User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message48947
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 07-11-2012, 23:03:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)




VA PLACE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shadoows

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2018 10:02)
Joined: 23 Apr 2011
Posts: 34, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 167.8
Votes: 4

   
Post Posted: 08-11-2012, 18:17:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nice -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 12-11-2012, 16:11:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mam interesat despre cateva cabare care pot fii inchiriate pt un meeting si mam gandit sa va intreb daca doriti si voi sa facem asa ceva ca sa nu fac vreo prostie de a inchiria cabana si voi sa nu veniti . Data va fii pusa cand puteti majoritatea dar vreau sa stiu cati vreti sa veniti
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ichigo40k

[Dark Paladin]



Status: Offline
(since 03-10-2016 10:35)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 310, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 194
Votes: 10

 
Post Posted: 14-11-2012, 15:54:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vin...depinde cand il pui --
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
redblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2013 16:25)
Joined: 24 Jun 2011
Posts: 83, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 110.3
Votes: 6

Post Posted: 16-11-2012, 02:22:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neatsa baieti.

o cam ardeti aiurea, vad eu.
imi revin eu odata si odata si vin si va explic cum e cu joaca -

salut la toti. me dor de wow, me dor specii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 16-11-2012, 10:29:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

te asteptam in joc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
asd00

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2015 18:01)
Joined: 06 Mar 2011
Posts: 52, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 107.5
Votes: 3

 
Post Posted: 16-11-2012, 21:19:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exemplu wrote:
te asteptam in joc


Nu toata lumea il asteapta Quada. Imi pare rau sa pun urmatorul ScreenShot din joc da mi se pare potrivit ca sa vada toata lumea ce fel de om e Alexxll. Uite ce zicea despre revenirea lui RED



Cred ca isi merita kick din guilda pentru treaba asta. Oricum daca voi nu luati masuri o sa ii fac post pentru ban deoarece dupa cum se poate observa a scris cu alta culoare pe chat.

Sayyidi over and out.Crrrrrrrrrrr

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
susanurullz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 16:13)
Joined: 24 Nov 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 13.4
Votes: 3

 
Post Posted: 17-11-2012, 00:54:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

angele caca-te in gura ta mah.p cand tu dadeai leave la guilda ta si mergeai in Haters noi Facem progres.acum o arzi aiurea si ii tii partea lu boratu ala e Eminnence si stii bine ca nu a avut dreptate nici el nici ALIana aia.ea sa mearga in the betrayers sa Faca ***** mare nu unde am stat si neam pierdut noi timpul aia mai vechi.dar oricum nici cu tine nu se poate vorbi.se vede ca nu mai este redblast:((

Posturi unite automat, 17-11-2012, 00:54:58

abis c jignita sa mai simtita tanti aliana asta cand iam rasp la intreabarea:"tu cine esti" cu "da tu cine esti".ma intreb oare daca a plans!


 
Staff message (Ravenous):
 
+1 Warn - Calmeaza-te


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EminennCE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2012 22:06)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 44
Votes: 3

Post Posted: 19-11-2012, 00:04:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

susanurullz wrote:
angele caca-te in gura ta mah.p cand tu dadeai leave la guilda ta si mergeai in Haters noi Facem progres.acum o arzi aiurea si ii tii partea lu boratu ala e Eminnence si stii bine ca nu a avut dreptate nici el nici ALIana aia.ea sa mearga in the betrayers sa Faca ***** mare nu unde am stat si neam pierdut noi timpul aia mai vechi.dar oricum nici cu tine nu se poate vorbi.se vede ca nu mai este redblast:((

Posturi unite automat, 17-11-2012, 00:54:58

abis c jignita sa mai simtita tanti aliana asta cand iam rasp la intreabarea:"tu cine esti" cu "da tu cine esti".ma intreb oare daca a plans!



