cuvinte urate / cenzurari)! NU uita regula 5!! https://youtube.com/watch?v=bvmEZiIX3Yg:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 12-07-2012, 14:25:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Classic wrote:
decenu wrote:
uiti ca am avut palac la voi in guilda ??? uiti cand ati luat si voi 3 wipe la omnotron si 2 la atramedes pe 25h ? ??? ??

Te auzi ce zici? Tu iti permiti sa vorbesti de wipe-uri? Pai aduti aminte ma, cand am stat intr-o seara cam 3 ore la un bwd25h. Aduti aminte cand se lua intruna wipe la ODS, sau cand nu stia lumea bine scriptul la Atramedes si se mai lua wipe si acolo.

decenu wrote:
si da noi luam wipe-uri recunosc dar eu fac 5 raiduri bwd 10h si 2 25h si impart playeri cu mai mult skill la toate raidurile -


5 raiduri de 10h si 2 de 25h? Really? Abia se strangea lume capabila de 25h si de maxim 3 raiduri de 10h, dar bineinteles ca la 10h wipe-urile erau in floare. Primul raid mai era cum mai era, dar raidul 2 si 3, erau mai mult decat praf, erau pamant de flori. La raidul 3, adu-ti aminte ca se faceau 2, maxim 3 bossi.

decenu wrote:
si cred ca vreti sa va demonstrez ca sunteti slabi

Slabi cum suntem noi, best time al nostru la bwd25 e probabil de 2 ori mai mic ca best time al vostru. Persoanele astea pe care le numesti tu slabe, stiu macar sa joace WoW, stiu sa imparta loot-ul la boss. Spune-le tu oamenilor cum pentru Dragon Bone Warhelm, avea voie sa dea DKP doar tank-ul, ca in viziunea ta asta e head de tank. Nu cred ca esti tu persoana care poate spune despre cineva ca e slab.



amaratule tu ai iesit de la noi din guilda acuma 3 luni :)

Posturi unite automat, 12-07-2012, 15:22:30

decenu wrote:
ba crede-ma ca am de unde sa stiu .... vad ca nu va potoliti si chiar nu va permit sa imi insultati guilda ok incep si eu ~ cine e defapt I need a wife pardon life ???: destroy era un anonim in betrayers si sa gandit el sa faca o guilda , cu ajutorul multor playeri din hkp cu off chare a umplut guilda si incet incet a inceput sa aibe progres , sa nu mai zicem ca au donat si ei pt level la guild - ehh au avut si ei o perioada nasoala dupa aceea cand s-au despartit de multe off chare din hkp si sa gandit baiatu sa se puna pe recrutari dar in ce sens ??? wish la oameni din alte guilde si rugandu-se de ei sa se alature guildei INL (asa e destroy ?? mint stiu mint... ) darkdk a fost refuzat in divinity si acuma saracu sufera de guilda buna ... pai domnilor eu oficial am terminat orice respect fata de voi si va pot spune cu drag sugeti-o ~ app destroy ai uitat ca la eventul lu kos te milogeai de mine sa iti dau detalii despre bos ?? ??



rizwan unde vezi tu injurii aici ??????? a suge nu mi se pare insulta sau altceva

SÚGE, sug, vb. III. Tranz. 1. A trage cu gura sau cu botul laptele din sân, din țâțã. ◊ Expr. A suge (ceva) o datã (sau împreunã) cu laptele mamei = a dobândi o deprindere din cea mai fragedã copilãrie. A-și suge de sub unghii = A fi foarte zgârcit.  A sorbi un lichid, un suc etc. Albina suge nectarul florilor.  A dizolva ceva încet în gurã și a mânca; a topi ceva puțin câte putin. Suge o bomboanã.  A trage în piept, a aspira. ◊ Intranz. A suge din țigarã. 2. (Depr.) A goli conținutul unui vas; a bea.  (Fam.) A fi bețiv. 3. (Despre un corp poros) A absorbi lichide. 4. Fig. A stoarce de avere, de putere, de vlagã; a secãtui, a slei. ◊ Expr. A suge (pe cineva) pânã la mãduvã = a-i lua (cuiva) tot ce are, a-l sãrãci. A suge sângele cuiva (sau din cineva) = a exploata, a asupri, a chinui pe cineva.  Refl. (Despre ființe) A fi tras la fațã, a slãbi. [Perf. s. supsei, part. supt] – Lat. sugere.

