User
Pass
2FA
 
 

reclamatie player

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message598
t-man

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2012 13:37)
Joined: 22 Aug 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2012, 12:05:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa nenumarate certuri ... acest player nu are ce face si jigneste intr-o veselie !
Dovada : http://www.girlshare.ro/4434353
Nu e prima oara ... de fiecare data el incepe ! Si ii place sa ma "alinte" cu denumirea de G-Man ...
Cer sa ii luati slot-ul pentru ca se comporta jignitor la rangul avut !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[Rq]-ella

[Creep]



Status: Offline
(since 01-06-2014 09:47)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 570, Topics: 8
Location: Spain

Reputation: 251.6
Votes: 8

Post Posted: 22-08-2012, 12:43:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din printul postat reiese k amandoi utilizati cuvinte jignitoare unul celuilalt.Daca este sanctionat unul din voi, mi se pare corect sa fie si celalalt, pentru ca amandoi incalcati regulile serverului. T-man, intotdeauna cel mai destept cedeaza..Sunteti jucatori vechi pe server si ar trebui sa fiti un exemplu pozitiv pt ceilalti, nu sa avetzi asemenea comportament!

I heard you are a player.Nice to meet you, I`m the coach -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
t-man

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2012 13:37)
Joined: 22 Aug 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2012, 12:59:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand cineva ma jigneste , normal ca trebuie sa ii intorc "mesajul" (atata timp cat adminii nu erau pe sv ... ) ... Consider ca cel care incepe o astfel de "discutie" trebuie sanctionat ! si nu e prima "discutie " de genul asta cand acuzele provin prima data de la ZQR ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zQr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-12-2014 13:20)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 46, Topics: 11
Location: Giurgiu

Reputation: 194.2
Votes: 3

Post Posted: 22-08-2012, 14:25:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://www.girlshare.ro/4434978.9 am copiat toata discutia noastra pentru ca nu a mers sa fac print in consola. nu am intrat sa vad ce a postat el pt ca nu sunt curios. Acest copil nu imi da pace de cand am facut misto de el 1 sau de 2 ori cu "G-man". De fiecare data cand nu sunt admini pe sv se ia de mn dar nu i-am dat importanta pana ieri. A intrebat un player pe chat cati ani avem iar t-man a zis ca "7...de cs" si i-am zis in gluma ca e slab iar el a inceput sa ma jigneasca etc.. din acest motiv royal ne-a dat gag 10 min la am2 iar lui i la scos. Acest lucru m-a deranjat si din acest motiv i-am dat replica astazi. De 2 ani de zile nu am avut reclamatie si vine t-man acum sa ceara sa mi se ia slotul pentru ca este el frustrat ca am facut de 2 ori misto de el. Nu am stiut ca iei totul atat de serios ca faceam printuri de cate ori ma jigneai cand nu erau admini pe sv fara sa iti zic nimic si acum spui ca eu incep discutiile.

Posturi unite automat, 22-08-2012, 15:20:35

Este ultima data cand l-am bagat in seama. Nu am niciun interes sa fie sanctionat rog doar sa se ia masuri cand ma mai jigneste sa nu am am ocazia sa-i dau replica.

Posturi unite automat, 22-08-2012, 15:25:54

@Consider ca cel care incepe o astfel de "discutie" trebuie sanctionat ! si nu e prima "discutie " de genul asta cand acuzele provin prima data de la ZQR ...

El singur a zis sa fie sanctionat cel ce a inceput discutia....dupa ce m-am omorat cu grenada m-a facut slab iar eu i-am dat replica in gluma...dar el cum e frustrat a inceput cearta se vede clar. El de fel "intoarce mesajul" cand nu e admin sa poata sa ma jigneasca dar l-am lasat ca se vede ca e doar un copil. A fost tot ce am avut de spus nu voi mai raspunde la aceasta reclamatie las adminii sa ia o decizie.


A fost greu de unde am inceput...-
Dar m-am ridicat...-
Si nu am uitat de unde am plecat!-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | TaZ

[Mentally Unstableeee]



Status: Offline
(since 14-08-2013 13:30)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 394, Topics: 9
Location: Campina

Reputation: 110.8
Votes: 7

Post Posted: 22-08-2012, 15:11:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gen. fara rost -
data viitoare o sa fiti sanctionati aman2
t/c.


"Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by <rKo> | TaZ, 22 August 2012 13:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 10-05-2024, 01:56:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x