User
Pass
2FA
 
 

[Grafica - Portofoliul guildei]
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 71, 72, 73  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message185911
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 19-07-2012, 08:52:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, e interesanta ideea, insa as dori sa reprezinte mai mult ideea de scorpion insecta. Sa aibe cei doi clesti desigur.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cyclon

[Why so Serious]



Status: Offline
(since 06-07-2015 22:54)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 229, Topics: 16
Location: In Birt

Reputation: -206.5
Votes: 25

 
Post Posted: 20-07-2012, 02:04:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pana la urma,imi faci te rog o semnatura FARA SIGLA GUILDEI?Lu Hydrowa i-ai facut -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 20-07-2012, 04:25:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cyclon wrote:
Pana la urma,imi faci te rog o semnatura FARA SIGLA GUILDEI?Lu Hydrowa i-ai facut -


Faptul cã am fãcut semnãturi altora nu este motiv suficient sã-ți fac și ție. Dar faptul cã implici cã ar trebui sã-þi fac pentru cã i-am fãcut lui X este motiv suficient sã nu-ți fac. Nici acum, nici altãdatã. Nu am absolut nici un fel de obligație fațã de tine sau fațã de oricine altcineva, membru HKP sau nu, sã fac semnãturi. Fac când, cui ºi dacã am chef.

Așadar, ca sã-ti rãspund fãrã echivoc la întrebare: pânã la urmã, nu îți fac semnãturã.
Cu toate cã am sã continui sã fac pentru alþi membri ai guildei ºi pentru oameni din afara ei. Cu siglã sau fãrã, dupã caz.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Clubber

[Zis si Stalkeru']



Status: Offline
(since 12-12-2020 14:23)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 500, Topics: 25
Location: Tuzla City

Reputation: 122.6
Votes: 22

   
Post Posted: 20-07-2012, 07:33:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pfear poze de forum pentru avatar poti sa faci te rog frumos?as dori si eu una ca nu gasesc pe nicaieri ceva frumos pentru pala:)
Daca vrei sa te apuci sa scrii aici:)
Mersi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 20-07-2012, 13:17:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cyclon wrote:
Pana la urma,imi faci te rog o semnatura FARA SIGLA GUILDEI?Lu Hydrowa i-ai facut -


Invata sa fii mai diplomat in exprimare, mai ales atunci cand ai nevoie de un serviciu care ti se presteaza "moka".



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grosan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2014 10:01)
Joined: 24 Oct 2010
Posts: 69, Topics: 4
Location: Cuiu harti

Reputation: 85.9
Votes: 2

 
Post Posted: 20-07-2012, 13:41:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stau de vreo o ora sa citesc pe aici si inca mai am oricum munca depusa de Pfear e de NEPRETIUT [pt restu este MasterCard]

si in legatura cu semnaturile daca nu aveti rabdare nu o sa le primiti mai repede daca tot apasati pe pedala eventual primiti raspuns ca si cel in pricina mai sus...

Oricum Pfear E Baza La Semnaturi.


Real Life 1st Place
Player Life [1st Place][Virtual World]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 20-07-2012, 14:00:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clubber wrote:
pfear poze de forum pentru avatar poti sa faci te rog frumos?as dori si eu una ca nu gasesc pe nicaieri ceva frumos pentru pala:)
Daca vrei sa te apuci sa scrii aici:)
Mersi


Asta te coafeazã? Dacã nu, dã-mi mai multe detalii. Mã pricep doar la graficã, nu la citit gânduri.




@Hydrowa:



Dacã vrei sã scrie Hydrowa în loc de Hydrow trebuie doar sã-mi spui.





sunet



Last edited by Pfear on 26-11-2012, 16:39:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HydroW.xd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-01-2013 15:56)
Joined: 13 May 2012
Posts: 82, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 49.8
Votes: 3

 
Post Posted: 20-07-2012, 14:18:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc din suflet Pfear, esti cel mai tare.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cyclon

[Why so Serious]



Status: Offline
(since 06-07-2015 22:54)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 229, Topics: 16
Location: In Birt

Reputation: -206.5
Votes: 25

 
Post Posted: 21-07-2012, 20:20:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfear wrote:
cyclon wrote:
Pana la urma,imi faci te rog o semnatura FARA SIGLA GUILDEI?Lu Hydrowa i-ai facut -


Faptul cã am fãcut semnãturi altora nu este motiv suficient sã-ți fac și ție. Dar faptul cã implici cã ar trebui sã-þi fac pentru cã i-am fãcut lui X este motiv suficient sã nu-ți fac. Nici acum, nici altãdatã. Nu am absolut nici un fel de obligație fațã de tine sau fațã de oricine altcineva, membru HKP sau nu, sã fac semnãturi. Fac când, cui ºi dacã am chef.

