User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie dynamic (m-am saturat de el)
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3315
LoGiStiK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2013 09:11)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 3

Post Posted: 10-11-2012, 22:08:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul celui reclamat: dynamic
IP acestuia:-
Motiv: Pe zi a fost de 2-3 ori armagheddon l-am intrebat pe gigel frone,zombyeee si flocea daca e voie lm (la armagheddon mode),toti mi-au zis ca da dar nu baricadat,am avut eu si mai multi playeri lm nu s-au dat banuri,nimic si asta seara a fost armagheddon am pus lm si ghici ce ..primesc ban de la dynamic (ca numai el da ban orice ar fi,orice situatie ar fi)10 h. eu m-am cam saturat de adminu' asta mereu sa faca el reguli noi,legi noi si cred ca nu sunt singuru. el cand da gag ,da gag 10 min daca zici prost si daca injuri 20min iar ceilalti admini dau 10min indiferent de treaba.
Dovada (ss / demo) : nu am mai facut pentru ca imediat ce am luat banul am intrat direct pe forum

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dynamic21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2014 02:08)
Joined: 15 Oct 2012
Posts: 163, Topics: 12
Location: Brasov

Reputation: 87.5
Votes: 4

 
Post Posted: 10-11-2012, 22:21:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LoGiStiK wrote:
Nick-ul celui reclamat: dynamic
IP acestuia:-
Motiv: Pe zi a fost de 2-3 ori armagheddon l-am intrebat pe gigel frone,zombyeee si flocea daca e voie lm (la armagheddon mode),toti mi-au zis ca da dar nu baricadat,am avut eu si mai multi playeri lm nu s-au dat banuri,nimic si asta seara a fost armagheddon am pus lm si ghici ce ..primesc ban de la dynamic (ca numai el da ban orice ar fi,orice situatie ar fi)10 h. eu m-am cam saturat de adminu' asta mereu sa faca el reguli noi,legi noi si cred ca nu sunt singuru. el cand da gag ,da gag 10 min daca zici prost si daca injuri 20min iar ceilalti admini dau 10min indiferent de treaba.
Dovada (ss / demo) : nu am mai facut pentru ca imediat ce am luat banul am intrat direct pe forum


Te-ai saturat de mine? - nu scapi de mine pana nu primesc remove. Fac reguli noi? - asa este. Dau gag 20min? - adumi dovada si imi dau singur ban.
Calmeazate nervosule! Ai timp sa inveti regulament`ul pana iti expira ban`ul.
Dovada:

PM: Fiind la a doua abatere eu mi`as multumii singur pt. doar 10 ore.
PS: Trebuie facut cv cu regulament`ul acela... nu se mai intelege nimik din el.




RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LoGiStiK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2013 09:11)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 3

Post Posted: 10-11-2012, 22:25:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma baiatule de ce toata ziua am jucat cu lm la armagheddon si nu am luat ban? dc cand ai intrat tu si am avut lm la armagheddon am luat ban? ii rog pe flocea,frone si zombyeee sa confirme ca mi-au zis ca am voie lm la armagheddon dar nu baricadat


edit : dc ai pus poza ? recunosc ca am avut lm
a 2-a oara? nu uita ca prima oara mi-ai dat ca ai vrut tu, fara sa fac ceva
daca nu ma insel lui ptr i-ai dat gag 40min sau 1h 40 min numai stiu. este?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dynamic21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2014 02:08)
Joined: 15 Oct 2012
Posts: 163, Topics: 12
Location: Brasov

Reputation: 87.5
Votes: 4

 
Post Posted: 10-11-2012, 22:39:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LoGiStiK wrote:
ma baiatule de ce toata ziua am jucat cu lm la armagheddon si nu am luat ban? dc cand ai intrat tu si am avut lm la armagheddon am luat ban? ii rog pe flocea,frone si zombyeee sa confirme ca mi-au zis ca am voie lm la armagheddon dar nu baricadat


edit : dc ai pus poza ? recunosc ca am avut lm
a 2-a oara? nu uita ca prima oara mi-ai dat ca ai vrut tu, fara sa fac ceva
daca nu ma insel lui ptr i-ai dat gag 40min sau 1h 40 min numai stiu. este?

