User
Pass
2FA
 
 

Best Player In Class [GENESIS]
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 39, 40, 41    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message153649
GreenTree

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2013 12:14)
Joined: 09 Jun 2011
Posts: 102, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 85.3
Votes: 3

 
Post Posted: 15-07-2012, 20:17:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Itstroublelol wrote:
da ma esti bun 20-2 - mars ma cand aveam 200 rating peste tine tu habar naveai de tine .
pentru klaumihai ala intreaba cu cine am jucat 3v3 sa vezi de ce sa dat disband team (ca nam luat kick ) + ca nu stiu cine esti dar vorbesti pe langa
nu iti urmaresc armoryu dar radeau astia de tine ca te zbati la 1.7-1.8 de cand te joci ..asa terminat esti.
bafta la repyuri numai citesc

ROGUE : RAYTOR 1800 gladiator




Trabãl is angryyyy!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deadlybugaddictbrew

[Bug Happens INC.]



Status: Offline
(since 22-06-2015 11:22)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 466, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 13.9
Votes: 20

 
Post Posted: 15-07-2012, 22:44:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raytorr wrote:
Itstroublelol wrote:
Blaine wrote:
Rogue: Raytorr

-)))))))))))))))))))))))))))
EL E SEFU http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Raytorr/statistic#21:152 1785 / 1868...asa zeu ?

Rogue : Motion
Druid : Honourless
Priest : Hysagi / Dispelcyot
Warlock : vai steaua voastra
Mage : Tiger Woods
Shaman : Bosutai
Hunter : breakeru
warr : crashy
pala : vai steaua voastra ruptilor
dk : nelly / dark


vai de pl mea , mi'am mai descoperit un fan cred ca imi urmaresti armory-ul zi de zi sa vezi ce am mai facut - , np iti zic eu acum , pe blizz am jucat aproximativ 2 luni nici alea in totalitate ce ai fi vrut sa fiu rank 1 in toate bracketurile ?


m'am lamurit si cu tine esti frustrat la fel de mare ca deadlybrew ala sau cum il cheama ,probabil ti se trage de la farmu ala de pe atr in mirror SpR/SpR ca nici numai stiu cat ti'am dat 20-2 ceva genu , nu stiu probabil tu sigur iti amintesti ca vad ca esti la curent cu tot ce fac eu , hai bafta acolo la refreshuri pe pagina mea de armory - poate cine stie...
Ce-ai ma penibilule - nu mai joc wow de anu trecut si inca ma tii minte? Eu stiu decat ca tu dai Cheap shot fara sa spargi Sap-u la warlock ( care pune petu pe tine si tu dai vanish pt 2 combo de ***** ) si mai stiu ca te-am batut de pe un dk cu iteme verzi in timp ce tu jucai cu Failed ( Marele team de rank1 de pe ATR ). Cica "la fel ca deadlybrew ala sau cum il cheama"... deci stii cum ma cheama. Daca nu iti pasa de ce zice lumea nu mai stiai tu pe cineva care nu ti-a mai spus nimic de aproape 2 ani. Esti un frustrat si inca nu ai trecut de faza de "o sa ajung in 30 de ani sa joc cu Hydra" a vietii tale. Daca vrei sa realizezi cat de penibil esti, poti sa iti imaginezi un fisier notepad in care e scris tot codul din spatele acestui joc si o sa realizezi ca tu esti unul din putinii looseri care iau bucata aia de cod prea in serios si ca atunci cand o sa te lasi de jocul asta o sa iti dai seama ca toti anii din viata ta in care puteai sa faci orice altceva productiv s-au dus dracu. Du-te si mai fa niste rating -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Itstroublelol
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-01-2013 11:19)
Joined: 21 Jun 2010
Posts: 526, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: -88.9
Votes: 36

 
Post Posted: 15-07-2012, 23:52:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deadlybugaddictbrew wrote:
Raytorr wrote:
Itstroublelol wrote:
Blaine wrote:
Rogue: Raytorr

-)))))))))))))))))))))))))))
EL E SEFU http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Raytorr/statistic#21:152 1785 / 1868...asa zeu ?

