User
Pass
2FA
 
 

cerere unban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message695
mugurel22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2013 17:39)
Joined: 04 Sep 2011
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 48.3
Votes: 2

Post Posted: 17-10-2012, 19:26:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : MARSHAL23
De la cine ai luat banul : EAK
Pe ce motiv ai fost banat :nu stiu
Dovada/Argument: jur ca nu aveam nici un cod am steam si joc cs de 4 anii s
Data, ora banului: 00:10 17.10.2012
IP-ul tau: 82.79.107.18


SCZ DE DUBLU POST
Dar va rog lasatima sa joc ca nu joc cu coduri
Nu stiu ce vam facut dar sunt altii care au avut aim si wall etc
Si tot nu ati facut ca cu mine daca as fi avut cod sau ceva mai ziceam
Joc bine pentru ca joc cs de 5 ani si am experienta am avut si propiu servar.
Daca ma prindeti cu coduri o singura data imi faceti ce vreti voi
astept raspuns
Multumesc !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ice.Kold.Killa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2012 17:49)
Joined: 08 Sep 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Undeva

Reputation: 51.2
Votes: 2

 
Post Posted: 17-10-2012, 20:34:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Copile eu ti-am dat exterminate,nu Eek,nici nu era online,eram pe de_vertigo,erai tot in spawn la inamici si dadeai numai hs,o gramada au zis k ai aim,te-am controlat si te-am prins a doua oara cu aim...NO UNBAN din partea mea,cer inchiderea topicului

Nu te pune cu mine!

Continua sa speri,miracolele se intampla mereu!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nazzy

[Admin Vest & Zombie]



Status: Offline
(since 24-04-2015 19:17)
Joined: 24 May 2012
Posts: 2058, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 113.8
Votes: 19

 
Post Posted: 17-10-2012, 22:19:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ice.Kold.Killa wrote:
Copile eu ti-am dat exterminate,nu Eek,nici nu era online,eram pe de_vertigo,erai tot in spawn la inamici si dadeai numai hs,o gramada au zis k ai aim,te-am controlat si te-am prins a doua oara cu aim...NO UNBAN din partea mea,cer inchiderea topicului


Vino cu dovada, e a N-a oara cand spun. NU MAI DATI BAN-URI FARA DOVEZI. Nu sunteti cu nimic mai presut ca un player obisnuit, din punctul meu de vedere ai gresit trb sa platesti.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Valyoyo

[Master Freak]



Status: Offline
(since 23-10-2014 18:08)
Joined: 14 Oct 2012
Posts: 820, Topics: 59
Location: Romania

Reputation: 89.8
Votes: 8

Post Posted: 17-10-2012, 22:58:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1: Scuze ca ma bag in acest topic din moment ce nu sunt admin / martor (desi l-am vazut si reclamat pe cateva harti de aim, si tin sa mentionez ca joaca de mai mult de o zi...cel putin 2-3 zile)
2: Am vazut demo-ul facut de Kinky, si as dori sa zic ca baiatu (marshal23) are aim la buton...dupa cum puteti vedea la cum trage cu deagle, uneori sare pe cel mai apropiat inamic de tinta lui (aproape de fiecare data inamicul fiind in tinta lui), iar de multe ori trage cu aim-ul dezactivat (dupa cum vedeti cand rateaza)....dupa parerea mea are codul setat pe rotita la mouse, sau undeva pe la "wasd" (sa-i vina mai usor sa activeze-dezactiveze aim-ul la nevoie sa nu se vada)..
3: Nu vreau sa ma laud, dar eu am 5 ani experienta ca admin.....ca jucator am mai mult dekt dublu......si am vazut owneri de servere cu aim si mai ales admini aproape pe toate sv jucate/adminate.....deci nu e exclusa faza sa fi avut server si sa fi jucat pe el cu aim/wall.
4: Puteti sa ma sanctionati cum vreti voi, dar pur si simplu nu am mai putut rezista vazand cat de persistent este baiatul acesta...poate din motiv k nimeni nu i-a zis in detaliu cum este aim-ul lui, si credea k nimeni nu stie exact.....si probabil a scos aim-ul dupa ce a primit ban, si a reintrat pe sv fara aim, chiar daca inca nu i se scosese banul, sa il vada un admin, sa se uite pe el, sa vada k e curat si sa il lase in pace.

Atat am avut de zis.


GL & HF !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
P!K@B00

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2013 19:03)
Joined: 10 Nov 2006
Posts: 114, Topics: 16
Location: Kazakhstan

Reputation: 99.9
Votes: 5

Post Posted: 17-10-2012, 23:40:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

are aim si asta spune totul !!!

