User
Pass
2FA
 
 

O nelamurire!
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3251
MBrother_Ts

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2009 07:06)
Joined: 03 Mar 2008
Posts: 103, Topics: 13
Location: war3.freakz.ro

Reputation: 87.5
Votes: 6

Post Posted: 05-03-2008, 20:23:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pepsi wrote:
da ma , am priceput idea.....dar si kick dc ai dat? nu mai conetaza ca banuiesc ca ai vb cu shocker....ma rog...este greseala ta...una mica dar greseala ta. macar ai recunoscut -

Nu inteleg ce vrei sa zici de mine si liq.
Dar just so you know.....nu prea il suport pe liq -


Pepsi ti-a specificat :2.Comanda de kick o fost o greseala pe care mi-am asumato si mi-am cerut scuze.


Respecta si Vei fi Respectat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 05-03-2008, 22:38:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ca sa o spun cat de diplomat pot :
faci cam multe greseli bogdane ai grija nu te juca cu focu ...sar putea sa te arzi ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bogdan_Florin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2009 07:24)
Joined: 13 Nov 2007
Posts: 176, Topics: 17
Location: In propria mea constelatie

Reputation: 104.5
Votes: 5

 
Post Posted: 05-03-2008, 23:45:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
ca sa o spun cat de diplomat pot :
faci cam multe greseli bogdane ai grija nu te juca cu focu ...sar putea sa te arzi ...

Cine naiba te crezi Twistere de ma ameninti?Avea vreun aspect din acest post ceva in legatura cu tine???
si ca sa iti raspund cat de diplomat pot:
nu-mi pasa de ce spui tu nu-mi pasa de persoana ta, nu-mi pasa de ce crezi tu, nu-mi pasa ce gandesti tu.NU IMI PASA DE TINE.

Eu joc pe serverul acesta de cand era fostu infernal.Jucam si cand erai tu la inceput cand te dadeai bine langa owneri pentru admin.Erai atat de disperat dovada fiind ca ai cea mai cuprinzatoare lista de codati.

Daca gresesc o fac neintentionat dar tu incepi sa devii incredibil de antipatic.Tot timpul te plangi ca nuti convine aia ca sufera ala ca sufera alalat[crezi ca eu nu dau de ciobani si cretini?Unu mi-a raspuns La Multumesc pentru cooperare sa ai o seara placuta/Multumestei lui mata ma ratatule].Ce crezi ca ar fi trebuit sa fac;sa-mi dau foc,sa arunc Pc-ul pe geam.

Respect pe absolut toata lumea incerc intodeauna sa ma bucur de joc si sa fac din cs o experienta placuta si pentru ceilalti jucatori.
Stii cate banuri pe ip am dat pana acum ?(1 singur ban unui jucator banat pe timp si avertizat sa nu mai joace codat care a recidivat)


Mare e gradina ta Doamne!...si mereu isi muta gardul




Last edited by Bogdan_Florin on 05-03-2008, 23:53:51; edited 5 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 05-03-2008, 23:45:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*0ranGe ! extrem wrote:
Pepsi eu consider ca a reactionat corect - Deoarece se mai intampla sa se dea vot de catre playeri -

Votul a fost de forma:
Code:

vot
1. plansa1
2. plansa2

Playerii normali nu pot da astfel de voturi


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 06-03-2008, 01:30:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si ca sa iti zic asa bogdane :

esti scazut la blood pt kick aiurea pe o perioada stabilita de mine !!


CONTINUUA ASA SI ITI ARAT CINE IS!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bogdan_Florin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2009 07:24)
Joined: 13 Nov 2007
Posts: 176, Topics: 17
Location: In propria mea constelatie

Reputation: 104.5
Votes: 5

 
Post Posted: 06-03-2008, 03:30:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
si ca sa iti zic asa bogdane :

esti scazut la blood pt kick aiurea pe o perioada stabilita de mine !!


CONTINUUA ASA SI ITI ARAT CINE IS!!!

