User
Pass
2FA
 
 

Salutare !
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2402
NePoT^Taiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-11-2012 17:38)
Joined: 19 Jul 2012
Posts: 61, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -63.9
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 19:09:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

are rost sa mai zic ca enomorf mi-a dat ban ??? !! CUmetre parca respectii regulamentu pentru ca te-am facut fraier TREBUIE SCREEN si pus aici de aici luam remove sau warn ! Dar esti mult prea retardat omule sincer ... sunt intr-o perioada foarte proasta si nu am timp si chef de ratoni ca tine . Pentru restu adminilor ramasi Va urez multa bafta cu colegu eno are multe pile si omu e foarte smecher ... Imi pare ca plec in felu acesta dar chiar nu il mai suport pe ratatul asta de enor . Pacat de COMUNITATE ca trebuie sa sufere din cauza lui ! -



BTW think imi pare rau pentru ca te-am facut fratele meu mai de mult la o cerere m-am inselat !



Respect pentru : walker , bls, wind 7 , tellu ,locker,bullet
Addikt este prieten cu eno asa ca aveti grija - la eno ca are pile



Bft va dorest cat mai mult succes !



Eno frate o da d-zeu sa ne vedem candva - te pup

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 31-10-2012, 19:17:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stii , eu ti'am luat putin apararea in fatza lui xeno (si ii xeno nu eno) si tu mi'ai zis "sa'mi vad de treaba ca vorbesc sa nu adorm" Raised eyebrow si dupa te'ai luat in gura cu el ca il bati cand il vezi pe strada. srsly? dai dovada de admin ba , misto limbaj
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 19:17:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cine sufera ma din comunitate din cauza mea ? Singurul care sufera esti tu . . adu-ti aminte ce greseli ai facut cand m-ai cunoscut pe mine, si dupa zi de altii. Du-te cu domnu . . tuturor ne este mai bine fara tine. Pune mana si fa cererea aia de retragere calumea si lasa prostiile. SI te crezi vreun zeu prietene ? Crezi ca daca ma tot ameninti ca ma bati cand ma prinzi, nu mai ies din casa ? Da-ti 2 palme si revino-ti . . . Si pana sa incalc eu regulamentul (acela ca nu avem voie sa executam comenzi asupra altor admini, cate reguli ai incalcat tu ma ?)

Cum s-a ajuns la toata tarasenia asta -> http://www27.zippyshare.com/v/44348774/file.html



Last edited by CodyB on 31-10-2012, 20:03:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL^S
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2012 17:29)
Joined: 10 Jul 2012
Posts: 1527, Topics: 30
Location: Arad

Reputation: 21.7
Votes: 22

Post Posted: 31-10-2012, 19:52:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Presimt ca nepot ia un warn pe forum pt limbaj...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulian21

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-01-2018 06:53)
Joined: 30 Oct 2011
Posts: 1369, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 300.7
Votes: 42

Post Posted: 31-10-2012, 20:36:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta e imi pare rau pentru el era un admin bun si de treaba
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Ady
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-12-2012 13:36)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 62, Topics: 15
Location: Iasi

Reputation: 48.7
Votes: 2

Post Posted: 31-10-2012, 20:52:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa iti ducem doru ai fost un admin bun.......
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
windows7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2015 12:36)
Joined: 03 Jun 2012
Posts: 92, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 111.4
Votes: 19

Post Posted: 31-10-2012, 21:54:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respect frate...sa dus totul prea departe...o sa iti duc lipsa. Lasa-mi un PM cu id tau mai vorbim pe mess;)