Freakz Team | Kinky
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mugurel22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2013 17:39)
Joined: 04 Sep 2011
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 48.3
Votes: 2

Post Posted: 17-10-2012, 23:51:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Valyoyo wrote:
1: Scuze ca ma bag in acest topic din moment ce nu sunt admin / martor (desi l-am vazut si reclamat pe cateva harti de aim, si tin sa mentionez ca joaca de mai mult de o zi...cel putin 2-3 zile)
2: Am vazut demo-ul facut de Kinky, si as dori sa zic ca baiatu (marshal23) are aim la buton...dupa cum puteti vedea la cum trage cu deagle, uneori sare pe cel mai apropiat inamic de tinta lui (aproape de fiecare data inamicul fiind in tinta lui), iar de multe ori trage cu aim-ul dezactivat (dupa cum vedeti cand rateaza)....dupa parerea mea are codul setat pe rotita la mouse, sau undeva pe la "wasd" (sa-i vina mai usor sa activeze-dezactiveze aim-ul la nevoie sa nu se vada)..
3: Nu vreau sa ma laud, dar eu am 5 ani experienta ca admin.....ca jucator am mai mult dekt dublu......si am vazut owneri de servere cu aim si mai ales admini aproape pe toate sv jucate/adminate.....deci nu e exclusa faza sa fi avut server si sa fi jucat pe el cu aim/wall.
4: Puteti sa ma sanctionati cum vreti voi, dar pur si simplu nu am mai putut rezista vazand cat de persistent este baiatul acesta...poate din motiv k nimeni nu i-a zis in detaliu cum este aim-ul lui, si credea k nimeni nu stie exact.....si probabil a scos aim-ul dupa ce a primit ban, si a reintrat pe sv fara aim, chiar daca inca nu i se scosese banul, sa il vada un admin, sa se uite pe el, sa vada k e curat si sa il lase in pace.

Atat am avut de zis.


GL & HF !!!


Bai frate sunt steam onlaine si tu imi zici ca am aim la buton
crezi ca joc cs de 2 zile
sau crezi ca bag prosti din alea pe steam sa mil baneze eu am jucat 1 an numai in playzeek.
Asa ca cum poti spune tu ca am aim la buton ii prima oara cind aud asa daca eram vinovat crezi ca ma mai milogeam la voi atita
dar voi vedeti ca daca unu da in cap gata are aim
daca opservi si in demo ala nu sare tinta deloc nu tremura
eu stiu ca la aim se vede
asa ca nu ma mai rog de voi sami scoateti banu ca sunt atitea servare dar voi tineti pe a voastra uitativa bine la demo ala si apoi vb

Posturi unite automat, 18-10-2012, 00:51:11

Nazzy wrote:
Ice.Kold.Killa wrote:
Copile eu ti-am dat exterminate,nu Eek,nici nu era online,eram pe de_vertigo,erai tot in spawn la inamici si dadeai numai hs,o gramada au zis k ai aim,te-am controlat si te-am prins a doua oara cu aim...NO UNBAN din partea mea,cer inchiderea topicului


Vino cu dovada, e a N-a oara cand spun. NU MAI DATI BAN-URI FARA DOVEZI. Nu sunteti cu nimic mai presut ca un player obisnuit, din punctul meu de vedere ai gresit trb sa platesti.



Si asta ii singuru servaru unde admini dau ban cum doresc ei fara sa posteze o dovada ceva pe forum
Pentru ce a dat banu
Ice.Kold.Killa tu nu cred ca mai mult de 14 15 ani si vii tu si imi spui mie ca am aim
care am 5 ani de cs non stop

daca mai aveti 2 ca Ice.Kold.Killa care da ban cum doreste ii clar ca asa o sa pierdeti pleyeri
ca dau exterminate fara dovada

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SyMsU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2013 10:55)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 158, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 101.4
Votes: 3

Post Posted: 18-10-2012, 02:24:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rog pe cei care nu au legatura cu staful sa nusi mai dea cu parerea in topicurile unde noi suntem responsabili. Cat despre ban sau alta comanda asupra unui playeri fara dovezi sa se aplice regulamentul.

Foaie verde castravete
Am dat hedu prin perete
Na fost cod a fost bulan
Dar adminu mia dat ban
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vest2Ihamsteru

[Detinator Vest]



Status: Offline
(since 15-05-2023 22:09)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 12372, Topics: 148
Location: Timisoara este fruntea.

Reputation: 607.6
Votes: 156

   
Post Posted: 18-10-2012, 03:33:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

P!K@B00 wrote:
Nick-ul tau : Kinky
Cine vrei sa primeasca ban [nick si ip] : MARSHAL23 ip: 82.79.107.18
Motivul si dovada pentru care sa fie banat : aim : http://www.girlshare.ro/31822981.3


Daca stii proverbul "cine fura azi un ou.....Maine fura un bou" asa este si in cazul tau acuma.Deci toti au urmarit acel demo inclusiv si eu,dar pentru aim nu pot ierta asa ceva,caci daca ai jukat o data cu cod cu siguranta vei juca si a 2-a oara.Deci esti pe lista de ban tot timpul.


Closed



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by vest2Ihamsteru, 18 October 2012 01:38



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-10-2024, 09:24:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x