User
Pass
2FA
 
 

reclamatie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2154
OverLord98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-02-2013 15:26)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 493, Topics: 34
Location: Craiova

Reputation: 46.9
Votes: 15

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:32:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: OverLord si lsvu
Nick-ul persoanei reclamate: Denis....
Poze: videoclipuri + comment. https://youtube.com/watch?v=yxKHE0f1noE:

https://youtube.com/watch?v=UeCGvtAyYZA:

https://youtube.com/watch?v=GHOgTAEObiw:

, la partea 2 prima data sta pe loc si il secam putin iar dupaia vedeti si voi ca nu ii ia nimeni HP si trageam 3 dupa el SurpriseSurpriseSurpriseSurprise , ii luam HP si dintro data se transforma in superman partea 3 vin dupa el , trag cu m4 si NIMIK, trag cu tec NIMIK daor 1 zgarietura de HP luata , si dupaia ...... die:D
Descriere incident: Nu a scapat de lag/sob/fifa in bara sau ce o avea





Last edited by OverLord98 on 20-08-2012, 17:40:54; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anonimouss

[GIVENCHY]



Status: Offline
(since 31-08-2022 11:16)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 1727, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 682.7
Votes: 123

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:37:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze ca postez dar in partea a 2-a se vede clar cum denis se misca drept si over trage direct in el si denis nu ia damage deloc ce e asta? bug nu are cum sa fie sincer , inteleg daca se misca denis zig-zag cercuri poate era alta dar te misti drept in fata si omu trage direct in tine si nu iei damage deloc ? Sincer nu prea imi pare a bug imi pare mai mult a s0b la buton !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oSothale.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-08-2012 11:07)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 65, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 8

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:43:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba m-am saturat de codatu asta infect banatil odata si sa ia unban cand se gandeste sa joace corect in pnm .................... sau aveti nevoie de un topic special "Care crede ca denis trebuie sa ia ban" ca sa observati ca el chiar trebuie sa ia ban ----

Ps : La cate reclamatii o sa mai dati lock fara ca asta sa nu pateasca nimic?



Last edited by oSothale. on 20-08-2012, 17:44:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cHozeN.

[○]



Status: Offline
(since 01-10-2019 01:02)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1979, Topics: 189
Location: Iasi

Reputation: 125.8
Votes: 64

       
Post Posted: 20-08-2012, 17:44:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deja cred ca ai problema la cap cu atatea reclamatii facute la adresa lui denis, si macar daca aveai dreptate cel putin intr-o reclamatie facuta de tine pe tema asta.
Ba, tu nu vezi ca e foarte clar si evident pt ori ce prost cat de chior ar fi ca faci anumit si tragi mai mult pe langa el doar sa para ca are cod? ma refer la Video 1, iar in Video 2, daca nu ai aflat inca atunci cand fugi cu tecu in mana tragand dupa un player si esti la o distana mare gloantele se duc automat pe langa, de ce crezi ca la dm-uri, take-uri, war-uri atunci cand 2 adversari fac tec distanta dintre ei nu depaseste 2 metri (sa zicem)..
Credeam ca ai incetat cu reclamatiilea astea stupide tu chiar nu te lasi pana nu ia asta ban dintr-un motiv sau altu.
Daca vrei sa ia ban fi in stare macar sa tragi cu un tec calumea in el si nu pe jos si la 2 metri distanta pe langa el, se vede foarte clar cum in video 1 tragi numai pe langa el sa para ca are cod cum il numesti tu. Atat am avut de zis poate admini vad de aceasta data cat de stupid esti, si poate primesti si 1 warn sa nu mai stresezi atat admini cu reclamatiile tale de tot rasu.

