User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie I don't

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message455
strAFE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2013 18:17)
Joined: 10 Aug 2012
Posts: 18, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -58.4
Votes: 5

Post Posted: 13-08-2012, 11:08:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : strAFE
Nick admin reclamat : I don't think so
Ora , data : 12:15 , 13.08.2012
Motiv: Jucam linistiti pe o mapa ( nu ii mai stiu numele ) si un player era in fata mea , jocul nu era FREE, tero era i don't , si acest player i-a dat hs , iar acest admin super cult si extraordinar , impreuna cu altul , din cate am vazut , de se crede tatal zeilor , SWAT , i-au dat slay si quit, cu toate ca nu scurtase si jocul nu a fost free pentru arma. SI eu doar atat am zis : "I don't , de ce i-ati dat slay , ca era in fata mea si nu a scurtat ?" , la care el ma ameninta ca imi da ban si imi da si gag si figuri de copil si suferinta de atentie , deoarece era on si St4rch , iar dupa tot eu primesc 2 ore ban pentru ca i-am zis pe U@ ca are cam mult tupeu in el . ( St4rch cu tine nu am absolut nimic. )
Dovada : -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 13-08-2012, 11:15:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu eram tero , nu am lasat free , si am vazut ca veneau 2 oameni , ok pana aici. dupa care mam uitat in sus ca am vazut pe unu care o scurtat ca zbura la 10 km deasupra pamantului si o cazut fix in gaura pe unde se intra la tero , ma omorat iam dat slay si quit. dupa care incepi tu sa comentezi si imi zici sa tac ( aici tiam dat gag ) dupa care tiam explicat dc iam dat quit si team intrebat daca ai citit regulamentu de admin inainte sa faci cerere si ai zis " nu bravo ca lai citit tu " si ai inceput sa faci misto pe u@ ca is admin jmecher la tastatura si dinastea , tiam zis de 10 ori sa nu mai scrii pe u@ dupa care sa enervar starch si tia dat ban. atat - ms

si apropo , dc te bagi tu acuma peste slayu su quitu ala? totusi reclamatia asta pt ce ii? banu care il ai pe merit , gagu care il ai pe merit sau slay si quitu care nu ti leam dat tie?

(ai buton de edit nu fi foame de posturi)

tocmai ai zis ca ownerii si aia de grad superior sufera... dai edit rpd pana nu se uita , si pe swat nu il baga aici , daca ai ceva cu el fai reclamatie. oricum , eu nu sufar de admin ca si altii care o ramas fara ( gen tu ) si nu fac reclamatii aiurea. gata cu posturile asteapta sa vina un owner



Last edited by Tyg on 13-08-2012, 11:25:55; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
strAFE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2013 18:17)
Joined: 10 Aug 2012
Posts: 18, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -58.4
Votes: 5

Post Posted: 13-08-2012, 11:20:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu cred ca ai vazut bine , sincer... In fine , asta nu conteaza cu playerul.
2. Ti-am zis doar "3.taci" , dupa ce sufereai de tine pe acolo si "incercai" sa imi explici , cica , nu mai stiu ce.
3. Nu am zis ca esti smecher in fata tasaturii sau altele , ownerii pot sa se uite in log sa vada.
4. M-ai intrebat daca am citit regulamentul si am zis doar "nu" , nu "bravo tie ca l-ai citit" sau alte chestii copilaresti. Si cand am zis "nu" am zis la misto , pentru ca prea te crezi asa tare , cand esti in preajma lui St4rch si am vazut ca de multe ori iti ia apararea cand nu trebuie...
5. Nu m-a deranjat ca St4ch mi-a dat ban , pentru ca , chiar ma enervasei. Mor pe voi , astia mici in grad care suferiti atat de admin si faceti atata tam-tam , de parca zici ca sunteti cine stie cine. Si aici ma refer la tine si la SWAT , in general , mai sunt si altii , dar nu fac asa ca voi. Mai ales SWAT , se vede ca are 14 ani , si face ca toate cele pe server. Hai ca pe owneri sau pe cei cu gradul superior ii inteleg , ca isi permit...


EDIT , ma inteligentule , ca nu fac foame de posturi : Reclamatia este pentru tine , pentru felul in care te exprimi , comporti , adminezi si altele. Ti-am zis si o repet a 1000000 oara , cu St4rch nu am nimic , pentru ca il inteleg.

Edit 2 : 1. Mai treci pe la scoala , te bate tastatura grav.
2. Cand am spus ca ownerii isi permit , nu m-am referit ca ei sufera , ci ca ei chiar isi permit sa mai dea un slay , quit , etc. fara motiv sau sa exagereze. Pana la urma e serverul lor si pot sa dea ban la toata lumea daca vor , fara motiv....
3. Eu nici macar nu am primit admin , ca sa "sufar" ca tine de el , si nu cred ca ma comport ca tine pe server....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wh1sp3r

[Mr.FreakZ TEAM]



Status: Offline
(since 13-02-2017 14:34)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 1949, Topics: 72
Location: Bacau

Reputation: 70.1
Votes: 30

   
Post Posted: 13-08-2012, 12:35:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
-Dreptul de a executa comenzi de tip llama/gag/kick/slay/etc. asupra adminilor le revine doar Ownerilor in situatii de stricta necesitate.


I don't think so suspendat 1 saptamana

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by wh1sp3r, 13 August 2012 10:36



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-07-2024, 13:28:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x