Bai amice "PTOM ASTA" pe mine nu ma intereseaza si nu ma priveste trecutul vostru iti spun asta pentru inceput, in al doilea rand faza cu taranul e FAIL si iti explic atat tie cat si lui BIZI; taranul sau taranii mai bine spus dintre noi trei sunteti voi DOI ba BAIETI si stiti de ce pentru ca TU esti UN MIC MUC CARE HABAR ARE SA VORBEASCA si sa poarte o discutie DECENTA si NORMALA fara MARAIETURI iar D'l BIZI sa citeasca cuvintele urmatoare "PACAT DE CEI 40 de ANI PE CARE II AI BATRANE" e adevarat ca soarta pe unii in cam F*TE in C*R dar uneori mai ti-o faci si cu mana ta, ASTA NUMINDU-SE LUCRU MANUAL "BATRANE" ceva de ce cred ca esti satul pana peste cap acum inchid paranteza si iti spun ESTI FAIL NUMBER ONE.

SPOR LA JOC si RESPECT pentru toti cei care realizeaza ca un om este suma cartilor pe care le-a citit si a tuturor EXPERIENTELOR si nu il ultimul rand de fiecare data mi-a placut sa ma inconjor cu oameni mai inteligenti decat mine si nu pentru faima ci pentru a mai invata ceva nou de fiecare data cand ii am aproape.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ichigo40k

[Dark Paladin]



Status: Offline
(since 03-10-2016 10:35)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 310, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 194
Votes: 10

 
Post Posted: 19-11-2012, 02:35:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

EminennCE wrote:
susanurullz wrote:
angele caca-te in gura ta mah.p cand tu dadeai leave la guilda ta si mergeai in Haters noi Facem progres.acum o arzi aiurea si ii tii partea lu boratu ala e Eminnence si stii bine ca nu a avut dreptate nici el nici ALIana aia.ea sa mearga in the betrayers sa Faca ***** mare nu unde am stat si neam pierdut noi timpul aia mai vechi.dar oricum nici cu tine nu se poate vorbi.se vede ca nu mai este redblast:((

Posturi unite automat, 17-11-2012, 00:54:58

abis c jignita sa mai simtita tanti aliana asta cand iam rasp la intreabarea:"tu cine esti" cu "da tu cine esti".ma intreb oare daca a plans!



Bai amice "PTOM ASTA" pe mine nu ma intereseaza si nu ma priveste trecutul vostru iti spun asta pentru inceput, in al doilea rand faza cu taranul e FAIL si iti explic atat tie cat si lui BIZI; taranul sau taranii mai bine spus dintre noi trei sunteti voi DOI ba BAIETI si stiti de ce pentru ca TU esti UN MIC MUC CARE HABAR ARE SA VORBEASCA si sa poarte o discutie DECENTA si NORMALA fara MARAIETURI iar D'l BIZI sa citeasca cuvintele urmatoare "PACAT DE CEI 40 de ANI PE CARE II AI BATRANE" e adevarat ca soarta pe unii in cam F*TE in C*R dar uneori mai ti-o faci si cu mana ta, ASTA NUMINDU-SE LUCRU MANUAL "BATRANE" ceva de ce cred ca esti satul pana peste cap acum inchid paranteza si iti spun ESTI FAIL NUMBER ONE.

SPOR LA JOC si RESPECT pentru toti cei care realizeaza ca un om este suma cartilor pe care le-a citit si a tuturor EXPERIENTELOR si nu il ultimul rand de fiecare data mi-a placut sa ma inconjor cu oameni mai inteligenti decat mine si nu pentru faima ci pentru a mai invata ceva nou de fiecare data cand ii am aproape.

Nenea "EminennCe" cand tu faceai level la caracter si invatai sa apesi 3 butoane sa faci baradin hold "PTOM ASTA" facea progress cu guilda specii(ods hc ,maloriak,atramedes) asa ca ciocul mic ca ptom a avut dreptate...tu cu ce drept comentezi nu inteleg ....ma mir ca ai primit rank asa mare...cand am primit invite de la tine prima oara am stat 3 secunde si m-am mirat cum de ai deja drept de invite in guilda si rank asa mare....singura explicatie e ca ai pupat in c*r guild master-ul atata timp ca ti-a aparut bubite pe buzele tale dragalase....mai si sufereai la mine in mount hiyal cu 29k dps pe mobi de level 60 si ziceai skills...ai uitat cand guilda specii te-au invatat scriptul de la ods pe hc cand tu stiai sa apesi 3-4 butoane in acelasi timp.Concluzie: ciocul mic si joc de glezne....oricum bafta in continuare baietii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D!sCr3t
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-01-2017 21:03)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 94, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 64.1
Votes: 5

