User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message31633
cyclon

[Why so Serious]



Status: Offline
(since 06-07-2015 22:54)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 229, Topics: 16
Location: In Birt

Reputation: -206.5
Votes: 25

 
Post Posted: 08-08-2012, 14:47:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

exclusive wrote:
Nume real :Bogdan
Varsta: 29 ani
Ocupatie: Area sales Manager(vanzari)
Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tupper
Clasa : Hunter
Cat timp aloci wow pe zi : 3-4 ore in timpul saptamanii luni-joi, vineri fara numar de la 18.00 sambata si duminica ca fiecare
Main Spec: Marksmanship
De ce ai ales specul : E combinatie pentru pve-pvp
Explica cum trebuie sa joci pe acest spec : - gems : cat mai mult agility, hit chance cap de 8%, 25-27% crit chance
- rotatie : Chimera-Serpent Sting-Arcane shot-Steady shot pana procuie Aim shot instant, dupa primul proc rapid fire si din nou
Experienta PVE: am inceput pe Blizz pana in wotlk, nu mai renta balanta bani/timp m-am mutat aici la alianta, am facut tot de pe cata hc/n mai putin consiliul care l-au bagat acum in BoT
Foste guilde : InnerSanctum la alianta, motivul=neintelegeri cu GM
TS+mic=checked
De ce doresc sa ma alatur echipei HEAVEN: doresc o guilda PVE serioasa, care sa faca raiduri si sa ofere sanse egale de participare la toti.

PS: am si lock ilvl 349...cam low gear dar e bine de stiut


Ai fost testat deja in joc si raspunsul a fost "RESPINS".Ti-am zis sa numai insisti pana ce nu pui putin gear pe tine.
Cat despre rotatie pe care o folosesti ce rost are sa folosesti Chimera Shot inainte de Serpent Sting?


Respins inca odata-Cerere incompleta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vladis23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2012 19:53)
Joined: 02 Aug 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 09-08-2012, 21:17:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :Cornel
2.Varsta :17
3.Ocupatie :Elev
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Cadavruul
5.Clasa : Warrior
6.Cat timp oferi jocului pe zi :4-5 h
7.Main Spec / Off Spec :Main spec Fury(DPS)/Off spec Protection (tank)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :Deoarece dintre toate specurile acesta imi place foarte mult si ma descurc foarte bine pe acest spec
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :Parerea mea este ca fury se bazeaza cel mai mult pe stregh,din cauza asta o meserie buna ar fii Jewelcrafting(pe care o am) deoarece iti poti creea maximum 3 gem's cu 67stregh care este nemaipomenit pentru fury , la rotatie folosesc una personala conceputa de mine , la inceput dau cd-urile apoi repet niste spelluri alese de mine.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii : Nu pot ajunge la 3mil pe dummy deoarece fac enrage , neavand rage suficient pentru a da dps cum trebuie,pot fi testat intr-un raid -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Full progress pe Evo ca druid resto/toate scripturile n/hc fiind stiute
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit :Wicked , motivul a fost acela ca nu erau raiduri..
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) :http://www.picz.ro/index.php?id=9997af5ac3db93bcfb3475d6863564cd
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) SurpriseN
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Deoarece vreau sa fac raiduri cat mai multe posibile si vreau sa caut o guilda in care sa ma simt bine primit!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-08-2012, 21:29:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vladis23 wrote:
1.Nume Real :Cornel
2.Varsta :17
3.Ocupatie :Elev
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cadavruul
5.Clasa : Warrior
6.Cat timp oferi jocului pe zi :4-5 h
7.Main Spec / Off Spec :Main spec Fury(DPS)/Off spec Protection (tank)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :Deoarece dintre toate specurile acesta imi place foarte mult si ma descurc foarte bine pe acest spec
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :Parerea mea este ca fury se bazeaza cel mai mult pe stregh,din cauza asta o meserie buna ar fii Jewelcrafting(pe care o am) deoarece iti poti creea maximum 3 gem's cu 67stregh care este nemaipomenit pentru fury , la rotatie folosesc una personala conceputa de mine , la inceput dau cd-urile apoi repet niste spelluri alese de mine.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii : Nu pot ajunge la 3mil pe dummy deoarece fac enrage , neavand rage suficient pentru a da dps cum trebuie,pot fi testat intr-un raid -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Full progress pe Evo ca druid resto/toate scripturile n/hc fiind stiute
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit :Wicked , motivul a fost acela ca nu erau raiduri..
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) :http://www.picz.ro/index.php?id=9997af5ac3db93bcfb3475d6863564cd
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : ON
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Deoarece vreau sa fac raiduri cat mai multe posibile si vreau sa caut o guilda in care sa ma simt bine primit!


