User
Pass
2FA
 
 

Discutii generale !!!
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 105, 106, 107  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message93640
red_line

[yac-owner]



Status: Offline
(since 15-09-2023 20:00)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 799, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 372.8
Votes: 14

      IMGhttp://i68.tinypic.com/zlu7mf.jpg/IMG 
Post Posted: 25-11-2012, 13:52:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pitzi de ce nu tin toti admini redirecte incepand de la owneri si pana la slot? tin redirecte numai aia mai.....?

Nu te certa niciodata cu un prost! Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 26-11-2012, 04:38:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

red_line wrote:
pitzi de ce nu tin toti admini redirecte incepand de la owneri si pana la slot? tin redirecte numai aia mai.....?

Masoara-ti cuvintele pustulica,iar iti cauti cearta?tu nu stii sa vorbesti frumos cu nimeni?
Ca sa iti fac pe plac,eu am incercat sa tin redirecte dar nu mi-au mers.Te-ai gandtit ca poate au si altii astfel de probleme?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
red_line

[yac-owner]



Status: Offline
(since 15-09-2023 20:00)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 799, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 372.8
Votes: 14

      IMGhttp://i68.tinypic.com/zlu7mf.jpg/IMG 
Post Posted: 26-11-2012, 17:23:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crs eu cred ca mi9-am masurat cuvintele nu cred ca am jignit pe nimeni in ceea ce am zis asa ca veziti de treaba ta ca nu am vb cu tine .......... si nu mai vb fara rost ..... la voi niciodata nu merge nimi la toti admini merg redirectele numai tie nu iti merge ..... cum se face mereu ca tu ai de comentat daca vrei da vb cema am id de mes aici si il are si ariel in lista.... daca vrei sa ne certam te astept pe mes........ asa ca veziti de treaba ta si nu te mai da mare ........eu asteptam ceva de la pitzy nu de la tine.... asa ca flacaneata veziti de adminu tau si tine redirectele on asa cum fac toti admini..... nu cred ca tu ai 3..... si eu am 2 sa fii tu mai presus ca toti.........................................
si apropo csr daca tot esti owner si esti bun in adminat pretenas de ce nu iti faci si tu o lista de codati:)))))))) - ca eu nu am vazut lista ta de codati - sau tu esti scutit sa ii postezi - ca de esti al mai bun dintre cei buni -






asta asa ca m-ai intaratat pustiulica - - - - - - - - - - - - - -


Nu te certa niciodata cu un prost! Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ariel

[Creep]



Status: Offline
(since 20-06-2013 16:01)
Joined: 01 Mar 2012
Posts: 561, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 103.7
Votes: 2

Post Posted: 26-11-2012, 18:45:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mai red mai...este crs in primul rand...fii putin atent la cum scrii ca ma chinui sa citesc.Si daca erai putin atent la ce vb Pitzy era bine..asta in legatura cu redirectele sau donatii..dc ai asa limbarnita si chef de cearta?crezi u ca,cresti in ochii cuiva?numai fi asa rau k nu-ti mai aduce nimic Mos Craciun..treaba ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sspyddy

[Creep]



Status: Offline
(since 22-03-2020 08:38)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 536, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -25.9
Votes: 6

Post Posted: 26-11-2012, 23:58:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eo le deschid da nici makar nu imi apar acolo k ar merge - adik makar sa imi arate acolo k le tin cate 4-5 ore poate si mai mult:| si m-am lasat la mana mea

o|^_^|o intr o lume stramba... poti fi tu singurul drept?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 27-11-2012, 02:15:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

red_line wrote:
crs eu cred ca mi9-am masurat cuvintele nu cred ca am jignit pe nimeni in ceea ce am zis asa ca veziti de treaba ta ca nu am vb cu tine .......... si nu mai vb fara rost ..... la voi niciodata nu merge nimi la toti admini merg redirectele numai tie nu iti merge ..... cum se face mereu ca tu ai de comentat daca vrei da vb cema am id de mes aici si il are si ariel in lista.... daca vrei sa ne certam te astept pe mes........ asa ca veziti de treaba ta si nu te mai da mare ........eu asteptam ceva de la pitzy nu de la tine.... asa ca flacaneata veziti de adminu tau si tine redirectele on asa cum fac toti admini..... nu cred ca tu ai 3..... si eu am 2 sa fii tu mai presus ca toti.........................................
si apropo csr daca tot esti owner si esti bun in adminat pretenas de ce nu iti faci si tu o lista de codati:)))))))) - ca eu nu am vazut lista ta de codati - sau tu esti scutit sa ii postezi - ca de esti al mai bun dintre cei buni -






