User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie revox
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message2531
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 20-08-2012, 22:03:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un titlu adecvat
Numele tau dRx # GeRmaNu
Numele adminului reclamat revox
Harta, ora si data faptei reclamate dust2 20-08-2012 ora 22:30
Motivul / Regula incalcata
Code:
Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti. Folositi-le pentru a asigura jucatorilor un joc linistit, fara turbulente.

Intra pe server cu alt nick si se ia in gura cu toti playeri , jigneste playeri , ii face analfabeti , agramati .Daca il jigneste cineva intra cu adminu si da ban . In regulament scrie destul de clar : Daca intrati cu alt nume aveti aceleasi drepturi si indatoriri ca orice alt player.
Dovada, un screenshot sau un fragment din consola
http://www13.zippyshare.com/v/28748590/file.html
http://www40.zippyshare.com/v/12698575/file.html
http://www11.zippyshare.com/v/42364111/file.html




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TePlesnec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2012 19:08)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Prima la dreapta

Reputation: 47.1
Votes: 5

Post Posted: 20-08-2012, 22:16:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poti sa faci 30000 de topicuri.....degeaba "RECLAMEZI" ( vorba lu` legion) 1 admin,e in zadar,mai ales pe revox,asa e el nu ai ce sa ii faci - ,dispune de o comanda 2 si gata e "saf",oricum war4 din ce am vazut nu mai e ce a fost....rar gasesti 14-14 ...in schimb cei care sunt admini pe war3 si-au pastrat playerii...si acolo sunt certuri si admini care fac "figuri" sa zicem asa...dar macar acolo cand e dreptate se face dreptate ...pe war4 playeru are dreptate adminu nu....tot adminu castiga:D...primesc cu placere avertisment sau disrespect -...gn
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
2nd Kira

[God Of The New World]



Status: Offline
(since 06-02-2015 13:59)
Joined: 04 Jun 2011
Posts: 1322, Topics: 46
Location: Away From Keyboard

Reputation: 183.9
Votes: 15

   
Post Posted: 20-08-2012, 22:18:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai dupa parerea mea amandoi ati gresit

revox a gresit ca s'a luat in gura cu toata lumea(asta daca e adevarat ce zici u) desi intradevar in regulament spune ca daca adminii intra cu alt nick au aceleasi drepturi si aceleasi responsabilitati ca orice player obisnuit,nu sa se lege de playeri si care comenteaza pac pac ban ca intra repede cu adminu.

iar tu ai gresit pentru ca ai inceput sa il jignesti,crede'ma orice admin pe care il faci copil retard ti'ar fi dat ban iar daca eram eu iti dadeam mai mult timp,ar fi trebuit sa te adresezi frumos nu sa incepi cu jigniri de genu



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 20-08-2012, 22:30:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toata treaba sta in felul urmator . Pe snow s-a luat in gura cu mai toti playeri dar nu pot dovedi pentru ca , cand a schimbat mapa mi-a iesit din cs... owneri poate verifica logurile. Nu l-am jignit in fata , am zis pe u@: cine e copilul asta reta.. de tot comenteaza , pentru asta am luat gag , i-a spus un admin ce i-am zis si imediat a intrat cu adminu si mi-a dat ban . Daca asa se procedeaza pe serverul asta eu o sa-mi caut un alt server unde ma pot juca linistit si eventual sa ajut la dezvoltarea lui .

2nd Kira wrote:
iar tu ai gresit pentru ca ai inceput sa il jignesti,crede'ma orice admin pe care il faci copil retard ti'ar fi dat ban iar daca eram eu iti dadeam mai mult timp,ar fi trebuit sa te adresezi frumos nu sa incepi cu jigniri de genu


Din moment ce e cu alt nick pe server nu se poate numi admin . Nu a facut altceva decat sa indipuna playeri si sa le ia cheful de cs .






Last edited by -=weed*effEcTs-> on 21-08-2012, 08:01:32; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusellu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-11-2012 11:00)
Joined: 29 May 2011
Posts: 2379, Topics: 137
Location: Lugoj

Reputation: 45.4
Votes: 90

 
Post Posted: 20-08-2012, 22:38:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Weed da tu chiar ai chef de cearta,tu bunule care esti daca esti asa bun cum presupui munceste pentru admin si fa si tu pe adminu ,numai comentezi aiurea ,dupa ce ca limbajul tau lasa de dorit..
Orice admin a muncit sa ajunga unde e , asa ca mai calm, pana ajungi si tu acolo sus..Nu ai tu dreptul sa il injuri,el juca undercover poate sa prinda pe cineva cu cod sau altceva nu sa te baneze pe tine sau pe x..
Acum ca ai vazut ehe l-am aranjat pe zenn ce ai zis hai si pe revox numai ca intre mine si revox e o mare diferenta de reputatie si caracter.
Bafta


M-am mutat,Sunt shiny mai nou.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 20-08-2012, 23:11:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariusellu, nici nu stiu cum sa-ti zic ma pustiule , crede-ma ca esti paralel. Crede-ma ca sunt satul de bagatori de seama ca tine. Mai bine ma abtin de la alte comentari ca sa nu iau warn , cel mai bine te las in lumea ta ROZ .