Applause Applause Applause
Felicitari Twister tocmai ai aratat scris si demonstrat tot ce am spus mai devreme.
Ah si inca o chestie NUMI PASA DE TINE
Te consider imatur si asta e o chestie sa fii downgradat de la prescolar la imatur.


Mare e gradina ta Doamne!...si mereu isi muta gardul


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SheHatesMe

[Creep]



Status: Offline
(since 12-09-2009 16:47)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 610, Topics: 25
Location: Portugal

Reputation: 125.3
Votes: 9

Post Posted: 06-03-2008, 08:36:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bogdan nu crezi k iti permitzi cam multe cu un owner?yo zic sa te calmezi k u ai gresit nu Twist .....sau daca nu pana la urma ramai fara admin si daca te scapi si pe srv ramai cu ban ....- ai doua optiuni 1:te calmezi subiect inchis 2:nu te calmezi jignesti in continuare si nu o sa mai ai cu ce sa dai kick si nici cum sa intri pe srv -



Gh0sT: only soft things can kill me
kitty: a boob can kill you?
Gh0sT: one. no
Gh0sT: but two...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 06-03-2008, 09:47:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felicitari ai ramas cu slot -
sa ai o zi buna si sa inveti sa respectii pe altii -
putem sa continuuam asa cat vrei tu -
urmatoru lucru e addip 0.0 ^^



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bogdan_Florin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2009 07:24)
Joined: 13 Nov 2007
Posts: 176, Topics: 17
Location: In propria mea constelatie

Reputation: 104.5
Votes: 5

 
Post Posted: 06-03-2008, 10:06:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SheHatesMe wrote:
Bogdan nu crezi k iti permitzi cam multe cu un owner?yo zic sa te calmezi k u ai gresit nu Twist .....sau daca nu pana la urma ramai fara admin si daca te scapi si pe srv ramai cu ban ....- ai doua optiuni 1:te calmezi subiect inchis 2:nu te calmezi jignesti in continuare si nu o sa mai ai cu ce sa dai kick si nici cum sa intri pe srv -

kitty inteleg ce vrei sa zici, dar eu nu vorbesc de twist din perspectiva functiei lui.
1.postul acesta era sa intreb ceva.Problema toata era intre mine si schocker nu era locul lui twist sa vina sa ma ameninte.
2.Stii care e problema lui twister kitty?Ca am luat champion desi vorbisem pe mess cu el si a fost impotriva maririi mele.
3.De calmat sunt calm kitty.
Sa clarific ceva totusi:Parerea mea despre twister este o parere personala si nu are legatura cu functia lui pe server.


Mare e gradina ta Doamne!...si mereu isi muta gardul


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 06-03-2008, 10:24:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bogdan_Florin wrote:
SheHatesMe wrote:
Bogdan nu crezi k iti permitzi cam multe cu un owner?yo zic sa te calmezi k u ai gresit nu Twist .....sau daca nu pana la urma ramai fara admin si daca te scapi si pe srv ramai cu ban ....- ai doua optiuni 1:te calmezi subiect inchis 2:nu te calmezi jignesti in continuare si nu o sa mai ai cu ce sa dai kick si nici cum sa intri pe srv -

kitty inteleg ce vrei sa zici, dar eu nu vorbesc de twist din perspectiva functiei lui.
1.postul acesta era sa intreb ceva.Problema toata era intre mine si schocker nu era locul lui twist sa vina sa ma ameninte.
2.Stii care e problema lui twister kitty?Ca am luat champion desi vorbisem pe mess cu el si a fost impotriva maririi mele.
3.De calmat sunt calm kitty.
Sa clarific ceva totusi:Parerea mea despre twister este o parere personala si nu are legatura cu functia lui pe server.


