User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie feed
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message3982
G0LUM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-09-2012 18:49)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 152, Topics: 38
Location: Arges

Reputation: -93.6
Votes: 17

Post Posted: 08-08-2012, 10:38:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickuri: Reloaded ,Oh yea , inlovee , king
Ip-urile lor o sa le pun cu edit.
Motiv: Feed.
Dovada:
Cei patru fac feed in grupa pe rand am destule dovezi ca sa dovedesc asta , pe care le veti vedea mai jos ce este mai grav ,ca toti 4 sunt admini , respectiv 2 dintre ei il primesc in curand.
P.s: King este un admin ff bun , care dupa parerea mea nu merita sa ii se scoata adminul , iau bagat prostii in cap cei 2 care au neaparata nevoie ca sa faca lv up . VA INECATI CA TIGANII LA MAL.
Vreau sa spun ca de fiecare data cand au facut feed , am explicat in casuta si cititi tot ce am scris ca sa va dati seama despre ce este vorba , setati hd dati full scren si fi-ti atenti iti dai seama de multe ori dupa kilurile de sus , dar in cele mai multe cazuri sunt pe ei si ii urmaresc.
Apropo inlovee nu ai zis care player sau admin sau gm tine lv 9 ii dai ban? aaa cand e vorba sa faci tu credite regula se anuleaza?pf scuze..

reloaded+king+inlove
https://youtube.com/watch?v=hJQx8m_VcXk:



reloaded+ohyea+king
https://youtube.com/watch?v=XWFm9DqwiXA:



reluaded oh yea inlovee
https://youtube.com/watch?v=YEeHVojreJY:



toti:))
https://youtube.com/watch?v=nGrAb8VWg00:



reloaded oh yea king
https://youtube.com/watch?v=okvGBB7Mx2A:



reloaded si king
https://youtube.com/watch?v=GlV-fLuhxDk:



P.s: daca am gresit vreun nume la vreun video , sa imi spuneti , la video 2 incepe de la inceput de la minutul 2 si ceva ,apropo nu aveti cum sa va aparati pentru ca nu poate fi interpretabil ca in cazul trecut.
Am pus reclamatia aici pentru ca este un caz mult mai important care face referire la 4 ADMINI!!!
Apropo tineti volumul tare ca am comentat cu cineva sa va dati seama despre ce este vorba , tineti full scren si HD si cititi cu atentie descrierea si informatile care apar de-a lungul videoului.
Urmatoarele videouri vor fi 1080 HD , in acest moment nam avut pluginurile pentru xp + ca imi lua mult timp (si asa mi-a luat in jur de vreo 3 ore , micsorarea lor , tinand cont ca aveau fiecare + 1.5 gb.

IN LOVE/RELOADED/OH YEA/KING un sfat Ai dreptul sa nu spui nimic. Tot ce spui poate fi folosit impotriva ta


http://www.youtube.com/watch?v=BvTxuc8fPVw
Astept oferte.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 08-08-2012, 10:41:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cica atacau cu cutite mici,ce om de nimic - . Ma amuzi

FEEDUL este atunci cand - Se ataca cu click stanga
- Sta si trage in el la laser sau colt

Ei atacau la toti. Fugi cu cercu ca...

Level up fac si singur ma nimicule. Cand o sa ajungi tu ca mine sau noi atunci sa ne suni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
G0LUM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-09-2012 18:49)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 152, Topics: 38
Location: Arges

Reputation: -93.6
Votes: 17

Post Posted: 08-08-2012, 10:45:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Cica atacau cu cutite mici,ce om de nimic - . Ma amuzi


1.Inlovee mie chiar nu mi se pare ca e nimic de ras.
2.In 3 min de la postarea topicului tu deja ai urmarit tot? si doar cutite mici ai vazut? ti-am spus clar tot ce zici acuma o sa fie impotriva ta si o sa iti dovedesc.
3.Cand vorbesti pe cineva pe skipe si il pui sa te atace de n-ori si faci cate 40k pe runda iti spun eu clar este FEED!
acu chiar numai stii ce sa spui? astept un admin care chiar stie sa analizeze dovezile pe care l-am pus nu unul care nici buletin nare .
P.s: ASTA E LIMBAJ DE ADMIN PE FORUM? cred ca glumesti.

