User
Pass
2FA
 
 

[FIXED] Arena Frames
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message22686
Platon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2013 20:14)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: UK

Reputation: 71.9
Votes: 2

Post Posted: 23-07-2012, 09:34:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci Lose control e nebun .... vad ce ar treb sa vada targetul ...in rest bv

url=http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&cn=Altai][/url]
url=http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&cn=Minotaurz][/url
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-07-2012, 09:45:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Twinblades wrote:
adrianad wrote:
dunga wrote:

ce tot asa frate ca de 2 saptamani a suflat aeru pe server, niste frameuri amarate,macar de baga si alea de la bossi mai puteai zice ceva,progresia e insa lenta,frameurile astea nu compenseaza cat un boss/bg/arena/doungeon nou


De ce trebuie mereu sa criticati munca depusa de Shocker pentru acest server?El este SINGURUL DEVELOPER al acestui server,acum e vara,nu poate sta numai in casa sa va implementeze voua bossi/arene/dungeons.
Macar Shocker lucreaza incet dar sigur nu ca celelalte servere gen m0lt3nsh|t.


m0lt3nsh|t au implementat arena frames inaintea lui freakz. Si au si mai mult content + players + ca serveru nu pica in fiecare zi ca pe freakz -.-

nu stiu ce pupi in cur un server, care in timp ce noi am avut wotlk ei aveau doar normal version la toate raidurile icc etc.
Aveam pe 25 de caractere gold cap cu exploitu din dalaran sa vinzi un item.
30% sunt boti(fake players), asa cum sunt si pe unghioroshter-wow .
Intram in icc ma duceam direct la gunship si bateam cu gunshsip script toti bossii din icc si eram full geared.
Tzuk si am luat ban abia dupa ce s-a lansat versiunea hc a icc`ului, era prea greu sa dea disable la gunship si sa faca unu` original, nu scripturi luate de pe trinity/frostemu.

_________

De cataclysm ce sa spun? Ca bossi sunt tank and spank adica uitate, halfusu` zici ca e marrowgaru` care era pe freakz. Theralion da si el cu cateva flegme.
Magmaw e semi-scriptat. Atramedes e vai de el. ODS e semi-tank and spank. SI MARELE PLUS CARE IL ARE MULT IUBITU TAU SERVER, Council, pe care il fac in 5 dk unholy si farmez toate raidurile s0l0 ca baj3tii gr3i, e tank and spank.
De pvp iti mai zic? Ca acu 1 luna puteai sati dai lay on hands+Divine Shield+Hand of Prot si tot nu luai forbearance.
Pala Holy cu Absorb imens din mastery.
Dk blood IMPOSIBIL de batut in bg, chit ca sareau 10 pe el.
Mai vrei sa-ti spun?
Nu cred ca ai nevoie. Dute si intra in "dungeonurile" alea cu script postat de pe skyfire. Te tzuk.

Multumim shockere, asteptam un bg nou si niste fixuri la clasele astea op. =)



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zdrowie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2019 11:11)
Joined: 25 May 2012
Posts: 159, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 380.3
Votes: 13

         
Post Posted: 23-07-2012, 10:25:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Platon wrote:
Deci Lose control e nebun .... vad ce ar treb sa vada targetul ...in rest bv


Eu nu am probleme cu Lose Control ... -
Folosesc versiunea asta http://www.curse.com/addons/wow/losecontrol/502288



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
feelmetheone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2013 15:06)
Joined: 30 May 2012
Posts: 39, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 23-07-2012, 17:04:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ultima oara cand am intrat pe serveru ala nici guild lvl nu mergea. E lag imens gen 200 300...cateodata se ajunge si la 2 sec delay la spells. Nu merge quest helper din joc. Singuru lucru care il are in plus si merge 100/ e gold cap la 1m si fly path...nu cred ca ti.ar placea fly path
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dunga

[ala IMBA]



