User
Pass
2FA
 
 

Discutii/ Fun stuff
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 83, 84, 85  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message96219
aXa-mihai*cL*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2013 12:08)
Joined: 14 Jan 2012
Posts: 261, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 84.9
Votes: 2

Post Posted: 16-11-2012, 17:40:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu va inteleg voi acuma discutati care sa inbata de la apa -
in loc sa discutam sa vedem cum facem sa populam sv sa aveam jucatori

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*@1rsTyle*

[Maniac]



Status: Offline
(since 06-08-2018 22:02)
Joined: 09 Jun 2012
Posts: 1461, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 499.6
Votes: 37

     
Post Posted: 23-11-2012, 21:17:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ROG un admin cu grad mai mare sa baneze ip-ul asta cat mai repede 79.118.199.28 multumesc


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 24-11-2012, 18:12:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aNN^ wrote:
Sunt 60% de acord cu SchlizzenBerg ... o gramada de obsedati ce spameaza u@..... si nu fac diferenta intre un jucator cat de cat bun si un codat, dar in ac. timp sunt si 40% de acord cu Cody .... deduceti ce vreti de aici


Daca eram owner pe serverul asta va scoteam aproape la toti adminele. Sunt foarte multi admini care n-au mai intrat pe server de cateva luni... si cand intra sta 10, 20 de minute .
La doua trei zile intru pe mr2 cam 20, 30 de minute . Azi dimineata am intrat pe server sa ma recreez . Dupa vreo 10 min ai intrat si tu , ai inceput sa ii faci pe toti copi , sa le vorbesti de sus . Nu e de mirare ca a ajuns serverul cum a ajuns. Unii dintre voi va comportati cu playerii de parca ar fi slugile voastre .. Pacat ca nu are timp ownerii sa se ocupe de server. Prea va faceti de cap..

M-am uitat de curiozitate la cererea ta de admin sa vad cati ani ai . Tu la 16 ani ai tai le zici la toti playerii copi ? Sunt multi peste ani tai care joaca jocul asta .. Nu poate omu sa zica nimic ca se gaseste un admin ca tine sa-i zica "taci copile" Invata sa te comporti ca atare, Nu mai ameninta playeri cu ban... daca nu respecta regulamentul dale gag, ban etc . Nu le mai zice "taci copile" . Aici e abuz de admin , treci pe la regulament ca din cate am abservat azi te cam bate ..



-K3nz0r- wrote:
Nick : -K3nz0r-
Varsta:16
Vechime pe server: http://www.gametracker.com/server_info/93.187.143.164:27015/top_players/?query=-K3nz0r-&&Search=Search
Lista de Codati: http://forum.wow-freakz.com/Codati-lui-K3nz0r-t184961.html
Motivul cereri: Vreau sa va ajut
Ai luat la cunostinta si accepti Regulamentul mR.FreakZ TEAM ?: DA


Pustiu` asta isi da cu adevarat interesul pentru server. Mereu cand intru pe server il vad online plus ca , cand intra cate un codat ii face demo .Bravo si tine-o tot asa .

Eu i-as da nobil pentru ca e novoie de admini care sa intre des pe server . Stiu ca se incepe cu slot dar in momentul de fata serverul trece printr-o perioada destul de proasta . Faceti o exceptie ca nu aveti nimic de pierdut..




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aNN^

[nR. 1 in pariuri :>]



Status: Offline
(since 26-08-2015 18:40)
Joined: 28 Jun 2012
Posts: 106, Topics: 10
Location: undeva departe

Reputation: 116.8
Votes: 7

 
Post Posted: 25-11-2012, 10:30:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg de unde atata tupeu pe tine sa mai postezi pe forumu asta.... nici nu mai ai accesul pe sv , ai fost asa de bun incat ai ramas fara el. asta 1 la mana

2 la mana nu e vorba ca vorbesc de sus ... eram pe aim_map_2010 si Ak ala.... (cui spune weed ca ii vb de sus) dadea numai din spawn.. ii spun la om sa nu mai dea din spawn peste 5 secunde spune ca daca el da din spawn eu ce fac ? -
si dupa numaistiu ce prostii vorbeste si incepe se spameze u@ cu prostii copilaresti - se tipa la mine pe u@ ca de ce nu-i dau ban unuia cu "wall" care se dovedeste a fi skill -

si el incepe sa-mi zica ca ar putea fi si taicameu ..... cum sa fie el taicameu ma ? ..... motiv de turbare


eu intreb pe ceilalti admini ce ar face daca ar fi in locul meu ?

