User
Pass
2FA
 
 

Salutare !
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2409
NePoT^Taiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-11-2012 17:38)
Joined: 19 Jul 2012
Posts: 61, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -63.9
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 23:49:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stai varule ca la pilele care le ai nu patesti nimik nu te mai crispa asa -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[SGA]St4rCh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 15:38)
Joined: 22 Jan 2012
Posts: 246, Topics: 10
Location: Bucuresti

Reputation: 148.6
Votes: 6

 
Post Posted: 01-11-2012, 00:54:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce mama dracu e aicea ma ?
Ce ajunge forumu asta? Si server-ul asta . Inteleg ca owneri nu au timp sa intre ...Dar nici chiar asa sa va faceti de cap de aicea. Asta chiar a intrecut masura ...
Voi aveti minte ? Mai oameni buni este un joc bagativa mintile in cap
Si acum referitor la topic:
Din cate vad acolo In acel text postat de ><enomorf .
1.Primul care a gresit esti tu ><enomorf .Nu se face asa ceva mai omule .Este logic ca sa reactioneze asa cand tu spui (asa vreau eu) .
Te crezi prea superior? sau ce?. Daca omul vrea sa dea vot bine. daca nu nu . Nu este problema ta activitatea lui sau ce face el cat timp exista owner pe acest server ca sa il traga la raspundere.
2.Nepoate ai gresit grav injurad .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 01-11-2012, 01:01:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Care mai e rostu la regula asta ?
-Coordonarea/subordonarea intre admini se face ierarhic, astfel gradele inferioare se subordoneaza celor superioare.

Daca nu intreba " De ce eu ? ", nu ii mai raspundeam " ca asa spun eu " . . . si daca i-am zis sa de-a vot ce ? II cadea mana ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[SGA]St4rCh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 15:38)
Joined: 22 Jan 2012
Posts: 246, Topics: 10
Location: Bucuresti

Reputation: 148.6
Votes: 6

 
Post Posted: 01-11-2012, 01:05:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CodyB wrote:
Care mai e rostu la regula asta ?
-Coordonarea/subordonarea intre admini se face ierarhic, astfel gradele inferioare se subordoneaza celor superioare.

Acea regula este facuta cu un rost.
Hai acum sa fiu si eu "Hitler" si sa intru pe server dau amx_who si pe care vad mai jos de duce sa ma apuc sa dau comenzi .. Asta tine de bun simt
Dar ma rog faceti cum vreti nu ma intereseaza .Eu mi-am spus parerea .Asteptam sa vedem ce zic owneri ca altfel o sa o dam in spam pe aicea

P.s Oricum vad ca este un conflict mai vechii intre voi (A fost de ajuns o scanteie ca sa ia foc)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 01-11-2012, 01:09:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[SGA]St4rCh wrote:
CodyB wrote:
Care mai e rostu la regula asta ?
-Coordonarea/subordonarea intre admini se face ierarhic, astfel gradele inferioare se subordoneaza celor superioare.

Acea regula este facuta cu un rost.
Hai acum sa fiu si eu "Hitler" si sa intru pe server dau amx_who si pe care vad mai jos de duce sa ma apuc sa dau comenzi .. Asta tine de bun simt
Dar ma rog faceti cum vreti nu ma intereseaza .Eu mi-am spus parerea .Asteptam sa vedem ce zic owneri ca altfel o sa o dam in spam pe aicea

P.s Oricum vad ca este un conflict mai vechii intre voi (A fost de ajuns o scanteie ca sa ia foc)


Pai eu nu fac asta, nu intru pe server si dau amx_who si care e mai jos in grad ca mine il pun la treaba, ba dimpotriva. Si sunt multe persoane care pot confirma ce spun eu . . din punctul meu de vedere nu am gresit cu nimic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 01-11-2012, 01:10:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@NePoT^Taiko : Cand ai sa inveti sa vorbesti frumos atunci am sa te bag in seama.

Cody B: Ti-am trimis odata PM si ti-am explicat cum sta treaba .

NePoT^Taiko: Nu mai ai ce cauta pe server iar restu incercati sa comentati doar ce este legat de topic si nimic mai mult .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by LAPD, 31 October 2012 23:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 03-10-2024, 17:31:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x