Posturi unite automat, 21-08-2012, 00:11:01

ADy ViDiC wrote:
toti sunt copii numai tu nu
nu stiu de unde ai aparut
dupa ce ca faci figuri si vorbesti urat mai ai si tupeu nesimtit sa faci reclamatie
ai rupt forumu in doua nu ai ce face cu viata ta decat sa faci 100 de posturi pe zi
mai iesi afara "mananca" niste aer curat


Tu mai lipseai ma mascariciule. Esti prea afon ma baiete .
De ce pana mea va bagati aiurea in discutie daca nu ati fost pe server ?
Stiti decat sa luati apararea la alti admini si sa-i pupati in fund , tu te numeri printre ei .
Daca fac 100,200 de posturi pe zi asta inseamna ca nu am o viata sociala si ca nu ies din casa ? Ma faci sa rad ba baiatule - Faci niste afirmati de tot rasu , cu alte cuvinte esti de tot rasu.
Din cauza asta ma feresc sa fac reclamati ca se gaseste numai bagatori de seama si frustrati .

Edit: uite-l ma frate a sters postu -)))-


 
Staff message (Ravenous):
 
+1 Warn - Flaming





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ADy ViDiC

[Creep]



Status: Offline
(since 16-10-2013 20:38)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 687, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 42

Post Posted: 20-08-2012, 23:13:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa sti ma ca la cat mam certat cu revox pe forum si pe cs chiar asta fac il pup in fund se vede ca esti de 2 luni in comunitatea noastra
ok.fie ca tine.nu te vad prea bine pe aici daca o ti asa...nu e o amenintare sa nu intelegi gresit
fa ce ai de facut -



am sters inainte sa postezi sau sa scri.prea tarziu am decis ca nu e treaba mea
Ban meritat
daca mai ai ceva de spus numai face offtopic si da PM.daca nu asteapta sa apara revox





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 20-08-2012, 23:25:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ADy ViDiC wrote:
sa sti ma ca la cat mam certat cu revox pe forum si pe cs chiar asta fac il pup in fund se vede ca esti de 2 luni in comunitatea noastra
ok.fie ca tine.nu te vad prea bine pe aici daca o ti asa...nu e o amenintare sa nu intelegi gresit


Am 1 an si ceva in comunitatea freakz.
Crede-ma ca pe server imi vad de treaba mea si nu jignesc pe nimeni, asta o poate confirma admini care m-au vazut des pe server . Nu stiu ce a fost cu revox azi dar pe mapa snow s-a legat de mai toti playeri dupa care a inceput sa-i faca analfabeti si agramati .
Sunt genu de om care se enerveaza repede si care nu suporta bagatori de seama ( lumea care se baga in discutie aiurea fara sa stie ce sa intamplat pe server )
Eu ma opresc aici ca deja a iesit destul tam-tam . O seara placuta.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusellu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-11-2012 11:00)
Joined: 29 May 2011
Posts: 2379, Topics: 137
Location: Lugoj

Reputation: 45.4
Votes: 90

 
Post Posted: 21-08-2012, 10:08:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai incet weed'ule ca rupi tastatura,te agiti degeaba ca tot acolo vei ajunge,la cat de smecher te dai de parca tu ai fi miezu comunitatii dar nu esti...pana sa ajungi macolo mai ai de muncit.
Si nu pup pe nimeni in fund si daca as pupa nu e treaba ta...sau tie ciuda ca nu ai ce pupa?...-)
Te-am vazut pe server cum esti ,nu exista discutie sa nu te bagi si tu.


