User
Pass
2FA
 
 

Atentie.
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message5282
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 30-11-2012, 02:40:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am vrut sa fac acest topic dar nu m-am putut abtine .
Nu accept sa fiu luat peste picior de absolut nimeni , chit ca e owner sau mai stiu eu ce . Acum cateva zile un "admin" de pe war3 mi-a facut reclmatie ca cica ma bag in seama cu japca , prafz0r s-a uitat in log si a vazut care a fost treaba . Asta seara pe la 1:30 a intrat pe server si dupa 1 min uitati ce scriepe chat. Eu i-am dat ban permanent pe steamid. Nu accept sub nici o forma arfele astea de 2 lei din parte unui pusti care se crede "zmeu" in fata monitorului.
In acest topic oricine isi poate da cu parerea despre mine. Chiar sunt curios ce parere au colegi despre mine . Eu consider ca mi-am vazut de treaba mea si nu am creat probleme . Au fost cateva scapari dar atunci eram beat . De fapt mai tot timpul sunt beat dar stiu sa ma controlez . -


Am facut acest topic pentru ca individul asta e admin pe war3 . Daca era un simplu player lua gag sau in cel mai rau caz ban 300 de mim.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gvr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2013 13:05)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 57, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 91.4
Votes: 2

Post Posted: 30-11-2012, 03:36:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci.. Sa incepem cu parerea despre tine.. Avand in vedere ca am avansat cam in acelasi timp si ca mai toata ziua sunt pe server,pot sa zic ca te cunosc destul de bine.. Dupa parerea mea,treaba ti-o faci.. se vede ca iti pasa de bunul mers al lucrurilor de pe war4. De obicei esti primul care face demo,primul care sare cand e vorba de un codat,atunci cand suntem mai multi admini. Apreciez chestia asta. Eu nu am ce sa zic rau de tine.. Da,unii pot sa zica de faptul ca esti mai dur cu copilashii de pe server,spre deosebire de mine,care incerc sa ii calmez altfel. Cred ca amandoi avem dreptate in felul nostru. Is oameni si oameni ma gandesc.. Oricum ar fi,nu poti sa-i impaci pe toti.
In legatura cu Frakkz addy sau cum il cheama pe respectivul.. Dupa parereea mea, omul merita permanent de mai demult. Adica,nu e prima oara cand il vad ca vine si are gesturi.. Azi eram cu tine pe server si vad ca brusc scrie ce scrie (a se vedea in poza facuta de germanu). In mod normal un gag ar fi de ajuns..dar omul s-a simtit dator sa-ti raspunda.. Ca doar..el iti face reclamatie total aiurea si dupa vine si "iti arata el". Asta-i om care merita sa joace pe server? dupa parerea mea nu. Pe de alta parte, nu stiu exact de ce te cobori la nivelul lor. Gandeste-te ca unii chiar nu au mai mult de 12-14 ani. Probabil n-au nici mustata. Multi is duri pentru ca e usor sa stai in spatele monitorului si sa o arzi barbat,cand tu esti virgin si speriat de bombe. Si stii ca-s multi din astia.. Mai era jada care avea niste gesturi cu mine de zici ca el ii dumnezeu. l-am lasat in frustrarea lui acolo. Gandeste-te ca daca iti pui mintea cu toti oamenii d genul asta..ajungi la nebuni.De aia ai comenzi,le folosesti si gata,ii calmezi.
Nu cred ca are legatura ca asta e admin pe war3. Adica.. nu ar trebui sa judeci diferit avand in vedere ca e admin pe alt server,fie el si din comunitatea freakz. Omul e la noi pe server..injura o data.il sanctionezi.. face reclamatie aiurea.. dupa vine iar te injura asa aiurea..=> ban permanent.
Cel putin asa vad eu lucrurile.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 30-11-2012, 11:59:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Germane esti un om de treaba caruia ii pasa de server si care are demnitate si te respect pentru asta.
Cat despre ady, este vechi dar nu cred ca isi poate permita sa spuna asa ceva, mai ales ca este un player ca oricare altul +ca vrea si functia de owner mai noi. Nu cred ca merita aceasta functie dupa ce a facut...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shiny

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-01-2013 12:37)
Joined: 24 Nov 2012
Posts: 116, Topics: 5
Location: Undeva unde totul straluceste.

