User
Pass
2FA
 
 

Reclamatii

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1094
[Striker]

[Account disabled]



Status: Offline
(since 03-12-2015 23:34)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1508, Topics: 171
Location: Copenhaga

Reputation: 142.7
Votes: 84

 
Post Posted: 21-10-2012, 19:45:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici puteti aduce in discutie orice problema aveti referitoare la un membru al staff-ului. Indiferent de cine e el, vom rezolva intre noi problema si nu in vazul jucatorilor.
Nu incingeti atmosfera si nu va luati la bataie ca riscati sa fiti suspendati, analizam totul cu calm si fara topoare.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hah195

[^Like a Boss^]



Status: Offline
(since 04-11-2015 07:30)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 3270, Topics: 63
Location: Galati

Reputation: 428.4
Votes: 86

Post Posted: 27-02-2013, 20:01:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ieri am observat ca Viitor si canabis au o discutie contradictorie pe /lc , le-am zis sa inceteze ca ii sanctionez, nu au vrut, nu s-au oprit, m-am asteptat ca macar viitor sa se opreasca pt ca el trebuie sa fie un model pt playeri nu unul care sa ii provoace, vazand ca nu se opresc i-am dat mute lu viitor 10 minute sa se calmeze si i-am spus sa nu il scoata ca ma supar, nu a spus nimic, nu a scos, dar cand am intrat pe mes dimineata am vazut asta: . Si i-am dat mute lu viitor ca sa isi dea seama ca e helper si ca trebuie sa respecte playeri si sa fie un model pentru acestia.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catana

[FreakZomaN]



Status: Offline
(since 24-07-2018 11:29)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 8553, Topics: 365
Location: Galati

Reputation: 484
Votes: 99

     
Post Posted: 27-02-2013, 20:12:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intr-adevar viitor a uitat sa respecte pe cei superiori lui, exista o limita care ar trebui sa o aibe dar n-o are. Cum cu totii ne respectam intre noi si nu au fost divergente asa ar trebui ca si future sa aibe minimul de respect. Si eu am avut divergente cu el si tot la harcana mergea, "ai luat admin si gata esti smecher"? Chestiile de genu' nu-mi plac nici mie, mai mult ca sigur nimanui nu-i plac... Future stii foarte bine ca , tu ca helper nu ar trebui sa injuri in vazul playerilor pt ca ar spune: daca un helper injura , hai sa o facem si noi si ne-am scoate si ne-am baga una doua... Eu zic ca tu, future sa-ti vezi de treaba si sa-ti respecti superiori pt ca ei cum au putut te-au ajutat si ai ajuns helper, nu uita !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
anonimouss

[GIVENCHY]



Status: Offline
(since 31-08-2022 11:16)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 1727, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 682.7
Votes: 123

 
Post Posted: 27-02-2013, 20:44:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da , vã respect alea sunt cuvinte spuse din nervi recunosc , daca nu vã respectam vã injuram fãceam glume sau alte lucruri dar tu esti suparat pe mine pentru ca zici ca am recrutat nu stiu in ce fel in ballas , in fine eu imi cer scuze si promit ca o sa ma schimb daca vreti sa ma iertati ok , daca nu o sa-mi revizuiesc comportamentul incat sa fie 100% ok si nu am injurat niciodata de fata cu playerii sau pe live poate incurci persoana , daca as fi injurat as fi avut vreo reclamatie pe forum.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hah195

[^Like a Boss^]



Status: Offline
(since 04-11-2015 07:30)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 3270, Topics: 63
Location: Galati

Reputation: 428.4
Votes: 86

Post Posted: 27-02-2013, 21:15:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E bine ca ti-ai dat seama si ti-ai cerut scuze, eu atat am vrut: sa iti dai seama ce e bine sa faci si cum sa reactionezi. Imi pare bine ca o sa te schimbi si eu unul te iert si astept sa te schimbi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 27-02-2013, 21:23:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta astept de la voi,in primul rand sa nu mai comentati deciziile luate de cei cu grad superior. Si ma refer sa nu le comentati pe /hc pentru ca acolo nu ai cum sa te intelegi si degenereaza disctutia la un adevarat razboi.Cand considerati ca aveti dreptate si s-a luat o decizie pe care nu o considerati potrivita sau nu va intelegeti cu un membru din staff,veniti si postati aici. Aici putem rezolva problema cu calm.

