User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie TNA

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1852
Voinicull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2013 17:30)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 132, Topics: 5
Location: Underground

Reputation: 64.1
Votes: 3

Post Posted: 15-11-2012, 19:38:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am intrat pe server, era mapa gg_fest, am jucat de am castigat-o, cu nick-ul meu, The_God_Soldier. A urmat harta fy_buzzkill, in care, adminul [yac]TN@, nu are ce face, si imi schimba nick-ul. Am intrebat de ce, nici un raspuns. Mi-a schimbat nick-ul in yac.freakz.ro. Mi-am schimbat din nou nick-ul, dar iara TN@ mi-l schimba la loc. De CE? Ce are cu mine?
Dovada:
PS: nu mi l-am mai schimbat , sau sa ma cert, ca nu are rost. I-am zis sa vina pe forum. Cei vechi, poate ma mai cunoasteti, cei noi, nu:l


FAC SITTE-URI/PROGRAME LA COMANDA CONTRA-COST.
PENTRU INFORMATII, PM.
Ma simt urmarit. Ai face bine sa te simti si tu la fel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TN@

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-05-2013 10:11)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 18, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 2

Post Posted: 16-11-2012, 00:26:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma in vine sa rad - mai ai tupeu sa faci si reclamatie aduci aminte cum anume il vorbeai le PITZY pe serverul le care a-ti plecat toti , atata timp cat eu sunt admin pe acest server , tu nu ai ce juca , sper ca mam facut inteles . Salut
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voinicull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2013 17:30)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 132, Topics: 5
Location: Underground

Reputation: 64.1
Votes: 3

Post Posted: 16-11-2012, 16:25:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inseamna ca suferi. In primul rand, m-ai lasat sa joc, doar nick-ul mi l-ai schimbat. Cred ca iti era ciuda, ca va faceam pe toti. Of, ce team am avut odata. - Si care este problema ca am plecat? Am interdictie pe server acuma?
Cand ti-am cerut un motiv, ai facut pe mutu'. Mult iti vine sa te razi.

Oricum, vad deja 35 vizualizari la topic, si abia un raspuns, ceea ce imi da de gandit. Stai chill, topicul l-am facut sa aflu' motivul, ca nu aveam alt undeva sa il fac. Si ce i-am vorbit lui PITZI? Ce am zis de el? Daca Vyrus cu el a avut conflicte, gata, este vina mea? Trezeste-te.


FAC SITTE-URI/PROGRAME LA COMANDA CONTRA-COST.
PENTRU INFORMATII, PM.
Ma simt urmarit. Ai face bine sa te simti si tu la fel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ariel

[Creep]



Status: Offline
(since 20-06-2013 16:01)
Joined: 01 Mar 2012
Posts: 561, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 103.7
Votes: 2

Post Posted: 16-11-2012, 21:56:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voinicull wrote:
Inseamna ca suferi. In primul rand, m-ai lasat sa joc, doar nick-ul mi l-ai schimbat. Cred ca iti era ciuda, ca va faceam pe toti. Of, ce team am avut odata. - Si care este problema ca am plecat? Am interdictie pe server acuma?
Cand ti-am cerut un motiv, ai facut pe mutu'. Mult iti vine sa te razi.

Oricum, vad deja 35 vizualizari la topic, si abia un raspuns, ceea ce imi da de gandit. Stai chill, topicul l-am facut sa aflu' motivul, ca nu aveam alt undeva sa il fac. Si ce i-am vorbit lui PITZI? Ce am zis de el? Daca Vyrus cu el a avut conflicte, gata, este vina mea? Trezeste-te.
bobocel dk nu te lasa sa joci stie el dc..restul adminilor probabil ca nu se baga,pt ca stiu k tn@ ia decizii bune.dk owneru nu te vrea..atunci nici noi;)have a nice day

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voinicull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2013 17:30)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 132, Topics: 5
Location: Underground

Reputation: 64.1
Votes: 3

Post Posted: 17-11-2012, 20:45:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci daca in trecut or fost conflicte intre PITZI si Vyrus, eu sunt de vina?
Nu stiu ce decizii ia TN@, dar eu cu ce am gresit atunci? In plus, am plecat cu serverul, PITZI l-a vandut. Ce sunteti asa de comunisti ma? Nu am cerut admin, doar jucam pe server. Nu am jignit pe nimeni, doar cineva s-a simtit ofensat de prezenta mea. WoW ce lume. Hai salut!
Nu se poate intelege omul. "Decizii bune". Iar faza cu bobocul, chiar nu ai vrea sa il vezi.


FAC SITTE-URI/PROGRAME LA COMANDA CONTRA-COST.
PENTRU INFORMATII, PM.
Ma simt urmarit. Ai face bine sa te simti si tu la fel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ariel

[Creep]



Status: Offline
(since 20-06-2013 16:01)
Joined: 01 Mar 2012
Posts: 561, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 103.7
Votes: 2

Post Posted: 17-11-2012, 21:41:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voinicull wrote:
Deci daca in trecut or fost conflicte intre PITZI si Vyrus, eu sunt de vina?
Nu stiu ce decizii ia TN@, dar eu cu ce am gresit atunci? In plus, am plecat cu serverul, PITZI l-a vandut. Ce sunteti asa de comunisti ma? Nu am cerut admin, doar jucam pe server. Nu am jignit pe nimeni, doar cineva s-a simtit ofensat de prezenta mea. WoW ce lume. Hai salut!
Nu se poate intelege omul. "Decizii bune". Iar faza cu bobocul, chiar nu ai vrea sa il vezi.
-) mda voi faceti reclamatii pt ce anume?decizia ii apartine 'bobocule'

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voinicull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2013 17:30)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 132, Topics: 5
Location: Underground

Reputation: 64.1
Votes: 3

Post Posted: 18-11-2012, 13:31:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Stai chill, topicul l-am facut sa aflu' motivul, ca nu aveam alt undeva sa il fac.

