User
Pass
2FA
 
 

Cred ca este cea mai buna posibila oferta ever..

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Archive
Author Message717
LiGhTwOw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2012 04:36)
Joined: 14 Oct 2012
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 14-10-2012, 08:45:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci..sunt "nevoit" sa fac o MEGA oferta. Este aproape imposibil de refuzat.
Sunt dispus sa dau 2 conturi de steam :

Contul A : http://i50.tinypic.com/2wej6lv.png
Contul B : http://i49.tinypic.com/156fpli.jpg

PLUS,inca 2 conturi de FileList,fiecare cu cate 2 invitatii pe el la PRETUL de 70 de euro PAYPAL.

Toate astea la 70 euro. Adica toate astea insemnand : 2 conturi de steam fiecare cu +10 jocuri pe el si 2 conturi de FileList cu ele. Toate astea 4 obiecte la 70 euro PayPal!

Daca vreti separat conturile..50 de euro fiecare + 1 cont de FL cu el.
Am 2 de fiecare. Si Steam si FL. Le dau la pachet pe toate la 70 euro. Ganditi-va bine ca separat le dau cu 50 euro.Stati linistiti,va pot asigura ca nu sunt banate.Va dau cuvantul meu,va promit,daca asta inseamna ceva pentru voi,desigur.-

SFAT : Cei care cautati sa dati teapa,nu va mai obositi sa imi mai dati add si sa bagati vrajeli si abureli si de-astea.
Nu prietenasi. Facem afacerea doar intr-un singur fel : mai intai PRIMESC banii,apoi PRIMITI conturile sau contul dorit/e.

Sau putem face altfel : Voi cumparati jocul pe care il vreau eu (tot la acelasi pret,sau mai ieftin) si imi dati product key-ul apoi eu va dau conturile la schimb. Asta o incurajez,din moment ce nu am un cont de PayPal.

Singurul lucru pe care il cer de la voi cand imi dati add este sa : aveti incredere si sa riscati,ca altfel nu facem nimic. Eu va garantez ca nu am dat teapa de cand ma stiu,ca am facut doar 3 "afaceri online" de-astea,dar chiar daca as spune ceva,voi tot nu m-ati crede,deoarece nu ma cunoasteti.


Pentru a lua legatura cu mine,adaugati in lista voastra de messenger acest id : maryus.samp .

Bafta !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grigor

[Verde]



Status: Offline
(since 09-12-2017 15:58)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 521, Topics: 72
Location: Baia Mare, Cluj-Napoca

Reputation: 79.1
Votes: 6

 
Post Posted: 16-10-2012, 21:53:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LiGhTwOw wrote:
Deci..sunt "nevoit" sa fac o MEGA oferta. Este aproape imposibil de refuzat.
Toate astea la 70 euro. Adica toate astea insemnand : 2 conturi de steam fiecare cu +10 jocuri pe el si 2 conturi de FileList cu ele. Toate astea 4 obiecte la 70 euro PayPal!
Bafta !

srry de off, da asta e super oferta?-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2013 13:39)
Joined: 19 Oct 2012
Posts: 28, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.7
Votes: 2

 
Post Posted: 19-10-2012, 22:05:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

grigor wrote:
LiGhTwOw wrote:
Deci..sunt "nevoit" sa fac o MEGA oferta. Este aproape imposibil de refuzat.
Toate astea la 70 euro. Adica toate astea insemnand : 2 conturi de steam fiecare cu +10 jocuri pe el si 2 conturi de FileList cu ele. Toate astea 4 obiecte la 70 euro PayPal!
Bafta !

srry de off, da asta e super oferta?-

Nu e super oferta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 05 May 2013 15:51



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Archive  


The time now is 27-04-2024, 15:50:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x