Status: Offline
(since 08-07-2017 19:03)
Joined: 05 Mar 2011
Posts: 298, Topics: 124
Location: PE SCAUN

Reputation: 137.8
Votes: 9

 
Post Posted: 24-07-2012, 13:06:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:


Multumim shockere, asteptam un bg nou si niste fixuri la clasele astea op. =)


O sa ai ce astepta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
murz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2021 08:46)
Joined: 06 Feb 2010
Posts: 493, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 628.4
Votes: 21

     
Post Posted: 24-07-2012, 23:44:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dunga wrote:
Snoppy wrote:


Multumim shockere, asteptam un bg nou si niste fixuri la clasele astea op. =)


O sa ai ce astepta.


Fraieri de astia ca tn ar trebui banati, pe langa ca jucati gratis pe un server decent tot nu va convine nimic..se chinuie un om sa va faca pe plac, e printre cele mai bune private poate chiar cel mai bun si vin sparti ca tn sa se lege de munca lui.tu nu gandesti ca pe langa wow poate are si el alte probleme mult mai importante...mentalitate de copil de la tara..

gg pt script

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Razzer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-12-2015 19:09)
Joined: 21 Feb 2012
Posts: 313, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 72
Votes: 16

 
Post Posted: 26-07-2012, 13:02:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate ala de la tara stie sa aprecieze munca lu' Shokeru'...-


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Platon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2013 20:14)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: UK

Reputation: 71.9
Votes: 2

Post Posted: 29-07-2012, 20:33:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dunga wrote:
Snoppy wrote:


Multumim shockere, asteptam un bg nou si niste fixuri la clasele astea op. =)


O sa ai ce astepta.


Bai omule ... dar du-te tu pe blizz ... ca acolo muncesc o herghelie de developeri. Ce nu donezi si tu ca oamenii sa-si permita sa angajeze mai mult personal cum fac preamaritii aia de la m0lt3n si tot sunt vai de capu lor , adica sv gratis. Asa ca d-le Dunga ai 2 variante ori te cari ori taci si iti vezi de jocul matale.
PS: mai creeaza niste alts daca tot esti asa "hardcore" sau mai fa o pauza sa te racoresti.


url=http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&cn=Altai][/url]
url=http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&cn=Minotaurz][/url
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mahiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-03-2013 10:19)
Joined: 26 Apr 2012
Posts: 416, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -188.7
Votes: 14

 
Post Posted: 30-07-2012, 18:48:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:

nu stiu ce pupi in cur un server, care in timp ce noi am avut wotlk ei aveau doar normal version la toate raidurile icc etc.
Aveam pe 25 de caractere gold cap cu exploitu din dalaran sa vinzi un item.
30% sunt boti(fake players), asa cum sunt si pe unghioroshter-wow .
Intram in icc ma duceam direct la gunship si bateam cu gunshsip script toti bossii din icc si eram full geared.
Tzuk si am luat ban abia dupa ce s-a lansat versiunea hc a icc`ului, era prea greu sa dea disable la gunship si sa faca unu` original, nu scripturi luate de pe trinity/frostemu.

_________

De cataclysm ce sa spun? Ca bossi sunt tank and spank adica uitate, halfusu` zici ca e marrowgaru` care era pe freakz. Theralion da si el cu cateva flegme.
Magmaw e semi-scriptat. Atramedes e vai de el. ODS e semi-tank and spank. SI MARELE PLUS CARE IL ARE MULT IUBITU TAU SERVER, Council, pe care il fac in 5 dk unholy si farmez toate raidurile s0l0 ca baj3tii gr3i, e tank and spank.
De pvp iti mai zic? Ca acu 1 luna puteai sati dai lay on hands+Divine Shield+Hand of Prot si tot nu luai forbearance.
Pala Holy cu Absorb imens din mastery.
Dk blood IMPOSIBIL de batut in bg, chit ca sareau 10 pe el.
Mai vrei sa-ti spun?
Nu cred ca ai nevoie. Dute si intra in "dungeonurile" alea cu script postat de pe skyfire. Te tzuk.

