User
Pass
2FA
 
 

Reclama

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions
Author Message1669
hmn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2012 09:11)
Joined: 03 Sep 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Brasov

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 03-09-2012, 21:30:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare De curand m-am reapucat de Zm.Freakz.Ro , iar pentru ca am decis sa lansez si pe youtube un fel de canal unde sa postez filmulete cu jocuri si alte chesti , m-am gandit sa fac unul si despre Freakz.
Sper ca nu incurca cu nimic , daca este vre-o problema lasati comentariu la videoclip , si daca sunt de acord il voi scoate/sterge.
Dar normal ar fii ca merge cat de putina reclama oriunde , si sa speram ca va aduce mai multi jucatori pe server! , Pentru ca asta ne dorim cu totii.
Sanatate si spor la Joc , Va saluta "HMN"-
Link Youtube:http://www.youtube.com/watch?v=mBnGFPOqNu4&feature=channel&list=UL
-*Admini/Owneri pentru contact dat-i mesaj pe forum*-
Pot face multe videoclipuri,pot ajuta la promovare,reclama etc. (Sunt dispus sa accept orice oferta)
Lasati comentariu, cum vi s-a parut , daca vreti sa-l scot , daca vreti sa mai fac ... Multumesc! (Puteti da si pe youtube , like,comm,etc)
--Multumesc Anticipat-- -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 03-09-2012, 22:05:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Topic facut de placerea de a pierde timpul in fata PC-ului..

You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ReloaDeD

[Animal Inside]



Status: Offline
(since 30-07-2020 10:30)
Joined: 15 Jun 2012
Posts: 554, Topics: 28
Location: Ludus

Reputation: 121.3
Votes: 17

   
Post Posted: 04-09-2012, 08:04:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dar de ce nu ai facut videoclipul si sa ne fi dat un link, dc ai facut topicu asta...numa pentru 1 post in plus, mai sunt o gramada de videouri ep net cu zm.freakz chair si eu a m vrut sa fac unul dar am zis ca nu are rost pentru ca deja sunt o gramada...mai bine il faceai si gata cine il vedea sigur iti lasa coment




Your dead!!! Enough of this!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
G0LUM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-09-2012 18:49)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 152, Topics: 38
Location: Arges

Reputation: -93.6
Votes: 17

Post Posted: 04-09-2012, 08:32:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Depinde de cine este facut video , canalul lui etc(reloaded)
2.Asta este un video facut un graba pe care orcine il poate realiza in 30 min , daca stie sa foloseasca un fraps , sa il puna in moviemaker si sa puna ce ai pus tu pe acolo (nu vei primi (Sunt dispus sa accept orice oferta) nimic de acest gen pentru ce ai facut tu .
3.Din ce ai spus tu , e clar ca nu vrei sa ajuti neaparat serverul si vrei sa te ajuti personal ,,(Sunt dispus sa accept orice oferta),, .
4. Alta data pune o melodie care sa atraga atentia vizionatorului , pentru ca eu m-am uitat 20 sec la el si am dat dislike si am inchis.
5.Si daca vrei sa aduci ceva de calitate lucreaza in Sony Vegas (introurile) si restul tot cu movie , iar acest lucru il faci pentru interesul serverului nu pentru al tau asa sa nu te astepti la cine stie ce beneficii , avantaje , s.m.d.


http://www.youtube.com/watch?v=BvTxuc8fPVw
Astept oferte.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xFeaRLeSsx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2014 11:21)
Joined: 19 Jul 2012
Posts: 114, Topics: 32
Location: SubSauPestePostulTau

Reputation: 92
Votes: 3

Post Posted: 04-09-2012, 08:48:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Liverpool wrote:
Topic facut de placerea de a pierde timpul in fata PC-ului..


Da lasal ma in pace dak vrea sa faca... Trb sa ii dati cv ca sa faca aceste videoclipuri????

Daca vrea sa faca...Sa faca ca nu ii dam nimica...Nu-i asa???

Eu zic DA... si hmn=MrDinamovistu19" As dori sa fie un CANAL special pt zm.freakz.ro ...Nu contul tau ( Daca exista un asemenea cont sa fie postate pe el)
Si dupa mine ar trb sa fie postat videorui cu playeri buni... Gen dark angel care ii omoara cu , cutitu mereu ; John B ; TZC!AMG ; scipioaa ;Golumn;Reloaded; SI CEILALTII...
Si videouri cu Runda4Fun ...
Cu , clasele de zm...