Așadar, ca sã-ti rãspund fãrã echivoc la întrebare: pânã la urmã, nu îți fac semnãturã.
Cu toate cã am sã continui sã fac pentru alþi membri ai guildei ºi pentru oameni din afara ei. Cu siglã sau fãrã, dupã caz.


Ok.Greseala mea chiar daca m-ai inteles cu totul gresit.Scuze pentru ca te-am batut la cap sa-mi faci semnatura. Bafta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 22-07-2012, 11:38:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cyclon wrote:
Ok.Greseala mea chiar daca m-ai inteles cu totul gresit.Scuze pentru ca te-am batut la cap sa-mi faci semnatura. Bafta

Nu te-am înțeles greșit, te-ai exprimat greșit, asta ca sã nu spun cã ai gândit greșit.
Ți-am spus pe guild chat cã îmi pun problema sã fac semnãturi pentru membri noi dupã ce au vechime în guild 1k dkp. Moment în care ai gãsit de cuviințã sã mã întrebi dacã nu-ți fac fãrã sigla guildei. De parcã valoarea semnãturilor mele stã în aplicarea siglei.

M-ai tratat ca pe o mașinã de fãcut semnãturi care din punctul tãu de vedere n-a funcționat.

Încearcã sã stabilești raporturi umane cu cei de care ai nevoie. Salutã-i, aflã cum gândesc, petrece timp cu ei. Încearcã sã te întrebi ce poți sã oferi celor din jur și vei fi surprins sã observi cã ei, la rândul lor, vor începe sã-ți ofere lucruri fãrã sã le ceri, respectiv te vor refuza mult mai rar atunci când vei avea nevoie de câte ceva.

Nu-ți spun toate astea ca sã-ți fac moralã și nici ca sã mã justific. Ți le spun pentru cã ai nevoie de ele și se pare cã celor din jurul tãu nu le pasã suficient de tine încât sã ți le spunã (sau nu le știu nici ei).
Le spun ca alternativã sã te ignor și sã nu-mi pierd timpul cu tine. Îmi doresc sã fi ales atitudinea corectã, în sensul în care sã nu fi scris postul ãsta degeaba.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cyclon

[Why so Serious]



Status: Offline
(since 06-07-2015 22:54)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 229, Topics: 16
Location: In Birt

Reputation: -206.5
Votes: 25

 
Post Posted: 22-07-2012, 11:53:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfear wrote:
cyclon wrote:
Ok.Greseala mea chiar daca m-ai inteles cu totul gresit.Scuze pentru ca te-am batut la cap sa-mi faci semnatura. Bafta

Nu te-am înțeles greșit, te-ai exprimat greșit, asta ca sã nu spun cã ai gândit greșit.
Ți-am spus pe guild chat cã îmi pun problema sã fac semnãturi pentru membri noi dupã ce au vechime în guild 1k dkp. Moment în care ai gãsit de cuviințã sã mã întrebi dacã nu-ți fac fãrã sigla guildei. De parcã valoarea semnãturilor mele stã în aplicarea siglei.

M-ai tratat ca pe o mașinã de fãcut semnãturi care din punctul tãu de vedere n-a funcționat.

Încearcã sã stabilești raporturi umane cu cei de care ai nevoie. Salutã-i, aflã cum gândesc, petrece timp cu ei. Încearcã sã te întrebi ce poți sã oferi celor din jur și vei fi surprins sã observi cã ei, la rândul lor, vor începe sã-ți ofere lucruri fãrã sã le ceri, respectiv te vor refuza mult mai rar atunci când vei avea nevoie de câte ceva.