Reputation: 53.2
Votes: 19

Post Posted: 30-11-2012, 13:03:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci,germanu e un om de treaba dar câteodatã își mai iasã din fire (omenesc) ,cu toate ca eu am avut multe certuri cu el , îl respect pentru timpul acordat serverului și pentru implicarea sa.
Cât despre aDDy ma abțin, sunt de câțiva ani în freakz ,da nu am avut conflict cu el,pana acum.



[Not]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 30-11-2012, 13:17:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa lamurim unele lucruri, esti prea arogant si nu-mi place, chestia de aseara am facut-o sub forma de glumita (una mai putin agreabila) ceea ce putea duce la un ban de cateva minute gen, nu amenintari si chestii care mi le trimiti mie prin pm gen: (ca imi dai superSS si ***) chiar te rog sa o faci. Cum ti-am zis si in pm ai banat ip-ul meu, dar vezi ca este si adminul jupanu*** banat din cauza copilariei tale. Prietene au fost unele si mai mari decat o "glumita" ca si cea dintre mine si tn, gen eM vs Bamseek unde s-a lasat cu ban o perioada de timp (cu toate ca el este owner) nu prea a dat superSS si *** , ceea ce faci tu.

-=weed*effEcTs-> wrote:
Ai ban pe steamid 500000000 de minute .Hai pa!


-=weed*effEcTs-> wrote:
xD!. wrote:
Cand o sa te maturizezi? si o sa iti bagi fitele in cap?-


Ai probleme grave copilas .Cand te prind pe server ai din partea mea superss si *** .



-=weed*effEcTs-> wrote:
Chiar te rog sa intri.



-=weed*effEcTs-> wrote:
xD!. wrote:
inca cv, vezi ca pe ip-ul meu este si jupanu*** adminul de pe war4, asa ca ai grija ceea ce faci si sa nu confunzi persoanele - ca mai rau faci, sfatul meu este sa nu te mai comporti copilareste -


Ti-am dat ban pe steamid copilas . Daca te prind cu nick-ul freakz addy iti garantez ca iei superss si *** , asta ca sa vezi ca nu-s copil pe cum crezi tu . Crede-ma ca esti penibil. asta e ultima oara cand iti dau replica, daca nu iti convine fa-mi reclamatie .

http://forum.wow-freakz.com/Atentie-t187443.html



-=weed*effEcTs-> wrote:
xD!. wrote:
ziceai ca imi dai ***? ce faci mai?-


Ce penibil esti -- Ai ip dinamic si suferi ? - Hai cauta-ti pe altcineva cu care sa te certi . N-am chef sa iti raspund la toate pm-urile tale aberante .

DMIN dRx # GeRmaNu: amx_superss Freakz * aDDy
ADMIN dRx # GeRmaNu: *** Freakz * aDDy (94.175.99.144)
*** Snow killed 12alex with a headshot from m4a1


aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 30-11-2012, 13:35:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum am spus si in ultimu pm , nu stau sa ma cert virtual si sa dau replica la toate aberatiile tale . Glume sa faci "fratica" cu cine iti permine, nu cu mine . Ne cunoastem personal ca sa avem glume ? Termina cu aberatiile astea ca sa mor daca nu te faci de ras .
Sunt arogant cu oamenii ca tine, cu oamenii care o arde gen cenusareasa. din moment ce tu intri pe server si te iei de admini/playeri e logic sa fii tratat in felul asta . Inainte sa-mi faci reclamatia spuneai ca serverul asta are admini de gradinita , sunt tare curios , de ce vrei sa faci parte din staff-ul asta daca serverul e unu de gradinita ? Acum sa dai replica la postu asta si chiar te rog sa zici cand am de gand sa ma maturizez. -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 30-11-2012, 13:40:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=weed*effEcTs-> wrote:
Cum am spus si in ultimu pm , nu stau sa ma cert virtual si sa dau replica la toate aberatiile tale . Glume sa faci "fratica" cu cine iti permine, nu cu mine . Ne cunoastem personal ca sa avem glume ? Termina cu aberatiile astea ca sa mor daca nu te faci de ras .
Sunt arogant cu oamenii ca tine, cu oamenii care o arde gen cenusareasa. din moment ce tu intri pe server si te iei de admini/playeri e logic sa fii tratat in felul asta . Inainte sa-mi faci reclamatia spuneai ca serverul asta are admini de gradinita , sunt tare curios , de ce vrei sa faci parte din staful asta daca serverul e unu de gradinita ? Acum sa dai replica la postu asta si chiar te rog sa zici cand am de gand sa ma maturizez. -


