User
Pass
2FA
 
 

Atentie.
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message5251
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 30-11-2012, 14:00:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=weed*effEcTs-> wrote:
GoldDigger wrote:
Abuz mi se pare si mie, ii dadeai si tu gag, ban 120 min.
Da' deja ***, ban steam.. mi se pare exagerat.


Citeste prietene primu posts , nu-s de ieri admin ca sa dau *** si superss aiurea . Omu nu e la prima abate.

-=weed*effEcTs-> wrote:
Daca era un simplu player lua gag sau in cel mai rau caz ban 300 de mim.


- bai tu deja o iei aiurea rau, prima data de ce mi-am luat ban? pe motiv ca am zis "majoritatea adminilor sunt copii" oke , ai fost un pic mai impulsiv mi-am primit ban
- a 2 a oara (aseara) mi-am primit ban steam (era firesc) pentru acea glumita
- DAR *** SI SUPERSS PENTRU CE? (leam primit in dimineata asta)


aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ametitul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2022 00:37)
Joined: 09 Dec 2009
Posts: 350, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 16.6
Votes: 10

Post Posted: 30-11-2012, 14:05:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=weed*effEcTs-> wrote:
GoldDigger wrote:
Abuz mi se pare si mie, ii dadeai si tu gag, ban 120 min.
Da' deja ***, ban steam.. mi se pare exagerat.


Citeste prietene primu posts , nu-s de ieri admin ca sa dau *** si superss aiurea . Omu nu e la prima abate.

-=weed*effEcTs-> wrote:
Daca era un simplu player lua gag sau in cel mai rau caz ban 300 de mim.

tu chiar nu observi ca te lupti rau cu limba romana?? sa nu mai zic de limba engleza .. folosesti pluralul cand nu trebuie .. si faza e ca nu a fost o greseala prima oara ca te-ai repetat si a 2 a oara
si sa stii si tu ca am citit tot ce s-a scris pana la ultimul post facut inaintea mea .. observi diferenta dintre post si posts nu? -
tu nu vrei sa intelegi ca faza cu omul nu e la prima abatere .. nu tine acum .. ideea e ca ti-ai aratat muschii prin ***-ul si superss-ul dat aiurea dimineata - cand el nu ti-a zis/facut nimic .. si faptul ca tu il ameninti pe el ca daca mai intra pe sv primeste *** si superss atat timp cat tu esti admin .. ce vrea sa demonstreze? ca abia ai descoperit buletinul?? si ca daca ai unul faci ce vrei pe server .. erau alte metode de urmat .. si tu ai ales-o pe aia proasta -
vorbeai cu un owner .. el se uita in loguri si analiza situatia si daca era asa cum sustii tu ca nu e la prima abatere .. primea ban permanent pe steamid si gata - dar nu e nimic .. esti mic .. te faci tu mare si inveti cum functioneaza lucrurile in realitate .. Judge Dredd -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 30-11-2012, 14:08:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Weed acum fara suparare, dar cand avea aDDy admin pe war4 tu poate ca nici nu auzisei de server. In caz ca nu stiai cine e, in caz ca nu stiai ca e fost admin war4, in caz ca nu stiai ca el poate cunoaste playerii serverului mai bine decat tine, si lista ar putea continua.
Eu ti-am mai atras atentia tie, asa cum poate le-am atras-o multor altora inaintea ta, ei poate spre deosebire de tine au bagat la cap si-au inteles ca nu le vreau raul.
Utilizezi anumite comenzi mult prea usor, si de cele mai multe ori fara sa fie nevoie, ba chiar INCALCAND REGULAMENTUL.
Cand ti-am atras atentia sa nu ii dai *** persoanei care revenea pe server ca avea IP dinamic, ai spus ca sa te las in pace, ca stii regulamentul si ca tu il aplici si adminezi asa cum doresti tu.
Crede-ma, nu am nimic cu tine, acest post l-am facut vazand ura pe care si-o poarta cate unii pe aici, si ca sa reliefez anumite aspecte legate de tine, pe care cu siguranta le cunosti insa nu faci nimic sa le indepartezi. Rau pentru tine, rau si pentru server.
Dupa ce mi-ai dat replica aia ca adminezi cum vrei tu, am renuntat la admin, si nici nu voi mai reveni pe war4 ca admin, intotdeauna mi-au placut colegialitatea, respectul si devotamentul, lucruri care in ultima vreme lispesc cu desavarsire de pe acest server.
E problema ta cum vei interpreta acest post, si ce vei decide sa faci in continuare, ura pe mine poate ai deja, ti-am amplificat-o si acum, vezi ce faci cu comenzile alea asupra mea.
Hai bafta, o zi minunata, ma intorc la treburile mele.


Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 30-11-2012, 14:12:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi si falfaie ca a fost el admin pe serverul asta. Am spus destul de clar ca nu accept sa fiu luat peste picior . Sa imi scoata ownerii adminu si am terminat povestea . Nu stau sa imi fac 1000 de nervi din cauza voastra .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
prafz0r

[wwwwwww]



Status: Offline
(since 07-03-2019 14:22)
Joined: 10 Nov 2009
Posts: 2448, Topics: 24
Location: Giurgiu

Reputation: 722.7
Votes: 21

Post Posted: 30-11-2012, 15:47:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Germane ai un avertisment verbal, ***`u se foloseste numai pentru codati, ii dadeai ban si gata.
Germanu si addy daca aveti chef sa va certati aveti messenger, vad ca deja degenereaza aceasta discutie.
Si nu cred ca trebuia facut atata tam-tam pe seama voastra.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by prafz0r, 30 November 2012 13:47



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 02-05-2024, 06:37:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x