leaga contu din joc de contu de pe forum
si discutam cand intru in joc /w naturemixx pentru mai multe teste



Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cyclon

[Why so Serious]



Status: Offline
(since 06-07-2015 22:54)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 229, Topics: 16
Location: In Birt

Reputation: -206.5
Votes: 25

 
Post Posted: 10-08-2012, 22:16:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vladis23 wrote:
1.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii : Nu pot ajunge la 3mil pe dummy deoarece fac enrage , neavand rage suficient pentru a da dps cum trebuie,pot fi testat intr-un raid -


Dc toti oriori pot da dps pe dummy numai tu nu poti?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
evilioi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-03-2022 21:52)
Joined: 20 Jun 2011
Posts: 47, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 28.9
Votes: 3

 
Post Posted: 13-08-2012, 10:55:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O mica rugaminte un druid balance sa stie sa joace avem nevoie ilvl 362 minim 2 piese t 11 hc daca se poate si sa dea 20 k avem nevoie . wisp gm'u in g sau pe cine gasiti on ,. rog seriozitate









Si avem nevoie neaparat de dudu balance, warrlock,priest shadow.........

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cyclon

[Why so Serious]



Status: Offline
(since 06-07-2015 22:54)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 229, Topics: 16
Location: In Birt

Reputation: -206.5
Votes: 25

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:57:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In ceea ce urmeaza cererile incomplete nu sunt luate in considerare.Utilizatorii care nu au legate conturile pe forum cu cele din joc sunt respinsi


Recrutam urmatoarele clase minim 360 ilvl:
Paladin retri/holy
Priest disci/holy/shadow
Rogue
Druid Balance



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
titileasca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2014 08:16)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 4.5
Votes: 5

 
Post Posted: 27-08-2012, 11:33:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Alexandru Tanase
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zaharuza
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : oricat este nevoie
7.Main Spec / Off Spec : frost / blood
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : este singurul spec functionabil la dk...
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : joc la haste . sockete cu strength , hit cap 8% si 26 expertise. rotatia : diseasuri>obliterate>frost strike la runic power cap si howling blast la proc. diseasurile up mereu.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii :http://tinypic.com/view.php?pic=2v0mrl0&&s=6 uitasem de horn -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : am inceput sa joc pe dk de pe wotlk unde faceam raiduri cu globalul iar pe cata am full progress!
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : The revengers
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) : se vede in ss de la recount!
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : O guilda cu progres bun , playeri de treaba si dornici de progres.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-08-2012, 14:09:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cam low dps /w zabalos pentru live dps and more tests


RECRUTAM



PALADIN PROTECTION

PRIEST HOLY/DISCI

SHAMAN ELEMENTAL

Warrior PROTECTION



MINIM 360 ilvl
CONTUL SA FIE LEGAT DE CEL DE PE FORUM
IN CAZUL IN CARE NU VA INCADRATI IN ACESTE CERINTE NU VA OBOSITI SA MAI POSTATI



Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
janbelea2012

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2012 16:56)
Joined: 26 Aug 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 27-08-2012, 16:19:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : UrseaCristinel
2.Varsta : 22
3.Ocupatie : Muncesc
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Janbelea
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : in cursu saptamani 3-4 ore in weekend 6-7 ore
7.Main Spec / Off Spec : Frost dps
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Ami place cel mai mult si al cunosc cel mai bine .
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Aici e secret -
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii : intre 18 si 20 k dps la 3 mil dammage done
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Ma descurc destul de bine cunosc scripturile ami cunosc foarte bine clasa
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : The Revengers ,The Divinity motive sunt multe
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) :
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : on
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :nu am guild

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-08-2012, 16:28:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mai intai leaga contu din joc de cel de pe forum si mai vorbim


Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 27-08-2012, 23:43:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ambi Dk dati-mi un /w mie si vorbim
Janbelea leaga te rog contu din joc cu cel pe forum daca nu sti iti explic




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cyclon

[Why so Serious]



Status: Offline
(since 06-07-2015 22:54)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 229, Topics: 16
Location: In Birt

