User
Pass
2FA
 
 

Model Cerere Admin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message322
BlaKa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-01-2013 19:54)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 114, Topics: 34
Location: Spain

Reputation: 219.7
Votes: 5

 
Post Posted: 06-11-2012, 00:58:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume :
Nick :
Varsta :
Data nasteri :
Ore Jucate :
CNP :
STEAM (da/nu):
Ce grad doresti? :
Experienta :
Cunosti comenzile AMX ? :


Minim 20 de ore .
Sa ai minim 15 ani altfel nu vei primii admin .
Sa existi deja in baza de date a redirectelor si sa fi activ cu ele , nu sa aprinzi in momentul cand primesti admin .
Orele le puteti vedea AICI

Conditii de pastrare a adminului :

Activitate Server 4 ore / zilnic .
Activitate forum .
Tinerea redirectelor aprinse minim 6 - 7 ore pe zi .

Desca redirect XHLDS ! ( Eu recomand redirectele clasice , parerea mea este ca sunt mai bune acum fiecare sa probeze care vrea el si bine inteles sa le foloseasca pe cele care ii merg lui cel mai bine ! Obligatoriu sa puneti numele vosru la redirect . )

Descarca redirect csservers ! ( Informatii despre cum se folosesc si updateuri le gasiti AICI ! Verificati in permanenta pagina de download a redirecteleor deoarece se fac update-uri constante la el ! )

Conditii pentru slot:

Sa ai minim 10 ore jucate pe server .
Sa poti tine redirecte minim 2 - 3 ore pe zi !

Cont VIP !

Pentru achizitionarea unui cont VIP trebuie sa bostati serveru odata la 2 - 3 zile AICI sau sa cumparati dropuri pentru el AICI cei care cumpara dropuri va trebuii sa o faca odata la 1 saptamana minimul de dropuri este 500 la contravaloarea de 4€ . Acum fiecare cumpara cat il tine buzunarul si cat doreste de mult sa ajute la dezvolare . Banii nu vor venii la mine de aceea nici nu cer donatie , voi singuri veti face plata ca sa nu apara discutii ca raman eu cu banii sau alt ceva de genu . Am ales aceasta firma pentru dropuri pentru ca este eftina si buna . Ca membru VIP veti avea imunitate si slot pe server + dreptul la unnban o singura data pentru folosirea codurilor . Inainte de a bosta sau a achizitioana droputi va rog sa imi lasati un pm pe forum iar in momentul cand ati facut achizitia sa imi lasati un print . Multumesc pentru intelegere !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BlaKa, 05 November 2012 23:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 24-09-2024, 23:22:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x