User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message30911
mury44

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-01-2015 10:06)
Joined: 30 Jul 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 76.1
Votes: 3

 
Post Posted: 30-07-2012, 14:00:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :Alex
2.Varsta :14 ani
3.Ocupatie :elev
4.Link Armory (gear PvE ) :puteam da link doar cu gearul pvp
5.Clasa :paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi :in functie de program
7.Main Spec / Off Spec :prot/holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :din placere
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :prefer sa discut asta in joc este mai usor de explicat -
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :Wrath(10h-pana la syndragosa ; 25h-pana la valytrhia ; pe n infara de lich king tot ; cataclysm tot infara de ods pe hc n-am avut ocazia si cu cn sa fac )
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit :wicked(am iesit din cauza lui ),perverts,(si alte guilde nu mai tin minte cate )
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) :http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img528/3234/wowscrnshot073012144419.jpg
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) :da am
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : am auzit ca sunteti tipi seriosi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
polar17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2013 23:08)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 308, Topics: 57
Location: Republica federativa Burghina Faso

Reputation: -101.9
Votes: 17

 
Post Posted: 30-07-2012, 15:09:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andreimm11 wrote:
1.Nume Real : Andrei
2.Varsta : 15
3.Ocupatie : scoala
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Desstruction
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : cat vreau de cel putin 4-5h
7.Main Spec / Off Spec : Mark/Surv
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Stiu sa joc mai bine pe el
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : talenetele le vezi pe link gemurile le pun numai cu agy
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Nu joc de mult pve mai mult pvp am jucat dar de cat dimp joc pve zic ca ma descurc
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : Wiked pve core Luncy The wings of aurora ....
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) :
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : de placere




Alta aplicatie mai in bataie de joc puteai sa faci?

15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : de placere SERIOS?

13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) : nu stii sa faci un print?
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Nu joc de mult pve mai mult pvp am jucat dar de cat dimp joc pve zic ca ma descurc (si daca nu stii scripturile te descurci? era gragut sa zici si ce scripturi stii si ce nu)
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii : ----nu e un punct optional e OBLIGATORIU sau esti tank ori healer?
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : talenetele le vezi pe link gemurile le pun numai cu agy ---talentele le vezi la link a? si daca nu vrem sa le vedem acolo? din ce ai scris acolo nu dovedesti CU NIMIC ca stii sa joci , e un druid deasupra ta...uitate ce aplicatie are facuta..ala de fraier a scris atata?
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Stiu sa joc mai bine pe el ---alt raspuns SUBLIM

Sa refaci aplicatia si sa completezi serios totu si la cele lipsa la fel sau ne vom purta si noi cu tine la misto la fel cum ai facut tu aplicatia!



Sarcasm---The ability to insults idiots without them realizing it!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreimm11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2013 06:07)
Joined: 29 Jul 2012
Posts: 41, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 18.3
Votes: 4

Post Posted: 31-07-2012, 09:30:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca nu erati asa de artagosi (uni) mai ziceam... scz dar nu imi place sa fiu injurat pe ts din cauza ca am luat agro la un mob si am fugit de el.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vyxlol
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-07-2013 10:36)
Joined: 25 Mar 2012
Posts: 204, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 40.8
Votes: 3

 
Post Posted: 31-07-2012, 18:03:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andreimm11 wrote:
daca nu erati asa de artagosi (uni) mai ziceam... scz dar nu imi place sa fiu injurat pe ts din cauza ca am luat agro la un mob si am fugit de el.


aici nu e topic de discutii sa fie clar! ai vreo prb mergi la discutii...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 31-07-2012, 18:53:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zabalos -> Acceptat.
Rubistus -> Out , interzis forumul pentru fani.
Raineken -> Acceptat pus in perioada de proba , /w Erasmuus sau unul dintre offiteri / membri avizati (poti vedea si pe armory cine sunt )
Goodish -> Acceptat (Cu asta cam full la warriori ) pus in perioada de proba .
Chaossboy -> Respins .
Xmutilate -> Acceptat , ai mai facut parte din teamul nostru .
Ciulinul -> Acceptat , am discutat problema noastra .
Ymperator -> Acceptat pus in perioada de proba.
Destructionn -> Respins .
Muryy44 -> Respins .

Off topic , de acum o sa raspund eu la posturile de recrutari + oamenii avizati .

O sa urmeze TOPIC UPDATE , o sa anunt cand este gata .




HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
turti

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2012 07:54)
Joined: 01 Aug 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 01-08-2012, 22:10:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume real - Sergiu
Varsta - 23
Ocupatie - muncitor
Link Armory - http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sergio
Clasa - Hunter
SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii -
http://www.picz.ro/show-image.php?id=b9af8a5ea30323e296f806cadcb04282
Foste guilde- nu prea am avut doar o singura guilda ... motivul pentru care am iesit - nu se faceau raiduri.
TS-am , microfon- da
De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? - pentru ca este o guilda buna care face progres , si as dori sa ma alatur si eu acestei guilde.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-08-2012, 10:47:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sergiu /w naturemixx in game


Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cyclon

[Why so Serious]



Status: Offline
(since 06-07-2015 22:54)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 229, Topics: 16
Location: In Birt

Reputation: -206.5
Votes: 25

 
Post Posted: 03-08-2012, 19:10:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In ceea ce urmeaza cererile incomplete nu sunt luate in considerare.Utilizatorii care nu au legate conturile pe forum cu cele din joc sunt respinsi


