User
Pass
2FA
 
 

Cerere ban Riddick!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message2199
MrMicheel

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-02-2013 18:33)
Joined: 17 May 2011
Posts: 3033, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 46
Votes: 71

Post Posted: 30-09-2012, 23:07:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce spuneti?Merita ban sau il lasam sa joace incontinuare?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 30-09-2012, 23:16:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti mandru? Vrei o chifla , jumate de buletin ? Scrie undeva ca n-am voie sa-ti scriu ce vreau pe messenger? Esti patetic , crede-ma. N-ai treaba cu realitatea si viata sociala. Ramas bun! Nu trebuie sa ceri ban , cu ocazia asta vreau ca SiLe sau unu dintre owneri sa-mi scoata slotul si nu pentru acest motiv, mi-am gasit alta comunitate unde sa ma joc cum vreau si cat vreau fara sa gasesc suferinzi ca cel de sus. Multumesc, puteti da closed la acest topic facut total aiurea.




Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
XS4ALL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2021 09:24)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 194, Topics: 12
Location: BRASOV

Reputation: 363.7
Votes: 10

   
Post Posted: 01-10-2012, 00:03:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dute învârtindu-te, ai dreptate noi suferim, nu tu. Nici nu știu de ce te-ai mai obosit sã dai reply aici.



Do not underestimate the power of stupid people in large groups.


Last edited by XS4ALL on 01-10-2012, 00:07:28; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrMicheel

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-02-2013 18:33)
Joined: 17 May 2011
Posts: 3033, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 46
Votes: 71

Post Posted: 01-10-2012, 00:05:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

XS4ALL wrote:
Dute învârtindu-te.


Corect!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 01-10-2012, 06:48:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu din cate stiu mess-ul n-are legatura cu cs-ul.. asta e parerea mea...

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 01-10-2012, 07:25:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

XS4ALL wrote:
Dute învârtindu-te, ai dreptate noi suferim, nu tu. Nici nu știu de ce te-ai mai obosit sã dai reply aici.


Si ce legatura ai tu cu topicul ? Vrei si tu sa pari interesant ? Te-a chemat cineva sa-ti bagi nasul aici ? Ma cunosti sa-ti dai cu parerea despre mine ? Ai facut impreuna cu mine liceul ? Ai nevoie de report? Te rog frumos , nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala ca esti depasit de situatie "amice".

Iar asa ca fapt divers draga TAZZ , pot primi ban in cazul in care imi ceri poze si te injur. Nu ca ne chatuim noi si te injur, daca intelegi ce vreau sa spun, daca nu inseamna ca n-ai o treaba. Daca tu vezi vre-o legatura cu





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
XS4ALL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2021 09:24)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 194, Topics: 12
Location: BRASOV

Reputation: 363.7
Votes: 10

   
Post Posted: 02-10-2012, 17:20:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chrys wrote:
XS4ALL wrote:
Dute învârtindu-te, ai dreptate noi suferim, nu tu. Nici nu știu de ce te-ai mai obosit sã dai reply aici.


Si ce legatura ai tu cu topicul ? Vrei si tu sa pari interesant ? Te-a chemat cineva sa-ti bagi nasul aici ? Ma cunosti sa-ti dai cu parerea despre mine ? Ai facut impreuna cu mine liceul ? Ai nevoie de report? Te rog frumos , nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala ca esti depasit de situatie "amice".

Iar asa ca fapt divers draga TAZZ , pot primi ban in cazul in care imi ceri poze si te injur. Nu ca ne chatuim noi si te injur, daca intelegi ce vreau sa spun, daca nu inseamna ca n-ai o treaba. Daca tu vezi vre-o legatura cu


Ohh, m-ai dat pe spate (sau nu), sã ști cã nu mã impresionezi pe mine cu replicile tale de doi lei, e un forum public și am dreptul sã-mi exprim punctul de vedere atât timp cât nu-mi interzice regulamentul. Prin urmare, poate nu ști sã citești, scuzã-mã dacã te simți jignit , dar, adminul Micheel în acest topic a cerut o pãrere din partea noastrã cu privire la o 'problemã', asta este legãtura mea cu topicul, și ar fi trebuit sã-i zic cã nu ar trebui sã se oboseascã cu persoane ca tine ceea ce am omis într-adevãr sã spun în primul post, dar odatã ce ți-ai anunțat plecarea trebuia sã te invit frumos "afarã", right?