asta asa ca m-ai intaratat pustiulica - - - - - - - - - - - - - -


Bine "PUSTULICA" -
"Cine rade la urma rade mai bine".
Sa nu-i fac probleme cu forumul lui Pitzy din cauza la certuri,nu am sa ma pun la mintea ta.
De cat sa ies in evidenta cu prostia,mai bine imi vad de treaba mea,tu continua asa ca esti pe drumul cel bun:)
Daca iti pasa asa mult de sv asta,numai ma ataca/provoca,vezi-ti de treaba ta,ca pot fi foarte obraznic. - .Sa ai o zi buna (invers)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<scorpia>

[Creep]



Status: Offline
(since 23-04-2018 15:48)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 781, Topics: 10
Location: Bistrita

Reputation: 428
Votes: 19

Post Posted: 27-11-2012, 10:43:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cata rautate e aici...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sspyddy

[Creep]



Status: Offline
(since 22-03-2020 08:38)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 536, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -25.9
Votes: 6

Post Posted: 27-11-2012, 11:27:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

va mankati unu pe altu in lok sa va intelegetzi k suntem toti din acelasi clan..pot spune k suntem k o familie nu o sa fitzi cum eram noi inainte corect scorpia?? cum eram noi cu zero si cu restu ...

o|^_^|o intr o lume stramba... poti fi tu singurul drept?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*PITZY*

[*PITZY*]



Status: Offline
(since 13-07-2022 20:47)
Joined: 05 Aug 2011
Posts: 1745, Topics: 128
Location: Ger-Ma-Nia

Reputation: 382.8
Votes: 18

   
Post Posted: 27-11-2012, 13:13:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sspyddy wrote:
va mankati unu pe altu in lok sa va intelegetzi k suntem toti din acelasi clan..pot spune k suntem k o familie nu o sa fitzi cum eram noi inainte corect scorpia?? cum eram noi cu zero si cu restu ...



ca sa ma fac inteles pt toti cei care doneaza pentru server nu sunt obligati sa tina redirecte , red line crs si ariel au donat pt acest server , respect si tie ca tii redirecte chiar daca nu donezi e foarte bine , o sa am grija de cei care nici nu au donat si nici nu tin redirecte , sper ca mam facut inteles tuturor


✅✅✅✅✅✅✅✅
http://www.tractari-iasi.com
✅✅✅✅✅✅✅✅
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
red_line

[yac-owner]



Status: Offline
(since 15-09-2023 20:00)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 799, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 372.8
Votes: 14

      IMGhttp://i68.tinypic.com/zlu7mf.jpg/IMG 
Post Posted: 27-11-2012, 17:36:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CristianosCrS wrote:
red_line wrote:
crs eu cred ca mi9-am masurat cuvintele nu cred ca am jignit pe nimeni in ceea ce am zis asa ca veziti de treaba ta ca nu am vb cu tine .......... si nu mai vb fara rost ..... la voi niciodata nu merge nimi la toti admini merg redirectele numai tie nu iti merge ..... cum se face mereu ca tu ai de comentat daca vrei da vb cema am id de mes aici si il are si ariel in lista.... daca vrei sa ne certam te astept pe mes........ asa ca veziti de treaba ta si nu te mai da mare ........eu asteptam ceva de la pitzy nu de la tine.... asa ca flacaneata veziti de adminu tau si tine redirectele on asa cum fac toti admini..... nu cred ca tu ai 3..... si eu am 2 sa fii tu mai presus ca toti.........................................
si apropo csr daca tot esti owner si esti bun in adminat pretenas de ce nu iti faci si tu o lista de codati:)))))))) - ca eu nu am vazut lista ta de codati - sau tu esti scutit sa ii postezi - ca de esti al mai bun dintre cei buni -






asta asa ca m-ai intaratat pustiulica - - - - - - - - - - - - - -


Bine "PUSTULICA" -
"Cine rade la urma rade mai bine".
Sa nu-i fac probleme cu forumul lui Pitzy din cauza la certuri,nu am sa ma pun la mintea ta.
De cat sa ies in evidenta cu prostia,mai bine imi vad de treaba mea,tu continua asa ca esti pe drumul cel bun:)
Daca iti pasa asa mult de sv asta,numai ma ataca/provoca,vezi-ti de treaba ta,ca pot fi foarte obraznic. - .Sa ai o zi buna (invers)



crs si eu iti doresc tie ce imi doresti tu mie ..... si apropo la faza asta (De cat sa ies in evidenta cu prostia,mai bine imi vad de treaba mea,tu continua asa ca esti pe drumul cel bun) arc trebui sa iti masori cuvintele cand vorbesti

pitzy am inteles ce ai zis ...da....nu crezi ca toti admini ar trebui da aiba lista de codati .eu asa cred ca e normal.