Eu pentru treaba asta pe GHIARE am avut 2-3 scaderi la 0 iar cealalta persoana tot la fel si + -1 lv .
Acu feedul are alta definitie?pf numai postez pentru ca cu tine voi posta inca 3 ore de acum incolo , scriind ca tu ai dreptate.
Mi-e stii de ce imi place de tine? ti-e ti-a fost frica sa te risti de cateva credite si tineai zombii lv 10 erai obligat,
Jucam toti cu level 9 deoarece erau putin playeri pe server si atacam la toata lumea.
Deci varianta de mai sus cade , si daca ar fi fost asa de unde au stiut ei sa puna lv 9?pe chat nu ai scris nimic , ce poate fi verificat imediat prin loguri , deci te dai singur de gol , iar king nu tu decizi cand se va inchide topicul , eu nu fac demo pentru ca nu este asa de accesibil la fel ca filmarile , nu stau sa filmez 2 ore si sa nu pot explica ce ati facut acolo , ce va deranjeaza ca va demasc mai usor asa?
Un admin adevarat accepta ce a facut , nu incepe cu pretexte ca sa se apere stiind clar ca este total adevarat tot ce am scris mai sus.
In fine lasati off topic , ca o sa vada admini de n1 , stiu ei prea bine ce decizii sa ia.

P.s: fiecare reply pe care la-ti facut e la distanta de 1min , atat de des practicati forumul , sau asa de repede va sunat dl Inlovee? Eu nu am nimic cu nimeni , faceti feed , il faceti pe riscul vostru , iar apropo ieri cand ati facut feed (inlovee nu , stiam cum procedati , asa ca mi-a fost mai putin decat usor sa fac dovezi pe voi , iar faza cu cutit mic si cutit mare nu stiam tu cu gurita ta mi-au spuso reloaded.


http://www.youtube.com/watch?v=BvTxuc8fPVw
Astept oferte.


Last edited by G0LUM on 08-08-2012, 11:03:42; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 08-08-2012, 10:49:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jucam toti cu level 9 deoarece erau putin playeri pe server si atacam la toata lumea. Nu sunt cutite mici ma nerodule,tu habar nu ai ce e feedul. Ce feed faceai tu si asta e feed nu ?- Ceacea ma lasi te rog sa vorbesc urat,nu mai pot sa accept asemenea tiganie si prostie de la acest om.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ReloaDeD

[Animal Inside]



Status: Offline
(since 30-07-2020 10:30)
Joined: 15 Jun 2012
Posts: 554, Topics: 28
Location: Ludus

Reputation: 121.3
Votes: 17

   
Post Posted: 08-08-2012, 10:50:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu ori ai ceva cu noi, ori nu stiu. Sincer putin imi pasa de ce ai postat. Las owneri sa decida nu ma mai bag. Am observat ca de ieri de cand ai facut reclamatia aia, cand te face zm te bagi in lm si te pui repede pe noi numa ca sa vezi ce facem. Si cu demou ala cand intram cu king in baricada si ne ataca oh yeah de unde crezi ca stiu eu cine e am intrat rpd si nu m-am uitat.

EDIT:// Nici macar nu vorbeam pe skype cu ei.





Your dead!!! Enough of this!!!



Last edited by ReloaDeD on 08-08-2012, 11:10:37; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kinG^

[N1 fkz zmx]



Status: Offline
(online 5 days ago)
Joined: 28 Mar 2012
Posts: 711, Topics: 63
Location: ZMX.FREAKZ.RO

Reputation: 658.6
Votes: 27

         
Post Posted: 08-08-2012, 10:52:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CE E CU MIZERIA ASTA? NU MA INTEREZEAZA CE AI SCRIS TU AICI SINCER .
pune un demo normal nu inregistrati cu fraps sa pui ce vrei tu da ? iti era greu sa faci un demo normal ?
PS: nu mi-a bagat nime nimeni prosti in cap rog ca un moderator sa inchida mizeria asta . ESTI EXAGERAT !!



