User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie NiTr0g3n
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1633
mKb10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2013 08:16)
Joined: 20 Oct 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 52.4
Votes: 2

Post Posted: 05-12-2012, 23:06:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O reclamatie trebuie sa contina:
- Un titlu adecvat
- Numele tau : a b d
- Numele adminului reclamat : NiTr0g3n
- Harta, ora si data faptei reclamate :22:40
- Motivul / Regula incalcata : respawn
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : 1. [IMG=http://img717.imageshack.us/img717/9716/2012120500012.jpg][/IMG]

2. [IMG=http://img547.imageshack.us/img547/1007/2012120500003.jpg][/IMG]

rTh chiar nu vrei sa fie si server-ul tau cat de cat normal...am zis ca de acum orice incalcare de rugulamet al adminilor o sa-l postez...pacat de server chiar imi place.
dar acum chiar sa fim atat de nesimtiti cu jucatori ? sa profitam ca e cam singurul server de uwc3 si sa faca fiecare ce vrea din server?
am fost admin pe un alt server de uwc3 de pe vremuri...vorbesc de cativa ani buni....ghici ce sa intamplat cand a inceput ploaia de admine fara proba....si fara reclamatii? server gol....de ce? ca nu si-a dat nimeni interesu sa se respecte anumite reguli...e chiar asa greu ?
NU vreau admin, vreau doar sa va respectati jucatori si sa respectati regulamentul si sa treceti la pedepse - spor la joc !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 05-12-2012, 23:30:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa stiu si eu daca dupa tine e voie sa traga la tine in baza sau nu .


Last edited by clau88 on 05-12-2012, 23:37:09; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mKb10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2013 08:16)
Joined: 20 Oct 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 52.4
Votes: 2

Post Posted: 05-12-2012, 23:36:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Citeste regulamentul , imi pare rau !

Code:
Nu aveti voie sa va urcati pe harta(pe textura) , a nu se confunda cu alexandra si italy remake , unde practic mergi pe cladiri.



a deci am voie la respawn ????
reclamatia mea se refera la respawn nu la harta -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
siret

[2yang2die]



Status: Offline
(since 26-11-2013 23:38)
Joined: 19 Jun 2007
Posts: 169, Topics: 22
Location: Twin City

Reputation: 287.1
Votes: 10

   
Post Posted: 06-12-2012, 16:06:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ma bag dar ai dreptate, nitrogen a devenit deja insuportabil cu respawnul lui, am sai fac si eu poze..

born in heaven, living in hell



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 06-12-2012, 16:10:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

siret wrote:
nu ma bag dar ai dreptate, nitrogen a devenit deja insuportabil cu respawnul lui, am sai fac si eu poze..

De astazi o sa refacem regulamentul , nu o sa mai fie voie in baza adversa decat daca e x acolo . Putina rabdare.

Nu stiu de ce , dar am inceput sa nu mai suport plangaciosii . Cum muriti in baza la voi inseamna ca e respawn. O sa fie regula stricta si vor fi si admini banati si playeri si uite asa incepem sa fim mult mai duri . Apropos , odata cu respawnul va disparea cate 1 milion xp la oricine va incalca regula.
O zi buna

siret wrote:
nu stiu cum caracterizezi tu `plangaciosii` dar atata timp cat eu joc corect astept de la ceilati playeri sa joace corect, joc de placere nu sa ma enervez ca invii si mor instant nu ...

Eu nu pot sa stau chiar sa comentez fiecare faza siret , deci am si alte lucruri . Parerea mea este ca sunt exagerari si de o parte si de alta. Daca vi se pare ca un admin face respawn fai demo , ti-am zis de "n" ori iar daca tu esti corect si eu sunt corect , poate altul nu este , dar clar e ceva la mijloc : pt tine respawnul inseamna ceva iar pentru mine altceva , de asta zic ... o sa modificam regulamentul .



Last edited by clau88 on 06-12-2012, 17:00:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
siret

[2yang2die]



Status: Offline
(since 26-11-2013 23:38)
Joined: 19 Jun 2007
Posts: 169, Topics: 22
Location: Twin City

Reputation: 287.1
Votes: 10

   
Post Posted: 06-12-2012, 16:33:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu stiu cum caracterizezi tu `plangaciosii` dar atata timp cat eu joc corect astept de la ceilati playeri sa joace corect, joc de placere nu sa ma enervez ca invii si mor instant nu ...

born in heaven, living in hell



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mKb10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2013 08:16)
Joined: 20 Oct 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 52.4
Votes: 2

Post Posted: 06-12-2012, 19:41:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Vreau sa stiu si eu daca dupa tine e voie sa traga la tine in baza sau nu .