bun. daca tot sustii sus si tare ca parerea ta despre twist e personala..atunci explica-mi si mie de ce ai postat pe un forum public parerea ta despre el? nu crezi ca te cam contrazici aici? -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 28-07-2024 14:12)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 06-03-2008, 10:41:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, aici ai dreptate dudette.
Totusi, e un pic exagerat. Incalcarea regulamentului duce la sanctionarea cu 1 avertisment si, eventual, inca 1,2 avertismente pentru nerespectarea gradelor. (ceea ce l-ar putea aduce pe B0gdan la Blood Guard)
scaderea la slot.. e putin cam drastica, sa nu mai vorbesc de banip.
Toata kestia asta s-a transformat intr-un razboi de orgolii. Va rog, postati pe forum ca admini si lasati problemele personale pe privat. Daca nu, ma tem ca n-o sa se termine bine pentru nimeni.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 06-03-2008, 10:47:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DE ACUM INAINTE NUMA POSTEZ NMK PE ACEST FORUM SA FIE CLAR
SOO BYE EVERYONE !!
Apropo Shockere pls add me to the ban list !! (te rog frumos)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pepsi

[Liverpool F.C FaN :X]



Status: Offline
(since 08-05-2021 22:22)
Joined: 05 Feb 2007
Posts: 2586, Topics: 162
Location: Bucuresti

Reputation: 138.4
Votes: 9

 
Post Posted: 06-03-2008, 11:05:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

again?
Mda.....Bogdane sa-ti zic sincer....nu ai nici 1 picatura de dreptate.
A fost un Vot normal. UN PLAYER CUM A ZIS SI SHOCKER NU POATE SA DEA VOTURI ASA.
Trebuia sa il lasi.
nu , u il ti in kickuri ii mai dai si o llama din greseala si te astepti sa nu intervina decat shocker care , norocul tau e baiat bun si nu ti-a sczut adminu.
Tot tu faci mare scandal ma?
Nu meriti nici slot. Dupa ce ai facut meritai o scadere la blood.Shocker a fost indulgent si nu ti-a scazut adminu.Dupa care faci tu mare gura p forum.
Calmeaza-te ca nu esti singurul care are probleme si nu esti singurul care lucreaza . Nu mai fi nervos.Calmeaza-te .


ITI MERITI PEDEAPSA!



Si ca sa sti si tu.... Twister plateste ca tu sa joci pe acest server , ca tu sa ai anumite beneficii ca admin . Daca nu era el acum jucai in alta parte.

ESTI FOARTE INTELIGENT CA L-AI CONVINS PE TWISTER SA RENUNTE. Drooling





In2 In2: Your username is: in2itiona
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 06-03-2008, 12:31:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma pepsi, te rog sa ma scuzi ca te intreb, dar tu cu ce rost te tot bagi in seama doar de dragul de a posta in toate discutiile? Esti tipul cu rezumatul sau? Asta faci de fiecare data.

Intre timp, nu mi se pare normal ca din cauza unei dispute puerile dintre twister si bogdan, respectivul sa fie scazut sau chiar ban, cum zicea si gh0st, lasati subiectivismul si judecati ce a facut.

Twistere, stai ma usor ca nu are nimeni nimic cu tine, stii asta si la fel stim si noi ca tie iti sare þandara mai repede, lasa, trece si asta -


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bogdan_Florin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2009 07:24)
Joined: 13 Nov 2007
Posts: 176, Topics: 17
Location: In propria mea constelatie

Reputation: 104.5
Votes: 5

 
Post Posted: 06-03-2008, 17:42:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiti ca admin chiar si ca jucator vezi multe chestii si inghiti multe.
Dar un singur lucru ma deranjat foarte tare in tot topicul asta.
Stiti eu mi-am recunoscut greseala si asumato deci nu mi se pare corect ca cineva sa ma ameninte.
Twister a spus Dimplomat sa nu ma joc cu focul ca sar putea sa ma ard.
Amentitarile de la playeri nu ma deranjeaza dar cand vad un admin[cu care in mod normal ar trebui sa cooperez] ca aduce amenintari la adresa mea ma supara rau de tot.Acum punetiva in locul meu duddete sau ghost sau shocker, ce ati fi facut???
Si cu asta am spus ce aveam de spus.

Twistere lasama sa fiu primul care ingropa securea razboiului ca nu are rost sa ma cert cu tine din cauza asta.


Mare e gradina ta Doamne!...si mereu isi muta gardul


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 24-09-2024, 04:29:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x