Eu sunt Windows 7.
Eu nu iert.
Eu nu uit.
Asteptati-ma ca vin! -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NePoT^Taiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-11-2012 17:38)
Joined: 19 Jul 2012
Posts: 61, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -63.9
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 21:58:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iuliane o sa vezi ca nu vei mai suporta cand altii cu pile sunt tari in gura si etc ! PAI BA ****** morti tai de copil retardat cum morti mati imi dai tu mie ordin? in felu urmator : Nepot hai da vot ! dc ? la care el pentru ca asa vreau? CE PLM DE REACTIE sa am ****** morti tai de distrus copil ce esti date-n morti mati de distrus cu prima ocazie te caut cand ajung in vrancea si te scot la un cico ****** morti tai de distrus imi pare rau ca plec in felu asta mai ales pentru unii ca MERITA sa RAMANA PE COMUNITATE sunt multii care sunt baietasii dulci si super de treaba pentru chiar imi pare ca plec in felu asta injurand si scuipand peste tot dar chiar nu il mai suport de cody asta eu oricum faceam cerere zilele astea de retragere pentru ca nu mai am timp intram doar 10-20 min in fiercare seara si nu avea sens oricum Respect pentru de pe server IN AFARA DE : ady.bb ala si ratonu asta de cody Bft all
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 22:09:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NePoT^Taiko wrote:
Iuliane o sa vezi ca nu vei mai suporta cand altii cu pile sunt tari in gura si etc ! PAI BA ****** morti tai de copil retardat cum morti mati imi dai tu mie ordin? in felu urmator : Nepot hai da vot ! dc ? la care el pentru ca asa vreau? CE PLM DE REACTIE sa am ****** morti tai de distrus copil ce esti date-n morti mati de distrus cu prima ocazie te caut cand ajung in vrancea si te scot la un cico ****** morti tai de distrus imi pare rau ca plec in felu asta mai ales pentru unii ca MERITA sa RAMANA PE COMUNITATE sunt multii care sunt baietasii dulci si super de treaba pentru chiar imi pare ca plec in felu asta injurand si scuipand peste tot dar chiar nu il mai suport de cody asta eu oricum faceam cerere zilele astea de retragere pentru ca nu mai am timp intram doar 10-20 min in fiercare seara si nu avea sens oricum Respect pentru de pe server IN AFARA DE : ady.bb ala si ratonu asta de cody Bft all


Pleci injurand si scuipand ca esti vai de tine . . ca esti un ratat, de aia pleci asa. Ca daca erai baiat destept, procedai altfel. Tu ai ciuda pe mine din alte motive, si stim amandoi de ce. Oricum esti un fraier . . mai mult de aatat nu am ce sa zic despre tine. Daca erai baiat inca de prima oara de cand ne-am "cunoscut", nu se ajungea aici. Si termina cu amenintarile astea ca esti chiar penibil, serios . . nu mai fi asa tare-n gura, ca nu sperii pe nimeni. Mie nu-mi vine sa cred in ce hal te-ai enervat ca ti-am zis sa dai vot. Eu cum ar trebui sa fac ma cand Windows imi zice mie " da-i si tu vot " si el e mai mic in grad ca mine ? Si dau vot cand zice el, pentru ca el spre deosebire de tine, e baietash . . tu esti doar un fraier care moare de ciuda.


 
Staff message (LAPD):
 
+1 warn , insulte


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NePoT^Taiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-11-2012 17:38)
Joined: 19 Jul 2012
Posts: 61, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -63.9
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 22:21:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mor de ciuda pe prosti ca tine ma retardule nu vezi ce fata ai te-n mm tai de afon prost in felu asta ? Ca daca erai baiat destept, procedai altfe ??? doamne ****** morti tai de copil frustrat esti distrus sa moara nepotii mei CAND DAI ORDINE CUM VREI SA REACTIONEZ? da sefule? ****** morti mati nici daca m-ai plati nu as fii schimbat harta macar daca era cv de capu tau dar esti cu un grad mai mare daca era mai mare de atat poate dar asa nu vad distrusule te-n mm tai si joaca-te mario

Posturi unite automat, 31-10-2012, 22:21:13

iar tu raspunzi la injuraturile mele pentru ca inca esti admin , asta este motivu pentru care zici tu ca esti "baietas"


 
Staff message (LAPD):
 
