User
Pass
2FA
 
 

Probleme cu clientul(jocul)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message319
naty92

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2017 21:02)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 5, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 62.2
Votes: 2

Post Posted: 09-09-2012, 23:07:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description:
Dovada / Proof:

Salutari am o mica mare problema cu jocul.Toate au inceput de cand am incercat sa donwloadez jocul de pe torentul pus aici pe site.Toate bune si frumoase sa descarcat il dezarhivez ,cand sa intru in joc pac eroare,m-am uitat sa vad ce nu e bine pe cand de la torent nu sa copiat prima arhiva si a 11 arhiva sa dl 94% doar cu toate ca mie imi aparea ca torentul este 100%.I-am dat o verificare lea gasit ca nu sau dl le-am dl am dat din nou sa le dezahivez iarasi toate bune si frumoase.Dau sa intru in joc imi pare sa ma loghez,se logheaza dar cand ajunge la fereastra unde imi apar catacterele se vede doar create,delet caracter partea unde ar trebui sa se vada caracterele realmu sus imi apare ... partea din dreapta neagra toata si fereastra cu conect si asa ramane.Pe langa asta mi se blocheaza pcu nu merge sa scot jocu nici de la procese doar cu restart .O sugestie dak imi puteti da ms fain.Sa specific maine imi reinstalez windowsu si vin cu noi amanunte dar nu cred ca ar avea vreo treaba windowsu din moment ce imi intra in joc si lam mai avut instalat cu vreo 2 saptamani in urma:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-06-2024, 09:19:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password