User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Nazzy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1031
Melcz0r #
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-10-2012 09:50)
Joined: 08 Sep 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -152.8
Votes: 7

Post Posted: 08-09-2012, 10:14:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : Domnu`Melc
Nick-ul adminului pe care il reclami : Nazzy
Concluzii si consecintele care le astepti : Sa se ia masuri..
Motiv/dovada/argument : [ ex: print screen/demo asupra adminului reclamat ]:Imi tot dadea Slay ca eram in baza.Si asa admini incapabili nu am mai vazut.Dimineatza nu ii nici un admin si ii ful de codati.Si cand is spec nu fac nmc.Si lap2shift de 3 ori i`am reclamat un codat dar el incontinu juca.Si dupaia ma face si ''noob''...Cica nu stiu de u@ si eu tot pe u@ am anuntat dar cine sa se uite ...Nu aveai treaba.

Posturi unite automat, 08-09-2012, 11:14:55

Melcz0r # wrote:
Nick-ul tau : Domnu`Melc
Nick-ul adminului pe care il reclami : Nazzy
Concluzii si consecintele care le astepti : Sa se ia masuri..Ca deja m`am saturat de atatea figuri in capu lui.Zici ca cine ii.
Motiv/dovada/argument : [ ex: print screen/demo asupra adminului reclamat ]:Imi tot dadea Slay ca eram in baza.Si asa admini incapabili nu am mai vazut.Dimineatza nu ii nici un admin si ii ful de codati.Si cand is spec nu fac nmc.Si lap2shift de 3 ori i`am reclamat un codat dar el incontinu juca.Si dupaia ma face si ''noob''...Cica nu stiu de u@ si eu tot pe u@ am anuntat dar cine sa se uite ...Nu aveai treaba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SyMsU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2013 10:55)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 158, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 101.4
Votes: 3

Post Posted: 08-09-2012, 10:54:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1) Dovezi impotriva lui.
2) Ai grija la limbaj
3) Trebuie sa existe un motiv pentru care tia dat slay
4) Am dat 5 banuri dimineata


Foaie verde castravete
Am dat hedu prin perete
Na fost cod a fost bulan
Dar adminu mia dat ban
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mierlau

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2012 10:18)
Joined: 24 Jul 2012
Posts: 9, Topics: 3
Location: vest.freakz.ro

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 08-09-2012, 14:03:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foaie verde castravete
Am dat hedu prin perete
Na fost cod a fost bulan
Dar adminu mia dat ban



Symsu mai spart cu poezia ta de la semnatura -))

Nazzy e cel mai bun admin si cu Freaks asa ca numai faceti voi reclamatii aiurea...

eu de ce nu mam ales cu ban de la ei pana acu?...
va spun eu ....pentru ca:
-nu joc cu cod sau cfg cum jucati majoritatea pe vest
-nu f.ut adminii la cap cu : " vezi ca ala re cod dai ban ce mai astepti" cum a facut Calugar -)
- da intradevar dimineatza asta era un admin am uitat cum ii zicea la nick si dupa ce a iesit el au inceput sa se catere pe harta ca nebunii si sasi activeze codurile -)



nick: +terminator+
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SyMsU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2013 10:55)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 158, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 101.4
Votes: 3

Post Posted: 08-09-2012, 15:36:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu cred ca era deschis pentru tine topicul si cand am inceput sa joc pe freakz mi-am luat de 2 ori ban fara sa am nimic!

Foaie verde castravete
Am dat hedu prin perete
Na fost cod a fost bulan
Dar adminu mia dat ban
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nazzy

[Admin Vest & Zombie]



Status: Offline
(since 24-04-2015 19:17)
Joined: 24 May 2012
Posts: 2058, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 113.8
Votes: 19

 
Post Posted: 08-09-2012, 17:05:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Melcz0r # wrote:
Nick-ul tau : Domnu`Melc
Nick-ul adminului pe care il reclami : Nazzy
Concluzii si consecintele care le astepti : Sa se ia masuri..
Motiv/dovada/argument : [ ex: print screen/demo asupra adminului reclamat ]:Imi tot dadea Slay ca eram in baza.Si asa admini incapabili nu am mai vazut.Dimineatza nu ii nici un admin si ii ful de codati.Si cand is spec nu fac nmc.Si lap2shift de 3 ori i`am reclamat un codat dar el incontinu juca.Si dupaia ma face si ''noob''...Cica nu stiu de u@ si eu tot pe u@ am anuntat dar cine sa se uite ...Nu aveai treaba.





