User
Pass
2FA
 
 

reclamatie playeri !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message801
RobB3rT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 11:27)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 239, Topics: 57
Location: Palestinian Territory

Reputation: 70.5
Votes: 3

 
Post Posted: 29-08-2012, 09:41:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa trag un semnal de alarma. Suntem playeri,jucam pe acelasi svr ne vedem in fiecare zi . Suntem o comunitate oameni buni ! Nu mai fiti animale ! Daca unu greseste voi imediat ca femeile post warn radeti ca bivolii iar ala tre sa plateasca 5kk nu mi se pare ca suntem o comunitate. Asa am facut si eu lui isti.... acum regret . Iam facut post a luat 2 warnuri dupa cand ne certam pe /w am inceput sa ne imprietenim , am constat ca avem cam aceleasi hobiuri !



Prin acest mesaj vreau sa va comunic ca trebuie sa fim uniti , nu trebuie una doua post. Mai vorbiti odata bai de ce ai facut ? Eu asa am facut cu costi a gresit lam iertat... Akont ma iertat ca lam omorat in sz VanHelsing si el . Van+ca nu il cunosc am vazut ca e un tip de treaba nu plange de fiecare data cand greseste un om . Unii ca State Thunder o sa zica ca ii doare la basca. Comportament de animal, trebuie sa luam o decizie fratilor . Greseste odata ii ceri nah 10k banii care ia pierdut daca vezi ca continua atunci post nu imd ii faci post gen Keo.= sunt prea slab sa ma apar singur asa ca sa ma razbun ca ma omorat fac post dupa Mamii dami o inghetata ala a luat warn acu tre sa plateasca 5kk...




Vreau sa fiti mai iertatori nu una 2 post ganditi de 2 ori de asta aveti creier. Multumesc. Ce comunitate suntem noi ?? FREAKZ!


Cand viata iti da lamai deschizi un magazin de fructe!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radiokiller
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2013 20:05)
Joined: 06 Aug 2012
Posts: 710, Topics: 27
Location: Transylvania

Reputation: -143.3
Votes: 11

Post Posted: 29-08-2012, 13:35:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo!A zis foarte corect!Il sustin in totalitate pe Cosmos.Dupa mine,cei mai enervanti de pe server sunt cei care,vorba lui Cosmos,''Daca unu greseste voi imediat ca femeile post warn''Sper ca multi care citesc mesajul lui Cosmos,sa-si dea seama ca TOTi suntem OAMENI nu roboti.

:pepsi:
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speeder96

[speeder]



Status: Offline
(since 31-01-2013 20:12)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 2360, Topics: 59
Location: Acasa

Reputation: -21.6
Votes: 13

Post Posted: 29-08-2012, 13:40:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici e ca la fotbalul in cartier, daca iti convine sa ceri fault cand este fault, il ceri si ti se da, nu-l ceri, nu-l primesti, eu voi posta in continuare reclamatii, o comunitate are si reguli si trebuie respectate, ca nu le respectam intre prieteni e altceva, topicul este total aiurea si nu are ce cauta aici.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RobB3rT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 11:27)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 239, Topics: 57
Location: Palestinian Territory

Reputation: 70.5
Votes: 3

 
Post Posted: 29-08-2012, 14:42:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

speeder o sa mori singur...

Cand viata iti da lamai deschizi un magazin de fructe!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bennet

[Hype Boys]



Status: Offline
(since 02-12-2016 10:12)
Joined: 11 Sep 2011
Posts: 34, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 237.7
Votes: 6

 
Post Posted: 29-08-2012, 15:00:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RobB3rT wrote:
Vreau sa trag un semnal de alarma. Suntem playeri,jucam pe acelasi svr ne vedem in fiecare zi . Suntem o comunitate oameni buni ! Nu mai fiti animale ! Daca unu greseste voi imediat ca femeile post warn radeti ca bivolii iar ala tre sa plateasca 5kk nu mi se pare ca suntem o comunitate. Asa am facut si eu lui isti.... acum regret . Iam facut post a luat 2 warnuri dupa cand ne certam pe /w am inceput sa ne imprietenim , am constat ca avem cam aceleasi hobiuri !



Prin acest mesaj vreau sa va comunic ca trebuie sa fim uniti , nu trebuie una doua post. Mai vorbiti odata bai de ce ai facut ? Eu asa am facut cu costi a gresit lam iertat... Akont ma iertat ca lam omorat in sz VanHelsing si el . Van+ca nu il cunosc am vazut ca e un tip de treaba nu plange de fiecare data cand greseste un om . Unii ca State Thunder o sa zica ca ii doare la basca. Comportament de animal, trebuie sa luam o decizie fratilor . Greseste odata ii ceri nah 10k banii care ia pierdut daca vezi ca continua atunci post nu imd ii faci post gen Keo.= sunt prea slab sa ma apar singur asa ca sa ma razbun ca ma omorat fac post dupa Mamii dami o inghetata ala a luat warn acu tre sa plateasca 5kk...




Vreau sa fiti mai iertatori nu una 2 post ganditi de 2 ori de asta aveti creier. Multumesc. Ce comunitate suntem noi ?? FREAKZ!


Pardon misel
http://forum.wow-freakz.com/reclamatie-catana-t172052.html

Te rog ca data viitoare sa prezinti un argument care sa iti sprijine opinia
RobB3rT wrote:
speeder o sa mori singur...


Aici sunt de acord cu speeder, incalci o regula, tratezi situatia ca o persoana matura, bine educata. Iti asumi responsabilitatea, suporti consecintele.


"As we are liberated from our own fear, our presence automatically liberates others." - Marianne Williamson

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RobB3rT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 11:27)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 239, Topics: 57
Location: Palestinian Territory

Reputation: 70.5
Votes: 3

 
Post Posted: 29-08-2012, 15:08:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate dar cand costi a gresit ceva grav??trebuia sa ii fac post?ar fi cazul sa invatam sa iertam...alti playeri gen akont vanhelsing si atii cum iarta?aian u fac post din prima te lasa dar unii ce cum iti permiti sa ma atingi ,.... cu unii nu se poate vorbi iar cu altii incercam !

Cand viata iti da lamai deschizi un magazin de fructe!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k1d0or.

[Sa:Mp AdMiN]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 4145, Topics: 168
Location: Bucuresti

Reputation: 215.2
Votes: 55

       
Post Posted: 29-08-2012, 17:01:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TOPIC aiurea -
Numai postati
/lock



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by lolflamE*, 29 August 2012 15:43



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-09-2024, 11:34:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x