User
Pass
2FA
 
 

Pro Vs Retri
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message3687
Angelrune

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-02-2014 15:36)
Joined: 05 Mar 2011
Posts: 217, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 5

Post Posted: 15-10-2012, 20:22:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doar pentru ca bati un player care joaca o clasa si are <100k HP nu inseamna ca aceea clasa e praf. Ne anunti cand ajungi la 1800 rating
OT: retri all th way!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSwann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-10-2013 13:19)
Joined: 09 Jul 2011
Posts: 477, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 42.2
Votes: 8

 
Post Posted: 15-10-2012, 21:45:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

danuke wrote:
zaku wrote:
danuke wrote:
bigblackjoey si BlackSwann sunteti 2 frustrati care habar nu aveti de joc.
crdm mage are rezistenta praf daca isi i-a stun sau slow gata cu el,eu cu pro nu mor deloc in bg sau arene.
am facut arene cu 1 hunter de ilvl +350 si rupeam..eu stateam tank si el omora..deci mai bn taci..cum sa zici ca retri e mai bun ca pro..cand pro sterge cu el pe jos ...

Taci ca te faci de ras !!!!!!!!!
1. Mage-u are blink , frost nova , nova pet , CoC , DF , si tu vii si zici ca e praf ca daca ia stun/SLOW e praf . Jalnic.
2. Partea cu "eu stateam tank si el omora" , I LOL'd -). Arena =\= RAID . Daca tu te bati la 1500 rating nu trebuie sa ne zici noua "aventura" ta pe acolo .

alt frustrat:)).. eu de cand ma stiu si joc (de mai mult de 1 an) nu am vaz 1 frost mage care sa reziste. are cd la blink si i-a slow nu are ce sa faca..mai ales la inceput e groaznic de praf cand are sub 1k resil moare din 2 crit de war..eu cu palacu si cu gear de mob si rezist mai mult





ciudat ca toti suntem frustrati si noobi si n-avem habar de wow si totusi avem rating, gear, mmr, si tot ce vrei tu mai mare ca si tine.. fara sa jucam o clasa de suferinzi.. frate sincer.. n-ai o treaba, du-te apuca-te de canale.. de sapat gropi.. naiba stie.. ceva ce nu necesita folosirea a mai mult de 3..4 neuroni.. ok?.. cand o sa stii despre ce vorbesti, intoarce-te aici si purtam conversatii civilizate, pana atunci, date-n spume ca ma enervezi deja!




Place my body on a ship, and burn it in the sea,
Let my spirit fly, Valkyries carry me,
Take me to valhalla, where my brothers wait for me,
Fire burning to the sky, my spirit will never die
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danuke

[Account disabled]



Status: Offline
(since 15-10-2014 14:39)
Joined: 11 Nov 2011
Posts: 129, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 63.6
Votes: 3

 
Post Posted: 16-10-2012, 10:34:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlackSwann wrote:
danuke wrote:
zaku wrote:
danuke wrote:
bigblackjoey si BlackSwann sunteti 2 frustrati care habar nu aveti de joc.
crdm mage are rezistenta praf daca isi i-a stun sau slow gata cu el,eu cu pro nu mor deloc in bg sau arene.
am facut arene cu 1 hunter de ilvl +350 si rupeam..eu stateam tank si el omora..deci mai bn taci..cum sa zici ca retri e mai bun ca pro..cand pro sterge cu el pe jos ...

Taci ca te faci de ras !!!!!!!!!
1. Mage-u are blink , frost nova , nova pet , CoC , DF , si tu vii si zici ca e praf ca daca ia stun/SLOW e praf . Jalnic.
2. Partea cu "eu stateam tank si el omora" , I LOL'd -). Arena =\= RAID . Daca tu te bati la 1500 rating nu trebuie sa ne zici noua "aventura" ta pe acolo .

alt frustrat:)).. eu de cand ma stiu si joc (de mai mult de 1 an) nu am vaz 1 frost mage care sa reziste. are cd la blink si i-a slow nu are ce sa faca..mai ales la inceput e groaznic de praf cand are sub 1k resil moare din 2 crit de war..eu cu palacu si cu gear de mob si rezist mai mult





ciudat ca toti suntem frustrati si noobi si n-avem habar de wow si totusi avem rating, gear, mmr, si tot ce vrei tu mai mare ca si tine.. fara sa jucam o clasa de suferinzi.. frate sincer.. n-ai o treaba, du-te apuca-te de canale.. de sapat gropi.. naiba stie.. ceva ce nu necesita folosirea a mai mult de 3..4 neuroni.. ok?.. cand o sa stii despre ce vorbesti, intoarce-te aici si purtam conversatii civilizate, pana atunci, date-n spume ca ma enervezi deja!