Slay ai luat ca faci bump in baza pe dust la tero, poate ca unii playeri vor sa joace linistiti nu sa ii iei tu cu awp cum au iesit din baza. Asta nu e motiv de reclamatie si mai ales fara dovada. In privinta codatiilor reclamati, eu consider ca lap a luat o decizie inteleapta pentru ca un codat se anunta cu u@ nu sa zici pe chat ca x are wall si dupa incepi cu injuraturi, asta da dovada cat de redus mintal esti. Daca tu incepi si zici pe chat ca x are wall ala mai e prost sa tina wallu` activat? nu. TU cand reclami un codat incepi si esti stresant, ex " dai ma ban o data da`l in **** mea de codat " UN ADMIN NU POATE DA BAN IMEDIAT DUPA RECLAMATIA RESPECTIVULUI PLAYER PENTRU CA ARE NEVOIE DE UN DEMO / SS.

Reclamatia ta nu isi are rostu, reclamatie pentru slay e prima oara cand vad asa ceva pe vest.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Melcz0r #
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-10-2012 09:50)
Joined: 08 Sep 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -152.8
Votes: 7

Post Posted: 08-09-2012, 19:07:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa nazzy ca nu esti tu redus ca ti`am vazut poza de la mess ai o fata.....Ai dat si tu bani si cine esti - si ce are ca stau cu awp unde scrie ca nu am voie..Tre sa pun bomba copile - ..Ai o minte cat o nuca..Vezi ca cine faci tu redus cand o sa ai varsta mea mai vb.Pana atunci ciocu mic.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mierlau

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2012 10:18)
Joined: 24 Jul 2012
Posts: 9, Topics: 3
Location: vest.freakz.ro

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 08-09-2012, 19:41:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Melcz0r # wrote:
Lasa nazzy ca nu esti tu redus ca ti`am vazut poza de la mess ai o fata.....Ai dat si tu bani si cine esti - si ce are ca stau cu awp unde scrie ca nu am voie..Tre sa pun bomba copile - ..Ai o minte cat o nuca..Vezi ca cine faci tu redus cand o sa ai varsta mea mai vb.Pana atunci ciocu mic.




degeaba ai tu varsta cu care te lauzi -) ca vad ca mai copt e la minte Nazzy decat tine Melcz0r -) eo in locu tau taceam ...

Ar fi cazu sa inchideti topicu....



nick: +terminator+
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Melcz0r #
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-10-2012 09:50)
Joined: 08 Sep 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -152.8
Votes: 7

Post Posted: 08-09-2012, 20:52:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu cine esti ma de te bagi..Suferi de viata..Tu esti catelu lui nazzy..-..Doar boti va bagati in seama
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vest2Ihamsteru

[Detinator Vest]



Status: Offline
(since 15-05-2023 22:09)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 12372, Topics: 148
Location: Timisoara este fruntea.

Reputation: 607.6
Votes: 156

   
Post Posted: 08-09-2012, 21:43:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca esti pe masura sa jignesti un admin pe care nici nu il stii de mult timp. Pentru k jukai cu awp-ul nu am nimica cu tine dar nu cred k poti sa iti faci dreptatea singur.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Smh?

[Owner xD]



Status: Offline
(since 31-07-2020 12:56)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 379, Topics: 23
Location: Pe langa prietena ta :*

Reputation: 77.6
Votes: 4

Post Posted: 09-09-2012, 11:50:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vest2Ihamsteru wrote:
Nu cred ca esti pe masura sa jignesti un admin pe care nici nu il stii de mult timp. Pentru k jukai cu awp-ul nu am nimica cu tine dar nu cred k poti sa iti faci dreptatea singur.


Adevarat si vad multi ca se baga fara sa faca parte din staff.. sad..resons.. oriqm nu se jigneste un admin .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by vest2Ihamsteru, 08 September 2012 19:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-07-2024, 15:39:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x