User
Pass
2FA
 
 

reclamatie lolflame

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message545
RobB3rT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 11:27)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 239, Topics: 57
Location: Palestinian Territory

Reputation: 70.5
Votes: 3

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:12:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: Cosmos
Nick-ul persoanei reclamate: lolflama
Poze:
Descriere incident: fpk aiurea.... in primu rand rica trebuia sa faca postu la fbi si sa raspunda keo dak nu raspundea facea reclamatie lu keo . 2-lea rand el era la gsls si avea w1 iam zis stop oprestete si am dat pe /d sa vina un coleg pd sa ma ajute asta nu vroia sa se opreasca am mers cu el pana la steag zicandui oprestete ma sa nu iti dau wanted. el nimik sa busit a coborat si a fugit pana la masina aia din poza in timpu ala iam dat w fuga lam blocat si au venit colegii. bonjovi a venit si el si la vazut cum fugea de pd si gata. Nu e incepator deja ma lua cu iti fac reclamatie uitativa la ip lui crek isi face multicont.
DOresc sa raspunda cbr/striker si sa fiu pus innapoi in fbi..... Dc te bagi flama dak nu iti e locu?? trebuia la fbi si nu am gresit de loc




De ce dai topic closed cand am zis sa raspunda cbr ca uh nu esti in stare??? uite regulamentu istetule aratami uh ca nu am voie !!!! Dc te bagi dak nu sti regulamentu |???



1: Un agent FBI nu are voie sa dea /take !
2: Un agent FBI nu are voie /ticket !
3:Un agent FBI intra in actiune de la Wanted 3 !
4 : Un agent FBI nu are voie sa mearga la jail decat daca se bat,in cazul acesta este permis doar comanda /move1/2/3+numele/parte din nume/id-ul jucatorului.
5 : Un agent FBI nu are voie sa stea cu /tv pe un player care are wanted / pe un player care se afla in jail.
6 : In momentul in care ai devenit agent ti-ai adaugat ca principiu "Respecta si vei fi respectat" , respecta pe cei cu Rank mai mare ca nu-l au degeaba!
7 : Un agent F.B.I nu are voie sa lase masinile pe strada .
8 : Membrii factiunii F.B.I. nu au voie sa aibe joburi ilegale !! (arms dealer /whore/drugs dealer etc)
9 : Membrii factiunii F.B.I. nu au voie sa puna /rb decat pentru cei ce fug cu masina gen:dumper,monster truck etc. si doar de la wanted3 in sus , se pedepseste cu rank down/uninvite (in functie de numarul abaterilor)
10 : La 3 Faction Warn acumulate sunteti demisi din F.B.I.
11 : Va este permisa folosirea comenzii /armour in urmarirea unui suspect dar numai o data
12 : Un agent FBI sub acoperire (undercover) nu are voie sa isi dezvaluie adevarata identitate.Asta insemnand ca nu ii este permis sa dea /tazer,nu are voie sa mearga LSPD/SAPD Car (masina de politie),nu are voie sa dea /gov in timp ce este Undercover.
13 :Un agent FBI are voie sa atace suspectii de la wanted 2 in sus numai cu conditia de a nu fi nici un PD pe server sau sa fie away from keyboard(afk).





Sunt 13 reguli mari si late si nici una nu specifica ca nu e voie sa dai stop......altfel e pus numa ptr pd aceasta comanda???? nu mai da closed asteapta-l pe cbr sa raspunda sau nu poti procesa asta????

Posturi unite automat, 20-08-2012, 18:12:16

chiar dak am gresit trebuia sa iau cel mult advertisment ca e prima mea zi in fbi si dak in regulament nu scria trebuia sa fiu informat oke??? gandeste de 2 ori te rog


Cand viata iti da lamai deschizi un magazin de fructe!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oSothale.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-08-2012 11:07)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 65, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 8

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:14:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda dai ba topic locked si mai citeste de 3 ori regulamentu si nu il mai interpreta cum vrei tu!
Te pwp --

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RobB3rT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 11:27)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 239, Topics: 57
Location: Palestinian Territory

Reputation: 70.5
Votes: 3

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:17:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

uitate ma in tot regulamentu vreau sa vad un agent fbi nu are voie sa opreasca playerii cu wanted si sa le dea wanted si osot nu te baga si am zis fara locked astepti decizia lu cbr

Posturi unite automat, 20-08-2012, 18:17:01

dak imi arati unde scrie aia ....si regulamentu ala e a lu speeder....si e asemanator cu toate regulamentele aratami uh unde scrie ca nu am voie si cel putin advertisment primeam


Cand viata iti da lamai deschizi un magazin de fructe!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oSothale.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-08-2012 11:07)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 65, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 8

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:20:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Treaba ta ca FBI tine doar de ce scrie in regulament NU ce nu scrie!Tot ce trebuie sa faci e sa ii prinzi pe aia cu wanted si atat.... daca nu esti capabil sa faci DOAR atat => FPK.....
Te pwp again -!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaZie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2012 06:11)
Joined: 25 Nov 2011
Posts: 30, Topics: 11
Location: Palestinian Territory

Reputation: 50
Votes: 3

Post Posted: 20-08-2012, 17:27:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

osot pana la urma cine esti si ce tot vrei ca nu e postu asta despre tine.....te bagi si uh in speranta de a primi ce???helper? is destui nu te baga... ce nu scrie inseamna ca e permis.... gen nu avem voie sa conducem masini din lspd??? ca acolo nu scrie daca avem voie sa conducem chiar si masina personala nu te baga ca nu gandesti deloc...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 20-08-2012, 17:29:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma gata cu spamu!! asteptati sa raspunda un admin nu va mai bagati aiurea!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oSothale.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-08-2012 11:07)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 65, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 8

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:31:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai bad boy logic ca ma bag cand vad oameni deastia in politie care ameninta admini doar pentru ca iei is incababili si iau bani de la playeri noi si is fomisti si altele.........

PS: Scuze ca a raspuns dupa bon jovi da am postat amandoi de odata -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolflamE*

[inQontrol]



Status: Offline
(since 20-10-2017 17:49)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1130, Topics: 9
Location: Da.

Reputation: 47.2
Votes: 33

         
Post Posted: 20-08-2012, 18:48:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si eu ce vina am ca tu nu sti sa respecti niste reguli amarate ?
locked



Fools set the rules in this world.
Just take a look around. It`s undeniable.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by lolflamE*, 20 August 2012 16:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-10-2024, 09:30:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x