User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie Kinky

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1047
nucorespund

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2014 22:53)
Joined: 11 Sep 2011
Posts: 39, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 4

 
Post Posted: 14-12-2012, 17:17:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau : NuCorespund
- Numele adminului reclamat : Kinky
- Harta, ora si data faptei reclamate de_westwood => de_westwood_big ora 17:10 data 14-12-2012
- Motivul / Regula incalcata :

[*]Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti. Folositi-le pentru a asigura jucatorilor un joc linistit, fara turbulente.
[*]Schimbarea hartii se face doar in cazul in care aceasta a fost supusa la vot prin comanda "amx_vote Votati harta1 harta2 harta3 harta4" si s-au scurs cel putin 25 de minute din harta curenta.


- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola

Jucam pe harta de_westwood nu au trecut 3 runde ca, adminul kinky a schimbat`o in de westoow_big si lam intrebat ce faci ma schimbi cand vrei tu? (Trebuiea sa dea la vot si sa nu schimbe harta .. nu trecuse nici 5 minute din de_westwood), si el imi da gag si imi spune ca nu trebuie sa ii cer lui explicatii si sa joc acol parca eu sunt obligat sa joc pe ce harta vrea el.








dupa 1 minut alt jucator ii adreseaza aceeasi intrebare .. bine inteles ca primeste si el gag.





aici am facut un print sa vedeti harta care a fost si harta care se joaca..




As vrea daca se poate sa fie pedepsit cu scaderea rankului la admin.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
P!K@B00

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2013 19:03)
Joined: 10 Nov 2006
Posts: 114, Topics: 16
Location: Kazakhstan

Reputation: 99.9
Votes: 5

Post Posted: 14-12-2012, 17:40:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eram 29 de jucatori , asta ai uitat sa mentionezi si da, am schimbat harta deoarece era prea mica . Sincer.... chiar nu trebuie sa iti zic tie ce fac si din ce cauza , oricum cand te vad pe srv ai ban pt retry -

Freakz Team | Kinky
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nucorespund

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2014 22:53)
Joined: 11 Sep 2011
Posts: 39, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 4

 
Post Posted: 14-12-2012, 17:46:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ban pentru retry ? as vrea sa nu te mai vad ca admin este nefolositor si arogant din partea mea doar nume rezervat ai avea . retry nu am dat am dat disconect ca sa pot face pozele si am revenit pe sv dupa 15 min ca sa scriu /harti . nu cunosti regulile adminului dar te dai mare ca ni nu stim regulile . un admin mai mare in grad sa vada porblema .. si da eram sv full pe de_westwood si cand ai schimbat tu far sa dai la vot se golise serverul.
nu inteleg ce nu pricepi sau poate ca nu cunosti comanda amx_votemap., ai gresit si trebuie sa fii sanctionat. cu`m si noi cand gresim primim gag / kick / ban .. uneori pe nevinovate.


Apropo
P!K@B00 wrote:
Eram 29 de jucatori , asta ai uitat sa mentionezi si da, am schimbat harta deoarece era prea mica . Sincer.... chiar nu trebuie sa iti zic tie ce fac si din ce cauza , oricum cand te vad pe srv ai ban pt retry -

daca tot mai vazut ca am dat retry puteai sa imi dai ban atunci asa e normal nu dupa 10 zile cand ma vezi tu imi dai ban. NU CUNOSTI REGULILE .



Last edited by nucorespund on 14-12-2012, 17:49:07; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roxanika87

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2012 22:18)
Joined: 14 Nov 2012
Posts: 12, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 47.4
Votes: 2

Post Posted: 14-12-2012, 17:48:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e motiv de reclamatie? dar tu ai vazut ca lumea zicea ca e mica si sa bage big?
Ce mai trebuia sa dea vot pt asa ceva? A facut ce trebuia si a bagat direct westwood_big...
Inteleg ca te-a enervat dar nu fa reclamatii aiurea... daca ai ceva sa comentezi despre prestatia unui admin pui aici reclamatie nu pe server sa ceri socoteala...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nucorespund

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2014 22:53)
Joined: 11 Sep 2011
Posts: 39, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 4