si rog un owner sa verifice logurile ... sa vedem cine are dreptate

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-K3nz0r-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2013 06:57)
Joined: 17 Nov 2012
Posts: 53, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 24.3
Votes: 4

Post Posted: 25-11-2012, 10:50:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=weed*effEcTs-> wrote:
aNN^ wrote:
Sunt 60% de acord cu SchlizzenBerg ... o gramada de obsedati ce spameaza u@..... si nu fac diferenta intre un jucator cat de cat bun si un codat, dar in ac. timp sunt si 40% de acord cu Cody .... deduceti ce vreti de aici


Daca eram owner pe serverul asta va scoteam aproape la toti adminele. Sunt foarte multi admini care n-au mai intrat pe server de cateva luni... si cand intra sta 10, 20 de minute .
La doua trei zile intru pe mr2 cam 20, 30 de minute . Azi dimineata am intrat pe server sa ma recreez . Dupa vreo 10 min ai intrat si tu , ai inceput sa ii faci pe toti copi , sa le vorbesti de sus . Nu e de mirare ca a ajuns serverul cum a ajuns. Unii dintre voi va comportati cu playerii de parca ar fi slugile voastre .. Pacat ca nu are timp ownerii sa se ocupe de server. Prea va faceti de cap..

M-am uitat de curiozitate la cererea ta de admin sa vad cati ani ai . Tu la 16 ani ai tai le zici la toti playerii copi ? Sunt multi peste ani tai care joaca jocul asta .. Nu poate omu sa zica nimic ca se gaseste un admin ca tine sa-i zica "taci copile" Invata sa te comporti ca atare, Nu mai ameninta playeri cu ban... daca nu respecta regulamentul dale gag, ban etc . Nu le mai zice "taci copile" . Aici e abuz de admin , treci pe la regulament ca din cate am abservat azi te cam bate ..



-K3nz0r- wrote:
Nick : -K3nz0r-
Varsta:16
Vechime pe server: http://www.gametracker.com/server_info/93.187.143.164:27015/top_players/?query=-K3nz0r-&&Search=Search
Lista de Codati: http://forum.wow-freakz.com/Codati-lui-K3nz0r-t184961.html
Motivul cereri: Vreau sa va ajut
Ai luat la cunostinta si accepti Regulamentul mR.FreakZ TEAM ?: DA


Pustiu` asta isi da cu adevarat interesul pentru server. Mereu cand intru pe server il vad online plus ca , cand intra cate un codat ii face demo .Bravo si tine-o tot asa .

Eu i-as da nobil pentru ca e novoie de admini care sa intre des pe server . Stiu ca se incepe cu slot dar in momentul de fata serverul trece printr-o perioada destul de proasta . Faceti o exceptie ca nu aveti nimic de pierdut..

Ms ca ma incurajezi si o sa ma tin de treaba in continuare

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-K3nz0r-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2013 06:57)
Joined: 17 Nov 2012
Posts: 53, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 24.3
Votes: 4

Post Posted: 25-11-2012, 11:28:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CmB<3Dee wrote:
copilu pune demo la pareri demo nu il pune dp capu tau in lista de codatii ca nu am cod iti sp de pe acum.si fii mai atent pe viitor,lista de codati este egal cu 0 daca sunt toti cum ai procedat cu mine.bafta

De ce postezi ma in lista mea de codati - - - - sterge comentariul ala din lista mea si posteazal aici -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 25-11-2012, 12:44:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aNN^ wrote:
Nu inteleg de unde atata tupeu pe tine sa mai postezi pe forumu asta.... nici nu mai ai accesul pe sv , ai fost asa de bun incat ai ramas fara el. asta 1 la mana


Auzi la el nu intelege de unde atata tupeu , nu trebuie tupeu sa postezi pe forum "prietene" -) Ca fost admin si actual jucator am tot dreptu` sa postez in acceasta sectiune , nu imi interzice nimeni asta ..

