User
Pass
2FA
 
 

[4.0.6] Unholy DK - Unholy Frenzy
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4053
sharkcore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2019 13:48)
Joined: 20 Jan 2012
Posts: 43, Topics: 5
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 24.8
Votes: 3

 
Post Posted: 20-08-2012, 22:34:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bump
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PpSi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2012 21:04)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 50, Topics: 6
Location: Sillicon Valley

Reputation: 54
Votes: 3

Post Posted: 28-08-2012, 20:34:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bump !

We are gamers.The only thing we hate more than stagnation is change.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
allecs10

[( . Y . ) ---> <3]



Status: Offline
(since 27-11-2016 18:12)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 233, Topics: 19
Location: Onesti

Reputation: 304.7
Votes: 9

 
Post Posted: 28-08-2012, 23:16:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unholy dk este fara de speranta...Am poposit din greseala pe alt server private ce are implementat patchul 4.0.6 si acolo unholy`ul nu functioneaza 110% blizzlike, dar totusi este jucabil, ca dovada ca la 3v3 unholy all the way, cel putin la high rated teams. Totusi la 2v2 nu am obs sa se omoare lumea cu unholy.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PpSi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2012 21:04)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 50, Topics: 6
Location: Sillicon Valley

Reputation: 54
Votes: 3

Post Posted: 29-08-2012, 00:05:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E fara rost, la cate reporturi sunt, ma indoiesc ca se va ocupa cineva serios de ele.

Probabil shocker asteapta lansarea unei versiuni stabile de 4.3, si abia atunci va incepe sa repare din buguri. Spun asta pentru ca am vazut ca de ceva timp nu s-a mai reparat nimic inafara de cateva quests/ui/data bugs.

Probabil nici nu risca sa repare azi un bug, si maine cand baga 4.3 sa apara din nou. Oricum e mult de munca, mai ales daca se ocupa doar el de fixuri. ( din cate am inteles)


We are gamers.The only thing we hate more than stagnation is change.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
allecs10

[( . Y . ) ---> <3]



Status: Offline
(since 27-11-2016 18:12)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 233, Topics: 19
Location: Onesti

Reputation: 304.7
Votes: 9

 
Post Posted: 29-08-2012, 01:49:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am spus`o si in acest post http://forum.wow-freakz.com/Warrior-Enraged-Regeneration-t116453-30.html ca numarul de buguri este ca mare pentru ca un singur om sa le repare pe toate:(. Mi`as dori enorm ca unholy sa fie reparat, desi necrotic spamul ar reveni la moda:)). Unholy exceleaza atat la cc (pet stun), supravietuire (improved antimagic shell, better death coil selfheal) dar si la dmg, fiind pe acest patch in top 3 dps pve, singurul spec ce il depaseste fiind survival, spec ce a disparut si el dp freakz in mod misterios. All in all repararea unholy`ului ar fi o prioritate avand in vedere ca dk`ul este singuar clasa ce sta in 2 specuri momentan:(.

Posturi unite automat, 29-08-2012, 02:49:45

PpSi wrote:
E fara rost, la cate reporturi sunt, ma indoiesc ca se va ocupa cineva serios de ele.

Probabil shocker asteapta lansarea unei versiuni stabile de 4.3, si abia atunci va incepe sa repare din buguri. Spun asta pentru ca am vazut ca de ceva timp nu s-a mai reparat nimic inafara de cateva quests/ui/data bugs.

Probabil nici nu risca sa repare azi un bug, si maine cand baga 4.3 sa apara din nou. Oricum e mult de munca, mai ales daca se ocupa doar el de fixuri. ( din cate am inteles)


Nu iti fa iluzii ca sa nu ai deziluzii. 4.3 nu va veni cat de curand, prima data fiind 4.2. Este logic ca prima data sa fie implementat 4.2 ptr a face pve gear sa poti intra in Dragon Soul. Daca ar baga acum 4.3 ce pve ai face cu itm de BOT in Dragon Soul Raised eyebrow. Nu faci nici trash`ul.

ON: Spellul in sine merge, dar din cauza ca gargoyle/ghoul/rune regeneraion ignora haste`ul => spellul este semi-inutil. DAR SA NU UITAM: dot`ul pus de acest spell nu mai este scos de polimorph/blind (acesta fiind un bug mai vechi), deci este un cc breaker foarte folositor, ca doar jucatorii high rated tin cc pe dk si omoara healerul *sarcasm*.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-09-2024, 01:44:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x