User
Pass
2FA
 
 

reclamatie liderii pd

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message727
ZaZie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2012 06:11)
Joined: 25 Nov 2011
Posts: 30, Topics: 11
Location: Palestinian Territory

Reputation: 50
Votes: 3

Post Posted: 29-08-2012, 20:12:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: BeBe
Nick-ul persoanei reclamate: costi bobo
Poze:
Descriere incident: Ce pot spune PD=factiune neserioasa ! M-au scos pe mine sa il bage pe calon3



1 la mana= eram pe samp si nush ce vb pe /d si a zis speedyman dute si bate la alta usa. eu am zis da ma ma duc la mama ta la usa sa bat sa cer bomboane -primesc fwarn de la bobo4ever motiv limbaj....si dupa iam zis uh iti bati joc de mine ??? fwarn din atat? el imi zice ca asa face el da un fwarn sa invatam mai bine.....
2 la mana=era un player Skrill3x nush cum lv 2 nrg 3 arme personale ma duc ii zic stop oprestete control. merge incontinuu il busesc se opreste iar dau stop se uita la mine si pleaca dupa iam dat /w 2 . Ala e newbie ???? atunci ceilalti ?? ce sunt ???napi ??? asta a jucat inainte stie ca nu e voie drugs din moment ce are nrg si 3 arme ...
3 la mana= plangerea la factiunea pd a lu calon3-era cosmos,fratemiu,si ii da lu calon3 13 weed si eu zic stop control si nu dupa am plecat nu lam pus sa coboare nimik asta ar fi un motiv.

al doilea motiv= nu eram duty vine calon3 si ma buseste cu nrgu meu si ma face sa cad jos si zice : nu am fost eu , ma duc lspd dau duty vin la el dau ticket accident intetionat iar am gresit
al treilea motiv= cam din ora in ora ii dadeam frisk lu calon3 ./..in 5 ore iam dat frisk de 7 ori cred.....ce e prea des...el mergea tot timpu dupa mine



Ce pot sa zic frate ,,,si-au batut joc de mine ....mau bagat in pd sa imi dea bl si sa il bage pe calon3....Eu nu cred ca asteas motive de fwarn.....sa fim seriosi cititi de 3 ori...asi ruga sa raspunda mai multi admini chiar si cbr/striker sa va dati cu parerea pro sau contra....m-asi descurca mai bine ca ei lider.....

Orikm nu a fost bobo4ever ever activ cat am fost eu azi....el sta intra se joaca cu vreun civil dupa afk iar intra ,iar se joaca dute frate civil nu ocupa loc de co la pd...costi e de treaba dar cam naiv... Am inteles ca costi e ''butoi'' ca baga newbie in pd....de la bobo asa o fi de asta am iesit asa rpd ...vreau sa fiu bagat back in pd sau sa mi sa scoata blu si sa fie luata decizie asupra celor 2 teroristi.... Asta e PD-ul....pe unii baga cu teste pe altii ca se cunosc..... multumesc ptr timpul acordat ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RobB3rT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 11:27)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 239, Topics: 57
Location: Palestinian Territory

Reputation: 70.5
Votes: 3

 
Post Posted: 29-08-2012, 20:15:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://egz.ro/!hR7ot.png poate nu il credeti...garantez ptr toate

Cand viata iti da lamai deschizi un magazin de fructe!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Costi

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 27-03-2024 12:34)
Joined: 23 Mar 2011
Posts: 2125, Topics: 125
Location: Bucuresti

Reputation: 203.2
Votes: 42

     
Post Posted: 29-08-2012, 20:19:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Player newbie nu este neaparat daca este nou pe server, nu dam wanted la cei de level mic din cauza banilor, nu din cauza experientei
2. La "Raporteaza un membru" se vede foarte bine in reclamatia lui Calon3 cum ai facut magarii cu Cosmos
3. Calon3 este in locul lui RadioKiller, locul tau va fi ocupat maine de altcineva
4. Calon3 a avut teste imd dupa ce l-am scos pe radiokiller, dupa teste a trebuit sa plec nu am avut timp sa il bag
@Cosmos - ia facut reclamtie, si da, datorita lui calon3 a iesit pentru ca acela a fost al 3-lea /fwarn

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RobB3rT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 11:27)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 239, Topics: 57
Location: Palestinian Territory

Reputation: 70.5
Votes: 3

 
Post Posted: 29-08-2012, 20:28:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.daca nu avea bani dc a fugit???daca nu avea weed drugs etc nu avea de ce sa se fereasca cel mai grav i le luam nu ii dadeam ticket
2. ce magarii a facut??? nu a suferit de loc nu ia luat bani nu ia luat nimic, doar am ras de el o singura data
3.uh iti bati joc de playeri, dgb esti lider pd nu esti activ deloc intri si te bagi afk , bebe crezi ca nu avea intrebari ???despre pd....nu avea cu'i sa le puna !