Posturi unite automat, 12-07-2012, 15:25:11

Sharkyman wrote:
Classic wrote:
Spune-le tu oamenilor cum pentru Dragon Bone Warhelm, avea voie sa dea DKP doar tank-ul, ca in viziunea ta asta e head de tank.


JUST MADE MY DAY -))))))))))

@Decenu - aveam tot respectu pt tine inainte de comentariul tau de mai sus , nu cred ca s-ar fi intamplat nimic din toate certurile astea daca iti controlai oamenii si nu faceau pe eroii doar de dragu distractiei personale , intai controleaza-ti oamenii si dupa vii cu pretentii cum ca suntem suferinte...sau mai nou cu asta va ocupati?



prietene ia verificati forumul si vezi ca mi-am cerut scuze in numele celor de la mine din guilda dar deja cand am vazut ca toti ratatii din inl precum deaddk incep sa dea in guilda mea nu am mai putut sa ma abtin -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
encrypt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2017 05:57)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 15, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 38.2
Votes: 3

Post Posted: 12-07-2012, 14:28:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acest subforum este dedicat exclusiv discutiilor despre guilda The Divinity si playerii sai.Am sa va rog,in primul rand pe cei din The Divinity sa incetati orice discutie despre injurii intre voi si alti playeri de pe global sau ce anume faceti voi la raiduriile cu globalu,si in al doilea rand celor din alte guilde care posteaza aici!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 12-07-2012, 14:33:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

decenu wrote:
si cred ca vreti sa va demonstrez ca sunteti slabi

Slabi cum suntem noi, best time al nostru la bwd25 e probabil de 2 ori mai mic ca best time al vostru. Persoanele astea pe care le numesti tu slabe, stiu macar sa joace WoW, stiu sa imparta loot-ul la boss. Spune-le tu oamenilor cum pentru Dragon Bone Warhelm, avea voie sa dea DKP doar tank-ul, ca in viziunea ta asta e head de tank. Nu cred ca esti tu persoana care poate spune despre cineva ca e slab.[/quote]

ai demonstrat inca o data ca joci wow doar pe privat - ~ ce bonus are headu ala ??? stamina ??? de cand head cu soket de stamina e de dps ??? ca nu aveti voi alt item pe freakz sa purtati sa ala e bun nu inseamna ca e de dps blizzard spune ca e de tank atunci e de tank - ~ deci categoric tanci au prioritate iar dps dau roll la el cand nu are nevoie nici un tank nevoie .... Eu am comentat de regulile voastre de comunisti ??? sa scazi dkp daca mori de pe lift din bwd ???~ BA COPIILOR SUNTETI JALNICI , continuati continuati sa va dau cu tastatura in cap ca vad ca deja suferiti prea mult pt un loc 3 amarat la event - ~

Posturi unite automat, 12-07-2012, 15:33:40

decenu wrote:
decenu wrote:
si cred ca vreti sa va demonstrez ca sunteti slabi

Slabi cum suntem noi, best time al nostru la bwd25 e probabil de 2 ori mai mic ca best time al vostru. Persoanele astea pe care le numesti tu slabe, stiu macar sa joace WoW, stiu sa imparta loot-ul la boss. Spune-le tu oamenilor cum pentru Dragon Bone Warhelm, avea voie sa dea DKP doar tank-ul, ca in viziunea ta asta e head de tank. Nu cred ca esti tu persoana care poate spune despre cineva ca e slab.


ai demonstrat inca o data ca joci wow doar pe privat - ~ ce bonus are headu ala ??? stamina ??? de cand head cu soket de stamina e de dps ??? ca nu aveti voi alt item pe freakz sa purtati sa ala e bun nu inseamna ca e de dps blizzard spune ca e de tank atunci e de tank - ~ deci categoric tanci au prioritate iar dps dau roll la el cand nu are nevoie nici un tank nevoie .... Eu am comentat de regulile voastre de comunisti ??? sa scazi dkp daca mori de pe lift din bwd ???~ BA COPIILOR SUNTETI JALNICI , continuati continuati sa va dau cu tastatura in cap ca vad ca deja suferiti prea mult pt un loc 3 amarat la event - ~[/quote] si noi am scos 45 de min acum o luna si ceva cu loot dat al fiecare boss - Verificati si filmuletele pe care le avem ca si acolo e full run cu timer de nush cat timp sunt puse asa ca terminati cu suferinta v-am zis nu e nici o guilda pe sv asta mai presus decat alta ~



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ra1den*mZq

[THE BAWS]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:40)
Joined: 19 May 2010
Posts: 62, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 48.9
Votes: 10