Last edited by xFeaRLeSsx on 04-09-2012, 09:08:53; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
G0LUM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-09-2012 18:49)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 152, Topics: 38
Location: Arges

Reputation: -93.6
Votes: 17

Post Posted: 04-09-2012, 08:53:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fearless dupa parerea mea esti un milog de 2 bani ,
Quote:
Si dupa mine ar trb sa fie postat videorui cu playeri buni... Gen dark angel care ii omoara cu , cutitu mereu ; John B ; TZC!AMG ; scipioaa ETC...


Cum de ai enumerat numai N1 si N2 un pic mai sus ?


 
Staff message (Ravenous):
 
+1 Warn - Limbaj



http://www.youtube.com/watch?v=BvTxuc8fPVw
Astept oferte.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaRaDoX14

[Sezi Dildau!]



Status: Offline
(since 03-04-2019 19:50)
Joined: 29 Jun 2010
Posts: 995, Topics: 41
Location: IASI

Reputation: 404.4
Votes: 24

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  PaRaDoXflorin 
Post Posted: 04-09-2012, 10:28:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xFeaRLeSsx wrote:
Da lasal ma in pace dak vrea sa faca... Trb sa ii dati cv ca sa faca aceste videoclipuri????


El a cerut ca lumea sa-si dea cu parerea... Si parerea mea e la fel...ca e un video simplu pe care il poate face oricine!

Si in plus nu cred ca sv mai are nevoie de reclama...e deja cunoscut si full aproape toata ziua



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 04-09-2012, 10:44:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Ca srv-ul asta sa aiba un cont pe youtube=mare greaseala,is multi hateri si specimene care ar face reclama la srv-ul lor(asta dak nu se dezactiveaza comment-ul),si oricum nu cred ca ownerii ar fi de acord,la fel cu facebook-ul....dak cnv s-a gandit la asa cv.
2.Cum a zis si G0lum,ii facut in graba,ar fi frumos sa fie facut mai cinematic,mai spectaculos....si ce ii cu muzica aia?ii muzica din secolul asta sau din secolul trecut?
3.Avem deja vreo 3-4 video-uri mult mai bune cu care s-ar putea promova srv-ul.
4.Dak vrei sa te credem ca vrei sa ajuti srv-ul si nu tanjesti,in mare parte,dupa subscribes,ia mai incearca ink odata sa faci alt video,MULT mai spectaculos,si vreau sa simt ca ai muncit cel putin 3-4 ore la acel video.
5.Tu joci cu Software....NU!!!!OpenGL sau D3D,sa se vada clar,nu patratos.
6.Nush ce procesor ai,dar ii bun la gratar,cand ramai fara lemne.Nu prea ii atractiv un video unde te misti in frame-uri.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hmn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2012 09:11)
Joined: 03 Sep 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Brasov

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 04-09-2012, 11:11:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

(Sunt dispus sa accept orice oferta) - Ma refer pot sa fac orice filme/bannere orice Gratuit.
Specific ca a fost facut in totalitate in Sony Vegas Pro 11 - Nu in Movie Maker!
Daca nu va place dati dislike , iar daca un administrator spune sa il scot il scot! ( L-am facut ca n-am avut ce face , nu in speranta ca poate primesc ceva).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 04-09-2012, 12:54:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mam uitat si eu la acest filmulet dar nu mi se pare interesant,sunt altele pe youtube mult mai frumaose decat asta al tau.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 04-09-2012, 13:14:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca vrei sa iasa ceva , fa filmulete cu playeri de lvl mare ..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
G0LUM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-09-2012 18:49)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 152, Topics: 38
Location: Arges

Reputation: -93.6
Votes: 17

Post Posted: 04-09-2012, 13:17:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Printul in loc de intro de la inceput , este usor de pus in movie maker intre intervalul pe care ti-l doresti.

Quote:
4.Dak vrei sa te credem ca vrei sa ajuti srv-ul si nu tanjesti,in mare parte,dupa subscribes,ia mai incearca ink odata sa faci alt video,MULT mai spectaculos,si vreau sa simt ca ai muncit cel putin 3-4 ore la acel video.


Aici sunt de parere cu tine , doar daca te-ai referit sa fi ,,editat,, 3-4 ore , pentru ca momentele care merita vazute pot fi prinse si intr-o luna de zile si necesita destul de multa distragere de la joc + ceva activitate , doar daca nu avem niste ,,actori,, profesioniti , cu care am putea face asa ceva , (logic cu lacatul pe server) .
Iar cu faza cu haitarii , exista block comment + block utilizator , deci nu ar fi problema de un asemenea lucru.


http://www.youtube.com/watch?v=BvTxuc8fPVw
Astept oferte.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 02 December 2012 11:50



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions  


The time now is 14-05-2024, 09:16:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x