User
Pass
2FA
 
 

meserie alchemy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message578
Arrawn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2012 20:34)
Joined: 16 Sep 2012
Posts: 64, Topics: 22
Location: Galati , Romania

Reputation: 55.4
Votes: 2

Post Posted: 30-10-2012, 09:06:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce bonusuri are alchemy si herbalism ? si daca ar f bun pt un hunter .

in afar de trinketu de la lvl 500 ? http://wow.crafterstome.com/recipes/alchemy.html?source=Crafted&&source=Drop%3A+Epic&&source=Drop%3A+Rare&&source=Drop%3A+Uncommon&&source=Faction&&source=Quest&&source=Research&&source=Trainer&&source=Vendor&&itype=1&&expansion=Classic&&expansion=TBC&&expansion=WotLK&&expansion=PTR&&expansion=Cata&&expansion=MoP&&columns=Skill&&columns=Recipe&&columns=Components&&columns=Source&&columns=Price&&columns=Type&&columns=Drop+Rate&&columns=Locations&&columns=Notes&&columns=Expansion si ma intreb daca toate retetele de pe link sunt valaabile pana la 525 si pe frekz


de exemplu am vazut un hunter cu un trinket de la alhemy cu 300+agil daca imi amintesc bine si cu jwl bagat de la jwlcrafing de 100 stamina/agility nu mai stiu exact . ca nu as mai vrea engineering+jwlcrafting . idei ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
whisperica

[Oltean sh3F]



Status: Offline
(since 09-11-2016 17:59)
Joined: 13 Mar 2012
Posts: 543, Topics: 15
Location: Zimbabwe

Reputation: 147
Votes: 15

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-10-2012, 12:54:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

la alchemy ai bonusul acela de 80 la orice flask, in cazul tau agility. si mai ai acel flask special pe care il poti folosi si in arena. care iti da 80 agility. pe langa acest bonus mai ai si un trinket foarte bun pentru tine, si daca imi aduc bine aminte(nu am mai jucat cataclysm de mult) e ilevel 359.

herbalism iti da 480 haste daca nu ma insel.




Crescut pe stadion, pe umerii lu tata
Strãzile erau pustii când juca Universitatea
Înebuneau salcâmii, tre sã-nþelegi
Cã nimic altceva nu mai conta în zi de meci
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 30-10-2012, 15:31:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

engineering e mai practic in combat. Synapse + force shield umai 2 exemple de chestii utile. Alchemy e bun sa il ai daka ai healer, dar trinket de stamina sau agility pica si la bossi de cataclysm si undele sunt chiar mai bune.

Alchemy e bun pentru spec de healer (vezi bonus de la potions) + ca poti sa faci cazan de flaskuri in cazul i ncare guilda nu are deja un alchemist.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 24-09-2024, 07:23:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x