respawn-ul e in baza ta,da? bun tu reapari in baza daca iti dai gate su renvii...
iti dai gate ca nu mai ai gloante sau viata si zici ca dai gate sa scapi si tu poate te mai intalnesti cu unu iti da mend si fugi iar la bataie...dar daca tu vii la tine in baza cu gate-ul...si nici nu iti apare arma si ala deja te-a luat...nu te enervezi ? faceti cum credeti dar nu e vorba de plangaciosi e vorba ca vine un player cu lvl 29 la tine in baza si sta acolo si face la fraguri si xp.... si tu o sa faci level ...cand oare? stiu ca exista un plugin pentru limita,daca vrei sa nu mai vezi plangaciosi...cum crezi.
sper ca esti baiat despt si iti dai seama ca nu iti zic cu rautate toate astea...dar e frustrant si te mai bati si cu cei cu level mare si cu codati - care multi admini n-au treaba stau si se joaca -
eu stiu ca un admin trebuie sa mai faca si echilibru in echipe si sa mai stea si spec sa gasesca codati -, nu vreti sa intelegeti foarte bine stai asa si nu misca nici un deget pentru server -. e server uwc3 nu e server normal...unde iti dai seama mult mai simplu si nu ai nici un regulamet mai stric sa zic asa -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 06-12-2012, 19:50:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mkb nu intelegi un lucru din pacate.
Respawn=inseamna sa campezi in baza, adica stai intr-un colt al bazei inamice si astepti sa reinvie cineva dar daca tu dai gate si un adversar trece pe acolo trage din instinct problema e sa nu ramana in baza dupa ce te ia.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mKb10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2013 08:16)
Joined: 20 Oct 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 52.4
Votes: 2

Post Posted: 06-12-2012, 20:23:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-P!C@- wrote:
Mkb nu intelegi un lucru din pacate.
Respawn=inseamna sa campezi in baza, adica stai intr-un colt al bazei inamice si astepti sa reinvie cineva dar daca tu dai gate si un adversar trece pe acolo trage din instinct problema e sa nu ramana in baza dupa ce te ia.



prietene iti mai explic inca o data
el nu era in trecere - uitate bine la printscreen stiu ce insemna sa treci si ce insemna sa stai in baza runda de runda, din cauza asta m-am si enervat ca omu tot insista sa stea la respawn!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marshallxxl

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2014 18:48)
Joined: 18 Jan 2012
Posts: 67, Topics: 16
Location: ILIA

Reputation: 151.3
Votes: 4

Post Posted: 06-12-2012, 21:00:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-P!C@- wrote:
Mkb nu intelegi un lucru din pacate.
Respawn=inseamna sa campezi in baza, adica stai intr-un colt al bazei inamice si astepti sa reinvie cineva dar daca tu dai gate si un adversar trece pe acolo trage din instinct problema e sa nu ramana in baza dupa ce te ia.


Inseamna ca tu nu intelegi nimic din regula serverului. Respawn inseamna cand omori pe cineva in baza nu conteaza ca ii in trecere sau sta in baza. Scopul jocului ii ca tero sa puna bmb si ct sa tina x. Tero nu au ce cauta in baza ct pentru ca acolo nu ii x si Ct la fel. Asa vad eu regula de respawn dar la ce se intampla acum pe server ... La primul respawn sa primeasca slay, la al doilea kick, al treilea ban 5000 min si la urmatoarea faza - 1 lvl ...


Am avut si voi avea mereu boala pe manelisti!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nimueh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2013 04:40)
Joined: 04 Nov 2012
Posts: 36, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 74.2
Votes: 2

Post Posted: 06-12-2012, 21:18:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

marshallxxl wrote:
-P!C@- wrote:
Mkb nu intelegi un lucru din pacate.
Respawn=inseamna sa campezi in baza, adica stai intr-un colt al bazei inamice si astepti sa reinvie cineva dar daca tu dai gate si un adversar trece pe acolo trage din instinct problema e sa nu ramana in baza dupa ce te ia.


Inseamna ca tu nu intelegi nimic din regula serverului. Respawn inseamna cand omori pe cineva in baza nu conteaza ca ii in trecere sau sta in baza. Scopul jocului ii ca tero sa puna bmb si ct sa tina x. Tero nu au ce cauta in baza ct pentru ca acolo nu ii x si Ct la fel. Asa vad eu regula de respawn dar la ce se intampla acum pe server ... La primul respawn sa primeasca slay, la al doilea kick, al treilea ban 5000 min si la urmatoarea faza - 1 lvl ...


Vreau sa te vad pe dust cum pui bmb.. sau pe kabul.. sau pe alexandria(sau cum se numeste) etc.. lista poate continua .


"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mKb10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2013 08:16)
Joined: 20 Oct 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 52.4
Votes: 2

Post Posted: 06-12-2012, 21:25:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nimueh wrote:
marshallxxl wrote:
-P!C@- wrote:
Mkb nu intelegi un lucru din pacate.
Respawn=inseamna sa campezi in baza, adica stai intr-un colt al bazei inamice si astepti sa reinvie cineva dar daca tu dai gate si un adversar trece pe acolo trage din instinct problema e sa nu ramana in baza dupa ce te ia.