Ai auzit si tu ca am fost admin pe mr si ce-ai zis , hai sa zic ceva tare -
Adminu l-am pierdut din cauza unor persoane ca tine . Din cauza unor pusti care au avut pentru prima oara admin in viata lor si facea pe "zmei" cu ceilalti admini . Eu nu stau la mult pe ganduri , chiar daca e admin ii dau ban de nu se vede , asta sunt eu, nu ma poate schimba nimeni .. Nu accept ca un pusti de 15 ani sa imi vb de sus.


aNN^ wrote:
2 la mana nu e vorba ca vorbesc de sus ... eram pe aim_map_2010 si Ak ala.... (cui spune weed ca ii vb de sus) dadea numai din spawn.. ii spun la om sa nu mai dea din spawn peste 5 secunde spune ca daca el da din spawn eu ce fac ? -


Nu am stat sa urmaresc toata discutia voastra , am vazut ca i-ai zis de cateva ori "taci copile ca-ti dau ban" Si el avea motiv de turbare din moment ce i te adresezi cu , cuvinte de ''boss de boss''

Si nu numai lui ii te-ai adresat urat . I-ai facut lu unu poze , dupa ce i-ai facut poze i-ai zis pe chat, da id-ul si taci . Omule tie ti-ar conveni sa fi tratat in felul asta , cu taci copie si alte cuvinte jignitoare ?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dIeSeL ;x

[iBless & iLove]



Status: Offline
(since 12-08-2014 15:28)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 1478, Topics: 60
Location: mr.freakz.ro

Reputation: 68.5
Votes: 12

   
Post Posted: 25-11-2012, 16:40:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=weed*effEcTs-> wrote:
aNN^ wrote:
Nu inteleg de unde atata tupeu pe tine sa mai postezi pe forumu asta.... nici nu mai ai accesul pe sv , ai fost asa de bun incat ai ramas fara el. asta 1 la mana


Auzi la el nu intelege de unde atata tupeu , nu trebuie tupeu sa postezi pe forum "prietene" -) Ca fost admin si actual jucator am tot dreptu` sa postez in acceasta sectiune , nu imi interzice nimeni asta ..

Ai auzit si tu ca am fost admin pe mr si ce-ai zis , hai sa zic ceva tare -
Adminu l-am pierdut din cauza unor persoane ca tine . Din cauza unor pusti care au avut pentru prima oara admin in viata lor si facea pe "zmei" cu ceilalti admini . Eu nu stau la mult pe ganduri , chiar daca e admin ii dau ban de nu se vede , asta sunt eu, nu ma poate schimba nimeni .. Nu accept ca un pusti de 15 ani sa imi vb de sus.


aNN^ wrote:
2 la mana nu e vorba ca vorbesc de sus ... eram pe aim_map_2010 si Ak ala.... (cui spune weed ca ii vb de sus) dadea numai din spawn.. ii spun la om sa nu mai dea din spawn peste 5 secunde spune ca daca el da din spawn eu ce fac ? -


Nu am stat sa urmaresc toata discutia voastra , am vazut ca i-ai zis de cateva ori "taci copile ca-ti dau ban" Si el avea motiv de turbare din moment ce i te adresezi cu , cuvinte de ''boss de boss''

Si nu numai lui ii te-ai adresat urat . I-ai facut lu unu poze , dupa ce i-ai facut poze i-ai zis pe chat, da id-ul si taci . Omule tie ti-ar conveni sa fi tratat in felul asta , cu taci copie si alte cuvinte jignitoare ?

weed.. lasa-i in pace..putini admini isi fac treaba la fel ca si inainte.Altii intra 1 ora pe saptamana si atunci fac scandal.
Ownerilor le-am respectat mai mereu deciziile deoarece ei se chinuie sa iasa ceva bun dar nici n-au timp sa se ocupe de server si cel mai rau ca adminii profita de bunatatea lor



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NUBBY

[Dark Demon]



Status: Offline
(since 30-12-2014 20:17)
Joined: 11 May 2010
Posts: 954, Topics: 36
Location: Arad

Reputation: 183.2
Votes: 17

Post Posted: 26-11-2012, 16:25:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dIeSeL ;x wrote:
-=weed*effEcTs-> wrote:
aNN^ wrote:
Nu inteleg de unde atata tupeu pe tine sa mai postezi pe forumu asta.... nici nu mai ai accesul pe sv , ai fost asa de bun incat ai ramas fara el. asta 1 la mana


Auzi la el nu intelege de unde atata tupeu , nu trebuie tupeu sa postezi pe forum "prietene" -) Ca fost admin si actual jucator am tot dreptu` sa postez in acceasta sectiune , nu imi interzice nimeni asta ..