Nu te certa niciodata cu un prost! Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 27-11-2012, 18:24:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai,eu nu m-am umflat in pene ca am donat,nici eu nici ariel,dar vad ca copilul asta ia chestia asta ca un atuu.Intreaba-l pe TN@ daca mi-am dat si eu interesul cu redirectele alea?!...Vorba lu' sspydy,suntem un clan,ar trebui sa fim ca fratii,dar tu esti doar un dezertor,tie nu iti pasa de server,tu doar vrei sa cresti in ochii cuiva si sa fii mai sus in rank...Ca sa vezi ca nu ma intereseaza rankul care il am,Pitzy,da-i lui rankul meu si mie rankul lui,poate se mai linistete..

Ce crezi?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*PITZY*

[*PITZY*]



Status: Offline
(since 13-07-2022 20:47)
Joined: 05 Aug 2011
Posts: 1745, Topics: 128
Location: Ger-Ma-Nia

Reputation: 382.8
Votes: 18

   
Post Posted: 27-11-2012, 18:32:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gata potolitiva aici nu creste nimeni in ochii nimanui si crs fati lista de codati si tu , da e foarte buna intervenirea lui reline nici mie nu miar conveni ca din 6 admini numai 1 sau 2 sa tina redirecte on , e normal si nu va mai certati din chestii mici si nefolositoare , fiecare aveti dreptate in felul vostru dar fiti mai perceptivi si ascultati si parerea unui altuia , si nu o luati in nume de rau

✅✅✅✅✅✅✅✅
http://www.tractari-iasi.com
✅✅✅✅✅✅✅✅
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CristianosCrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2013 08:10)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 201, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 78.2
Votes: 2

Post Posted: 27-11-2012, 18:34:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*PITZY* wrote:
gata potolotiva aici nu creste nimeni in ochii nimanui si crs fati lista de codati si tu

Ok,am sa imi fac si lista de codati,dar nu cred ca pana acum am avut vreo reclamatie,cum ca as fi dat macar 1 ban aiurea.
Eu am incercat sa dau drumu la redirecte,tu stii foarte bine,si TN@ la fel,si acum daca ai timp te rog sa intri sa imi faci si mie redirectele



Last edited by CristianosCrS on 27-11-2012, 18:37:06; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*PITZY*

[*PITZY*]



Status: Offline
(since 13-07-2022 20:47)
Joined: 05 Aug 2011
Posts: 1745, Topics: 128
Location: Ger-Ma-Nia

Reputation: 382.8
Votes: 18

   
Post Posted: 27-11-2012, 18:35:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CristianosCrS wrote:
*PITZY* wrote:
gata potolotiva aici nu creste nimeni in ochii nimanui si crs fati lista de codati si tu

Ok,am sa imi fac si lista de codati,dar nu cred ca pana acum am avut vreo reclamatie,cum ca as fi dat macar 1 ban aiurea.



nu a zis nimeni asta ai procedat foarte corect pana acm odata ce nu ai avut reclamatie , dar pentru binele tuturor fati lista de codati


✅✅✅✅✅✅✅✅
http://www.tractari-iasi.com
✅✅✅✅✅✅✅✅
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
red_line

[yac-owner]



Status: Offline
(since 15-09-2023 20:00)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 799, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 372.8
Votes: 14

      IMGhttp://i68.tinypic.com/zlu7mf.jpg/IMG 
Post Posted: 27-11-2012, 22:46:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu vreau sa cresc in ochii nimanui csr si daca e sa cresc in rank cresc pe merit . imi pare rau ca uni nu poti vb civilizat. mie mi se pare corect ca toti sa aiba lista de codati sa i se vada activitatea pe forum si pe servar .da in fime .faceti cum vreti dar sa stiti ca pe ori ce servar toti addmini au lista.scz pt cearta creata.nu o sa mai intervin in astfel de siscutii.ms

Nu te certa niciodata cu un prost! Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 105, 106, 107  Next    


The time now is 14-05-2024, 18:25:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x