Cand viata iti da lamai deschizi un magazin de fructe!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Costi

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 27-03-2024 12:34)
Joined: 23 Mar 2011
Posts: 2125, Topics: 125
Location: Bucuresti

Reputation: 203.2
Votes: 42

     
Post Posted: 29-08-2012, 20:46:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda, un întreg departament pe /d, 3+ heperi pe /needhelp, 3+ admini pe /report și nu are pe cine sã întrebe? Raised eyebrow

Așteptați sã rãspundã un admin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaZie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2012 06:11)
Joined: 25 Nov 2011
Posts: 30, Topics: 11
Location: Palestinian Territory

Reputation: 50
Votes: 3

Post Posted: 29-08-2012, 20:49:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vroiam sa te intreb pe tine...mie rusine de ceilalti...gen cand un civil are mision ii pot zice stop ????dac are drugs sau fuge il pot omora....pe cine sa intreb cand butoi e afk...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
50below

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2014 16:39)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 167, Topics: 21
Location: Los Tulceales

Reputation: 42.4
Votes: 7

 
Post Posted: 29-08-2012, 20:53:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. @Cosmos te-ai bagat in reclamatia asta doar pentru ca...? ai o poza cum iti face in ciuda Calon3 ca a intrat cu tesTE? -
2. BeBe e fratele tau si tu normal ca i-ai sarit in ajutor
3. [quote]uh iti bati joc de playeri, dgb esti lider pd nu esti activ deloc intri si te bagi afk , bebe crezi ca nu avea intrebari ???despre pd....nu avea cu'i sa le puna ![/qoute]

Da dragule, Eu sunt activ si puteam sa imi pui si mie intrebari + ca EXISTA REGULAMENTUL care lumea il citeste doar cand vine vorba de teste

4. BeBe, ai stat doar 5 ore in pd si ai avut niste acuzatii destul de serioase care nu indeplinesc regulamentul Police Departament si daca nici 5 ore nu poti supravietui cu tine atunci e destul de clar...
Martori SpeedyMan care chiar azi sa revoltat din cauza ta jumatate de ora! (si nu scot din burta, tot eu trebuia sa il calmez)


Cam atat am de zis, sa mai raspunda un admin -



I will live. I will learn. I will grow. I will help. I will die.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RobB3rT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 11:27)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 239, Topics: 57
Location: Palestinian Territory

Reputation: 70.5
Votes: 3

 
Post Posted: 29-08-2012, 21:03:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce acuzatii serioase???? bat la mama ta la usa sa cer bomboane , w2 la un nob care a luat ban si ca am ras de un fraer???foarte serioase aceste 3 ..... mai gandestete si pleaca ma cu speedyman...ca eu cu bebe am fost dupa cuasar avea w10 ma omorat pe mine la omorat bebe pe cuasar dupa ati venit voi , uh lai calcat pe bebe si speedyman la omorat cu dgl de asta a luat primu fwarn...cu batutu la usa...

Cand viata iti da lamai deschizi un magazin de fructe!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Costi

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 27-03-2024 12:34)
Joined: 23 Mar 2011
Posts: 2125, Topics: 125
Location: Bucuresti

Reputation: 203.2
Votes: 42

     
Post Posted: 29-08-2012, 21:16:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai postați, așteptați rãspunsul unui admin
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolflamE*

[inQontrol]



Status: Offline
(since 20-10-2017 17:49)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1130, Topics: 9
Location: Da.

Reputation: 47.2
Votes: 33

         
Post Posted: 29-08-2012, 23:24:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

locked sa citesc toate bazaconiile.

L.E. :
Cosmos nu-ti vad rostu aici.
Bobo i-a dat fwarn pentru faza aia cu ' da ma ma duc la mama ta sa bat la usa ... ' etc, nu prea a fost frumos cum a zis-o dar e factiunea lui ( PD ) el ia deciziile.
Si cops, lasati-o mai moale cu wantedurile asa de repede pe cei noi si la fel cu acele controale dese, faceti unu la 10-15 minute.



Fools set the rules in this world.
Just take a look around. It`s undeniable.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by lolflamE*, 29 August 2012 21:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-07-2024, 10:43:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x