Contact Y!M: phhh.freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
superspeed96

[Assasin]



Status: Offline
(since 14-03-2020 20:40)
Joined: 21 Sep 2012
Posts: 3762, Topics: 123
Location: Acasa

Reputation: 55.6
Votes: 102

Post Posted: 04-05-2013, 13:31:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azi l-am intrebat pe creck daca stie regulamentul pd pe /hc, in special regula care se refera la playerii de level mic(2)[intrucat el omorase un astfel de player], iar el a inceput sa-mi spuna ca-i prietenul meu si ca-i tin partea, ca asa cum a stiut sa omoare, tot asa ia si wanted, chiar daca, e helper si ar trebui sa-i ajute pe cei de level 2 si sa le explice, nu sa le smulga banii si sa le dea wanted 10 cand ei abia stiu ce-i ala wanted. Iar creck a inceput sa-mi spuna ca de ce vin eu cu tupeu la el si cum imi permit sa-l intreb, am primit mute 10 minute amandoi de la hah, iar apoi a inceput sa ma barfeasca pe skype cu un alt helper, intorcandu-se si spunand ca sunt "hater".

Acum, mie nu-mi pasa daca sunt hater sau nu, tin la prietenii mei(din rl si din joc) si cand vad ca abia ii conving sa se apuce de samp si cineva isi bate joc de ei...

btw: unul dintre ei va dona chiar azi din cate am inteles




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrecK

[Creep]



Status: Offline
(since 06-06-2016 20:47)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 623, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 157.5
Votes: 26

Post Posted: 04-05-2013, 14:32:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am explicat si in joc,dar o fac si aici pentru a vedea si restul,prietenul tau nu a intrat azi pe server,a intrat ieri,chiar eu l-am ajutat si i-am explicat jocul,imediat dupa ce am terminat sa il ajut a vrut sa isi ia arma ca sa omoare,i-am explicat ca nu are voie sa faca dm excesiv si ca nu e bine sa faca wanted ca va sta in jail,asta s-a intamplat ieri.
Azi,eu am fost afk,nu stiu cum a facut wantedul sau cum l-a primit,ceea ce stiu este ca atunci cand am intrat in joc era mesaj de la willy si boyka sa vin la parcarea de langa gsls ca l-au prins pe prietenul tau(tazzer-cuff) si sa vin sa il omor,cand am ajuns a dat alt tab si a primit wanted 10,care este problema pana la urma in privinta amicului tau?Nu avem voie sa il omoram daca are wanted?I-am explicat destul de clar ieri ca va avea probleme daca va face wanted sau dm excesiv,asa cum a stiut sa faca wanted atat ieri cat si azi si sa stea in jail atat ieri cat si azi,care este problema pana la urma?
Cat despre noi 2 nu am ce discuta,esti un hater,nu esti in masura sa ma tragi tu la raspundere pe /hc si sa imi ceri explicatii,atat despre regulament si sa-mi bati isi obrazul,tu,un prichindel.
Cat despre faza cu "HATER" nu eram cu nimeni pe skype,din contra,ascultam muzica,urma sa facem o conferinta,stai tu linistit ca eu nu barfesc ca tine,eu tot ce am de spus o fac direct,nu pe la spate,dupa cate ai vazut ti-am spus TIE hater.Nu te crede tu atat de important incat sa te barfesc,tine minte ca eu nu barfesc!Eu tot ce am de spus o spun direct.
"btw: unul dintre ei va dona chiar azi din cate am inteles" Ce naiba e asta? -
Tu crezi ca esti singurul care convinge playerii/prietenii sa doneze?Vrei sa ne arati ca "faci" ceva pentru server?Ce ai vrut sa demonstrezi prin :"btw: unul dintre ei va dona chiar azi din cate am inteles"?-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k1d0or.

[Sa:Mp AdMiN]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 4145, Topics: 168
Location: Bucuresti

Reputation: 215.2
Votes: 55

       
Post Posted: 04-05-2013, 15:03:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incercati sa va calmati,ce naiba,nu degeaba faceti parte din staff.Nici acum de paste nu puteti sa fiti si voi cu capul pe umeri ?
Sa numai aud vreo cearta,altfel veti parasi stafful.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Catana

[FreakZomaN]



Status: Offline
(since 24-07-2018 11:29)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 8553, Topics: 365
Location: Galati