+3 avertismente, injurii.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 22:29:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NePoT^Taiko wrote:
Mor de ciuda pe prosti ca tine ma retardule nu vezi ce fata ai te-n mm tai de afon prost in felu asta ? Ca daca erai baiat destept, procedai altfe ??? doamne ****** morti tai de copil frustrat esti distrus sa moara nepotii mei CAND DAI ORDINE CUM VREI SA REACTIONEZ? da sefule? ****** morti mati nici daca m-ai plati nu as fii schimbat harta macar daca era cv de capu tau dar esti cu un grad mai mare daca era mai mare de atat poate dar asa nu vad distrusule te-n mm tai si joaca-te mario

Posturi unite automat, 31-10-2012, 22:21:13

iar tu raspunzi la injuraturile mele pentru ca inca esti admin , asta este motivu pentru care zici tu ca esti "baietas"


Prietene, adu-ti aminte incercarile tale inutile de-a ma lasa fara admin pe mr2 , reclamatiile alea doua care le-ai facut fix degeaba si unde nu ti-a dat nimeni dreptate, pentru ca esti un prost si oricum nu aveai. Si daca ti-am zis sa dai un vot ce ma ? Murea lumea ? Citeste mai sus cand am zis de Windows, cu baietashu asta ma inteleg ma . . ca nu are probleme de comportament ca tine. Dar tu esti un frustrat, care are impresia ca e buricul pamantului si incerci si tu sa te afirmi ca fiind cineva, dar esti un nimeni . . si injuri numai de moriti si de mame ca atat te duce capu. Daca eram in locul parintilor tai, te lasam la pragul unui orfelinat intr-un cos cu 20 de lei in el. Si pune-ti si tu un avatar sa vedem si noi cine esti tu . . . ca sa stiu de cine sa fug pe strada, poate doamne fereste te vad vreodata . .



Last edited by CodyB on 31-10-2012, 22:33:10; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NePoT^Taiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-11-2012 17:38)
Joined: 19 Jul 2012
Posts: 61, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -63.9
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 22:32:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

noroc cu pile frate
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 22:34:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NePoT^Taiko wrote:
noroc cu pile frate


Pile ? Eu am fost owner aici baietash . . ca sa stii si tu ce se intampla -. Si dupa ce-am renuntat la owner, baietii au fost destul de amabili sa-mi lase niste accese.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NePoT^Taiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-11-2012 17:38)
Joined: 19 Jul 2012
Posts: 61, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -63.9
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 22:46:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu conteaza ce ai fost ! nu iti da vreun drept sa vb asa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 23:00:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NePoT^Taiko wrote:
nu conteaza ce ai fost ! nu iti da vreun drept sa vb asa


Dar tie cine iti da dreptu sa ma injuri de morti si de mama in halul asta ma ? Doar pentru ca ti-am zis sa dai vot, iti da dreptul sa-mi vorbesti asa ? In primul rand, tu intri din an in paste pe

server si daca tot intri, mai fa si tu cate ceva . . de aia ti-am si zis tie in special sa dai vot. Adica nu e corect fata de noi restu, astia care intram mereu si facem treaba . . inteleg ca n-ai timp

, dar in alea 5-10 minute cat ai zis tu ca intri, fa si tu ceva . . dar tu nu faci nimic. TI-AM ZIS, DACA INTRA ALTU PE SERVER CARE E MAI MARE GRAD CA MINE SI-MI ZICE SA DAU VOT, EU

NU STAU SA INTREB " DE CE EU ? ", DAU VOT FRUMOS PENTRU CA NU MA DOARE MANA SI CA ASA ZICE REGULAMENTUL (GRADELE INFERIOARE SE SUBORDONEAZA GRADELOR

SUPERIOARE) . . SI N-ARE ROST SA FAC CUM AI FACUT TU SI SA ISCAM DITAMAI SCANDALUL PE FORUM. Dar tu ai preferat sa se ajunga la certurile astea, de aia ti-am zis ca daca erai

baiat destept . . se rezolva altfel treaba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by LAPD, 31 October 2012 23:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 03-10-2024, 17:22:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x