M-am mutat,Sunt shiny mai nou.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DAYandNIGHT

[07 Let`s Fu*k]



Status: Offline
(since 28-12-2018 22:00)
Joined: 28 Jun 2010
Posts: 1612, Topics: 382
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 453.1
Votes: 135

Post Posted: 21-08-2012, 10:15:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Totusi , nu cred ca s-ar fi intamplat ce sa intamplat daca Battlefield nu sarea imediat "uite ce a zis asta , uite ce a zis asta"
Weed e linistit cu mine pe server , glumim , radem.. Atat am avut de zis.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 21-08-2012, 10:51:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariusellu wrote:
Mai incet weed'ule ca rupi tastatura,te agiti degeaba ca tot acolo vei ajunge,la cat de smecher te dai de parca tu ai fi miezu comunitatii dar nu esti...pana sa ajungi macolo mai ai de muncit.


nu ma dau smecher virtual , daca asa crezi tu e problema ta .

mariusellu wrote:
Si nu pup pe nimeni in fund si daca as pupa nu e treaba ta...sau tie ciuda ca nu ai ce pupa?...-)


inafara faptului ca esti pupator mai cauti si atentie .

mariusellu wrote:
Te-am vazut pe server cum esti ,nu exista discutie sa nu te bagi si tu.


inceteaza cu aberatiile asta , incep sa cred ca ai ceva probleme incurabile.

Nu mai faceti Off Topic aiurea , asteptati sa raspunda revox sau un owner .
Intr-o reclamatie trebuie sa raspunda doar adminu in cauza si admini care au fost On pe server. Daca incepeti cu totii sa faceti pe zmei, se va ajunge la cearta si cu timpu` o sa ne dusmanim unu pe altu . Nu vreau sa ma pun rau cu nimeni dar nici nu pot sa tac cand vad ca ZeNN asta se baga in discutie aiurea .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusellu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-11-2012 11:00)
Joined: 29 May 2011
Posts: 2379, Topics: 137
Location: Lugoj

Reputation: 45.4
Votes: 90

 
Post Posted: 21-08-2012, 11:03:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baiete eu am fost pe server daca vrei sa stii, eu Sunt Adelinaa daca te intereseaza asa ca mai calmeazate ca patesti ceva..
Da tu ai replicile scrise pe o foaie ma? de unde le scoti aa stai am uitat mai e si google'u..
Hai sa il asteptam pe revox si pe owneri si te rog nu mai pomeni numele meu..cya:d.


M-am mutat,Sunt shiny mai nou.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TePlesnec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2012 19:08)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Prima la dreapta

Reputation: 47.1
Votes: 5

Post Posted: 21-08-2012, 13:40:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariusellu wrote:
Baiete eu am fost pe server daca vrei sa stii, eu Sunt Adelinaa daca te intereseaza asa ca mai calmeazate ca patesti ceva..
Da tu ai replicile scrise pe o foaie ma? de unde le scoti aa stai am uitat mai e si google'u..
Hai sa il asteptam pe revox si pe owneri si te rog nu mai pomeni numele meu..cya:d.



Avatar/siggy cu o bebelusa -...mai nou joaca si cu nume de fata "Adelinaa" .LOL -,e clar,zenn`ule dupa parerea mea nu ai nimic in capu` ala si n`ai mai mult de 16-17 ani.

Cat despre weed si revox , dupa parerea mea cel mai bn e sa nu ne mai bagam toti (si eu) sa scriem ca nu avem ce face...si sa lasam 1 owner sau mai multi sa decida ..oricum rezultatu il stiu,revox are dreptate -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Battlefield
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2015 08:35)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 2763, Topics: 103
Location: Everywhere.

Reputation: 139.1
Votes: 145

Post Posted: 21-08-2012, 14:01:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=weed*effEcTs-> , e vina ta , daca iti tineai gura si nu il faceai inapt nu te bana , eu ti-am dat gag si el ti-a dat ban .

DAYandNIGHT wrote:
Totusi , nu cred ca s-ar fi intamplat ce sa intamplat daca Battlefield nu sarea imediat "uite ce a zis asta , uite ce a zis asta"


Nu ma baga si pe mine , eu i-am spus ce a zis pentru ca e dreptul lui de admin si datoria de a afla ce se intampla pe server . Ce faceti voi aici in reclamatia asta ..scrie cineva ceva , si faceti din tantar armasar , in loc sa ii explicati motivul banului , zenn daca tot ai fost pe server macar puteai sa ii explici frumos nu sa sari cu gura pe un jucator . A gresit , a platit.



Feel free to PM me about any forum support and questions.‡‡‡‡‡

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SS.11

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 18-01-2016 17:09)
Joined: 09 May 2011
Posts: 1626, Topics: 52
Location: RO

Reputation: 100.2
Votes: 27

 
Post Posted: 21-08-2012, 14:29:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatia asta e intre Weed si Revox.Noi,restul nu prea avem ce cauta aici..mai ales cand vad ca va certati si fiecare "are dreptate".
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *0ranGe ! extrem, 21 August 2012 20:45



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 15:24:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x