rambo usor tata..am zis ca sunteti frustrati..nu stiti ce inseamna??ca voi sunteti aia care ziceti ca x si y sunt op..si btw deci toooata viata mea nu am vazut frost mage care sa tina 2-3 ..ii dai stun si are cd la blink ..dai 2 bucati il el si pa..mai ales cand are resil mic..un crit ii dai si e gata..adv ca 1 la 1 cu mage nimeni nu ma batea poate si 2 vs 1 ..dar cand atacau toti deodata si vezi cum waru iti i-a 20k crit degeaba ai frost armor ca poate e si 1 caster pe acolo,..poly nu merge mereu si are caaaata cd..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bigblackjoey
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2013 11:53)
Joined: 08 May 2010
Posts: 619, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -145.8
Votes: 24

Post Posted: 16-10-2012, 11:39:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

danuke wrote:
BlackSwann wrote:
danuke wrote:
zaku wrote:
danuke wrote:
bigblackjoey si BlackSwann sunteti 2 frustrati care habar nu aveti de joc.
crdm mage are rezistenta praf daca isi i-a stun sau slow gata cu el,eu cu pro nu mor deloc in bg sau arene.
am facut arene cu 1 hunter de ilvl +350 si rupeam..eu stateam tank si el omora..deci mai bn taci..cum sa zici ca retri e mai bun ca pro..cand pro sterge cu el pe jos ...

Taci ca te faci de ras !!!!!!!!!
1. Mage-u are blink , frost nova , nova pet , CoC , DF , si tu vii si zici ca e praf ca daca ia stun/SLOW e praf . Jalnic.
2. Partea cu "eu stateam tank si el omora" , I LOL'd -). Arena =\= RAID . Daca tu te bati la 1500 rating nu trebuie sa ne zici noua "aventura" ta pe acolo .

alt frustrat:)).. eu de cand ma stiu si joc (de mai mult de 1 an) nu am vaz 1 frost mage care sa reziste. are cd la blink si i-a slow nu are ce sa faca..mai ales la inceput e groaznic de praf cand are sub 1k resil moare din 2 crit de war..eu cu palacu si cu gear de mob si rezist mai mult





ciudat ca toti suntem frustrati si noobi si n-avem habar de wow si totusi avem rating, gear, mmr, si tot ce vrei tu mai mare ca si tine.. fara sa jucam o clasa de suferinzi.. frate sincer.. n-ai o treaba, du-te apuca-te de canale.. de sapat gropi.. naiba stie.. ceva ce nu necesita folosirea a mai mult de 3..4 neuroni.. ok?.. cand o sa stii despre ce vorbesti, intoarce-te aici si purtam conversatii civilizate, pana atunci, date-n spume ca ma enervezi deja!

rambo usor tata..am zis ca sunteti frustrati..nu stiti ce inseamna??ca voi sunteti aia care ziceti ca x si y sunt op..si btw deci toooata viata mea nu am vazut frost mage care sa tina 2-3 ..ii dai stun si are cd la blink ..dai 2 bucati il el si pa..mai ales cand are resil mic..un crit ii dai si e gata..adv ca 1 la 1 cu mage nimeni nu ma batea poate si 2 vs 1 ..dar cand atacau toti deodata si vezi cum waru iti i-a 20k crit degeaba ai frost armor ca poate e si 1 caster pe acolo,..poly nu merge mereu si are caaaata cd..


Mage-ul este un escape artist desavarsit , la fel si rogue. Are damage foarte bun , te tine in nove si stun de iti face parul alb in cap , poate iesi din stun destul de des , per total o clasa foarte buna. Daca tu esti praf pe mage , asta nu inseamna ca aceasta clasa e praf.
Si oricum , tot sustii ca protection e mai bun ca retri. Dovedeste cu un rating in arena , ce poti sa faci tu cu protection. Daca tu treci peste 1500 , atunci esti bun!
Nu sunteti luati la eventuri , deoarece si GM-ul crede ca e de rahat specul asta. Singurul lucru la care poti sa faci si tu ceva pe prot este in duel , doar atat , in rest....PROTECTION e de rahat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 16-10-2012, 12:05:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

danuke, habar nu ai cu ce se mãnâncã jocul ãsta. Magul bate și retri și protection FLAWLESS. Ce prostãnac de mage ai bãtut tu de i-ai dat stun și el avea CD la blink..?

Învațã-te sã joci și sã accepți anumite sfaturi de la alții care știu MULT mai mult decât tine. Dacã faci un topic în care ceri sfaturi, mãcar acceptã-le.

Ret>Prot.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by myt42xxx, 16 October 2012 10:06



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 28-04-2024, 09:50:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x