 
Post Posted: 12-07-2012, 15:47:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmmmmm. Ok , daca voi va tot certati aici si faceti riduri am sa-mi pierd si eu 2 minute din viata sa va explic cum sta treaba :

1. In primul rand HKP si Deathwish sunt singurele guilde de pe server care dupa parerea mea au o organizare excelenta.(nu imi ziceti mie de GM power si nu stiu ce altceva...)
2. Consider ca sunt un player bun , prin urmare consider ca daca am intrat in "The Divinity" aceasta guilda nu este atat de slaba cum ziceti voi.
3. Nu am timpul si rabdarea necesara sa stau sa vad cum voi umpleti paginile de la discutii cu niste afirmatii aberante. Bezea nu inteleg de de postezi tu despre alta guilda cand tu bagi fly hack sa dai loot la atramedes dupa ce-a murit in aer.
4. Acesta e ultimul punct al postului meu , asa ca rog playerii altor guilde sa nu mai posteze la subforumul guildei "The Divinity".


ORICE POST LA SUBFORUMUL GUILDEI "The Divinity" AL UNUI PLAYER CARE NU ESTE DE LA NOI VA FI RAPORTAT UNUI ADMIN SI VA PRIMI WARN DEOARECE ESTE O INCALCARE A REGULAMENTULUI.

Daca am greseli gramaticale va rog sa ma scuzati dar asa cum am scris la inceput , am scris acest mesaj in graba.

Va multumesc, o zi buna va urez!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
baracuss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2014 13:25)
Joined: 07 Mar 2012
Posts: 67, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 29.4
Votes: 6

Post Posted: 12-07-2012, 16:38:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

theseu vezi ca te-ai murdarit la gura de romana, virgin obosit (gata dcnu ultimu msg,nu da kick:D)

 
Staff message (Zohlomg):
 
inca unu




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Classic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2013 14:26)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 117, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 67.1
Votes: 2

Post Posted: 12-07-2012, 17:05:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

decenu wrote:
amaratule tu ai iesit de la noi din guilda acuma 3 luni -


Vezi ca jignesti aiurea si mai si minti, nu au trecut nici macar 2 luni de cand am iesit din guilda. Motivul pentru care am iesit, a fost durata unui raid de 25hc, inceput pe la ora 20:00, terminat la 23 si ceva.


decenu wrote:
ai demonstrat inca o data ca joci wow doar pe privat

Nu a spus nimeni ca joc sau ca am jucat pe oficial.


PS: Vezi ca te bate tare [quote]



Retribution Paladin 4.0.6 Addons

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 12-07-2012, 17:47:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="Classic"]
decenu wrote:
amaratule tu ai iesit de la noi din guilda acuma 3 luni -


Vezi ca jignesti aiurea si mai si minti, nu au trecut nici macar 2 luni de cand am iesit din guilda. Motivul pentru care am iesit, a fost durata unui raid de 25hc, inceput pe la ora 20:00, terminat la 23 si ceva.


decenu wrote:
ai demonstrat inca o data ca joci wow doar pe privat

Nu a spus nimeni ca joc sau ca am jucat pe oficial.


PS: Vezi ca te bate tare
Quote:



Motivul pentru care ai iesit a fost ca esti prieten in viata reala cu bezea nu ma lua tu pe mine ca am stat 3 ore la raid si daca am stat 2 ore maxim am stat pt ca pleaca 1 la masa se duce unu sa o duca pe nevastasa nush unde chestii dinastea care la noi sunt permise in limita bunului simt - ~ si crede-ma ca ai mai mult de 2 luni de cand ai iesit ~ si te rog nu mai posta aici ca o sa incep si eu sa cer sa vi se dea warn dala - ~ atat va zic succes in continuare si ne vedem la eventuri sau cand o baga bos nou - !!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bulanngiu

[Badass]



Status: Offline
(since 08-03-2018 16:37)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 113, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 138.5
Votes: 7

 
Post Posted: 12-07-2012, 18:07:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze pentru off topic.

@decenu: Ai butonul "QUOTE" in dreapta sus la fiecare post, e mai usor decat sa scrii tu. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 12-07-2012, 18:08:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok ms frumos


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 12-07-2012, 21:58:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

decenu wrote:

Motivul pentru care ai iesit a fost ca esti prieten in viata reala cu bezea!

Scuze ca ma bag, de ce ma confunda toata lumea cu bezea? :))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 12-07-2012, 22:30:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scuza-ma geanule -))) nush dc v-am incurcat:D


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23, 24, 25  Next    


The time now is 29-04-2024, 10:00:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x