EDIT: Video 3, pierde-ti timpu sa filmezi putin mai mult daca vrei ca cineva sa vada ceva, dar din ce ai filma tu acolo ai tras 3 gloante in el cu m4-u i-a scazut putin HP dupa care ai scos tec si ai inceput sa tragi in el si din cate vad eu daca nu is chior, ii scade hp.
Oricum posturile noaste nu o sa fie luate in considerare deoarece (majoratiatea) is niste bagatori in seama care nu au ce cauta aici doar pentu simplu fapt ca over ii roaga sau ii obliga pe /f sa se bage aici sa ia denis ban odata ca el nu e destul de convingator.



Last edited by cHozeN. on 20-08-2012, 17:53:20; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
madalindx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2013 21:12)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 353, Topics: 20
Location: Tulcea

Reputation: 89.7
Votes: 7

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:49:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este foarte clar ca are sob si foloseste invulnerabilitatea pentru ca este foarte simplu sa il folosesti.El in partea 2 cand se opreste la sfrasit deblockeaza invulnerabilitatea.Intr-o secunda poti activa invulnerabilitatea apasand enter cand esti in meniul de s0b intr-o sec il poti activa si dezactiva.Chiar eu am testat chestiile astea pe alte svr si e foarte simplu.
Noi ne-am cam saturat de el cu codurile lui ....sa se ia masuri din cauza lui pot pleca unii playeri pentru ca se satura de codati nesatui dupa kiluri si care vor sa arate ca sunt ei mari si tari in tec....

Chozan nu-i mai lua tu apararea pentru ca este liderul tau ca este evident de ce e in stare.De exmplu calon3 cand a fost prins imediat ban.Noi facem reclamatii de cateva zile impotriva lui denis si nimic.

PS:Il rugam personal pe striker sa raspunda vrem sa auzim si noi verdictul final de la owner.



Last edited by madalindx on 20-08-2012, 17:54:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oSothale.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-08-2012 11:07)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 65, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 8

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:51:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primu film se vede clar aim + spam pe invu
In al doilea se vede si mai clar invu -)

@chozen : prea multe filme cu printese si cu inscenari politiste si alte vrajeli...

Nu dati lock sa raspunda Striker personal ca nu ne batem joc de serveru lui pana la urma...

Uite Denis sa stii si tu de acuma -
Nu iti mai da lolf moduri -



Last edited by oSothale. on 20-08-2012, 20:30:27; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 20-08-2012, 17:56:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incetati cu spamu atata timp cat reclamatia nu v-a fost adresata voua! Pentru spam si reputatie aveti: Spam Zone si Jocuri pe forum. Astepati sa raspunda un admin!


Last edited by BonJovi4EveR on 20-08-2012, 22:05:41; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deniss.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-09-2012 12:16)
Joined: 21 Jul 2012
Posts: 1214, Topics: 37
Location: Mangalia.

Reputation: 155.8
Votes: 28

Post Posted: 20-08-2012, 21:43:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oSothale. wrote:
In primu film se vede clar aim + spam pe invu
In al doilea se vede si mai clar invu -)

@chozen : prea multe filme cu printese si cu inscenari politiste si alte vrajeli...

Nu dati lock sa raspunda Striker personal ca nu ne batem joc de serveru lui pana la urma...

Uite Denis sa stii si tu de acuma -
Nu iti mai da lolf moduri -

Ho marele helper! Cine isi bate joc mai whore? Veziti de treaba ta.
Aim ai tu cu toata familia ta.

Posturi unite automat, 20-08-2012, 22:43:40

oSothale. wrote:
Ba m-am saturat de codatu asta infect banatil odata si sa ia unban cand se gandeste sa joace corect in pnm .................... sau aveti nevoie de un topic special "Care crede ca denis trebuie sa ia ban" ca sa observati ca el chiar trebuie sa ia ban ----

Ps : La cate reclamatii o sa mai dati lock fara ca asta sa nu pateasca nimic?


Si cui i se rupe ca te-ai saturat tu de mine? Puteti sa-mi faceti 10000 de reclamati eu vam zis ca nu imi pasa , si vezi cu limbaju.

