User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie ShOrTcuT!
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1814
BUTEE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2012 10:12)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 27-07-2012, 13:00:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul vostru de pe server : BUTEE
Nick-ul Adminului: ShOrTcuT!
Ora si data : 27. Jul 2012
Regula incalcata : Era AkWard! Simon. Dupa ce am mai ramas cu un tero..AkWard l-a intrebat ceva pe ala a raspuns gresit si l-a omorat. Am mai ramas eu cu 4 CT si AkWard (SIMON) Mi-a zis sa dau /lr am dat frumos /lr cu MaXXxim sau ceva in genu dupa ce am ne-am batut (CRED CA AM TRAS DOAR 3 GLOANTE) i-au slay de la ShOrTcuT! pe MOTIV DE ?????????????? nimic ! Cer remove de la admin ( RECUNOSC dupa l-am injurat de nervi deoarece dupa ce am stat 120310301 de ani ca au facut astia de la CT ba au facut BOX ba au facut intrecere cine ajunge ultimu moare. si dupa ce am rezistat atat sa-mi dea copil`u ala de 12 ani SLAY imi venea sa ma urc pe pereti)
Dovada : http://www.picz.ro/show-image.php?id=853e07e14341e68d193b7b2c156e91e6


****Cer scoaterea banului ca dupa ce mi-a dat slay si l-am injurat (RECUNOSC dar la nervi , NU AVEA VOIE SA-MI DEA SLAY FARA MOTIV CAND ERAM la /lr + CA EL NU ERA IN VIATA) , si REMOVE adminului



o zi buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pistri

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2012 17:58)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 27-07-2012, 13:05:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cer si eu ownerului prin aceasta cale sa numai dea admin la toti copiii de 12 ani cu microfon castigat la pufuleti cu surprize..care fac pe smecherii pe internet..daca te intalnesti cu ei pe strada le dai un pumn si ii internezi in 5 spitale.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diviz0r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2012 15:24)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 18, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 6.6
Votes: 3

Post Posted: 27-07-2012, 13:08:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exact deasta m-am inregistrat pe forum , copilasu asta face abuz de admin si sufera de el in ultimu hal.
Cica 'vai ca m-a injurat ca nustiu ce'. Stai umpic fratelo cand vezi ca injura dai gag (normal a dat slay) dupaia te astepti la ceva de genu 'mersi ca mi-ai dat slay sau ce gandeste el ?'.
BUTE doar a intrebat dece si poate ca l-a facut but Raised eyebrow . Asta nu e motiv de ban (mai ales cand pe la ct domenste tineretul cu freekills si chestii ca 'strange randu' si daca te misti te omoara ; stai umpic inteligentule ca daca vrei sa strang randu trebe sa ma misc).
Cei mai de treaba admini pe care i-am vazut eu pana acum sunt Usher , Golum si qTec , (aici ma refer la cei cu coloana vertebrala si limbaj decent.
Nu ii permit unui bitang ca Shortcut asta sa ma faca pe tot serveru ratat , amenitari cu slay , destroy , ban etc.
Plus de asta tot serveru il batjocoreste si el se intreaba dece ? Pt ca modul tau de a admina si comportamentul tau de gradinita este inacceptabil.
Sugerez REMOVE.

Multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 27-07-2012, 13:15:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BUTEE wrote:
AM TRAS DOAR 3 GLOANTE)


nu ai voie bug.
inafara de faza cu slay care este pe buna dreptate mai aveti si alte dovezi la tot ce ati zis aici ?






Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Diviz0r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2012 15:24)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 18, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 6.6
Votes: 3

Post Posted: 27-07-2012, 13:20:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Happy =]] wrote:
BUTEE wrote:
AM TRAS DOAR 3 GLOANTE)


nu ai voie bug.
inafara de faza cu slay care este pe buna dreptate mai aveti si alte dovezi la tot ce ati zis aici ?


