User
Pass
2FA
 
 

Cerere Poza

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Requests / Gifts
Author Message1128
Shibble
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-11-2012 15:48)
Joined: 13 Nov 2010
Posts: 270, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: -111.9
Votes: 14

 
Post Posted: 28-11-2012, 01:44:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Renderul (imagine stock) : http://imagnet.ro/images/x6wMZ.jpg si http://imagnet.ro/images/6nX3J.jpg
2. Marimea semnaturii/avatarului/bannerului : 650 x 550
3. Textul dorit : vreau sa am doua manute ...
4. Indicatii (optional) : pe poza cu fetita sa fie cumva suprapus mos craciun si textul

5. Un Multumesc ++++++++


Smiley - Dead man walking

"Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life." - Terry Pratchett
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 28-11-2012, 18:47:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sã ºtii cã nu râd la glume cu copii cu dizabilitãþi. ªi asta nu mã face deloc special. Dimpotrivã, cred cã sunt chiar banal din punctul ãsta de vedere: mã revoltã.

Dacã nu e o glumã ºi chiar ai legãturã cu fetiþa din imagine te ajut eu cu grafica, necondiþionat. Bãiatul meu cel mic este recuperat în proporþie de 90%, prin terapie Bowen, dupã un diagnostic de tetraparezã hipertonicã. Iniþial ni s-a spus cã nu va putea merge singur niciodatã ºi acum (la 4 ani, dupã mai bine de 3 ani de terapie) aleargã. Mai ºchiopãtat, mai ales când e obosit, dar aleargã. ªtiu prin ce trece pãrintele unui copil diferit. Mai ales în perioada în care, treptat, realizeazã cã este diferit ºi te întreabã de ce e diferit.

Trimite-mi, te rog, un PM cu detalii despre caz ºi fã-mi dovada cã ai legãturã directã cu copilul din imagine sau cu pãrinþii lui. Un scan dupã certificatul de naºtere ar fi bun în acest sens. În plus vreau sã-mi arãþi în ce context ºi cu ce scop ai de gând sã foloseºti lucrarea pe care ai solicitat-o.

Altfel îþi poþi lua adio de la acest cont. Ai 2 zile.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pfear, 28 November 2012 16:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Requests / Gifts  


The time now is 25-04-2024, 13:43:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x