User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie Kane

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1903
daveraux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 12:41)
Joined: 16 Mar 2012
Posts: 53, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 100.8
Votes: 7

Post Posted: 21-10-2012, 09:48:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Harta: zm_brambor
2. Ora: 10:30 (21-10-2012)
3. Motivul reclamatiei: mi-a dat quit pt ca eu eram zombi si il luam
4. Numele: Kane
5. Dovada (printscreen sau condump) :
Mi-a dat quit deci nu mai am tot logul dar Polat sau Pato pot verifica logul . Cand am intrat din nou mi-a zis ca imi da F2:

(SiNNERS) KanE : urmeaza f2
KanE killed D3MooN with Infected Headcrab
KanE killed Scorpion with Infected Headcrab
Scorpion killed self with lasermine
GOGU : eu ies bft all

(SiNNERS) daveraux : reclamatia te asteapta pe forum
SiN iNFO -> Class info > Ninja Invizibil.
KanE : bafta
<M@rYcEl> killed agregor with lasermine
Micul BrB dropped
<M@rYcEl> : bft
<M@rYcEl> : /rankstats
(SiNNERS) KanE : fa-mi 2
SiNNER KanE: Has gagged <sH0cK> f.i from speaking for 10 minutes! (say / say_team / voicecomm)
Calm!? killed adelin with lasermine
(SiNNERS) KanE : sa fii sigur
Kidd.Klasy has left the game
SiN iNFO -> Class info > Crawler Se urca pe pereti cu space + duck.
Scorpion killed Calm!? with infection



Mie nu mi se pare normal ca atunci cand joc sa-mi zica mie cineva pe cine am voie sa omor sau nu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KanE_sin3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 11:19)
Joined: 14 May 2011
Posts: 2357, Topics: 392
Location: HeLL

Reputation: 1150.9
Votes: 543

Post Posted: 21-10-2012, 12:06:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- erai invidios (cred) pt k omoram multi zm si ti-ai facut obiceiul sa vii numai la mine, sa te tii dupa fundul meu peste tot unde ma duceam, chiar si pe harti diferite. pe altii nu ii atacai, nu jucai deloc normal, aveai scor 4 cu 20......doar te lasai infectat intentionat apoi veneai in fundul meu sa ma enervezi. ti-ai gresit omul !


ti-am zis pe chatu adminilor sa joci normal si sa ma lasi in pace, sa nu te mai tii mereu mereu mereu dupa mine dar nici macar nu te-ai obosit sa-mi raspunzi.
m-ai lasat sa vorbesc singur. si nu e prima oara cand vorbesc cu tine si nu raspunzi, probabil nu ma inghiti sau nu stii sa scrii, cred ca ai pus pe cnv sa-ti scrie reclamatia.


esti degeaba admin pt k esti mut si vad k ai si alte probleme. daca mai faci ce ai facut azi, iti zic asa cum ti-am zis si in chat k ai f2. intre admini ar trebui sa existe respect, nu unii sa-i enerveze pe altii si nici sa nu raspunda atunci cand incerci sa comunici. bafta




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daveraux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 12:41)
Joined: 16 Mar 2012
Posts: 53, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 100.8
Votes: 7

Post Posted: 21-10-2012, 13:06:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vreau sa aduci o dovada ca ma tineam doar dupa tine Poti? Aici vorbim pe dovezi nu pe vorbe.

Pe zm_brambor tu te sui pe turnul ala de langa respawn si stai sa tragi in locul de respawn. Eu normal ca daca sunt zombi si fac respawn acolo, primul inamic pe care il vad esti tu si normal ca vin dupa tine.

Cum am jucat anormal?? Cred ca nici macar nu stii ce inseamna normal(zombii ataca oameni, intelegi?)

Invidios n-am pe cine sa fiu, ca tu joci doar ca sa faci fraguri, ca probabil esti tu invidios pe avoar ca este primul in top si tot te chinui sa-l ajungi.
Nu este vina mea ca tu te superi usor, este doar un joc. Zici respect intre admini, dar vad ca la tine respect inseamna ca nimeni n-are voie sa te atace, ca tu esti cel mai bun dintre toti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KanE_sin3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 11:19)
Joined: 14 May 2011
Posts: 2357, Topics: 392
Location: HeLL

Reputation: 1150.9
Votes: 543

Post Posted: 21-10-2012, 14:36:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai k n-am chef sa ma cert cu tine acum, nu are sens. ti-am zis clar in chat sa nu te mai tii dupa mine, stii f bine ca mereu ai facut asta. puteai sa-mi raspunzi in chat k nu te tii dupa mn si k bla bla, k joci normal. dar amandoi stim ca nu ai facut asta, ci ai cautat sa ma enervezi ceea ce ai si reusit.