- oare dc fostiiadmini / majoritatea adminilor de pe war4 nu te suporta? din cauza mea? sau a suferintelor tale?
- m-a deranjat faptul ca mi-ai dat superSS si *** ceea ce nu este permis , se da doar in cazul codatilor (regula incalcata)
- ban pe steam permanent, oke esti un pui de owner sa hotarasti tu cat am eu ban pe steam (clar)
- dc te bate asa de grav limba romana?

PS: ultimul meu post, observ ca nu am cu cn vorbi


aDwar3 - Casuta vocala


Last edited by xD!. on 30-11-2012, 13:41:51; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ametitul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2022 00:37)
Joined: 09 Dec 2009
Posts: 350, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 16.6
Votes: 10

Post Posted: 30-11-2012, 13:41:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta deja e abuz .. ceea ce face nenea Germanu - daca pentru "_|_ -" tu dai ban permanent .. *** .. superss si restul comenzilor la care ai acces .. stau si ma intreb ce ai face daca ai prinde un codat pe server ? - daca tu faci toate astea pentru ceva care se pedepseste cu gag .. eventual un temp ban ...
oare ai intra peste codatul ala in casa? sa il bati cu capul de monitor ?? -) ca celelalte comenzi au alt criteriu de folosire -
e patetic ce se intampla va inteleg ca vreti sa va aratati "testosteronul" .. dar nu asa prin faze din astea .. care sunt copilaresti si nedemne de un admin .. care se vrea a fi un exemplu pe un server -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
2nd Kira

[God Of The New World]



Status: Offline
(since 06-02-2015 13:59)
Joined: 04 Jun 2011
Posts: 1322, Topics: 46
Location: Away From Keyboard

Reputation: 183.9
Votes: 15

   
Post Posted: 30-11-2012, 13:51:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ametitul wrote:
asta deja e abuz .. ceea ce face nenea Germanu - daca pentru "_|_ -" tu dai ban permanent .. *** .. superss si restul comenzilor la care ai acces .. stau si ma intreb ce ai face daca ai prinde un codat pe server ? - daca tu faci toate astea pentru ceva care se pedepseste cu gag .. eventual un temp ban ...
oare ai intra peste codatul ala in casa? sa il bati cu capul de monitor ?? -) ca celelalte comenzi au alt criteriu de folosire -
e patetic ce se intampla va inteleg ca vreti sa va aratati "testosteronul" .. dar nu asa prin faze din astea .. care sunt copilaresti si nedemne de un admin .. care se vrea a fi un exemplu pe un server -


@ametitul Tu nu te baga ca zici numai prostii,il situ pe germanu de multa vreme si stiu ca se mai scapa mai ales cand e nervos si vine un "zeu" si incepe sa faca misto.
@Addy avand in vedere ca tu vroiai sa devii owner,mi se pare cam aiurea gestul tau,asta demonstreaza cat esti de "matur" si cat de mult meriti sa fii owner,banul dupa parerea mea este dat pe merit,stiu cum e sa vina mereu niste amarati sa faca misto si sa incerci sa te abtii sa nu ii dai *** si altele,am vazut multi care fac reclamatie si dupa vin pe server si fac misto,dupa se mira ca au ban.Germanu a procedat corect,si eu ti-as fi dat exact la fel,nu accept asemenea gesturi copilaresti.