Recrutam urmatoarele clase:
Paladin retri/holy
Priest disci/holy/shadow
Rogue



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Badorgood

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2013 14:20)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 57.1
Votes: 2

Post Posted: 04-08-2012, 23:49:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Cristi
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Proaspat student la medicina.
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Frostprime
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : In timpul vacantei, in jur de 2-3 ore/zi, in special seara, dar sunt zile in care sunt disponibil mai mult sau mai putin de atat.
7.Main Spec / Off Spec : Frost (DPS) / ca tank inca nu am indraznit sa incerc.
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Deoarece consider dps`ul bun esential in raiduri, iar eu incerc sa ma perfectionez in acest domeniu (mentionez ca nu am mai jucat wow de cateva luni, iar acum reincep sa imi intru in mana cu aceasta clasa).
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Talente: 3/32/6, rotatie: se mentin disease`urile, cand runic power e la maxim -> Frost Strike, iar cand Killing Machine apare -> Obliterare; gemming: hit (8%), expertise (26), in rest strength si haste.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii : http://imageshack.us/photo/my-images/217/wowscrnshot080412130131.jpg/ (nu am folosit Horn of Winter)
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Pe DK experienta s`a rezumat la raiduri cu globalul (si unele tentative de a creea raiduri), in wotlk am jucat pe un alt server cu o alta clasa (mage), iar pe vremea BC am invatat totul de la un prieten -.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : Nu am avut absolut nicio guilda de cand sunt pe freakz.
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) : Interfata de combat se vede mai sus, iar ca addon`uri folosesc: CLC DK, Auctioneer, Recount.
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Teamspeak 3 da, microfon nu.
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Fiindca am decis ca lucrul in echipa este intotdeauna mai eficient, plus ca pot invata lucruri noi de la voi (inca am dubii la cele mai potrivite iteme pentru DK), de asemenea am meseriile de Blacksmithing/Mining cu care pot fi de folos.

Multumesc anticipat pentru citire.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 05-08-2012, 17:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristi respins ( low dps )



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 05-08-2012, 18:29:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te uita la dps zabalos , ma intereseaza toata aplicatia , da /w pe erasmuus



HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusp98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-02-2013 15:36)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: baia mare

Reputation: 57.1
Votes: 2

 
Post Posted: 07-08-2012, 15:52:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Marius
2.Varsta : 15
3.Ocupatie : elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Keyaielel
5.Clasa : Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-5h
7.Main Spec / Off Spec : holy/disci
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : am ales sa fiu heal deoarece nu prea puteam sa scot dps bun pe shadow si m-am enervat si asa am ajuns heal
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : rotatie de heal nu tare am vazut, dar stiu sa joc. 6/32/3.haste 9% crit chance 7% spirit 2143
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : acesta a fost priu meu char pe cata si am inceput dupa ce am terminat de facut lvl am inceput cu pvp pana am ajunsw intr-o guilda care m-au ajutat cu pve am facut gear si cam din iarna am inceput pve,vi se pare outin da joc wow doar din toamna anului 2011 dar am invatat toate scripturile pe n si hc
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit :the revengers-gm era mai tot timpul plecat si lasa treaba in mana ofiterilor care nu faceau nimic si am mai fost in multe dar restu erau deastea mici in care nu se faceau raiduri
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) :http://tinypic.com/view.php?pic=j6hhqc&s=6 folosesc adonurile dbm bartender si alltele mai mici
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :am vazut ca ati facut progress si mi-as dori sa intru si eu in guilda voastra sa va dau o mana de ajutor in +-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 07-08-2012, 19:43:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

marius /wisp in game naturemixx



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
exclusive

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2013 16:57)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.3
Votes: 2

 
Post Posted: 07-08-2012, 20:05:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume real :Bogdan
Varsta: 29 ani
Ocupatie: Area sales Manager(vanzari)
Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tupper
Clasa : Hunter
Cat timp aloci wow pe zi : 3-4 ore in timpul saptamanii luni-joi, vineri fara numar de la 18.00 sambata si duminica ca fiecare
Main Spec: Marksmanship
De ce ai ales specul : E combinatie pentru pve-pvp
Explica cum trebuie sa joci pe acest spec : - gems : cat mai mult agility, hit chance cap de 8%, 25-27% crit chance
- rotatie : Chimera-Serpent Sting-Arcane shot-Steady shot pana procuie Aim shot instant, dupa primul proc rapid fire si din nou
Experienta PVE: am inceput pe Blizz pana in wotlk, nu mai renta balanta bani/timp m-am mutat aici la alianta, am facut tot de pe cata hc/n mai putin consiliul care l-au bagat acum in BoT
Foste guilde : InnerSanctum la alianta, motivul=neintelegeri cu GM
TS+mic=checked
De ce doresc sa ma alatur echipei HEAVEN: doresc o guilda PVE serioasa, care sa faca raiduri si sa ofere sanse egale de participare la toti.

PS: am si lock ilvl 349...cam low gear dar e bine de stiut

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
polar17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2013 23:08)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 308, Topics: 57
Location: Republica federativa Burghina Faso

Reputation: -101.9
Votes: 17

 
Post Posted: 07-08-2012, 22:58:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tupper acceptat, /w unui offiter in-game sau mie!


Sarcasm---The ability to insults idiots without them realizing it!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    


The time now is 06-07-2024, 10:53:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x