User
Pass
2FA
 
 

Pony Zone 4 - WoW Edition
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 898, 899, 900  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message791246
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 13-07-2012, 01:00:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prost te-a facut ma-ta, trebuia sa pici pe bune la Romana la Bacalaureat ca orice enumerare de persoane in care exista si vorbitorul se termina cu "si cu mine". Adica nu te pui tu primul. CU ATAT MAI PUTIN INTR-O ENUMERARE CU MINE BA! -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BobMarley12
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2016 18:02)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 11796, Topics: 206
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 340

Post Posted: 13-07-2012, 01:05:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Romana e grea... da semintele acelasi gust are.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hardwell

[forbidden sorcery]



Status: Offline
(since 22-02-2022 09:13)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 4933, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 232.1
Votes: 44

Post Posted: 13-07-2012, 02:39:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BobMarley12 wrote:
Claraa wrote:
gandacel wrote:
nu o sa o ucid pe clara pentru ca apoi o sa fiu acuzat ca am vrut sa o omor pentru ca nu am putut sa o am ceea ce nu e adevarat...
nu pot sa spun pe cine vreau iar filmul ala pathology...a fost un fel de twilight cu criminali si doctori ...


Injurii.


Nu stiu ce ziceti voi dar eu si seful la manele Levier credem ca Clara a confundat butonul de report cu cel de quote.


De azi esti noul nostru detectiv.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
muthambals

[Mingonos]



Status: Offline
(since 02-10-2023 13:03)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 9029, Topics: 117
Location: Bucuresti

Reputation: 500.2
Votes: 88

 
Post Posted: 13-07-2012, 03:09:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NUUUUUUUuuuuuuuuuuuuuuuuu.Asta inseamna ca tre sa dorm. :<
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 13-07-2012, 08:07:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gandac te-a prins deja FBI-ul ca ai incercat sa o omori pa Chlo?

gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 13-07-2012, 08:27:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Astazi va fi o zi in care vom discuta iar pe tema: Eu am scris 8 pagini la romana, iar ei mi-au dat 4. Cum sistemul e devina si niciodata elevul. Astept cu nerabdare sa vad iar fetele celor care vad rezultatele finale.

Ma duc sa-mi ridic diploma. Salutari.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 13-07-2012, 09:04:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu m-a prins fbiul ...doamne clara mi-a dat report pentru aia ? fara suparare claraa dar ai o problema grava cu logica ...eu am zis acolo ca nu o sa te omor si tu imi dai report ca te injur=)) inteleg ca ma urasti dar totusi cand o faci te rog sa o faci mai cu logica...

sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-07-2012, 09:32:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

o da , daca alea is injurii atunci fructus gura mentei e blestem , dorinta:-?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 13-07-2012, 09:33:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Gandac: Nu conteaza ba ce ai zis ,ce nu intelegi? Ai pomenit-o intrun text pe care ea nu l-a inteles in totalitate si automat a crezut ca e ceva de rau si injositor si bla bla.
Pe scurt: femeie.
@Rizwan: Tampenie mi se pare "fenomenul"asta de desi ti se cer 4 pagini tu scrii o duzina si nu numai ca nu esti pedepsit dar esti si incurajat.
Cea mai buna comparatie e cu Starbucks-ul: Tu ca orice om care duce o viata de ***** cu un program de ***** vrei o cafea si te grabesti si intrii si tu la plesneala intr-un Starbucks(ca ai auzit de el din fimele americane si mass-media) sa iti iei o cafea , ca totusi , cat poate dura?
Si te duci acolo zici simplu "Neagra fara zahar" si ei incep sa te intrebe "Miere?Lapte?Spuma?Bucati de alune?***** imprastiate?Unicorni pe curcubee?" si tu zici nu intr-un mod repetat la toate porcariile de ti se ofera ei "Briosa?" "NU ,DOAR CAFEA" si dupa ce iti da doar cafeaua care are temperatura Mordor-ului si cica pentru a te protejeza de Mordor ei iti dau un carton sa il pui in jurul la alt carton care se presupune ca e "ceasca" ta de cafea si apoi dupa ce stai 20 de minute sa se mai raceasca dracovenia lui Sauron cand iei si tu o gura din cafeaua ta neagra fara zahar fara briz briz-uri de la Starbucks iti dai seama: "Ce ***** ordinar fara gust si scump am putut sa cumpar".
Ideea e ca asa e si la Romana la Bac, eu am avut o gagica , care la Bac a scris nu 8 pagini ci 12 in **** calului si s-a plans cum de a luat doar 9 si nu stiu cat.Pai ba femeie tu ca si tot restu' de papagali care faceti asa nu sunteti in stare sa cititi enuntu' si credeti ca daca ii aburiti cu 12 pagini de "unicorni imprastiati cu **** pe curcubee" o sa cada in genunchi la inteligenta si creativitatea voastra.
Pe scurt: si elevii si corectorii sunt o sleahta de pseudo-intelectuali cu pretentii irealiste si cu nasu' atat de bagat in curu altuia incat au ajuns sa creada ca asa trebuie sa fie lumea : un ***** frumos ambalat si umflat cu vorbe fara noima.
Si ce s-a intamplat cu gagica mea care a luat 9 la Bac si era mare geniu in d-ale literaturii? S-a dus la Limbi straine la Universitate.GG GG you stupid bitch.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 13-07-2012, 09:41:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu daca as fi luat 9 taceam din gura, indiferent cate pagini as fi scris.

gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-07-2012, 09:42:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Glitch wrote:
@Gandac: Nu conteaza ba ce ai zis ,ce nu intelegi? Ai pomenit-o intrun text pe care ea nu l-a inteles in totalitate si automat a crezut ca e ceva de rau si injositor si bla bla.
Pe scurt: femeie.
@Rizwan: Tampenie mi se pare "fenomenul"asta de desi ti se cer 4 pagini tu scrii o duzina si nu numai ca nu esti pedepsit dar esti si incurajat.
Cea mai buna comparatie e cu Starbucks-ul: Tu ca orice om care duce o viata de ***** cu un program de ***** vrei o cafea si te grabesti si intrii si tu la plesneala intr-un Starbucks(ca ai auzit de el din fimele americane si mass-media) sa iti iei o cafea , ca totusi , cat poate dura?
Si te duci acolo zici simplu "Neagra fara zahar" si ei incep sa te intrebe "Miere?Lapte?Spuma?Bucati de alune?***** imprastiate?Unicorni pe curcubee?" si tu zici nu intr-un mod repetat la toate porcariile de ti se ofera ei "Briosa?" "NU ,DOAR CAFEA" si dupa ce iti da doar cafeaua care are temperatura Mordor-ului si cica pentru a te protejeza de Mordor ei iti dau un carton sa il pui in jurul la alt carton care se presupune ca e "ceasca" ta de cafea si apoi dupa ce stai 20 de minute sa se mai raceasca dracovenia lui Sauron cand iei si tu o gura din cafeaua ta neagra fara zahar fara briz briz-uri de la Starbucks iti dai seama: "Ce ***** ordinar fara gust si scump am putut sa cumpar".

Ideea e ca asa e si la Romana la Bac, eu am avut o gagica , care la Bac a scris nu 8 pagini ci 12 in **** calului si s-a plans cum de a luat doar 9 si nu stiu cat.Pai ba femeie tu ca si tot restu' de papagali care faceti asa nu sunteti in stare sa cititi enuntu' si credeti ca daca ii aburiti cu 12 pagini de "unicorni imprastiati cu **** pe curcubee" o sa cada in genunchi la inteligenta si creativitatea voastra.
Pe scurt: si elevii si corectorii sunt o sleahta de pseudo-intelectuali cu pretentii irealiste si cu nasu' atat de bagat in curu altuia incat au ajuns sa creada ca asa trebuie sa fie lumea : un ***** frumos ambalat si umflat cu vorbe fara noima.
Si ce s-a intamplat cu gagica mea care a luat 9 la Bac si era mare geniu in d-ale literaturii? S-a dus la Limbi straine la Universitate.GG GG you stupid bitch.


dafuq did i just read --?