Reputation: 484
Votes: 99

     
Post Posted: 04-05-2013, 15:06:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@creck: te-as ruga sa nu mai iei omu' peste picior: "hater,prichindel" si multe altele. Sunteti din acelasi staff amandoi, trebuie sa va intelegeti. Iar controalele astea, fa si tu astia cu level maricel ca-ti dai seama ca astia noi incearca totul, droguri,crack, weed,materiale si asa ii atragem... Facand wanted,dupaia stau la jail si usor usor da sensatia de un joc foarte real + ca iti garantez eu ca la astia noi level 2,3 nu gasesti nimic cand le dai frisk... ei nici sa cumpere level nu stiu... si inca ceva, speeder este un player fidel si foarte vechi, nu va luati nasu' pe sus ca nu e frumos. Fiecare sunteti egali in felul vostru dar masurati-va cuvintele adresate unu' altuia: "prichindel" si alte tampenii.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hah195

[^Like a Boss^]



Status: Offline
(since 04-11-2015 07:30)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 3270, Topics: 63
Location: Galati

Reputation: 428.4
Votes: 86

Post Posted: 04-05-2013, 15:11:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Creck, speeder v-am spus si pe joc sa nu va mai credeti superiori uni cu ceilalti, pe /hc trebuie sa fim toti prieteni si sa ne ajutam pebtru a aduce playeri si a avea un gameplay frumos, toti avem de invatat ceva unul de la celalalt, nu e nimeni perfect.... Creck dupa parerea mea speeder doar a vrut sa iti atraga atentia nimic mai mult, puteai sa ii explici frumos fara sa te enervezi, era normal sa faca asa deoarece era implicat un prieten de-a lui, nu trebuia sa te enervezi si nu sunteti niciunul nici altu in masura sa va criticatii. Spedeer daca playerul acela e prietenul tau si creck i-a explicat cum e treaba cu wantedul te rog sa il iei tu sa il faci sa inteleaga. Eu am apus ce aveam de spus, de restu se ocupa admini mai mari in grad/ owneri.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrecK

[Creep]



Status: Offline
(since 06-06-2016 20:47)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 623, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 157.5
Votes: 26

Post Posted: 04-05-2013, 15:20:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@kidor nu s-a certat nimeni,eu doar i-am explicat,nu trebuie sa imi ceara mie explicatii speeder
@catana si ce ar trebui sa fac?sa mint?sa il fac matur si un prieten bun?spun ceea ce se intampla,ce este asa de grav in asta?Si cat despre controale,eu nu i-am facut control,se pare ca tu nu ai inteles,eu doar l-am prins cu wanted 3,a intrebat unul din ng pd sau fbi on si am zis ca sunt eu,mi-a spus ca il are pe shooter cu tazer si cuff si sa ma duc acolo,cand am ajuns a dat alt tab,ce ti se pare ca am facut gresit?
Nu mai bagati chestia asta cu "staff",eu cand am ceva de spus,o spun,in plus stie destul de bine speeder ca nu ne intelegem de cand am purtat prima conversatie,dar din acelasi motiv pe care l-ai spus si tu cu "staff" l-am respectat,ba chiar cand ii faceam controale am avut mila de el si nu i-am luat ce avea,apoi sa imi multumeasca pe /hc,nu ca ar fi asta problema,eu unul nu am nimic de impartit cu el,chiar si cand facea glume proaste cu:ba p**a sau jigniri i-am spus sa faca glumele astea cu cine isi permite.Ceea ce vreau sa spun este ca l-am respectat asa cum este numai din acest motiv,ca este din STAFF,dar nu orice om isi merita respectul -.
In concluzie,nu-mi pasa mie de el,sa faca ce vrea,nu cred ca ma intereseaza,si cat despre barfa speeder,stai calm,nu te barfesc -,nu toata lumea este ca tine,daca am ceva de spus iti spun in fata cum am facut-o si pana acum.
Oricum catana,dupa cum mi-ai spus chiar tu,te arde cel care iti este aproape,paste fericit tuturor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-05-2013, 15:41:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aveti probleme cu capul ? Terminati cu copilarismele astea de 2 lei. Speeder daca ti-e prieten x nu inseamna ca-i protejat, din potriva trebuia sa-i explici ca sa nu faca wanted. Pana la urma ii ierti odata, dupa inca odata si si-o iau in cap si nu se invata minte pana nu-i calmezi. Cat despre tine Creck, nu te mai agita si arunca cu cuvinte aiurea, ai ceva de zis...vi si ne spui noua, fara atacuri la persoana. Sper ca m-am facut inteles.

# Aveti orgoliu in voi ? Ok, atunci puneti mana si ajutati serverul sa revina la 100+. Daca tot aveti energie negativa, atunci fiti si creativi cu ea. -


[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-05-2024, 16:02:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x