Nu mã intereseazã ce probleme ai avut tu aici și cu cine, chiar este total irelevant aspectul ãsta pentru mine, repet, mi-am permis sã intervin pentru cã am dreptul ãsta ca admin aici și ca user pe un FORUM PUBLIC ceea ce am și fãcut. Cât despre ceea ce am vãzut în SCREENSHOT-UL prezentat de Micheel, îmi e suficient sã trag o concluzie și sã-mi spun pãrerea, o persoanã cu capul pe umeri nu ar fi trebuit sã scrie prostia aia, mai ales când pretinde cã are o vârstã.

Poate ești tu mai mare decât Micheel, la ani, dar modul în care te comporți lasã de dorit. Sã ști cã nu ne impresionezi și îți zic cã nu are nimeni nevoie de ifosele tale de copil matur aici, la revedere. Acum, cã am terminat, te invit sã-mi faci report, sã vedem ce se întâmplã.

Din pãcate Micheel, nu prea poți sã dai un BAN pe baza acelui screenshot, pentru cã nu are legãturã cu forumul sau cu serverul și ține doar de persoana ta, dar poți face un lucru, când îl mai vezi pe server, taxeazã-l la cea mai micã abatere, pentru cã asta voi face și eu, deși el zice cã și-a gãsit alt server sã ști cã nu se știe niciodatã.





Do not underestimate the power of stupid people in large groups.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 02-10-2012, 19:50:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Prietene" XS4ALL , ai admin de nici 1 luna incat sa vi sa spui ca esti "coleg" cu cel mentionat sus tinand cont ca mereu ai fost "apropriat" de mentalitatea cu care ii tratez eu pe cei ca cel de sus si anume TAZZ. Nu stiu daca tu ai stat la glume cu el pe messenger cat si pe server apoi sa te ... pe la spate ca un "prieten" fals (prieten virtual). Asa ca te rog frumos nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala. Daca ti-ar fi spus tie cate mi-a spus mie cu siguranta nu ii scriai doar acele cuvinte. Crede-ma ca nu sti cu cine vorbesti, m-am saturat de persoane ca el si ca tine. Si anume , daca iti arunca o chifla sari imediat sa o inhati, asa ca lasa-ma cu aberatiile tale aduse doar pentru +1 post. Nu castigi nici un premiu daca ai posturi multe , ti-o spun eu.

Cat despre ce i-am scris acolo cat si despre sa ma texeze pentru ce i-am zis , nu cred ca are dreptul. Atat timp cat un regulament ma acopera in ceea ce fac n-are ce-mi face el cat si tu. Nu puteti inventa voi reguli ca vreti voi asa ca lasa mai usor amenintarile asta in caz ca o sa ma gandesc sa intru.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
XS4ALL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2021 09:24)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 194, Topics: 12
Location: BRASOV

Reputation: 363.7
Votes: 10

   
Post Posted: 02-10-2012, 20:35:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu dau dreptate unei persoane în lipsa unei dovezi, și mai ales dacã nu-l cunosc bine. Nu știu ce ți-a scris , dacã te-a înjurat sau nu, dar tu dacã erai un bãiat deștept îi dãdeai ignore și nu-l bãgai în seamã la fel și cu ceilalți care te deranjau, iar pãrerea mea e strict cu privire la acel SCREENSHOT, dacã tu veneai cu ceva asemãnãtor sau un fragment din consolã care sã contracareze ceea ce a postat el mai spuneam, și lui nu i se dãdea dreptate, dar pânã la proba contrarie ai greșit și el a 'câștigat'. El nu are ce sã-ți facã, dar e încã un - pentru tine ca User/Player aici, și faptul cã te ataci prea mult.