MA AMICE!
Nu stiu de ce nu ai avut ban... Sa ii rugam pe flocea,frone si zombyeee sa confirme.
Este dovada, deaia am pus`o - Prima oara ti`am dat deoarece ai avut gura un pic cam mare.
Si lui ptr i`am dat ban dupa gag`ul de 10 min.

Edit: Aici ai dovada pentru primul ban. http://www.picz.ro/show-image.php?id=beef581f5c73fed354b219acbc5ce18b




RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT!


Last edited by dynamic21 on 10-11-2012, 22:46:34; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LoGiStiK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2013 09:11)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 3

Post Posted: 10-11-2012, 22:42:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu am avut ban ptr ca m-ai intai i-am intrebat daca am voie..ca nu puneam de capu' meu stai linistit si ..prima oara nu stiu ce-ai vazut tu gura mare cand tu incepi cu "smecheriile"

edit : daca te uiti la primu topic al meu am zis toata discutia noastra..pe care tu ai inceput-o



Last edited by LoGiStiK on 10-11-2012, 23:18:33; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
God | floc3@

[Casuta vocalã Floc3a]



Status: Offline
(since 12-08-2019 23:19)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 4777, Topics: 63
Location: Braila

Reputation: 18.6
Votes: 102

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  centerimghttp://i.imgur.com/wrUluJR.gif/img/center 
Post Posted: 10-11-2012, 22:54:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LoGiStiK wrote:
nu am avut ban ptr ca m-ai intai i-am intrebat daca am voie..ca nu puneam de capu' meu stai linistit si ..prima oara nu stiu ce-ai vazut tu gura mare cand tu incepi cu "smecheriile"

Mai inti intri pe forum si citesti regulamentul si am ziso la toti ca cine are gloante infinite nu are voie lm nu conteaza ca esti baricadat sau nu nu ai voie gindeste si tu logic -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dynamic21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2014 02:08)
Joined: 15 Oct 2012
Posts: 163, Topics: 12
Location: Brasov

Reputation: 87.5
Votes: 4

 
Post Posted: 10-11-2012, 23:04:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LoGiStiK wrote:
nu am avut ban ptr ca m-ai intai i-am intrebat daca am voie..ca nu puneam de capu' meu stai linistit si ..prima oara nu stiu ce-ai vazut tu gura mare cand tu incepi cu "smecheriile"


Eu incep cu smecheriile? Sunt mai aspru atat, pentru ca m-am purtat cu voi foarte frumos, v-am vorbit foarte frumos, am fost foarte indulgent, si voi m-ati luat la mijto,
Deaceea sunt mai aspur.
Si God... este foarte greu sa gandesti asa ceva... cred ca de-ar fii dupa el ar pune lm(lasermine) si la modul Sniper.




RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LoGiStiK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2013 09:11)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 3

Post Posted: 10-11-2012, 23:12:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dynamic poate cu ceilalti te-ai comportat frumos cu mine, in nici-un caz d'aia nici nu te bag in seama niciodata pt ca nu m-ar mira sa imi dai gag sau ban ..ca la mintea ta..flocea vrei sa am eu viata mai grea sau iti e frica sa recunosti ca ai zis clar ca avem voie lm la armagheddon?


Last edited by LoGiStiK on 10-11-2012, 23:21:52; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EDUTz

[HardcoreAmxxScripter]



Status: Offline
(since 15-08-2021 16:34)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 4306, Topics: 244
Location: Jud. Miserupia, sat Bagadanc

Reputation: 4085
Votes: 179

         
Post Posted: 10-11-2012, 23:17:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

voi cred ca vreti sa scot de tot LM-ul ... bine ...
o sa modific regulamentul sa fie foarte clar, dar de acum in colo cine nu-l respecta s-a dus pe dunare ...