Post Posted: 19-11-2012, 16:17:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Serios acum,deja e inutil sa mai discutati sau sa va certati,cand ati facut-o deja odata...Cred ca am inteles cu totii cum sta treaba,mie unul imi pare rau ca ati plecat ,dar asta e...Trecem peste cei care au ramas . Spor cu " ETH " o sa devina o guilda buna,sper eu. Si cine stie poate ne vom intalni,iar. -



:crazy3: :crazy3: :crazy3: :crazy3: :crazy3: :crazy3:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
susanurullz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 16:13)
Joined: 24 Nov 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 13.4
Votes: 3

 
Post Posted: 19-11-2012, 18:50:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oricum pt mine capitolul Specii e inchis.cat despre tine eminence,esti null frate...0 barat.nu am c discuta cu tine nimic.d asta mam si dus sa vorbesc cu bizi si angel dar din pacate angel e din ala care il doare la basca d tot.el pescuieste domnle toata ziua si cica ajuta guilda.daca era baiat cu caractr cum e red tu primu zburai din guild amice!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dinoflex

[Rãgãlie]



Status: Offline
(since 26-08-2013 13:45)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 174, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -26.2
Votes: 14

 
Post Posted: 06-12-2012, 14:21:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

EminennCE wrote:
susanurullz wrote:
angele caca-te in gura ta mah.p cand tu dadeai leave la guilda ta si mergeai in Haters noi Facem progres.acum o arzi aiurea si ii tii partea lu boratu ala e Eminnence si stii bine ca nu a avut dreptate nici el nici ALIana aia.ea sa mearga in the betrayers sa Faca ***** mare nu unde am stat si neam pierdut noi timpul aia mai vechi.dar oricum nici cu tine nu se poate vorbi.se vede ca nu mai este redblast:((

Posturi unite automat, 17-11-2012, 00:54:58

abis c jignita sa mai simtita tanti aliana asta cand iam rasp la intreabarea:"tu cine esti" cu "da tu cine esti".ma intreb oare daca a plans!



Bai amice "PTOM ASTA" pe mine nu ma intereseaza si nu ma priveste trecutul vostru iti spun asta pentru inceput, in al doilea rand faza cu taranul e FAIL si iti explic atat tie cat si lui BIZI; taranul sau taranii mai bine spus dintre noi trei sunteti voi DOI ba BAIETI si stiti de ce pentru ca TU esti UN MIC MUC CARE HABAR ARE SA VORBEASCA si sa poarte o discutie DECENTA si NORMALA fara MARAIETURI iar D'l BIZI sa citeasca cuvintele urmatoare "PACAT DE CEI 40 de ANI PE CARE II AI BATRANE" e adevarat ca soarta pe unii in cam F*TE in C*R dar uneori mai ti-o faci si cu mana ta, ASTA NUMINDU-SE LUCRU MANUAL "BATRANE" ceva de ce cred ca esti satul pana peste cap acum inchid paranteza si iti spun ESTI FAIL NUMBER ONE.

SPOR LA JOC si RESPECT pentru toti cei care realizeaza ca un om este suma cartilor pe care le-a citit si a tuturor EXPERIENTELOR si nu il ultimul rand de fiecare data mi-a placut sa ma inconjor cu oameni mai inteligenti decat mine si nu pentru faima ci pentru a mai invata ceva nou de fiecare data cand ii am aproape.


Eminence ia _)_



Am un prist!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
djlamaie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2013 19:13)
Joined: 15 Jun 2012
Posts: 12, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 64.4
Votes: 2

 
Post Posted: 25-12-2012, 21:14:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Craciun fericit!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 29-12-2012, 16:50:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze de post:La multi ani si un an nou plin de impliniri!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Next    


The time now is 10-05-2024, 14:53:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x