As mai putea incrimina faptul ca limbajul de admin este neadecvat totusi nu pot avea dovada doar martori pt ca vorbea la microfon.
Sugestie pt viitor (cum aveam pe serveul meu) , in modelul de admin trebuie specficate primele 7 litere din CNP (de obicei copii mint si inventeaza pt ca nu stiu) asa putem si noi sa ne dam seamna ce fel de oameni sunt iar admini nu trebuie sa fie atat de calmi , relaxati ceva de genul ' ok pro like no problem , cui i pasa ?' daca ai ore si joci pe sv non-stop nu inseamna ca meriti admini , prima daca dovedeste prin aceste feedbackuri - si ajuta cat de mult poti comunitatea.
Mai pot spune multe chestii legate si de alti 12-14 ani admini (pe bune acum -) dar nu m-am ganditit niciodata ca v-a trebuie sa suport atat aroganta din partea lor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Parasite

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-06-2013 20:40)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 365, Topics: 8
Location: Bucuresti

Reputation: -294.8
Votes: 18

Post Posted: 27-07-2012, 13:32:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

7 cifre din cnp => 0 certitudine.
Oricine pune cat si cum vrea muschii lui.

Nu iti dai seama de om, dupa varsta, aici faci o mare greseala. Iti dai seama de om, dupa comportamentul lui.

Ai dreptate, sunt multi copii pe server, dar fara ei, ar fi plictisitor.

In concluzie, 1 av zic ca ar fi maxim pentru el.

Salutari.



Last edited by The Parasite on 27-07-2012, 14:04:19; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JoKeRuLXx

[Sefu' Lu' AgN :)]



Status: Offline
(since 27-04-2019 10:33)
Joined: 05 Aug 2011
Posts: 681, Topics: 57
Location: Everywhere

Reputation: 121.6
Votes: 21

   
Post Posted: 27-07-2012, 13:32:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Diviz0r wrote:
Happy =]] wrote:
BUTEE wrote:
AM TRAS DOAR 3 GLOANTE)


nu ai voie bug.
inafara de faza cu slay care este pe buna dreptate mai aveti si alte dovezi la tot ce ati zis aici ?


As mai putea incrimina faptul ca limbajul de admin este neadecvat totusi nu pot avea dovada doar martori pt ca vorbea la microfon.
Sugestie pt viitor (cum aveam pe serveul meu) , in modelul de admin trebuie specficate primele 7 litere din CNP (de obicei copii mint si inventeaza pt ca nu stiu) asa putem si noi sa ne dam seamna ce fel de oameni sunt iar admini nu trebuie sa fie atat de calmi , relaxati ceva de genul ' ok pro like no problem , cui i pasa ?' daca ai ore si joci pe sv non-stop nu inseamna ca meriti admini , prima daca dovedeste prin aceste feedbackuri - si ajuta cat de mult poti comunitatea.
Mai pot spune multe chestii legate si de alti 12-14 ani admini (pe bune acum -) dar nu m-am ganditit niciodata ca v-a trebuie sa suport atat aroganta din partea lor.



Si tu chiar crezi ca vor pune cifrele* reale din CNP? hai serios .. cum au mintit si au furat pana acum nu le e greu sa continue si da are dreptate nu cred ca sunt 2 admini care sa nu fi injurat nici macar o data pe server
Si crizzatule te sfatuiesc sa faci o razie printre admini ... asa nu se mai poate

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diviz0r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2012 15:24)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 18, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 6.6
Votes: 3

Post Posted: 27-07-2012, 13:36:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JoKeRuLXx wrote:
Diviz0r wrote:
Happy =]] wrote:
BUTEE wrote:
AM TRAS DOAR 3 GLOANTE)


nu ai voie bug.
inafara de faza cu slay care este pe buna dreptate mai aveti si alte dovezi la tot ce ati zis aici ?


As mai putea incrimina faptul ca limbajul de admin este neadecvat totusi nu pot avea dovada doar martori pt ca vorbea la microfon.
Sugestie pt viitor (cum aveam pe serveul meu) , in modelul de admin trebuie specficate primele 7 litere din CNP (de obicei copii mint si inventeaza pt ca nu stiu) asa putem si noi sa ne dam seamna ce fel de oameni sunt iar admini nu trebuie sa fie atat de calmi , relaxati ceva de genul ' ok pro like no problem , cui i pasa ?' daca ai ore si joci pe sv non-stop nu inseamna ca meriti admini , prima daca dovedeste prin aceste feedbackuri - si ajuta cat de mult poti comunitatea.
Mai pot spune multe chestii legate si de alti 12-14 ani admini (pe bune acum -) dar nu m-am ganditit niciodata ca v-a trebuie sa suport atat aroganta din partea lor.



