User
Pass
2FA
 
 

Unban
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1994
Littlemore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2017 20:09)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 24, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 197.5
Votes: 6

 
Post Posted: 15-10-2012, 19:34:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nick : Justify
2.IP : 85.85.85.85
3.Harta / Ora : -/20:30
4.Motivul pt care ati luat ban : a dat blind aiurea
5.Adminul care tea banat : din cate tin minte online erau but pglist , gotik si red-line.
6.Dovada voastra : cand mi-a dat ban mi-a iesit si din counter-strike.

Cel care a dat blind fi mai atent...eram in baza la adversari si trageam...si dn-ta dai blind -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gotyk

[Account disabled]



Status: Offline
(since 05-03-2013 14:19)
Joined: 31 May 2012
Posts: 97, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 69.9
Votes: 2

Post Posted: 15-10-2012, 19:43:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scz Justyfi eu am dat blind dar nu tie iti era destinat la alcineva si se pare ca a intrat la tine
poti intra la joc ai ban scos



Respecta si vei fi respectat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Littlemore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2017 20:09)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 24, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 197.5
Votes: 6

 
Post Posted: 15-10-2012, 19:50:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok , ms.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
red_line

[yac-owner]



Status: Offline
(since 15-09-2023 20:00)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 799, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 372.8
Votes: 14

      IMGhttp://i68.tinypic.com/zlu7mf.jpg/IMG 
Post Posted: 15-10-2012, 22:31:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Justify vad ca joci bine cs ar trebui sa stii ca ori ce ban ori ce destroy si altele se fac poze automat si se salveaza in cstrike si vezi ce admin a dat ban ...etc... nu mai faceti reclamatii la adresa altora

Nu te certa niciodata cu un prost! Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Littlemore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2017 20:09)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 24, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 197.5
Votes: 6

 
Post Posted: 16-10-2012, 14:29:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Red_line iti fac print la folder daca vrei si iti arat ca nu am nici o poza.

P.S: Nu am reclamat pe nimeni.Am cerut mai multa atentie.
Probabil ti-ai vazut numele scris in cerere si ai zis sa imi atragi atentia.
Daca erai putin mai atent vedeai ca asta e o cerere de unban....
Nu cred ca am condamnat pe cineva sau am cerut prea mult.
Mi-am facut timp ca sa-ti raspund cu speranta sa inveti ca pe viitor sa te uiti de doua ori si sa intervi doar unde este cazul -.


Hai ca o dam in off topic , problema sa rezolvat....puteti da T/C.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
red_line

[yac-owner]



Status: Offline
(since 15-09-2023 20:00)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 799, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 372.8
Votes: 14

      IMGhttp://i68.tinypic.com/zlu7mf.jpg/IMG 
Post Posted: 16-10-2012, 16:35:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Littlemore wrote:
1.Nick : Justify
2.IP : 85.85.85.85
3.Harta / Ora : -/20:30
4.Motivul pt care ati luat ban : a dat blind aiurea
5.Adminul care tea banat : din cate tin minte online erau but pglist , gotik si red-line.
6.Dovada voastra : cand mi-a dat ban mi-a iesit si din counter-strike.

Cel care a dat blind fi mai atent...eram in baza la adversari si trageam...si dn-ta dai blind -
]


sa iti zic ceva daca stii sa adminezi te invit pe servar sa stai spec si sa imi zici cine e codat .in al doilea rand cand mai faceti cerere de unban puneti si dovezile indiferent ca e aiurea banul sau nu(asa cum si noi suntem obligati sa postam banul cu dovada asa trebue sa faceti si voi cand faceti cerere unban, reclamatie admini).in al treilea rand cand iei ban nu te coate din cs ci doar de pe servar.si inca ceva pozede la destroy le ai in cstrike facute in momentu cand ai luat blind si ai facut frag.


poate eu nu joc asa bine sau poate ca nu am chef catodata dar la adminat nu ma invatati voi am experienta cs poate nu ai tu atatia ani

t/c


Nu te certa niciodata cu un prost! Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 16-10-2012, 19:00:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

red_line wrote:
Littlemore wrote:
1.Nick : Justify
2.IP : 85.85.85.85
3.Harta / Ora : -/20:30
4.Motivul pt care ati luat ban : a dat blind aiurea
5.Adminul care tea banat : din cate tin minte online erau but pglist , gotik si red-line.
6.Dovada voastra : cand mi-a dat ban mi-a iesit si din counter-strike.

