User
Pass
2FA
 
 

Vand 2 conturi de steam!(Preturi bune !)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Archive
Author Message1028
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 26-09-2012, 20:54:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare comunitate Freakz,

Doresc sa vand un cont de steam cu un utilizator nu prea dragut(informatii prin PM si pe messenger, nu postez aici numele acestuia) dar care are jocuri cu o valoare de peste 120 de euro. Bineinteles, pretul sau este mult mai mic decat valoarea jocurilor + obiectelor detinute pe acele jocuri(unde este cazul)

Contul de steam are urmatoarele jocuri:

Sleeping Dogs
Mafia II
Portal(atentie: nu portal 2)
Call Of Duty Modern Warfare 3 + varianta multiplayer
Half life 2(+ versiunile: lost coast, deathmatch, episode one, episode two)
Day Of defeat: Source
The Darkness II
Counter Strike(versiunea SOURCE! Doar source)
Stronghold
Stronghold 3
Team Fortress 2 cu 366 din 446 achievementuri facute si iteme in valoare de peste 40 de euro(fie gasite, fie dobandite in urma achievementurilor)

Acestea sunt jocurile. Contul de steam nu l-am folosit prea mult, insa Mafia II si Call Of Duty le-am terminat. Dar le puteti incepe oricand, de la 0. Aveti toate capitolele deblocate.

Pretul este negociabil si puteti efectua plata prin PayPal(doar EURO, nu si dolari) sau prin cartela reincarcabila(imi spuneti preferintele la retea si va zic daca am disponibil momentan). Platile care se vor efectua prin cartela reincarcabila percep taxe de inca 3 euro. Daca doriti sa platiti prin PayPal, platiti suma exacta si comisionul care va este luat(daca va este luat), nu ma intereseaza cat timp suma imi vine cu maxim 2 euro mai putin in cont.

Nu sunt interesat sa insel vreo persoana pentru ca imi doresc foarte mult sa vand acest cont, eu neavand timp de jocuri(am alte preocupari). Mai am un cont, daca e cineva interesat, doar cu Sleeping Dogs pe el. Oricare cont il doriti, imi spuneti.

Sleeping dogs este 30 de euro, deci acel cont il voi vinde la 12 euro, pret negociabil!

PM pentru contact sau lasati un id de contact chiar aici. Va rog, doar cei interesati sa cumpere. Nu vreau sa demonstrez la multi ca am acele jocuri doar asa, ca sa vada si ei o poza.

Sper ca viitorii cumparatori sa fie de incredere, pentru ca eu nu voi da steamul pana nu primesc macar jumatate din plata sau chiar toata, ca sa fiu sigur. Va pot lasa la dispozitie si un numar de telefon prin care sa discutam si, daca ar fii cazul de teapa(nu va fii), ma sunati acolo pana o sa fiu nevoit sa schimb cartela daca vreau sa ma ascund(si nu va voi da teapa!)

Multumesc foarte mult.



Si daca mai e cineva curios(desi nu cred), nu, nu mai revin pe freakz. Nu mai revin nicaieri. Cel putin momentan ca am prea multe pe cap ! Sunt vechi pe-aici, n-am facut afaceri cu nimeni dar vechimea mea poate zice ceva despre mine. M-am cunoscut cu multi, m-am certat cu multi(in special cu Angel), dar totul sper ca este okay acum.

Poate primesc si recomandari!


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 28-09-2012, 20:12:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nimeni? Chiar vreau sa-l vand, pe primul. Daca le cumparati pe ambele, dati doar 60 de euro! Daca le luati in parte, dati 72 de euro. Deci, 2 la pret de 1. Vreau sa scap de ele!

Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 01-10-2012, 21:49:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UP! Fac o ultima oferta, care va dura 48 de ore:

-Daca le cumparati pe ambele, le obtineti la pretul PROMOTIONAL de doar 35 de euro prin paypal
-Daca le cumparati pe ambele, le obtineti la pretul PROMOTIONAL de doar 37 de euro prin SMS, orice retea.

Accept si combinatii(25 de euro paypal si 12 SMS sau chestii in genul acestora).

Combinatii mai consider urmatoarele(pentru plata prin SMS):
-10 euro orange
-10 euro cosmote
-17 euro vodafone

Inca sunt deschis la negocieri(mai exact, schimburi), dar nu conturi de steam(nu mai vreau sa am de aface cu jocurile, mi s-a "taiat" de tot de ele).


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 05 May 2013 15:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Archive  


The time now is 29-04-2024, 01:08:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x