Pentru pluginuri complicate le fac cu $$ pe paypal/psc. PM

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dynamic21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2014 02:08)
Joined: 15 Oct 2012
Posts: 163, Topics: 12
Location: Brasov

Reputation: 87.5
Votes: 4

 
Post Posted: 10-11-2012, 23:28:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LoGiStiK wrote:
dynamic poate cu ceilalti te-ai comportat frumos, Cu mine in nici-un caz d'aia nici nu te bag in seama niciodata pentru ca nu m-ar mira sa imi dai gag sau ban ..ca la mintea ta..flocea vrei sa am eu viata mai grea sau iti e frica sa recunosti ca ai zis clar ca avem voie lm la armagheddon?


M-am comportat frumos cu toata lumea si ma comport in continuare. Daca tu nu ma respecti pe mine, ce asteptari ai de la mine? Daca nu ma bagi in seama crezi ca gata nu primesti gag sau ban? "ca la mintea mea?" ce vrei sa spui cu asta?




RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
zombyeee

[ZombYul^nErVos]



Status: Offline
(since 24-07-2014 18:36)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 288, Topics: 12
Location: In spatele tau

Reputation: 129.2
Votes: 11

Post Posted: 11-11-2012, 02:33:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Edutz , te rog eu frumos refa regulamentul pentru ca este o adevarata harababura.

Recunosc ca eu i-am lasat sa joace la armaghhedon pentru ca in regulament scrie clar:Nu ai voie sa te baricadezi , dar nu scrie nicaieri ca nu ai voie lm la runda armagheddon , doar la assasin nu ai voie lm/saci.

Punct si clar! , ce scrie in regulament eu asta aplic...



Ori suntem Golani , ori numai suntem...
Ma respecti , te respect , ma jignesti , te jignesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SaKaL

[SeFu Lu RyBoXxX]



Status: Offline
(since 02-06-2013 12:00)
Joined: 21 Oct 2011
Posts: 1358, Topics: 63
Location: Slatina

Reputation: 3.2
Votes: 52

Post Posted: 11-11-2012, 08:13:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma sa fie clar pt toti la armageddon si plague atentie aveti voie sa puneti lm doar daca sunteti afara si fugiti in baricada nu aveti voie cu lm deloc
P.S cum am mai zis ar fi bine sa bagi pe srv /reguli ca multi intra pe forum abia dupa ce primesc ban asa poate am evita cateva banuri si pe viitor mai multe neintelegeri




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
God | floc3@

[Casuta vocalã Floc3a]



Status: Offline
(since 12-08-2019 23:19)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 4777, Topics: 63
Location: Braila

Reputation: 18.6
Votes: 102

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  centerimghttp://i.imgur.com/wrUluJR.gif/img/center 
Post Posted: 11-11-2012, 11:13:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LoGiStiK wrote:
dynamic poate cu ceilalti te-ai comportat frumos cu mine, in nici-un caz d'aia nici nu te bag in seama niciodata pt ca nu m-ar mira sa imi dai gag sau ban ..ca la mintea ta..flocea vrei sa am eu viata mai grea sau iti e frica sa recunosti ca ai zis clar ca avem voie lm la armagheddon?


NU sint un copil sami fie frica sa recunosc adevarul dar daca stai sa o gindesti logic .Tu crezi ca un zm poate sai faca fata la unul care are lm si saci si mai are si gloante ne limitate te inseli atunci .
acesta sint eu si un jucator doar sa fie superman atunciii faci fata cred




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
smeker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-01-2013 15:21)
Joined: 07 Nov 2012
Posts: 17, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 2

Post Posted: 12-11-2012, 18:21:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Off...dynamic nu mai spune ca sunt satul de tine si eo frt!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dynamic21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2014 02:08)
Joined: 15 Oct 2012
Posts: 163, Topics: 12
Location: Brasov

Reputation: 87.5
Votes: 4

 
Post Posted: 13-11-2012, 08:34:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

smeker wrote:
Off...dynamic nu mai spune ca sunt satul de tine si eo frt!


Si?? Daca aveti doar 12 ani... si nu aveti nimic in creierul ala al vostru normal ca sunteti satui de mine. Si eu sunt satul de dinastia ca voi!

Apropo, ce cauti tu aici? Esti admin sau esti persoana care a deschis topicul?

Dupa cum ziceam, sufla vantul pe la voi prin cap.




RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AMG, 13 November 2012 15:12



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 17-06-2024, 18:31:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x