Multumim shockere, asteptam un bg nou si niste fixuri la clasele astea op. =)


"ca acu 1 luna" nu poti avea un argument serios cu idei bazate pe trecut
dk blood este foarte posibil de batut, dar cum 99.98% din playeri nu au habar de clasa aia la ce te astepti?
mie imi plac bosii de pe freakz. joci pe server privat si tu te astepti la blizz 100% ? sry my bad, am uitat ca tu esti "baj3t gr3u"

1 luna te plangi de server 1 luna ii pupi in cur la maxim pe staff si pe shockeru si tot asa. daca nu esti intrat de ieri pe forum ar observa si altii criticile pe care le aduc la adresa ta dar na, o semnatura frumoasa si putine culori la avatari si -500 rep se pare ca impun respect aici pe freakz -


ai argumente cosmice acolo si daca poti arata-ne tu un clip acum in care tankezi council cu un dps pe freakz - dar nici nu a aparut.. nu? srsly?

si cum snoppy stie toate scripturile de la blizz facute si nefacute va spune: "pai eu joc pe blizz" -> si daca joci pe blizz ce ? =) ce comentezi atat daca joci pe blizz, sau nu mai comenta cand joci pe retail si poti juca si pe freakz, dar odata ce joci si pe retail inseamna ca nu mai ai nici o scuza sa mai comentezi. daca aici ai "prieteni" si vrei sa joci cu ei atunci nu mai tipa ca ultima proasta pe fiecare pagina pe forum cat de mult nu-ti place nimic sau cat de suprem esti. esti zero

wotlk = wrath of the lich king
lk = lich king

wotlk =/= lk


toate argumentele impotriva freakz-ului sunt useless, nu va mai osteniti. serverul e facut sa nu mearga perfect, e facut sa mearga la capacitati mediocre pentru ca este privat. obisnuiti-va cu ideea si daca nu va convine ceva atunci nu mai jucati. desi freakz nu este perfect, este (din punctul meu de vedere) cel mai bine structurat si facut server privat de wow.

@ GMs +1 warn mie si la toate offtopicurile

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
petremvp3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2016 06:57)
Joined: 31 Jul 2010
Posts: 69, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 4.4
Votes: 4

 
Post Posted: 08-08-2012, 10:16:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna Treaba !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rairakku

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2017 16:54)
Joined: 28 Jun 2012
Posts: 31, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 165.2
Votes: 4

 
Post Posted: 08-08-2012, 11:49:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu pot sa inteleg un lucru. Daca vi se pare ca sunt alte servere mai bune...de ce jucati aici? Nu are nici un sens. Cat despre molten...e unul din cele mai proaste servere posibile. Nimic nu este scriptat (desi primesc o gramada de bani)...si jucatorii...o gramada de donors fara minte care nici nu stiu unde le este capul...

On topic: multumim pt inca un fix. Sunt sigura ca toti asteptam rabdatori si altele -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Phixelzilla

[ONLY HUMAN]



Status: Offline
(since 26-10-2018 19:46)
Joined: 06 Dec 2011
Posts: 2327, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 146.2
Votes: 53

 
Post Posted: 08-08-2012, 12:31:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mahiko wrote:
[...]@GMs +1 warn mie si la toate offtopicurile


El vorbea de molten acolo ma -))

Chestiile cu scripturile de la bossi, paladini holy, nebunii dinalea gasesti pe molten, nu se referea la freakz xD

@ frames, nu stiu de ce, dar la un moment dat am primit disable la ele si a trebuit sa le reactivez din interface - a mai patit si altcineva asta?


cause maybe one day I will walk away and say "you *** disappoint me"
click
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 10 August 2012 11:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    


The time now is 28-04-2024, 01:06:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x