Nu-ți spun toate astea ca sã-ți fac moralã și nici ca sã mã justific. Ți le spun pentru cã ai nevoie de ele și se pare cã celor din jurul tãu nu le pasã suficient de tine încât sã ți le spunã (sau nu le știu nici ei).
Le spun ca alternativã sã te ignor și sã nu-mi pierd timpul cu tine. Îmi doresc sã fi ales atitudinea corectã, în sensul în care sã nu fi scris postul ãsta degeaba.


Bine.Imi cer mii de scuze pentru ca te-am tratat ca pe o masina de facut semnaturi.Timp cu tine nu prea pot sa petrec pentru ca nu prea te vad in joc dar sper sa iti treaca supararea pe mine si sa devenim prieteni



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gryngo14

[<Forgewarr>]



Status: Offline
(since 14-11-2013 16:25)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 265, Topics: 21
Location: Bucharest

Reputation: 33.1
Votes: 5

 
Post Posted: 23-07-2012, 20:09:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va pot ajuta cu ceva, daca nu se supara Qiu pe mine, un site care va ajuta sa faceti semnaturi cum vreti si cum doriti culoare, scris, forma, mii de exemple, reclame ...etc , daca invatati sa folositi site-ul este foarte usor mi-a luat doar 10 minute este foarte folositor CLICK : Webestools
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 24-07-2012, 13:43:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte interesant, gryngo14, mai ales pentru cineva care nu are semnãtura vizibilã pe forum. Dacã vrei sã afli cum o poți seta vizibilã îți trimit instrucțiuni prin PM.

Auzi, și... soft-ul ãsta „jmecher” al tãu știe sã facã http://chosen.websiter.ro/visual/quadv1.jpg din http://postimage.org/image/ygtvl97qd/? Cã aș fi tare interesat...

E o întrebare retoricã. Nu rãspunde, cã iei report.

Mie mi se pare ușor ironic cã ai postat informația asta doar la (probabil) guilda cu cele mai tari sig-uri de pe forum, deci (probabil) la cine are cea mai puținã nevoie de ea. Dacã vedeam în posturile tale o mini-campanie prin care dãdeai informația de mai sus la cât mai multe guilde aș fi zis: „uite, frate, pe cineva care chiar vrea sã ajute”. Dar tu ai postat doar la noi. Mã întreb de ce...





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gryngo14

[<Forgewarr>]



Status: Offline
(since 14-11-2013 16:25)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 265, Topics: 21
Location: Bucharest

Reputation: 33.1
Votes: 5

 
Post Posted: 24-07-2012, 17:50:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfear wrote:
Foarte interesant, gryngo14, mai ales pentru cineva care nu are semnãtura vizibilã pe forum. Dacã vrei sã afli cum o poți seta vizibilã îți trimit instrucțiuni prin PM.

Auzi, și... soft-ul ãsta „jmecher” al tãu știe sã facã http://chosen.websiter.ro/visual/quadv1.jpg din http://postimage.org/image/ygtvl97qd/? Cã aș fi tare interesat...

E o întrebare retoricã. Nu rãspunde, cã iei report.

Mie mi se pare ușor ironic cã ai postat informația asta doar la (probabil) guilda cu cele mai tari sig-uri de pe forum, deci (probabil) la cine are cea mai puținã nevoie de ea. Dacã vedeam în posturile tale o mini-campanie prin care dãdeai informația de mai sus la cât mai multe guilde aș fi zis: „uite, frate, pe cineva care chiar vrea sã ajute”. Dar tu ai postat doar la noi. Mã întreb de ce...



Am postat aici, pentru ca Qiu face cele mai tari semnaturi, mi-a facut si mie vre-o 2, pe subforumul de la HKP se uita totii , si app mi-am facut semnatura
Dar nu merge sa o pun si normal trebuia sa se schimba textu in semnatura si vad ca ramane doar text 1 care l'am pus , daca imi poti da cateva informatii ar fi perfect -


Imi poate face careva un avatar cu imaginea ?


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
Nu mai posta aici, ai sectiune pentru grafica.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 26-07-2012, 10:32:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cãsuțe vocale: Diavolino, Punkyfunky, Alexxll.











sunet



Last edited by Pfear on 26-07-2012, 18:03:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 71, 72, 73  Next    


The time now is 11-05-2024, 07:52:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x