Ai auzit si tu ca am fost admin pe mr si ce-ai zis , hai sa zic ceva tare -
Adminu l-am pierdut din cauza unor persoane ca tine . Din cauza unor pusti care au avut pentru prima oara admin in viata lor si facea pe "zmei" cu ceilalti admini . Eu nu stau la mult pe ganduri , chiar daca e admin ii dau ban de nu se vede , asta sunt eu, nu ma poate schimba nimeni .. Nu accept ca un pusti de 15 ani sa imi vb de sus.


aNN^ wrote:
2 la mana nu e vorba ca vorbesc de sus ... eram pe aim_map_2010 si Ak ala.... (cui spune weed ca ii vb de sus) dadea numai din spawn.. ii spun la om sa nu mai dea din spawn peste 5 secunde spune ca daca el da din spawn eu ce fac ? -


Nu am stat sa urmaresc toata discutia voastra , am vazut ca i-ai zis de cateva ori "taci copile ca-ti dau ban" Si el avea motiv de turbare din moment ce i te adresezi cu , cuvinte de ''boss de boss''

Si nu numai lui ii te-ai adresat urat . I-ai facut lu unu poze , dupa ce i-ai facut poze i-ai zis pe chat, da id-ul si taci . Omule tie ti-ar conveni sa fi tratat in felul asta , cu taci copie si alte cuvinte jignitoare ?

weed.. lasa-i in pace..putini admini isi fac treaba la fel ca si inainte.Altii intra 1 ora pe saptamana si atunci fac scandal.
Ownerilor le-am respectat mai mereu deciziile deoarece ei se chinuie sa iasa ceva bun dar nici n-au timp sa se ocupe de server si cel mai rau ca adminii profita de bunatatea lor


Sunt total de acord cu ce spui, dar presupun ca din motivul spus de tine, owneri au pus comanda de scos imunitatea.
Presupun ca nu degeaba sunt admini cu grade care au acces la aceasta comanda. Eu cred ca, in lipsa ownerilor, gradele mai mari ar trebui sa controleze iesirile adminilor. Probabil ca ma insel dar asta e parerea mea



„Dacã lumina a o mie de sori ar exploda odatã pe cer, ar fi ca frumusețea celui puternic. Sunt prefãcut în Moarte, distrugãtorul lumilor.”
Robert Oppenheimer

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 26-11-2012, 18:56:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

weed , daca le spui ca nu au facut ceva bine te iau peste picior , asa is marea majoritate , si da , ai dreptate cu faza ca se cred "zmei" cand au primit primu' admin .. sincer , de aici , singuri' cu care ma inteleg is nubby (fanu' meu) si xenomorof.. restu' is prea "deasupra" mea sa vorbesc cu ei Dosent Matter
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SchlizzenBerg

[Wtf ? ]



Status: Offline
(since 16-06-2016 12:37)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 721, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 65.8
Votes: 13

Post Posted: 27-11-2012, 10:45:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt si multi playeri care au un aer de superioritate si au impresia ca-si permit foarte multe lucruri cu adminul. Eu sunt unul din adminii care nu permit iesiri de genul sau glume la adresa mea. Intru, ma joc, imi fac treaba si ies. Eu am fost si inca mai sunt "zmeu" asa cum ziceti voi. Sunt si destui playeri sau admini care pot sa confirme ca atunci cand au oferit respect, li s-a oferit inapoi. Pe langa asta, sunt destui care ma inghit si cu care pot sa port o conversatie pe server. Asa ca, fiti "strong" si tot raul spre bine -

Underground !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 02-12-2012, 16:33:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vedeti ca face c0nttr0l ala de pe mr4 flood si pe mr2 Thinking o picat mainainte serveru' cand o intrat el
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NUBBY

[Dark Demon]



Status: Offline
(since 30-12-2014 20:17)
Joined: 11 May 2010
Posts: 954, Topics: 36
Location: Arad

Reputation: 183.2
Votes: 17

Post Posted: 02-12-2012, 18:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Sa nu te mai aud ca negi -



„Dacã lumina a o mie de sori ar exploda odatã pe cer, ar fi ca frumusețea celui puternic. Sunt prefãcut în Moarte, distrugãtorul lumilor.”
Robert Oppenheimer

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c0nttr0l
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2012 19:15)
Joined: 01 Dec 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 45.5
Votes: 2

Post Posted: 03-12-2012, 17:27:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tyg wrote:
vedeti ca face c0nttr0l ala de pe mr4 flood si pe mr2 Thinking o picat mainainte serveru' cand o intrat el

Eu v-am spus cu frumosul ieri rezolvati problema cu serverele de mt2, sau schimbati hostul ori contact me acum eu stau si ma rad de voi - - ! Eu sunt mereu disponibil pe skype id: djtruster1 - !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 03-12-2012, 17:47:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nubby m'o fortat sa spun ca sa dea 35hp la vot! tot zeu' tau raman -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 83, 84, 85  Next    


The time now is 19-04-2024, 10:13:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x