Inseamna ca tu nu intelegi nimic din regula serverului. Respawn inseamna cand omori pe cineva in baza nu conteaza ca ii in trecere sau sta in baza. Scopul jocului ii ca tero sa puna bmb si ct sa tina x. Tero nu au ce cauta in baza ct pentru ca acolo nu ii x si Ct la fel. Asa vad eu regula de respawn dar la ce se intampla acum pe server ... La primul respawn sa primeasca slay, la al doilea kick, al treilea ban 5000 min si la urmatoarea faza - 1 lvl ...


Vreau sa te vad pe dust cum pui bmb.. sau pe kabul.. sau pe alexandria(sau cum se numeste) etc.. lista poate continua .



ce treaba are BMB? ai bomba mergi si o pui altfel nu ai ce cauta la respawn ....e bomba pusa si tu stai la respawn sau "treci" pe la respawn insemna ca deja ai neuroni

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marshallxxl

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2014 18:48)
Joined: 18 Jan 2012
Posts: 67, Topics: 16
Location: ILIA

Reputation: 151.3
Votes: 4

Post Posted: 06-12-2012, 21:58:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nimueh wrote:
marshallxxl wrote:
-P!C@- wrote:
Mkb nu intelegi un lucru din pacate.
Respawn=inseamna sa campezi in baza, adica stai intr-un colt al bazei inamice si astepti sa reinvie cineva dar daca tu dai gate si un adversar trece pe acolo trage din instinct problema e sa nu ramana in baza dupa ce te ia.


Inseamna ca tu nu intelegi nimic din regula serverului. Respawn inseamna cand omori pe cineva in baza nu conteaza ca ii in trecere sau sta in baza. Scopul jocului ii ca tero sa puna bmb si ct sa tina x. Tero nu au ce cauta in baza ct pentru ca acolo nu ii x si Ct la fel. Asa vad eu regula de respawn dar la ce se intampla acum pe server ... La primul respawn sa primeasca slay, la al doilea kick, al treilea ban 5000 min si la urmatoarea faza - 1 lvl ...


Vreau sa te vad pe dust cum pui bmb.. sau pe kabul.. sau pe alexandria(sau cum se numeste) etc.. lista poate continua .


Admin bun ce sa spun. Erau din start excluse x care sunt in baza daca mergi cu bmb acolo dar daca nu clar nu ai ce cauta in baza. Chiar trebuie explicat motamo ca sa intelegi?


Am avut si voi avea mereu boala pe manelisti!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SABIN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2013 10:35)
Joined: 08 Nov 2009
Posts: 110, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 72.8
Votes: 4

Post Posted: 06-12-2012, 22:50:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A B D iti spun un sigur lucru si sper ca am incheiat orice discutie in primul print screen roundtime-ul este 1:43 iar in al doilea este 1:05 este o diferenta de 38 de secunde iar daca iti dai vengeance sau gate nu dureaza 38 de secunde sa se activeze. Astept o decizie, nu o sa mai postez pe topicul asta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nimueh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2013 04:40)
Joined: 04 Nov 2012
Posts: 36, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 74.2
Votes: 2

Post Posted: 06-12-2012, 23:00:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

marshallxxl wrote:
Nimueh wrote:
marshallxxl wrote:
-P!C@- wrote:
Mkb nu intelegi un lucru din pacate.
Respawn=inseamna sa campezi in baza, adica stai intr-un colt al bazei inamice si astepti sa reinvie cineva dar daca tu dai gate si un adversar trece pe acolo trage din instinct problema e sa nu ramana in baza dupa ce te ia.


Inseamna ca tu nu intelegi nimic din regula serverului. Respawn inseamna cand omori pe cineva in baza nu conteaza ca ii in trecere sau sta in baza. Scopul jocului ii ca tero sa puna bmb si ct sa tina x. Tero nu au ce cauta in baza ct pentru ca acolo nu ii x si Ct la fel. Asa vad eu regula de respawn dar la ce se intampla acum pe server ... La primul respawn sa primeasca slay, la al doilea kick, al treilea ban 5000 min si la urmatoarea faza - 1 lvl ...


Vreau sa te vad pe dust cum pui bmb.. sau pe kabul.. sau pe alexandria(sau cum se numeste) etc.. lista poate continua .


Admin bun ce sa spun. Erau din start excluse x care sunt in baza daca mergi cu bmb acolo dar daca nu clar nu ai ce cauta in baza. Chiar trebuie explicat motamo ca sa intelegi?


Nu inteleg unde bati sau poate nu vreau . Oricum in momentu asta doar vorbim vorbe ca regula nu exista . Si eu ma intreb daca trebuie explicat motamo regulamentu actual ca sa intelegeti .

Si aici inchei discutia ca vad ca se ajunge la altele .


"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by clau88, 06 December 2012 21:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 16-06-2024, 08:45:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x