Si tu chiar crezi ca vor pune cifrele* reale din CNP? hai serios .. cum au mintit si au furat pana acum nu le e greu sa continue si da are dreptate nu cred ca sunt 2 admini care sa nu fi injurat nici macar o data pe server
Si crizzatule te sfatuiesc sa faci o razie printre admini ... asa nu se mai poate


Probabil ca ai inteles gresit ... adevrat se poate sa pune alte litere , dar pt un copil de 12-14 nu ar intelege nimic si primele 7 litere din CNP sunt doar sexul si data nasterii , ok se poate falisifica , altii stiu ca CNP-ul e doar un numar banal si vor baga ceva inventat 60629359460...
Si The Parasite ai dreptate a fost doar o sugestie , si nu am o problema cu faptul ca sunt copii pe server , e un lucru normal ,am o problema cu faptul ca ei primesc admin - si abuzeaza in modul asta de el.
Nu cred , defapt sunt sigur , ca asta a fost o unica problema pe aici , chiar daca sunt nou , am o experinta vasta si spun ca lucruile sunt foarta lejere TREBUIE o razie printre adminii astia pt ca nu se mai poate.
Inca un lucru smeker - mi-a facut ziua pe bune... am intrat pe sv si i-am zis lui Shortcut sa intre pe aici sa vada si el de ce e vorba ia ghiciti ce a zis 'e sigur Bute ala ca a zis ca imi face report dar nu imi pasa da-l draku'.
Ok boss , p**a in c*r si bani de drum.



Last edited by Diviz0r on 27-07-2012, 13:41:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JoKeRuLXx

[Sefu' Lu' AgN :)]



Status: Offline
(since 27-04-2019 10:33)
Joined: 05 Aug 2011
Posts: 681, Topics: 57
Location: Everywhere

Reputation: 121.6
Votes: 21

   
Post Posted: 27-07-2012, 13:40:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

The Parasite wrote:
7 litere din cnp => 0 certitudine.
Oricine pune cat si cum vrea muschii lui.

Nu iti dai seama de om, dupa varsta, aici faci o mare greseala. Iti dai seama de om, dupa comportamentul lui.

Ai dreptate, sunt multi copii pe server, dar fara ei, ar fi plictisitor.

In concluzie, 1 av zic ca ar fi maxim pentru el.

Salutari.


Scuze nu vreau sa ma cert cu tine dar cam iei totul in gluma adica "sunt multi copii pe server, dar fara ei, ar fi plictisitor." si daca un copil dala care mai are si admini si are si ciuda pe tine iti face o reclamatie (nu tie ..in general) pt o injuratura sau cva? hop avertismentu si dak mai ai inca 2 suspendat sau remove chestia e ca aici sunt acceptati ca admini copii prea mici care au gandu numai la distractie nu la adminat cum trebuie si evitat scandalurile de genu.Altceva ar mai fi favoritismele....serios acum ati vreodata vreun admin cu care ceilalti sa se poarte ca cu un player obisnuit... astea erau si cand aveam eu admin si ii sanctionam pe cei cu favoritismele lor....Cand spun favoritisme ma refer la:Se face numai ziua unui admin,daca un admin da ultimu duck de cele mai multe ori nu e omorat sub pretextu "nam vazut bine mai faceti odata" sau "ce ai facut ma? lasa ca mai ai o sansa"
Stiu ca nu va intereseaza ce am zis.. probabil o sa apara multi care o sa zica ca nu e adevarat si bla bla bla bla.. dar asta am avut de zis si asta am zis -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diviz0r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2012 15:24)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 18, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 6.6
Votes: 3

Post Posted: 27-07-2012, 13:44:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JoKeRuLXx wrote:
The Parasite wrote:
7 litere din cnp => 0 certitudine.
Oricine pune cat si cum vrea muschii lui.

Nu iti dai seama de om, dupa varsta, aici faci o mare greseala. Iti dai seama de om, dupa comportamentul lui.