Last edited by 2nd Kira on 30-11-2012, 13:52:41; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 30-11-2012, 13:51:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba ametitule , daca nu stii despre ce este vorba taci si vezi-ti de laptele tau. Ai vanit aici sa iti susti amicu de pe war3 ? Nici macar nu ai citit primu meu posts .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GoldDigger

[Legendary]



Status: Offline
(since 09-05-2013 14:08)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 55, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 65.3
Votes: 4

Post Posted: 30-11-2012, 13:52:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Abuz mi se pare si mie, ii dadeai si tu gag, ban 120 min.
Da' deja ***, ban steam.. mi se pare exagerat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 30-11-2012, 13:55:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am zis de la bun inceput ca "Mi-am meritat banul pe steam" dar ***-ul si superSS-ul din dimineata asta pe ce motiv?pe ochi frumosi? Inainte de a posta CITITI !

aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 30-11-2012, 13:56:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GoldDigger wrote:
Abuz mi se pare si mie, ii dadeai si tu gag, ban 120 min.
Da' deja ***, ban steam.. mi se pare exagerat.


Citeste prietene primu posts , nu-s de ieri admin ca sa dau *** si superss aiurea . Omu nu e la prima abate.

-=weed*effEcTs-> wrote:
Daca era un simplu player lua gag sau in cel mai rau caz ban 300 de mim.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
2nd Kira

[God Of The New World]



Status: Offline
(since 06-02-2015 13:59)
Joined: 04 Jun 2011
Posts: 1322, Topics: 46
Location: Away From Keyboard

Reputation: 183.9
Votes: 15

   
Post Posted: 30-11-2012, 13:58:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xD!. wrote:
Eu am zis de la bun inceput ca "Mi-am meritat banul pe steam" dar ***-ul si superSS-ul din dimineata asta pe ce motiv?pe ochi frumosi? Inainte de a posta CITITI !


*** se poate da si pentru injurat,eu deobicei nu dau ban decat daca injura si ies,altfel daca ma injura si raman acolo le dau ***,totusi faza cu superss cred ca fost din cauza furiei acumulate in timp,cand ai fct gestul ala probabil n'a mai putut rezista si din cauza furiei a dat si superss



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 30-11-2012, 13:59:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg ce legatura are felul tau de a fi si parerile colegilor tai cu situatia ta cu addy....
Addy probabil nu te agreeaza,e problema lui,eu nu te cunosc,nu am ce parere sa-mi dau. In viata nu poti fi agreeat de toata lumea. Addy a gresit,il poti sanctiona pentru ceea ce a facut,conform regulamentului,nu cred ca trebuie facut mare caz despre asta.Parerea mea.
Raspund strict pentru ca este un admin de pe war3 si mi s-a adus si mie la cunostiinta despre incident si fara nici o lipsa de respect,cred ca se exagereaza. A gresit sa fie pedepsit si asta e.Nu stiu motivul pentru care a facut asta,dar cred ca este cel mentionat de mine mai sus. Cat despre adminul lui de pe war3,nu am nimic de reprosat,are o biluta neagra pentru incidentul de aici,dar nu il pot lua in considerare. A gresit aici,sa fie pedepsit aici. Stima.




-=weed*effEcTs-> wrote:
GoldDigger wrote:
Abuz mi se pare si mie, ii dadeai si tu gag, ban 120 min.
Da' deja ***, ban steam.. mi se pare exagerat.


Citeste prietene primu posts , nu-s de ieri admin ca sa dau *** si superss aiurea . Omu nu e la prima abate.

-=weed*effEcTs-> wrote:
Daca era un simplu player lua gag sau in cel mai rau caz ban 300 de mim.


Nu conteaza ca este sau nu la prima abatere....nu se da *** -




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby


Last edited by eT | Bobby on 30-11-2012, 14:02:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by prafz0r, 30 November 2012 13:47



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 23-05-2024, 19:39:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password