Rogue : Motion
Druid : Honourless
Priest : Hysagi / Dispelcyot
Warlock : vai steaua voastra
Mage : Tiger Woods
Shaman : Bosutai
Hunter : breakeru
warr : crashy
pala : vai steaua voastra ruptilor
dk : nelly / dark


vai de pl mea , mi'am mai descoperit un fan cred ca imi urmaresti armory-ul zi de zi sa vezi ce am mai facut - , np iti zic eu acum , pe blizz am jucat aproximativ 2 luni nici alea in totalitate ce ai fi vrut sa fiu rank 1 in toate bracketurile ?


m'am lamurit si cu tine esti frustrat la fel de mare ca deadlybrew ala sau cum il cheama ,probabil ti se trage de la farmu ala de pe atr in mirror SpR/SpR ca nici numai stiu cat ti'am dat 20-2 ceva genu , nu stiu probabil tu sigur iti amintesti ca vad ca esti la curent cu tot ce fac eu , hai bafta acolo la refreshuri pe pagina mea de armory - poate cine stie...
Ce-ai ma penibilule - nu mai joc wow de anu trecut si inca ma tii minte? Eu stiu decat ca tu dai Cheap shot fara sa spargi Sap-u la warlock ( care pune petu pe tine si tu dai vanish pt 2 combo de ***** ) si mai stiu ca te-am batut de pe un dk cu iteme verzi in timp ce tu jucai cu Failed ( Marele team de rank1 de pe ATR ). Cica "la fel ca deadlybrew ala sau cum il cheama"... deci stii cum ma cheama. Daca nu iti pasa de ce zice lumea nu mai stiai tu pe cineva care nu ti-a mai spus nimic de aproape 2 ani. Esti un frustrat si inca nu ai trecut de faza de "o sa ajung in 30 de ani sa joc cu Hydra" a vietii tale. Daca vrei sa realizezi cat de penibil esti, poti sa iti imaginezi un fisier notepad in care e scris tot codul din spatele acestui joc si o sa realizezi ca tu esti unul din putinii looseri care iau bucata aia de cod prea in serios si ca atunci cand o sa te lasi de jocul asta o sa iti dai seama ca toti anii din viata ta in care puteai sa faci orice altceva productiv s-au dus dracu. Du-te si mai fa niste rating -


+111
-)))))) nare cum sa faca ca e stucked la 1700 vezi ca a jucat 2 luni pe blizz nare cum sa fie #1 in toate bracketurile da np face el top
Rogue : Motion
Mage : madskill
priest : hysagi
druid : honourless
warr : crashy
hunter : RE ALLZ CHIPSURI PT TOTI FRATII MEI




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mundreth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2012 09:19)
Joined: 31 Jan 2012
Posts: 22, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -145.2
Votes: 7

Post Posted: 15-07-2012, 23:52:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marvelouz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-04-2014 11:28)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 371, Topics: 38
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -527.1
Votes: 21

 
Post Posted: 16-07-2012, 11:16:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si totusi autograf e singurul rogue care are t2 aici - . si 2600 pe blizz -(
warr : darkkyy




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blaine

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2015 16:28)
Joined: 23 Jun 2012
Posts: 79, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 43.8
Votes: 3

 
Post Posted: 16-07-2012, 12:19:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mage: Marvelaws, Lindmilaw
Priest: Nofakelol aka Nikky Minaj, Turbokill (I HAVE TROLLED YOU, TROLOLOLOLOLOL, I AM TURBOKILL TROLOLOLOL), Deepinlove
Warlock: Sneaker, Brixton
Rogue: Inoqt, Autobuz... graf :">
Druid: Sunrazor, Isuel
Hunter: Legit, Saw, Jambo
Shaman: Gegep (panica), Bossutai
Warrior: Darkky, Tonny
Death Knight: Nelly
Paladin: Zabestpally & Warspy (@ ret), Vlady (@ holy)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tianna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2014 20:39)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 305, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: -66.7
Votes: 19

 
Post Posted: 16-07-2012, 12:49:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu de ce mai e deschis topicu asta, avand in vedere ca freakz e server pve. Aceleasi domnisoare care se cearta si se posteaza la best player o data la 2 zile.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deadlybugaddictbrew

[Bug Happens INC.]



Status: Offline
(since 22-06-2015 11:22)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 466, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 13.9
Votes: 20

 
Post Posted: 16-07-2012, 12:54:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raytorr nu mai e domnisoara. Trouble *** him. IN DA AZZ!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TomBrady

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2012 10:23)
Joined: 25 May 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.2
Votes: 2

Post Posted: 18-07-2012, 08:57:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mage: Dieforme
Priest: Dardrayx
Warlock: Sneaker
Rogue: Trouble
Druid: Honourless
Hunter: Legit
Shaman: Bossutai
Warrior: Crashy
Death Knight: Nelly
Paladin: Vladynios,Deadmouse

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marvelouz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-04-2014 11:28)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 371, Topics: 38
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -527.1
Votes: 21

 
Post Posted: 21-07-2012, 03:30:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mage: Dieforme,Jenzul
Priest: Asisstenta,moldova
Warlock: Ravenous, Titanlock, Chaosbolt sa zicem..
Rogue: Autograf, Inoffensive, Raytorr
Druid: Isuel, Dudu, Honourless, Sunrazor desi ii carat de patch si e tigan:*
Hunter: Azwraithz, Skarin
Shaman: Scary, Eclait
Warrior: Darkky, Moldova, Crashy
Death Knight: Nellyrld, Ascenssion forta mondiala
Paladin: Deadmouse,Warspyy,Vladinyos.

