User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie: *** fara motiv
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3189
kalwin

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 26-11-2021 23:14)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 1530, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 293
Votes: 18

 
Post Posted: 02-11-2012, 18:05:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

te lupti cu morile de vant ....analizeaza si tu putin si ai sa vezi ca nu se prea poate face nimic... in scurt timp cineva va inchide reclamatia.-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 02-11-2012, 20:50:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lks sa imi tin parerile pt mine? omule esti pe un forum in care noi adminii ne dam cu parerea la un demo asa cum se face , regulile tu le citesti sau le ghicesti? opinia mea sta in picioare, nu e aim tata, cer parerea celorlalti admini cu putin mai multa experienta in ``butoane`` - , da-ti un look la demo, asteptam pareri
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DANG3R
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-11-2012 15:18)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 1315, Topics: 103
Location: FreaKz.Ro

Reputation: 48.4
Votes: 13

Post Posted: 02-11-2012, 21:12:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dar si eu cer sa se respecte regulamentul
Sunt victima unui admin care a executat o comanda pe mine,fara sa folosesc hack si cer sa se faca dreptate si sa vada demo-ul mai multi admini...

Eu am dreptul sa cer sa fie analizata problema mea de mai multi admini,nu sa vina un owner ( lks ) si sa zica banul ramane....

Dupa cum scrie in regulament:

Quote:
6. Orice kick/ban/destroy/***/exterminate etc, dat aiurea se pedepseste in functie de gravitate (1 warn/2 warn). Daca nu sunteti siguri de un jucator, aveti sectiune de Pareri demo


Si tu ai zis si asta:

Quote:
eu niciodata nu dau ban aiurea


Uite ce scrie in regulament:

Quote:
20. Daca beneficiati de anumite privilegii, asta nu inseamna ca vi se si cuvin, in consecinta daca ai admin nu esti nici ZEU si nici nu ai lumea la picioare.


Deci nu esti ZEU....

Deci domnul owner lks
Tu trebuia sa sti urmatoarea chestie.
Daca esti owner,nu esti zeu....si ownerii gresesc

Eu daca am facut reclamatie si vine un admin si zice ca in demo nu am cod si tu zici de el sa-ti tina parerile..
El daca e admin,are tot dreptul sa-si daie cu parerea
Si asta doresc eu
Toti adminii sa-si daie cu parerea si sa zica daca in demo-ul acela am eu aim...

PS. Sau daca tu esti owner si eu sunt jucator si nu am nici un acces,tu ai dreptul sa-mi dai ban si nu-i lasi pe admini sa-si daie cu parerea..

Multumesc si sper ca adminii sa analizeze foarte bine acest demo,sa se uite cu slow motion si se vede clar ca eu sunt curat....



EDIT:
Quote:
12. Sunteti oblilgati sa va faceti un topic cu codatii pe care ii prindetii aici -> BANLIST


Ownerii sunt scutiti de banlist ?
Pentru ca m-am uitat si majoritatea ownerilor au topic cu BanList chiar daca detin acest grad foarte mare...

Cam multe reguli incalcate...
Sau regulile alea nu sunt pentru owneri si doar pentru rangurile de la co-owner in jos ?


S4S-DANG3R
S4S-Team

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lks
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-03-2013 15:51)
Joined: 16 Jul 2012
Posts: 151, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -85.4
Votes: 6

Post Posted: 02-11-2012, 21:58:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DA ai dreptate, din demo nu ai nimic suspect dar eu am vazut ce ai facut pe mid cu aia 2 de a sarit tinta de pe un cap pe altul .. e imposibil sa dai asa .. tocmai deaia am si facut demo dupa ce am vazut faza aia ... dar nu te-ai mai activat si eu nu am m-ai avut rabdare sa stau 1 ora cu demo pana te activezi tu mai ales ca m-ai vazut si spec ... ramai cu banul .. SALUT
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DANG3R
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-11-2012 15:18)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 1315, Topics: 103
Location: FreaKz.Ro

Reputation: 48.4
Votes: 13

Post Posted: 02-11-2012, 22:11:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci raman cu banul chiar daca nu ai dovada?
Am dat 2 hs-uri si gata ***??

Esti tare

Mai dute pe servere hs only si joaca acolo cateodata si dupa 1 ora pe hs only dute pe un server steam on classic si apoi pe respawn si vezi diferenta....

EDIT:

Quote:
14. Banurile se dau doar cu dovada(demo/ss) .Fiecare ban trebuie postat. (2 warn/DOWNGRADE)


S4S-DANG3R
S4S-Team

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lks
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-03-2013 15:51)
Joined: 16 Jul 2012
Posts: 151, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -85.4
Votes: 6

Post Posted: 02-11-2012, 23:30:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine ma bunule pe serverul asta nu mai joci .... CLOSE TOPIC pls
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
I am Crank

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2022 16:22)
Joined: 22 Jan 2012
Posts: 487, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 283.7
Votes: 6

Post Posted: 02-11-2012, 23:33:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai si daca esti si tu Lks convins ca in demo nu se vede ceva, ii zici omului sa ramana cu ban ca tu esti "boss"? -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lks
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-03-2013 15:51)
Joined: 16 Jul 2012
Posts: 151, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -85.4
Votes: 6