Posturi unite automat, 20-08-2012, 22:43:47

oSothale. wrote:
Ba m-am saturat de codatu asta infect banatil odata si sa ia unban cand se gandeste sa joace corect in pnm .................... sau aveti nevoie de un topic special "Care crede ca denis trebuie sa ia ban" ca sa observati ca el chiar trebuie sa ia ban ----

Ps : La cate reclamatii o sa mai dati lock fara ca asta sa nu pateasca nimic?


Si cui i se rupe ca te-ai saturat tu de mine? Puteti sa-mi faceti 10000 de reclamati eu vam zis ca nu imi pasa , si vezi cu limbaju.


EDITED: Cer warn pentru toti bagatorii de seama.



Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție(lolflamE*).
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OverLord98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-02-2013 15:26)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 493, Topics: 34
Location: Craiova

Reputation: 46.9
Votes: 15

 
Post Posted: 20-08-2012, 21:52:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deniss. wrote:
oSothale. wrote:
In primu film se vede clar aim + spam pe invu
In al doilea se vede si mai clar invu -)

@chozen : prea multe filme cu printese si cu inscenari politiste si alte vrajeli...

Nu dati lock sa raspunda Striker personal ca nu ne batem joc de serveru lui pana la urma...

Uite Denis sa stii si tu de acuma -
Nu iti mai da lolf moduri -

Ho marele helper! Cine isi bate joc mai whore? Veziti de treaba ta.
Aim ai tu cu toata familia ta.

Posturi unite automat, 20-08-2012, 22:43:40

oSothale. wrote:
Ba m-am saturat de codatu asta infect banatil odata si sa ia unban cand se gandeste sa joace corect in pnm .................... sau aveti nevoie de un topic special "Care crede ca denis trebuie sa ia ban" ca sa observati ca el chiar trebuie sa ia ban ----

Ps : La cate reclamatii o sa mai dati lock fara ca asta sa nu pateasca nimic?


Si cui i se rupe ca te-ai saturat tu de mine? Puteti sa-mi faceti 10000 de reclamati eu vam zis ca nu imi pasa , si vezi cu limbaju.

Posturi unite automat, 20-08-2012, 22:43:47

oSothale. wrote:
Ba m-am saturat de codatu asta infect banatil odata si sa ia unban cand se gandeste sa joace corect in pnm .................... sau aveti nevoie de un topic special "Care crede ca denis trebuie sa ia ban" ca sa observati ca el chiar trebuie sa ia ban ----

Ps : La cate reclamatii o sa mai dati lock fara ca asta sa nu pateasca nimic?


Si cui i se rupe ca te-ai saturat tu de mine? Puteti sa-mi faceti 10000 de reclamati eu vam zis ca nu imi pasa , si vezi cu limbaju.

Auzi , dar tu nu iti vezi de treaba ta parasind serverul? si mai incet cu limbaju ca nu esti pe tarla, si warn nu are dc sa primeasca pentru ca se baga pentru un bine al serverului , iar legat de lasarea unor playeri daca tot se continua asa sigur o sa plece.... , si denis , cand mam impacat cu tine credeam ca esti om cinstit si macar teai schimbat dar tot continui cu magariile , si daca tot zici ca nu ai cod ca intotdeauna da reply de mai multe ori la filmari si vizionare placuta -
Scz ca mam bagat -
Rog sa posteze doar adminii de acum incolo



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deniss.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-09-2012 12:16)
Joined: 21 Jul 2012
Posts: 1214, Topics: 37
Location: Mangalia.

Reputation: 155.8
Votes: 28

Post Posted: 20-08-2012, 22:04:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mama ta sa paraseasca serveru.