Cel care a dat blind fi mai atent...eram in baza la adversari si trageam...si dn-ta dai blind -
]


sa iti zic ceva daca stii sa adminezi te invit pe servar sa stai spec si sa imi zici cine e codat .in al doilea rand cand mai faceti cerere de unban puneti si dovezile indiferent ca e aiurea banul sau nu(asa cum si noi suntem obligati sa postam banul cu dovada asa trebue sa faceti si voi cand faceti cerere unban, reclamatie admini).in al treilea rand cand iei ban nu te coate din cs ci doar de pe servar.si inca ceva pozede la destroy le ai in cstrike facute in momentu cand ai luat blind si ai facut frag.


poate eu nu joc asa bine sau poate ca nu am chef catodata dar la adminat nu ma invatati voi am experienta cs poate nu ai tu atatia ani

t/c

Si ce ai rezolvat cu raspunsul asta?Nu puteti mai fratilor sa fiti mai dulci la vorba?Trebuie sa suferiti de voi incontinuu ca aveti experienta,sincer la multi dintre voi nu se vede.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
red_line

[yac-owner]



Status: Offline
(since 15-09-2023 20:00)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 799, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 372.8
Votes: 14

      IMGhttp://i68.tinypic.com/zlu7mf.jpg/IMG 
Post Posted: 16-10-2012, 19:51:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

t/c[/quote]
Si ce ai rezolvat cu raspunsul asta?Nu puteti mai fratilor sa fiti mai dulci la vorba?Trebuie sa suferiti de voi incontinuu ca aveti experienta,sincer la multi dintre voi nu se vede.[/quote]


asa o fi csr nu avem experienta imi pare rau sa aud asta de la un owner care aveam pretentii.in fine de acum imi vad de adminu meu si voi de al vostru si ar trebui ca fioecare sa isi faca treaba cum trebue nu sa nu mai intrati pe servar cu saptamanile da in fine voi stiti mai bine sa adminati asa ca va invit pe servar.ca owneri voi trebuia sa fiti mai mereu pe servar da sincer eu nu stiu ce te bagi in discutia asta . daca ai fi fost mai des pe servar stiai despre ce era vb si cred pytzi ca e cazu sa inchizi topicul t/c


de acum nu mai raspund la provocari

va multumesc
t/c


Nu te certa niciodata cu un prost! Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
but#pglist
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-11-2020 18:35)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 2591, Topics: 133
Location: Trollland

Reputation: -105.1
Votes: 171

 
Post Posted: 16-10-2012, 22:39:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu stiu ce aveti cu redline.poate e putin impulsiv uneori dar daca vrei sa stiti parerea mea personala : este cel mai bun admin de pe acest server.ar trebui totusi sa recunoasteti asta si sa apreciati.e cel mai activ poate si cel mai corect si stie cu ce se mananca adminul pe un server de cs.


va rog mult nu va mai certati intre voi



Reputatie aproape moca -

R.I.P Abis

11.05.2014-27.12.2017

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 16-10-2012, 23:58:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

red_line wrote:
t/c

Si ce ai rezolvat cu raspunsul asta?Nu puteti mai fratilor sa fiti mai dulci la vorba?Trebuie sa suferiti de voi incontinuu ca aveti experienta,sincer la multi dintre voi nu se vede.[/quote]


asa o fi csr nu avem experienta imi pare rau sa aud asta de la un owner care aveam pretentii.in fine de acum imi vad de adminu meu si voi de al vostru si ar trebui ca fioecare sa isi faca treaba cum trebue nu sa nu mai intrati pe servar cu saptamanile da in fine voi stiti mai bine sa adminati asa ca va invit pe servar.ca owneri voi trebuia sa fiti mai mereu pe servar da sincer eu nu stiu ce te bagi in discutia asta . daca ai fi fost mai des pe servar stiai despre ce era vb si cred pytzi ca e cazu sa inchizi topicul t/c


de acum nu mai raspund la provocari

va multumesc
t/c[/quote]
Am sa iti raspun scurt:Am anuntat ca nu puteam sa intru pe sv in ultima perioada.Crede-ma ca nu era nici un admin mai activ ca mine si ca ariel.Acum ca aproape mi-am terminat treaba,pot sa revin la activitatea mea normala care o aveam pe sv.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<scorpia>