Dupã cum vezi sunt multe persoane cu defecte pentru cã nimeni nu e perfect și probabil sunt multe probleme pe server/forum care sunt trecute cu vederea și probabil nu e corect fațã de tine , de mine sau de alții, dar trebuie sã ai rãbdare, sã știi cã nu se poate schimba totul instant, totul se construiește treptat, respectul, bunãvoința și așa mai departe.
Și ar fi trebuit sã o lași puțin mai moale, tu tot ceea ce faci prin comentariile tale 'superioare' , flegmatice, cu ifose, și așa mai departe nu faci decât sã le dai o cale de atac celorlalți, literalmente 'ȚII PUI PE TOȚI ÎN CAP'. Nu te mai implica atât de mult în probleme care nu te privesc în mod direct pe tine sau nu, indiferent dacã e lucru corect de fãcut, uneori mai trebuie sã ne și abținem. Ceea ce îți zic eu nu sunt aberații și indiferent cã am o lunã ca admin sau nu, o sã vãd cine și cum e pe parcurs. Înceteazã sã-ți faci reclamã proastã oricât de mult te-ar deranja un lucru/fapt anume, înțeleg cã îți place sã tastezi, sã le arãți ce poți, dar nu în mod NEGATIV. Dacã vrei sã ții cont mãcar un pic de ceea ce ți-am zis eu, bine, dacã nu iar e bine. HF !

P.S I-ar cu privire la mica 'amenințare', tu dacã intri pe server și te comporți ca atare, fãrã sã instigi la scandal și îți vezi de joc crede-mã, nici-un ADMIN nu se poate atinge de tine fãrã un motiv bine întemeiat, evitã conflictele.




Do not underestimate the power of stupid people in large groups.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 03-10-2012, 10:45:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cata drama ... asta de obicei eu fac !!
Terminati cu prostiile, pentru ca si eu valanga asta mai vorbim la batjocura pe mess si de aia nu ma apuc sa pun pe forum ... ca sa ii dam ban ! Asa e el, glumet, cateodata face glume nepotrivite dar, daca ii dati ban si nu vorbiti cu el si suferiti o sa se schimbe ??!! Asta este. .. lasa ca nu e asa mare stres, sunt oameni aici care fac mult mai urat si nimeni nu are treaba cu ei ... GET OVER IT, DUDE!! E doar un joc .. nu va mai tot raniti orgoliul !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
muftufu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2013 13:29)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 110, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: -39.4
Votes: 5

Post Posted: 03-10-2012, 22:51:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2012, tasta fara butonul pt printscreen

buy the ticket, take the ride
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 03-10-2012, 23:21:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
 E doar un joc .. nu va mai tot raniti orgoliul !


Se pare ca e mai mult de atat , vad ca pentru unii este un stil de viata. In fine , nu-mi pasa.
O zi buna.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MrMicheel

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-02-2013 18:33)
Joined: 17 May 2011
Posts: 3033, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 46
Votes: 71

Post Posted: 04-10-2012, 18:42:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chrys wrote:
Code:
 E doar un joc .. nu va mai tot raniti orgoliul !


Se pare ca e mai mult de atat , vad ca pentru unii este un stil de viata. In fine , nu-mi pasa.
O zi buna.



Oricum mi-am dat seama de mult de mentalitatea ta de copil de 12 ani.Asa ca lasa-ne.Du-te!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 09-10-2012, 15:04:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chrys wrote:
Code:
 E doar un joc .. nu va mai tot raniti orgoliul !


Se pare ca e mai mult de atat , vad ca pentru unii este un stil de viata. In fine , nu-mi pasa.
O zi buna.


Nu iti gasesc slotul pe ce nick e ?

Chiar daca regulamentul nu specifica nimic de mess,fb si alte retele de socializare,totul tine de bun simt prietene -.




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by eT | Bobby, 09 October 2012 13:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 04-06-2024, 21:33:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password