Si hai sa vizionam toti videoclipul acesta.
https://youtube.com/watch?v=yioN526S0Js:



Si raspunsul lui over? Te rog striker unban unban=))

Code:
OverLord12:Striker dc am primit ban ? ? -:(( ... ca nam facut nimik :(-


Quote:
OverLord12: Striker te rog eu frumos din tot sufletul meu , nam avut niciodata coduri mai ales aim -- ..... te rog frumos de tot sa ma crezi ca nu as folosi niciodata coduri --..
Eu din videoclipu asta nu inteleg din ce cauza sunt acuzat de aim - -- -... dar asa sunt eu invatat sa trag - si am un maus mic si usor de miscat , si sub el am o chestie din burete -
Te rog eu din tot sufletul meu sa ma intelegi ca nam si nici nam avut aim -( te rog mult de tooott -

Posturi unite automat, 14-02-2012, 21:10:11

Striker daka de mine zici ca am aim dar daka ai vedea alti jucatori si mai buni decat mine ai zice la fel --
Te rog eu frumos ... daka vrei nu mai intru in ganguri deloc

Posturi unite automat, 14-02-2012, 21:12:48

Striker atunci cred ca aveam si bug mare ca aveam rezolutie mare si setarile cu visual fx very high si bandana +glasses iar astea fac lag si bug -
Dar ma jur pe ce am mai scump ca nu am folosit aim -(((-


Sti care e problema? Ca nu suport pupincuristii ca tine , inteleg frate ca iti doresti helper , esti baiat acum ca toti ceilalti , ok nu iti spun nimic,dar nu pot sa suport un om ca tine care sare pe forum cu totul ca sa para el corect si el marele helper , nu uita ca te rugai de CbR* pe mes sa iti dea tie helper nu lu Catana.Frate daca esti un jeg asa o sa ramai, si uitete in trecut cine era ala codat de plangea la Striker si acum se crede mare helper , plangeai pe whisper sa facem pace , o sa-ti arat eu de acum in colo pace. Nu mai am ce discuta cu un asemenea om.Salut.


In video 1 te fac praf , scade hp.
In video 2 m-am omprit sa ii spun lu madalin ca are post , dovada: http://s10.postimage.org/g8kttk06h/sa_mp_432.png
In video 3 nici nu m-am uitat pentru ca nu are rost.


 
Staff message (Ravenous):
 
+1 Warn - Flaming




Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție(lolflamE*).


Last edited by Deniss. on 20-08-2012, 22:32:53; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TBE
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-02-2013 20:25)
Joined: 27 May 2012
Posts: 144, Topics: 25
Location: Nu Se Stie!

Reputation: 48.4
Votes: 8

 
Post Posted: 20-08-2012, 22:10:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba denis eu nu inteleg nimik din videoclipu tau...sincer.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Caesar

[Addicted to nothing]



Status: Offline
(since 26-12-2013 21:42)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 562, Topics: 4
Location: Manchester/Bucuresti

Reputation: 67.3
Votes: 13

Post Posted: 20-08-2012, 22:12:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce ziceti voi daca stati amandoi pe bara 1 saptamana? Asa pana va calmati? Las topicu deschis sa raspunda Striker,dar daca da domnu sa mai postati dupa mine,aveti amandoi cadou banul.

Pentru limbaj si piateta pe forum +1 warn amandoi si osothale



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[Striker]

[Account disabled]



Status: Offline
(since 03-12-2015 23:34)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1508, Topics: 171
Location: Copenhaga

Reputation: 142.7
Votes: 84

 
Post Posted: 20-08-2012, 23:09:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si ce vrei sa vad in video-uri? In primul se vede ca nu prea sti sa tintesti si esti lafel de buguit ca si el, in al doilea se vede foarte clar ca e DESINCRONIZAT (nu se vede animatia de fuga), iar al treilea e pierdere de timp. Incetati cu rahaturile astea si vedeti-va de joc, voi ati vrut sa scot limita de FPS si asa am facut.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by [Striker], 20 August 2012 21:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 11-05-2024, 07:04:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x