[Creep]



Status: Offline
(since 23-04-2018 15:48)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 781, Topics: 10
Location: Bistrita

Reputation: 428
Votes: 19

Post Posted: 17-10-2012, 00:02:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fiecare intra cand si cum poate...nu e de condamnat treaba asta...avem fiecare problemele noastre...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 17-10-2012, 00:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

red_line wrote:
Justify vad ca joci bine cs ar trebui sa stii ca ori ce ban ori ce destroy si altele se fac poze automat si se salveaza in cstrike si vezi ce admin a dat ban ...etc... nu mai faceti reclamatii la adresa altora

Aici iti demonstrez ca tu iti cauti cearta cu toata lumea.Au rezolvat-o baietii frumos si elegant,si ai venit tu sa pui paie pe foc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Littlemore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2017 20:09)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 24, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 197.5
Votes: 6

 
Post Posted: 17-10-2012, 15:15:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok.Ce se intampla aici?Gata terminati -.



red_line wrote:
Littlemore wrote:
1.Nick : Justify
2.IP : 85.85.85.85
3.Harta / Ora : -/20:30
4.Motivul pt care ati luat ban : a dat blind aiurea
5.Adminul care tea banat : din cate tin minte online erau but pglist , gotik si red-line.
6.Dovada voastra : cand mi-a dat ban mi-a iesit si din counter-strike.

Cel care a dat blind fi mai atent...eram in baza la adversari si trageam...si dn-ta dai blind -
]


sa iti zic ceva daca stii sa adminezi te invit pe servar sa stai spec si sa imi zici cine e codat .in al doilea rand cand mai faceti cerere de unban puneti si dovezile indiferent ca e aiurea banul sau nu(asa cum si noi suntem obligati sa postam banul cu dovada asa trebue sa faceti si voi cand faceti cerere unban, reclamatie admini).in al treilea rand cand iei ban nu te coate din cs ci doar de pe servar.si inca ceva pozede la destroy le ai in cstrike facute in momentu cand ai luat blind si ai facut frag.


poate eu nu joc asa bine sau poate ca nu am chef catodata dar la adminat nu ma invatati voi am experienta cs poate nu ai tu atatia ani

t/c



@ Red-line vad ca nu ai invatat nimic din ce ti-am zis mai sus.
De adminat am adminat si stiu foarte bine cu ce se mananca viata de admin DAR EU NU TI-AM CRITICAT IN NICI UN MOMENT MANIERA CU CARE ADMINEZI!!!
Sper ca am fost destul de clar.

Deci comentariile tale sunt total pe langa subiect , chiar nu te inteleg.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
red_line

[yac-owner]



Status: Offline
(since 15-09-2023 20:00)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 799, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 372.8
Votes: 14

      IMGhttp://i68.tinypic.com/zlu7mf.jpg/IMG 
Post Posted: 17-10-2012, 16:41:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer nici eu nu am criticat dar daca ai fost admin stii cum se posteaza un unban cu dovada atat am cerut eu o dovada era asa greu..o dovada in care arata adminu care a dat ban sau destroy...doar atat am cerut .. dar vad ca nimeni nu intelege ..cum poti sa dai umban fara da ai o dovada


si cu astea spuse am terminat cu discutia asta ramane la aprecierea altora care stiu sa admineze mai bine...


Nu te certa niciodata cu un prost! Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Littlemore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2017 20:09)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 24, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 197.5
Votes: 6

 
Post Posted: 17-10-2012, 17:07:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamne fereste , esti incredibil.Nu trebuia ma baiatule sa te mai bagi ce nu intelegi.Tu chiar nu intelegi sau vrei sa te ti tare pe picioare?Doamne chiar ai reusit sa ma scoti din pepeni.Iti zic clar , raspicat si DIRECT poate acum intelegi , TU NU AVEAI CE CAUTA IN TOPICUL ACESTA.PROBLEMA SE REZOLVASE DEJA DECI TREBUIA DATA UITARI.
Plus ca tu iei din frazele mele doar ce poti ataca restul nu le vezi.


Nu cred ca am cum sa o scot la cale cu tine deci hai da-ti T/C odata va rog eu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *PITZY*, 17 October 2012 16:25



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 19-05-2024, 17:05:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password