@erai : degeaba il aburesti tu in 8 pagini , trebuie sa il convingi ca ai inteles enuntul in indicii de spatiu pe care ii primesti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 13-07-2012, 09:44:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bL0ood eLf wrote:
Glitch wrote:
@Gandac: Nu conteaza ba ce ai zis ,ce nu intelegi? Ai pomenit-o intrun text pe care ea nu l-a inteles in totalitate si automat a crezut ca e ceva de rau si injositor si bla bla.
Pe scurt: femeie.
@Rizwan: Tampenie mi se pare "fenomenul"asta de desi ti se cer 4 pagini tu scrii o duzina si nu numai ca nu esti pedepsit dar esti si incurajat.
Cea mai buna comparatie e cu Starbucks-ul: Tu ca orice om care duce o viata de ***** cu un program de ***** vrei o cafea si te grabesti si intrii si tu la plesneala intr-un Starbucks(ca ai auzit de el din fimele americane si mass-media) sa iti iei o cafea , ca totusi , cat poate dura?
Si te duci acolo zici simplu "Neagra fara zahar" si ei incep sa te intrebe "Miere?Lapte?Spuma?Bucati de alune?***** imprastiate?Unicorni pe curcubee?" si tu zici nu intr-un mod repetat la toate porcariile de ti se ofera ei "Briosa?" "NU ,DOAR CAFEA" si dupa ce iti da doar cafeaua care are temperatura Mordor-ului si cica pentru a te protejeza de Mordor ei iti dau un carton sa il pui in jurul la alt carton care se presupune ca e "ceasca" ta de cafea si apoi dupa ce stai 20 de minute sa se mai raceasca dracovenia lui Sauron cand iei si tu o gura din cafeaua ta neagra fara zahar fara briz briz-uri de la Starbucks iti dai seama: "Ce ***** ordinar fara gust si scump am putut sa cumpar".

Ideea e ca asa e si la Romana la Bac, eu am avut o gagica , care la Bac a scris nu 8 pagini ci 12 in **** calului si s-a plans cum de a luat doar 9 si nu stiu cat.Pai ba femeie tu ca si tot restu' de papagali care faceti asa nu sunteti in stare sa cititi enuntu' si credeti ca daca ii aburiti cu 12 pagini de "unicorni imprastiati cu **** pe curcubee" o sa cada in genunchi la inteligenta si creativitatea voastra.
Pe scurt: si elevii si corectorii sunt o sleahta de pseudo-intelectuali cu pretentii irealiste si cu nasu' atat de bagat in curu altuia incat au ajuns sa creada ca asa trebuie sa fie lumea : un ***** frumos ambalat si umflat cu vorbe fara noima.
Si ce s-a intamplat cu gagica mea care a luat 9 la Bac si era mare geniu in d-ale literaturii? S-a dus la Limbi straine la Universitate.GG GG you stupid bitch.


dafuq did i just read --?

@erai : degeaba il aburesti tu in 8 pagini , trebuie sa il convingi ca ai inteles enuntul in indicii de spatiu pe care ii primesti

Mai citeste o data ce am scris si poate iti dai seama de ironie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-07-2012, 09:45:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am inteles ironia cu starbucks-ul , dar totusi e ciudat ce ai scris acolo - + ca e cam multa cenzura , poate iti da clara report ..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 13-07-2012, 09:48:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuia sa scriu numele ei de cateva ori pe langa cuvintele cenzurate ca sa ii dau un motiv.

Posturi unite automat, 13-07-2012, 10:48:27

+ nu e deloc ciudat daca chiar ai inteles ce am vrut sa zic si anume ca acum se pune mai mare pret pe briz briz-uri colorate si umflaturi decat pe esenta si substanta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yapiz

[Caineeee]



Status: Offline
(since 14-02-2024 16:50)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 11925, Topics: 279
Location: Constanta

Reputation: 569
Votes: 266

   
Post Posted: 13-07-2012, 10:50:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am partener de arene pe genesis -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by blader, 24 September 2012 20:04



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 898, 899, 900  Next    


The time now is 27-04-2024, 21:36:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x