User
Pass
2FA
 
 

Am o problema cu contul

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message432
admin94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-07-2014 22:56)
Joined: 13 Jul 2011
Posts: 25, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -49.8
Votes: 9

 
Post Posted: 17-08-2012, 17:43:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut am o problema cu contul. Am facut un cont pe wow acum ceva timp dar cea mai mare prostie a mea a fost ca nu am pus un mail valid , am pun un mail random gen numele mau @yahoo.com . imi tot intra un vecin pe cont asa ca am skimbat parola si nu am mai intrat dar acuma nu imi mai amintesc ce parola am pus chiar nu mai stiu ce sa fac . Am facut un ticket iar gm-ii mi-au spus sa postez aici. ca dovada ca este contu meu rog gm-ii sa imi verifice ip-ul sa vada ca este contul meu am sa va mai zic ce username are ce charactere are are . avea usernameu ferentexas94
si characterele erau urmatoarele:
war: whattdafack
mage: Crann
hunter: Parolatftw
dk: Dkbblod

chiar imi doresc acest character aveti toate dovezile posibile sa arate ca este contul meu.
daca este nevoie si de mailu pe care era facut contu il zic doar doar sa imi spuneti.
uitati si emailu pe care este facut : [email protected]
- - - - edit


 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, exces de emoticoane ( 20 + ). Nu folosi mai mult de 5 / post.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 28-06-2024, 04:48:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x