Asta vad ca nu ai mai citit. Deci cine ii bobocul? - -


FAC SITTE-URI/PROGRAME LA COMANDA CONTRA-COST.
PENTRU INFORMATII, PM.
Ma simt urmarit. Ai face bine sa te simti si tu la fel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ariel

[Creep]



Status: Offline
(since 20-06-2013 16:01)
Joined: 01 Mar 2012
Posts: 561, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 103.7
Votes: 2

Post Posted: 18-11-2012, 15:05:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voinicull wrote:
Quote:
Stai chill, topicul l-am facut sa aflu' motivul, ca nu aveam alt undeva sa il fac.

Asta vad ca nu ai mai citit. Deci cine ii bobocul? - -
ok,l ai aflat?pitzy topic close k ne vom intinde p 4 pagini..la boboci la place sa scrie mult pt a exersa..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voinicull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2013 17:30)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 132, Topics: 5
Location: Underground

Reputation: 64.1
Votes: 3

Post Posted: 18-11-2012, 15:39:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si ce fel de motiv ii pentru ca am plecat? Nu mai pot juca? Mult te-ai gandit

FAC SITTE-URI/PROGRAME LA COMANDA CONTRA-COST.
PENTRU INFORMATII, PM.
Ma simt urmarit. Ai face bine sa te simti si tu la fel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TN@

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-05-2013 10:11)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 18, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 2

Post Posted: 18-11-2012, 16:26:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma atata timp cat eu sunt admin pe acest server persoana dumitale nu are ce cauta , si numai gasi motive de scoatere , da prietene tu cu echipa lu Virus erati periculosii , si mai ales tu ca veneai pe acest forum si apoi mergeai cu barfa pana a intervenit Skorpia si va potolit sa nu mai aveti grija acestui server la voi a fost discutia si PITZY asa ca hai pa ca ma plictisesti Inchis topicu . Ms
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voinicull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2013 17:30)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 132, Topics: 5
Location: Underground

Reputation: 64.1
Votes: 3

Post Posted: 18-11-2012, 17:53:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hopa ma periculosule. Dar plictisit mai esti. Vai de tine ma. Vrei sa vezi cum o sa joc si iau admin? Mare lucru. Schimb nick-ul , sterg urmele, si uite adminul. Dar nu ii prea popular sv asta, asa ca nu ma chinui:))
Uite la el ce periculos ii. Bine ca nu ma musti. De parca ti-am cerut viata. Toti cu TC, ca v-ati plictisit, ha?-
Deci sa inteleg ca, atunci cand nu mai ai admin, sa revin. Stai linistit, ca acum aflu unde stai -
keep calm!


FAC SITTE-URI/PROGRAME LA COMANDA CONTRA-COST.
PENTRU INFORMATII, PM.
Ma simt urmarit. Ai face bine sa te simti si tu la fel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<scorpia>

[Creep]



Status: Offline
(since 23-04-2018 15:48)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 781, Topics: 10
Location: Bistrita

Reputation: 428
Votes: 19

Post Posted: 18-11-2012, 18:04:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca vezi k ei nu mai vor sa te lase sa joci dc mai provoci? Apropo cauta.l bn -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voinicull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2013 17:30)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 132, Topics: 5
Location: Underground

Reputation: 64.1
Votes: 3

Post Posted: 18-11-2012, 20:04:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Care ei? Ca doar cu 1 player vorbesc, celalalt face pe bobocul, si nu a zis nimic, ca nu stie. Si totusi, care ii parerea ta?
Zi contra, ca sa para frumos -


FAC SITTE-URI/PROGRAME LA COMANDA CONTRA-COST.
PENTRU INFORMATII, PM.
Ma simt urmarit. Ai face bine sa te simti si tu la fel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*PITZY*

[*PITZY*]



Status: Offline
(since 13-07-2022 20:47)
Joined: 05 Aug 2011
Posts: 1745, Topics: 128
Location: Ger-Ma-Nia

Reputation: 382.8
Votes: 18

   
Post Posted: 18-11-2012, 20:12:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voinicull wrote:
Care ei? Ca doar cu 1 player vorbesc, celalalt face pe bobocul, si nu a zis nimic, ca nu stie. Si totusi, care ii parerea ta?
Zi contra, ca sa para frumos -


Ma copil inteligent lasa mai usor amenintarile si da dovada ca ai 7 ani de acasa admin nu iei garantat ca asta va fi doar cu acordul meu , 2 daca nu e asa populat serverul de ce mai joci pe el ? - , as fi prea penibil sa ma las la nivelul tau sincer , toti aveti aere in voi laso mai usor si fa-ne sa ne fie dor de tine intelegi ? si vorbeste mai frumos sa nu dispari si de pe server si de pe forum bine ? salut


✅✅✅✅✅✅✅✅
http://www.tractari-iasi.com
✅✅✅✅✅✅✅✅
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *PITZY*, 18 November 2012 18:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 14-05-2024, 14:34:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x