ai jucat anormal tinandu-te dupa fundul meu, numai dupa al meu. pe altii nu-i atacai, erai umbra mea. te infectai intentionat k sa vii la mn - .poate vroiai sa-ti dau maruntis, sau cv de mancare, nu stiu.....
a juca normal inseamna sa ataci pe cn iti iese in cale, nu sa te tii dupa cnv incercand sa-l scoti din minti. nimeni nu ar putea sa joace normal in aceste conditii. oricine ar fi scos din sarite si revoltat



daca era cum zici tu, mi-ai fi raspuns frumos cand am incercat sa vorbesc cu tine. dar tu ai tacut, semn k chiar iti doreai sa bagi nervii in mn. daca esti gelos/invidios sau suparat k ti-am dat contra in cereri, e treaba ta. dar te-am avertizat, daca o sg data mai faci ce ai facut azi, ai f2 direct. intru sa ma distrez, nu sa-mi fac nervi cu obsedati urmaritori. bine pa




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daveraux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 12:41)
Joined: 16 Mar 2012
Posts: 53, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 100.8
Votes: 7

Post Posted: 21-10-2012, 15:27:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca acum o dai la intors.
Ceea ce e important si cred ca toata lumea a inteles, e ca tu ai facut un abuz. Te-ai suparat pe cineva si ti-ai folosit adminul nu pt binele serverului ci pentru propriul interes. Si mai zici de altii ca nu sunt buni ca admini.

Pana la urma tu erai invidios pe mine ca reuseam sa te iau de fiecare data cand aveam ocazia si cum nu ti-a convenit mi-ai dat quit.
KanE_sin3 wrote:
a juca normal inseamna sa ataci pe cn iti iese in cale, nu sa te tii dupa cnv incercand sa-l scoti din minti.

Ti-am explicat deja ca tu stateai in turnul ala de langa respawn cand faceam eu respawn, deci erai primul inamic iesit in cale

KanE_sin3 wrote:
daca esti gelos/invidios sau suparat k ti-am dat contra in cereri, e treaba ta.

Cererea de admin a fost acum 4 luni deci nu inteleg ce legatura are ca mi-ai dat tu contra

Eu unul mi-am vazut de jos, dar Kane in loc sa-si vada si el de joc s-a suparat pe mine si a facut abuz de admin.
Vreau sa stiu si eu de la tine cum am incalcat regulamentul de meritam sa-mi dai quit? Ce paragraf am incalcat?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KanE_sin3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 11:19)
Joined: 14 May 2011
Posts: 2357, Topics: 392
Location: HeLL

Reputation: 1150.9
Votes: 543

Post Posted: 21-10-2012, 15:37:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

o dau la intors? - cred ca nu stii sa citesti.

si mai vad ca iti place cearta, se pare ca asta ai si cautat. in fine, nu-ti mai raspund. lasa ownerii sa ia masuri.

si nu uita ce ti-am zis mai sus, stii ft bine despre ce vorbeam si ce ai facut. hai pa




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daveraux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 12:41)
Joined: 16 Mar 2012
Posts: 53, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 100.8
Votes: 7

Post Posted: 21-10-2012, 15:48:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu nu vreau sa ma cert, dar de vreme ce tu faci abuz de admin si cand te intreb ce regula am incalcat din regulament tu nu poti sa-mi raspunzi?
Sper ca ownerii sa ia o masura impotriva si sa stii ca nu ma intimidezi cu acel f2. Nu e normal ca un admin sa ameninte alt admin. Unde e respectul dintre admini? Eu unul mi-am vazut de joc dar se pare ca unora nu le-a convenit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KanE_sin3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 11:19)
Joined: 14 May 2011
Posts: 2357, Topics: 392
Location: HeLL

Reputation: 1150.9
Votes: 543

Post Posted: 21-10-2012, 16:30:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vad ca deja o lungesti, ti-am zis sa lasi ownerii sa decida.

ai incalcat regula bunului simt, desi ti-am zis sa ma lasi in pace si sa iti vezi de treaba ta. dar ai continuat sa ma iriti.
nu avea nimeni nik cu tn din senin, ai cautat-o cu lumanarea si ''amenintarea'' pt asta a si venit, si ramane in picioare.

si nu te mai vaita atat ca o baba pt nik, ma faci sa regret k ti-am dat doar un simplu quit si nu altceva.

daca nu vroiai sa te certi, vorbeai cu mn civilizat si frumos pe chat atunci cand am incercat sa vorbesc cu tine si nu m-ai bagat in seama. nu se mai ajungea aici in felul asta. dar tu asta ai urmarit de fapt, sa ma enervezi si sa ajungem la cearta, fiind ''destept'' si MUT




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daveraux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 12:41)
Joined: 16 Mar 2012
Posts: 53, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 100.8
Votes: 7

Post Posted: 21-10-2012, 16:48:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parca ziceai ca nu-mi mai raspunzi, iar o dai la intors -
Adevarul tot ramane ca ai facut un abuz asa ca nu mai incerca sa ascunzi acest lucru. Te-am intrebat cum am incalcat regulamentul dar tu te faci ca ploua. Asa ca lasa ownerii sa verifice logul si sa raspunda
Lasa jigniirile de 2 lei pe care mi le adresezi ca nu-ti merge cu mine, mai mult iti inrautatesti situatia.