PRIMA OARA CAND NU MA TREC SINGUR IN TOP DESI STITI CU TOTII CA ACOLO E LOCU MEU :d-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mahiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-03-2013 10:19)
Joined: 26 Apr 2012
Posts: 416, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -188.7
Votes: 14

 
Post Posted: 21-07-2012, 11:33:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mage:

nu exista player bun la clasa asta, daca nu castigi duel/2v2/3v3/5v5/bg/rated bg cu mage n-ar trebui sa mai fi acceptat in societate
jk
dieforme - 1v1/2v2
jenzul - restu inclusiv /|\
tricks - la tot ce n-am zis mai sus

Priest:

shadow - ***
disc -

Warlock:

la categoria duele/clickers si backpedalers - Sneaker
la restu -

Rogue:
Eu/Rayttorr/Trabalbabal
autograf/inoffensive dupa cum v-am vazut la rated nu stiu ce cautati la best rogue sau mai exact in topic-ul asta, asta e enigma forumului freakz

Druid: Honourless/Kigy restu e pateu

Hunter: Azwraithz, Legit

Shaman:
1. Yuu
2. bosutai
3. -
4. -
5. Gegep

poate am uitat 1 sau 2 dar atat, peste 50% din shamani de pe sv sunt | | cu wow-ul

Warrior: Crashy

Death Knight: Nelly restu e nomol

Paladin: pot sa zic ceva doar de warspy in rest pilaf

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-07-2012, 11:52:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e enigma Freakz-ului. Poate pentru ca Autograf e singurul Rogue de pe server cu t2, iar Inofensive a facut 2600 la 2s cu Rogue-ul.

Flaming-ul asta discret nu te ajuta cu nimic. Topicul nu e facut pentru frustrarile unora, ci doar sa isi voteze fiecare favoritii.



I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mundreth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2012 09:19)
Joined: 31 Jan 2012
Posts: 22, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -145.2
Votes: 7

Post Posted: 21-07-2012, 16:21:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

priest:chowchow
mage:blessu
dk:nelly
shaman:shay
serios acuma orice clasa care joaca decent in combinatie cu un hunter face 2600 rating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 22-07-2012, 15:39:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DK: -Pvp: Lolheroclass\Rivendarex si ce alte nume mai are restu stiu doar spam 2-3 butoanea
-Pve: Knivez, Suffer

Druid: -Pvp: Feral: Honourless, Arkin
Boomkin: Kigy, Cobrel
Resto: Sunrazor
-Pve: Feral: Hinkz
Boomkin: Cobrel
Resto: Scamdruid

Hunter: -Pvp: Azzwraith,Legit, Jambo
-Pve: Huntercall, Scorpy


Mage: -Pvp: Tryla
-Pve: Lullu, Moonshards, Neverdead

Paladin: -Pvp: Retri: Deadmouse, Ashleigh, Lolhero pe paladinul lui trist.
Holy: Ashleigh

-Pve: Retri: Binebafta
Holy: Ashleigh
Prot: Aliria, Ukillme, Kalel

Priest: -Pvp: Disci: Fml, Turbokill
Shadow: Fml, Unchiulol

-Pve: Disci: Ics
Holy: Mojii
Shadow: Sephisto

Rogue: -Pvp: Trouble, Autograf

-Pve: Sayon

Shaman: -Pvp: Bossutai

-Pve: Resto:Shamayzing
Elemental: Hrn
Enhancement: Hermosa, Amina

Warlock: -Pvp: Brixton, Supernanny

-Pve: Krummy, Anca, Khartus

Warrior: -Pvp: Turbokill, Darky

-Pve: Tamaie, Doru.

Topul asta e facut dupa ce am vazut/intalnit prin arene si guildele prin care am fost, cine nu a fost nominalizat la Pve inseamna ca nu a fost indeajuns de bun incat sa faca parte din top 3 guilds de pe server (Divide, EnS, Deathwish).





Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 39, 40, 41    


The time now is 06-06-2024, 19:06:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password