Christianity because you`re so awful you made God kill himself
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Piry

[il capo di tutti cap]



Status: Offline
(since 16-01-2014 11:49)
Joined: 25 Mar 2012
Posts: 546, Topics: 55
Location: Palestinian Territory

Reputation: 32.7
Votes: 27

Post Posted: 08-08-2012, 11:01:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OMG.. Cuite mari Cutie Mici -) Golum tu Chiar esti pus pe ei ma -) Gj -)

Eu zic ca e feed.. pt ca va'ti pus lv 9 si va atacati intr'e voi.. Sa nu va suparati eu doar mi'am spus parerea.. Asteptam alti adminii/ownerii ia o decizie .


Intra Cine Vrea Iese Cine Poate

Zm.FrEaKz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
G0LUM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-09-2012 18:49)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 152, Topics: 38
Location: Arges

Reputation: -93.6
Votes: 17

Post Posted: 08-08-2012, 11:08:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Piri nu sunt pus pe nimeni , concluzile pe care le trag sunt destul de bune , din cauza ca timp de 4 ani am jucat un joc unde este foarte mare concurenta si foarte multi trisori , unde se fac multe parodii pe seama playerilor chiar si cu poze cum arata ei etc.
Acolo nu rezisti daca esti un pampalau care scrie 3 randuri si termina ce avut de spus.


http://www.youtube.com/watch?v=BvTxuc8fPVw
Astept oferte.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kinG^

[N1 fkz zmx]



Status: Offline
(online 5 days ago)
Joined: 28 Mar 2012
Posts: 711, Topics: 63
Location: ZMX.FREAKZ.RO

Reputation: 658.6
Votes: 27

         
Post Posted: 08-08-2012, 11:09:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pirry o intrebare de cand nu ai mai intrat pe sv ? daca nu sti nu te baga . in primul rand daca vreau ma pun pe fiecare dintre voi sa inregistrez cu fraps fac din filmari ce vreau eu . o reclamatie se face pe baza de demo nu pe inregistrari cu fraps .


Christianity because you`re so awful you made God kill himself
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
N0no

[Neo-Tzc-Gay-show]



Status: Offline
(since 24-09-2016 12:42)
Joined: 09 Apr 2012
Posts: 747, Topics: 34
Location: Constanta

Reputation: 18.5
Votes: 29

 
Post Posted: 08-08-2012, 11:09:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cutite mari cutite mici gagici cu tzate mici Pardon
Eu cred ca e mai mult alianta decat feed ... sau poate au vrut ca playeri sa aibe un joc mia linistit fara sirene si smoker.. parerea mea



Last edited by N0no on 08-08-2012, 11:28:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
G0LUM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-09-2012 18:49)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 152, Topics: 38
Location: Arges

Reputation: -93.6
Votes: 17

Post Posted: 08-08-2012, 11:17:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fiecare cu parerea lui , vreau sa precisez nu tineti cont de prietenii , in viata nu iti da altu de mancare , cum am precizat de multe ori in toate reclamatiile mele , prietenii vin si pleaca , gresesti platesti.

http://www.youtube.com/watch?v=BvTxuc8fPVw
Astept oferte.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 08-08-2012, 11:22:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai sa va reamintesc cate ceva :
FEED-UL adevarat inseamna cand un human si un zm stau unul langa altul fara lm si lasandu-l pe human sa traga in zm fara ca zm-ul sa atace...Si eu cand intram dimineata si bagam harti mici gen zm_prist ma puneam lvl 9 inainte sa fac lvl 12 ca sa faca toata lumea credite linistit fara vreun stres ca este un smoker , ce e rau in asta ca adminii se inteleg intre ei sa joace cu lvl 9 , nu e interzis lucrul asta...Cum spunea si k1ng era mai bun un demo decat bucati de filmulete , era o dovada incontestabila un demo...Parerea mea e ca nu e feed tinand cont ca atacau lm-ul si nu stateau degeaba pe langa lm.


Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 08-08-2012, 11:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FEEd 6 - ia uite ia uite cum ataca -)

Era ultimul om ma chiorule -)))))

"Ataca cu d-alea mici" - Tu esti miop omule ? Nu vezi cum ataca king pune-ti naibii ochelari ca prostia e mare la tine.

FEED 5 - Reloaded se misca-are level 9 deci speed mai mare ca al tau - atunci cand se misca e greu sa dai cu click dreapta oricat de priceput ai fii + reloaded era ultimul human deci...

FEED 4 - "Inlovee de unde ai stiut sa iesi ? Eu am iesit din baricada si m-am bagat altundeva,nu stiam ca are el saci."
- king ataca la mine cu click dreapta daca stii ce-i ala,mare priceput mai esti mai ghiare

FEED 3 - Eram smoker toata mapa daca nu observai,restul e c....

FEED 2 - Cica lasa si sa iasa,daca nu putea sa dea ma bunule ? doamne tu habar ce e ala feed,ar trebui sa te lasi

FEED 1 - Da cu ce cutite vrea el in om,daca da cu click dreapta in lm nu are nimic. Vroia sa il ia mai repede cu click stanga.

Tot ce ai pus tu aici sunt doar mizerii,facute cu fraps.Puteai sa filmezi totul cu un demo ca poate aveai ceva noroc.
Te mananca palma si nu ai ce face,le freci pe tastatura scriind numai prostii.

Fa-ne cate demo vrei,tot nu ne bagi in c... pentru ca nu te duce capul deloc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
G0LUM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-09-2012 18:49)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 152, Topics: 38
Location: Arges

Reputation: -93.6
Votes: 17

Post Posted: 08-08-2012, 11:32:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Demoul este mult mai josnic decat un video , din cauza ca nu va pot explica pe moment ce fac dansii.
Asta este feed clar , mrs , crezi ca daca sta sa dea in cap fara lm fara nimic sau pune lm si il scoate il pune iar il ataca din nou nu este acelasi lucru? nu tot nr de credite reies?hm..
Inlove nu gasi scuze se vede clar lasa admini de grad mare sa decida , pana la urma e decizia lor , vam facut la toti 4 reclamatie pentru ca nu se putea asa ceva , de fiecare data ori tu ori king ori inlove , celalt mai rar (nare gm) faceati cate 40-50k dao naiba de treaba , 50k = 200 credite -+ aproximativ.


http://www.youtube.com/watch?v=BvTxuc8fPVw
Astept oferte.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 08-08-2012, 11:39:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

G0LUM wrote:
Demoul este mult mai josnic decat un video , din cauza ca nu va pot explica pe moment ce fac dansii.
Asta este feed clar , mrs , crezi ca daca sta sa dea in cap fara lm fara nimic sau pune lm si il scoate il pune iar il ataca din nou nu este acelasi lucru? nu tot nr de credite reies?hm..
Inlove nu gasi scuze se vede clar lasa admini de grad mare sa decida , pana la urma e decizia lor , vam facut la toti 4 reclamatie pentru ca nu se putea asa ceva , de fiecare data ori tu ori king ori inlove , celalt mai rar (nare gm) faceati cate 40-50k dao naiba de treaba , 50k = 200 credite -+ aproximativ.

Nu e acelasi lucru crede-ma..Nu le iau apararea , a mai fost un caz chiar mai concret decat acesta in consiliu unde respectivul spargea lm-ul chiar ca in reluare si a primit doar un ban...Stiu ce vorbesc.


Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 1ce396, 08 August 2012 10:34



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 27-04-2024, 05:02:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x