Eu jucam pe server cs, nu stiu exact ce vrei tu sa joci de vrei ca player-ii sa te lase in pace, sa te lase sa-i impusti pe toti fara sa faca nimic. Eu ar trebui sa ma supar ca tu stateai sus in turn si imi aruncai cu he pe cap in locul de respawn?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 21-10-2012, 16:53:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa vad daca am inteles bine, deci KanE ti-a dat quit ca il atacai numai pe el sau cum?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daveraux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 12:41)
Joined: 16 Mar 2012
Posts: 53, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 100.8
Votes: 7

Post Posted: 21-10-2012, 16:58:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta crede el, dar cum el statea mereu in fiecare runda sus pe un turn la locul de respawn al zombilor, era normal ca zombi sa-l atace. Si se pare ca numai eu stiam cum sa sar cat sa-l infectez, mai ales ca eram invizibil.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KanE_sin3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 11:19)
Joined: 14 May 2011
Posts: 2357, Topics: 392
Location: HeLL

Reputation: 1150.9
Votes: 543

Post Posted: 21-10-2012, 17:13:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a cautat sa ma enerveze, citeste ce am scris mai sus k nu are rost sa scriu iar, deja devine penibil totul. era umbra mea, i-am zis frumos sa inceteze, sa ma lase, dar nici nu m-a bagat in seama pe chat, vorbeam singur. se tinea scai dupa mn, si nu doar pe harta de care zice el, ci pe 2-3 harti la rand. am rabdat, am rabdat dar deja m-a calcat pe nervi. nu ataca pe nimeni altcnv k l-am urmarit, venea numai dupa mn, probabil invidia -. nimeni nu ar putea sa joace normal cu o umbra in spate, chestia asta tine de spitalul 9



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daveraux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 12:41)
Joined: 16 Mar 2012
Posts: 53, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 100.8
Votes: 7

Post Posted: 21-10-2012, 17:18:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am atasat si o poza unde statea el in fiecare runda, privire din locul de respawn al zombilor


Mai trebuie sa precizez ca dadea si cu he inainte de infectie ca sa se urce acolo.

Posturi unite automat, 21-10-2012, 18:18:19

Nu ma tineam dupa tine si stii bine lucrul asta, nu mai incerca sa te scoti. Ai vreo dovada in sensul asta?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KanE_sin3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 11:19)
Joined: 14 May 2011
Posts: 2357, Topics: 392
Location: HeLL

Reputation: 1150.9
Votes: 543

Post Posted: 21-10-2012, 17:21:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- omg omu a facut si poze ! - da, intr-adevar acolo stateam, dar asta nu scuza cu nik faptul k veneai fix la mn mereu si erai umbra mea. pe franqeeto cum era? sau pe alta harta? - cu alea nu ai poze? k nu a fost doar mapa aia, mapa asta a pus capac. pe franq aveai scor 7 cu 40, nu ai luat pe nimeni altcnv decat pe mn. clar tr sa mergi la 9 urgent. si hai sa inchidem sb asta k deja s-a ajuns la poze pt un quit si ma simt de parca as avea 7 ani si m-as certa cu colegul de banca.


nu aveam nik cu tn din senin, k nu eram nebun. stii bine ce ai facut, si normal k acum nu mai recunosti. eu ti-am zis, daca o sg data mai faci ce ai facut azi, iese urat. poate sa se intample orice dupa, nu-mi pasa. nu las un mut sa ma ia la misto




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 21-10-2012, 17:23:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, deci KanE eu inteleg ca te-a stresat ca venea mereu dupa tine, dar nu incalca cu nimic regulamentul.
Si dupa mine se tin unii si ma oftica chestia asta.. dar sunt si unii care nu ma ataca ca asa vor ei, daca vrei sa dai quit dai quit celor care nu ataca. Asa e normal. Zic asta ca stii doar ca sunt multi care gen nu se iau intre ei si asa mai departe.
Nu este motiv de quit si sa ameninti cu f2. Te rog sa nu mai faci asta.


@Dave, mane fii si tu mai comunicativ. Daca te intreaba cineva ceva, raspunde. Nu zic sa te bagi in seama aiurea dar daca te intreaba omu ceva raspunde.


Daca mai aveti ceva de adaugat, postati la '"discutii generale", dar doar daca este ceva important fara sa continuam circul asta.


//Inchis.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pato, 21 October 2012 15:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-07-2024, 01:07:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x