Ai dreptate, sunt multi copii pe server, dar fara ei, ar fi plictisitor.

In concluzie, 1 av zic ca ar fi maxim pentru el.

Salutari.


Scuze nu vreau sa ma cert cu tine dar cam iei totul in gluma adica "sunt multi copii pe server, dar fara ei, ar fi plictisitor." si daca un copil dala iti face o reclamatie (nu tie ..in general) pt o injuratura sau cva? hop avertismentu si dak mai ai inca 2 suspendat sau remove chestia e ca aici sunt acceptati ca admini copii prea mici care au gandu numai la distractie nu la adminat cum trebuie si evitat scandalurile de genu.Altceva ar mai fi favoritismele....serios acum ati vreodata vreun admin cu care ceilalti sa se poarte ca cu un player obisnuit... astea erau si cand aveam eu admin si ii sanctionam pe cei cu favoritismele lor....Cand spun favoritisme ma refer la:Se face numai ziua unui admin,daca un admin da ultimu duck de cele mai multe ori nu e omorat sub pretextu "nam vazut bine mai faceti odata" sau "ce ai facut ma? lasa ca mai ai o sansa"
Stiu ca nu va intereseaza ce am zis.. probabil o sa apara multi care o sa zica ca nu e adevarat si bla bla bla bla.. dar asta am avut de zis si asta am zis -


Lucru absoult , chiar nu am vrut sa zic de disrciminari deastea de genul 'ai voie la arme , ai voie acolo blablbla si noi ca sclavii pe acolo ne chinuim sa facem bine sa nu murim ...'.
Mai ales la sfarsit vine ratatu cu arma la box si ma omoara iar copilu ct admin 'nu am zis fara arme' ATUNCI DECE E BOX INTELIGENTULE ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BUTEE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2012 10:12)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 27-07-2012, 13:44:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai PRIETENE HAPPPY NU INTELEGI EU NU AM FACUT NICI UN BUG CE NU INTLEGI PUR SI SIMPLU ERA /LR NE BATEAM DEAGLE IN DEAGLE CU 1 GL CE NU PRICEPI ? sau esti si tu ca , "prietenul tau SHORCUT ? " DOAMNE IARTA-NE SI PAZESTE`ne -



CUM SA DEA BAN CA`L INJUR ? MAI INTAI SE DA AVERTISMENT "GAG / SLAY / KICK" SI DUPA BAN PRIETENAS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diviz0r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2012 15:24)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 18, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 6.6
Votes: 3

Post Posted: 27-07-2012, 13:47:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BUTEE wrote:
Bai PRIETENE HAPPPY NU INTELEGI EU NU AM FACUT NICI UN BUG CE NU INTLEGI PUR SI SIMPLU ERA /LR NE BATEAM DEAGLE IN DEAGLE CU 1 GL CE NU PRICEPI ? sau esti si tu ca , "prietenul tau SHORCUT ? " DOAMNE IARTA-NE SI PAZESTE`ne -



CUM SA DEA BAN CA`L INJUR ? MAI INTAI SE DA AVERTISMENT "GAG / SLAY / KICK" SI DUPA BAN PRIETENAS


Amice se rezolva nu trebuie sa fii asa impulsiv , sper sa ia remove lacke asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elenutza.ely<3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2012 14:27)
Joined: 06 Jul 2012
Posts: 34, Topics: 3
Location: Unde crezi?

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 27-07-2012, 13:50:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti culmea butee, era godmode si acolo nu ai voie cu lr si dupa ce ai primit slay , ai inceput sa il injuri deci vina ta e ,lasa-l pe shortcut in pace


Jb.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tek o.O

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2012 09:09)
Joined: 09 Jul 2012
Posts: 35, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 4

Post Posted: 27-07-2012, 13:52:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BUTTE , ShOrTcuT! ti-a dat slay pt ca era godmode si ai dat uh /lr (si are dreptul sati de-a slay pt ca nu se da /lr la day-uri)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
taken

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2014 17:03)
Joined: 26 Jan 2012
Posts: 307, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 48
Votes: 3

Post Posted: 27-07-2012, 13:57:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BUte acum sincer daca ai dat lr cand era godmode meritai slay


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 27 July 2012 14:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-06-2024, 07:53:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x