User
Pass
2FA
 
 

Dc nu mai sunt playeri on ?!??!?!
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1906
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-10-2012, 14:40:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tot cs ii -,hai la vorbaraie gata cu offtopic

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Revolution

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2014 13:48)
Joined: 14 Jan 2012
Posts: 191, Topics: 34
Location: I'm in miami beach!

Reputation: 136.3
Votes: 5

Post Posted: 19-10-2012, 16:44:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cm.PuNky wrote:
Ahile01 wrote:
e scoala,liceu si nu mai avem timp sa intram, dar eu totusi imi pastrez cateva ore sa intru si pe srv



Deja e veche scuza asta,mam si scarbit de ea,anu trecut in timpul scolii era asa gol?nu prea cred,serverul e down cu popularitatea a fost interesant cat a fost nou iar din cauza ultimelor modificari si a scolii nu mai intra lume,eu unul nu am avut sv si nu am exp in ownerit - ,dar cum de altii isi tin sv full in perioada asta si noi nu?asa ca nu mai dati vina pe scoala,un alt factor a fost adminii figuranti in excess deaia am ajuns de multe ori sa jucam doar adminii,apoi au aparut vipurile enervante si lumea tot mai rar tot mai rar pana am ajuns aici,ce e trist e ca nam nicio idee cum sa ajut sv pentru ca nu pot singur,si ce e si mai naspa e ca nu avem timp toti sunt prinsi in scoala si munca,dar ma intreb cei de pe serverul rival cum fac sa aiva timp si de scoala/munca si server?oare cum?hai sa aflam si sa ajutam si noi sv,am auzit ca voturile si redirectele sunt solutia,sa o luam asa,voturi se dau extrem de putine,iar redirectele sunt degeaba din cauza restrictiilor,in concluzie nu mai avem ce face decat sa ne uitam la el si sa speram ca pana vine vacanta sa nu ne dea astia afara din freakz.?voi ce ziceti?...sfarsitul povestii -


Punk nu stiu cum ma vezi acuma dupa ce ne-am certat acuma dar asta e partea a 2-a. Adevarul e ca eu m-am mai lasat de zp din cauza ca (nu cauza scolii) ci din cauza vipurilor si luarea in cap a unor persoane nu dau nume ca sa nu fiu nesimtit. Deci se pare ca , punk poate nush cum crezi tu chestia asta adica ... eu zp nu mai joc decat atunci cand se vor reface la loc toate si tot. Power , punk , protect man ,valy si toti ceilalti admini/vip/ownerii/playerii , cum credeti ca va este acum? E bine? De cand s-au bagat levele si xp nu mai e ce a fost inainte. Acum toti isi iau kriss si baga tata xp si lvl. Cred ca serveru este down pentru a ne invata o lectie. si aceea lectie este ca .. atunci cand ne jucam cu adevarat zp nu jucam pentru levele . Jucam pentru 4 fun. Ei bine nu stiu daca veti lua in serios. Dar asta e parerea mea , poate incercam sa nu mai fim chiar asa de ... egoisti si sa facem lvl si xp pentru noi, sa stiti ca poate nu am eu asa multi ani ... dar totusi mi-am dat seama ce e aia viata , ce e aia lume ca toti suntem singuri , nu ne cade din cer.. ci noi trebuie sa refacem serverul. Nu power , nu zeus . CI noi trebuie sa il refacem. Cu ce putem noi mai bine. Si stiti cu ce? Cu vointa de a o face cu placere , nu in scarba. Nu stiu cum ma vedeti acum (nesuferit , nesimtit , prost ,destept ) asta nu ma intereseaza e parerea voastra. Poate am scris cam mult dar cel care a citit asta TOT sa isi dea seama de ce s-a golit serveru si cred ca asta e totul.

P.S: Va rog cititi tot deoarece poate ca 99% este adevar . Nu zic minciuna.

Cu respect si multa bafta... The Revolution. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-10-2012, 18:45:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din ce ai zis tu am vorbit si eu cu toti adminii si cativa playeri ba chiar mai mult,de cand zeus si power is plecati eu zbier aici singur si incerc sa ajut sv cum pot si credema ca am incercat tot absolut tot,concluzia este ca ar trebui scos vip/exp/lev si sa lase sv cum era inainte sa aiva level

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Revolution

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2014 13:48)
Joined: 14 Jan 2012
Posts: 191, Topics: 34
Location: I'm in miami beach!

Reputation: 136.3
Votes: 5

Post Posted: 19-10-2012, 18:56:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sau macar cum era inainte cu lvl dar fara kriss doar pana la lvl 30 . Atat. - si sa se mareasca banca pana la 2000 in afara de lvl infinit

Noul meu gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=Bq1U2Q4Js_I
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-10-2012, 19:00:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

atat,dar vezi,te contrazic ca noi putem ajuta serverul,nu putem,nu suntem owneri...

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PoSiTiOn Of PoWeR, 19 December 2012 15:25



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 21-09-2024, 23:30:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x