Reputation: -206.5
Votes: 25

 
Post Posted: 28-08-2012, 14:13:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

janbelea2012 wrote:
1.Nume Real : UrseaCristinel
2.Varsta : 22
3.Ocupatie : Muncesc
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Janbelea
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : in cursu saptamani 3-4 ore in weekend 6-7 ore
7.Main Spec / Off Spec : Frost dps
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Ami place cel mai mult si al cunosc cel mai bine .
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Aici e secret -
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii : intre 18 si 20 k dps la 3 mil dammage done
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Ma descurc destul de bine cunosc scripturile ami cunosc foarte bine clasa
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : The Revengers ,The Divinity motive sunt multe
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) :
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : on
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :nu am guild


Unde e ss cu recount 3 milioane?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
evilioi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-03-2022 21:52)
Joined: 20 Jun 2011
Posts: 47, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 28.9
Votes: 3

 
Post Posted: 31-08-2012, 10:56:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

efekt12 wrote:
cam low dps /w zabalos pentru live dps and more tests




MINIM 360 ilvl
CONTUL SA FIE LEGAT DE CEL DE PE FORUM
IN CAZUL IN CARE NU VA INCADRATI IN ACESTE CERINTE NU VA OBOSITI SA MAI POSTATI






MInim 362 frate 360 faci din niste rahate de iteme hai sa fim umpic mai creativi si relativ seriosi -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kasperksyionut

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 11-03-2017 15:23)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 308, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 283.9
Votes: 22

 
Post Posted: 01-09-2012, 16:21:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM :


PRIEST HOLY
DRUID BALANCE
PRIEST SHADOW
PALADIN PROTECTION
WARRIOR FURY
ROGUE ORICE SPEC
SHAMAN ORICE SPEC
RETRI PALA
WARLOCK DESTRO


Oamenii trebuie sa stie scripturile hc la bosii actuali de pe server , sa aiba minte , sa aiba microfon + team speak 3 si sa isi stie clasa foarte bine

POSTATI AICI SAU /w HEALULOL PENTRU INFORMATII



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vreuscandal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2012 18:12)
Joined: 16 Jan 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 19-09-2012, 20:12:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eraasmus wrote:
Inainte de a completa aplicatia de recrutare trebuie sa aveti in vedere urmatoarele aspecte.

1. Daca nu ai DBM instalat , sau nu cunosti scripturile , cauta alta guilda.
2. Daca stai prost cu rabdarea , si vrei totul din prima si nu te poti controla , nu esti bine venit " Perseverenta este mama succesului".
3. Nu trebuie sa fii activ 24/24 ci doar la raiduri pentru a putea avansa impreuna ca o echipa , absentele neanuntate nu sunt tolerate si nici tu ca persoana nu te vei simti bine daca vei intarzia la raid , asteptandu-te 24 de oameni , si vei incerca sa nu mai repeti gresala.
4. Daca gearul tau nu este PvE + sokete + enchanturi nu completa aplicatia.
5. Cititi Regulile Guildei voi decideti daca le acceptati sau nu .
6. Minim item Level 362 PvE .



Aplicatia de recrutare :


Quote:
1.Nume Real : Sorin
2.Varsta :15
3.Ocupatie :Scoala,Baschetul
4.Link Armory (gear PvE ) :chrome://newtabhttp//armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dydii
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi :Sunt on pe wow cand sunt Raiduri sau petrec timpul cu prietenii
7.Main Spec / Off Spec :FROST - BLOOD
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :Pentru ca mam specializat pe acest spec de cand exista Dk doar pe Frost am jucat (wolth tank)
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :talente se vad pe armory,gems aproape full strenth iar rotatia trebuie sa fie una care este gandita pentru nu a pierde runnele iar asta duce normal la scaderea dpsului.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii :Vreau sa fiu testat in game.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :Experienta bogata joc de pe TBC pe fiecare patch pve am jucat cel mai mult ex wolth 6392gs dk,
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit :Light of Down motivul erau multi prea multi DK iar gmul mia spus ca are deja prea multi DK
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) :
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) :Am
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :
Am mai fost de mult in HEAVEN dar scoala ma obligat sa fac pauza pentru o perioada dar acum am revenit si vreu sa intru in fosta mea guilda (preferata) unde am deasemenea multi prieteni.


*Toate punctele sunt importante si trebuie completate (1-15) . Aplicatiile facute in bataie de joc nu le luam in considerare.

___________________________________

Persoane avizate pentru a raspunde in acest topic sunt : Erasmuus , Healulol , Vyx.
[img][/img][img]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    


The time now is 27-09-2024, 13:38:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x