Post Posted: 03-11-2012, 00:29:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Decizia ownerului nu se discuta cui nu ii convine sa spuna aici daca are vreo nelamurire ... nu imi place fata lui si nu vreau sa joace pe server aveti ceva impotriva? .. am spus ca inainte sa fac demo ia sarit tinta deaia am dat record .. deja sa vb cam mult aici daca scoate cineva banul are remove .. salut
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DANG3R
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-11-2012 15:18)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 1315, Topics: 103
Location: FreaKz.Ro

Reputation: 48.4
Votes: 13

Post Posted: 03-11-2012, 00:53:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite ce ai zis tu:
Quote:
Decizia ownerului nu se discuta cui nu ii convine sa spuna aici daca are vreo nelamurire


Da am o nelamurire
De ce am primit *** si ban daca tu nu ai dovada
Tu daca esti admin asa de bun precum crezi si spui,trebuia sa sti ca *** + ban se da doar daca ai dovezi clare....
Recunoaste...
Iti era ciuda ca am intrat eu pe server
Ti-am stricat rank-ul si mi-ai dat *** -
lks imi place de tine
Owner ca tine nu am vazut nicaieri -
Dar am o intrebare
Adminii de pe serverul respawn,ar trebui sa ieie exemplu de la tine??
Sa zica pai eu l-am vazut pe ala ca o dat 2 hs-uri,dar nu l-am prins in demo...asa adminii ar putea da ban la oricine....

Si nu zau...tu dai remove??
Esti tare zeule
Zice clar in regula nr. 20 ca adminii cu acces mare sa nu se creada zei...

Tot ma gandesc,cum ai ajuns tu owner...
Tu ai merita doar gradul helper sa schimbi mapa si sa dai vote ... cu prinsul codatilor nu le ai

Repet din nou:
Domnul owner LKS,din cate vad eu tu ai incalcat urmatoarele reguli:

6. Orice kick/ban/destroy/***/exterminate etc, dat aiurea se pedepseste in functie de gravitate (1 warn/2 warn). Daca nu sunteti siguri de un jucator, aveti sectiune de Pareri demo

12. Sunteti oblilgati sa va faceti un topic cu codatii pe care ii prindetii aici -> BANLIST

14. Banurile se dau doar cu dovada(demo/ss) .Fiecare ban trebuie postat. (2 warn/DOWNGRADE)

20. Daca beneficiati de anumite privilegii, asta nu inseamna ca vi se si cuvin, in consecinta daca ai admin nu esti nici ZEU si nici nu ai lumea la picioare.


Rog pe ceilalti owneri sa-l potoleasca pe zeul de lks
Ii s-a urcat accesul la cap
Dupa cum vedeti mai sus,el nu are nici o dovada clara,care sa dovedeasca ca eu am folosit un fel de hack cand am dat cele 2 hs-uri.
Din cate stiu eu regulament e facut pentru toti adminii,indiferent de grad.
Daca domnul lks ii scutit de acest regulament,mai bine stergeti topicul,ca oricum lks nu respecta....

Va rog luati masuri...

Multumesc


S4S-DANG3R
S4S-Team

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lks
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-03-2013 15:51)
Joined: 16 Jul 2012
Posts: 151, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -85.4
Votes: 6

Post Posted: 04-11-2012, 17:24:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tot cu ban ramai orice ai zice ... baguiti nu au ce cauta pe serverul RESPAWN.FRAKZ.RO ... pe serverul asta joaca doar cine merita, nu toate leprele -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DANG3R
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-11-2012 15:18)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 1315, Topics: 103
Location: FreaKz.Ro

Reputation: 48.4
Votes: 13

Post Posted: 04-11-2012, 19:47:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand nu te-am jignit domnule owner,care nu greseste niciodata,dar de cand esti tu owner ai dat ban la toti jucatorii steam on cu experienta in CS...

Pacat ca s-a stricat serverul,de cand ai devenit tu owner...

Hai bafta
Urez serverului Respawn bafta cu acest owner,care nu stie sa faca diferenta dintre skill si aim

Ps. Mie mi-ai dat ban ca am dat 2 hs-uri,plus ca eram steam on.
Daca intra unu cu aim,tu zici : woooow ce bine da ala...

Nu ??

Ps2. Uita-te la demo-uri cu jucatori cu skill si invata niste scheme si invata si tu sa dai mai mult de 2 hs-uri....

Bafta si nu te teme,ca nu mai joc pe respawn sa-ti stric rank-ul domnule owner zis si ZEU...


S4S-DANG3R
S4S-Team

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lks
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-03-2013 15:51)
Joined: 16 Jul 2012
Posts: 151, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -85.4
Votes: 6

Post Posted: 04-11-2012, 20:44:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da da da duuuteeee da da da duuuteeeeee .... duuuuuteeee duuuteeeee duuuteeeeee ... pe sistemul lui Salam ... baguitule cand jucam eu cs iti dadea maicata sa mananci cu lingurita .. si cand jucam la professional gamers league tu te jucai cu papusile ,asa ca lasa-ma pe mine cu texte de genu " da si tu mai mult de 2 hs" sau ca nu am experienta .. invata sa joci fara .exe si dupaia vb cu mine pana atunci cauta alt server .... SALUT

 
Staff message (In2ition):
 
next ai warn pentru flame, mai usor cu atacul la persoana


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Coddy4all

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 18:49)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 454, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.2
Votes: 6

Post Posted: 04-11-2012, 20:56:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gata...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Coddy4all, 04 November 2012 18:56



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-03-2024, 00:55:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x