 
Post Posted: 14-12-2012, 17:50:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

roxanika87 wrote:
Asta e motiv de reclamatie? dar tu ai vazut ca lumea zicea ca e mica si sa bage big?
Ce mai trebuia sa dea vot pt asa ceva? A facut ce trebuia si a bagat direct westwood_big...
Inteleg ca te-a enervat dar nu fa reclamatii aiurea... daca ai ceva sa comentezi despre prestatia unui admin pui aici reclamatie nu pe server sa ceri socoteala...


nu a zis nimeni ca e mica. si plus de asta se poate verifica in LOGO . eu mam uitat bn inainte sa fac reclamatia. si + multi au zis ca dece schimba de capu lui . deci nu a zis nimeni ca e mica harta. si de westoow_big e cu 5 cm mai mare.

recunoasteti cu totii ca a gresit si asta e sa fie pedepsit nu cunoaste regulile daca el ca admin nu le stie ce pretentii de la un simplu jucatpr sa le stie pe toate ..


si apropo am toata consola copiata, pot demonstra ca nu a zis nimeni ca este harta mica.



Last edited by nucorespund on 14-12-2012, 18:00:50; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dumi

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 04-10-2016 21:35)
Joined: 09 May 2010
Posts: 3092, Topics: 23
Location: bucuresti

Reputation: 265.5
Votes: 17

Post Posted: 14-12-2012, 17:51:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum zice si el a schimbat harta de_westwood din de_westwood_big deoarece erau foarte putin playeri care naveau loc si probabil daia a schimbato

PS: Si sincer sa fiu cu tine reclamantule nu cred ca era necesar o reclamatie si chiar propunerea a scadere de rank.

Toti suntem oameni si cu toti gresim!

CIus!



Nu va suparati pe "NOI" ca suntem mai buni ca "VOI"...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nucorespund

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2014 22:53)
Joined: 11 Sep 2011
Posts: 39, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 4

 
Post Posted: 14-12-2012, 17:53:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dumi wrote:
Cum zice si el a schimbat harta de_westwood din de_westwood_big deoarece erau foarte putin playeri care naveau loc si probabil daia a schimbato

PS: Si sincer sa fiu cu tine reclamantule nu cred ca era necesar o reclamatie si chiar propunerea a scadere de rank.

Toti suntem oameni si cu toti gresim!

CIus!


sigur ca , cu totii suntem oameni si cu toti gresim . dar nu faci talente gen (vezi ca tu ai dat retry dupa gag si cand te prind eu pe tn iti dau ban) ... atata timp cat tu ai fost primu care ai gresit.. si un admin cu experienta lui ar fi trebuit sa stie de amx_votemap de_dust2 care nu a mai fost jucat de mult timp de_aztec carenici aia nu a mai fost jucata , si daca tinea neaparat la de_westwood_bit o baga si pe aia la vot ca a 3-a harta si ce iesea la vot se juca. tie tia convenit ca, dupa schimbarea harti din sv full sa va jucati 8-8 ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
P!K@B00

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2013 19:03)
Joined: 10 Nov 2006
Posts: 114, Topics: 16
Location: Kazakhstan

Reputation: 99.9
Votes: 5

Post Posted: 14-12-2012, 18:02:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce crezi ... dupa ce am schimbat harta erau ocupate 30 de locuri , regulile le cunosc mai bine ca tine , admin o sa fiu in continuare pe srv-u asta , ban-ul tot il primesti cu motivul ca (esti tu mai folositor ca mine si mai putin arogant) pentru ca nu iti permit sa vorbesti asa , altceva ?

Freakz Team | Kinky


Last edited by P!K@B00 on 14-12-2012, 18:04:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nucorespund

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2014 22:53)
Joined: 11 Sep 2011
Posts: 39, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 4

 
Post Posted: 14-12-2012, 18:03:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

P!K@B00 wrote:
Ce crezi ... dupa ce am schimbat harta erau ocupate 30 de locuri , regulile le cunosc mai bine ca tine , admin o sa fiu in continuare pe srv-u asta , ban-ul tot il primesti , altceva ?



As vrea sa vada un admin mai mare in grad asta ce ai zis tu aici cu banu tot o sa il primesti si ca , cunosti regulile bine, daca cunosteai regulile bine nu schimbai harta fara vot .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
P!K@B00

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2013 19:03)
Joined: 10 Nov 2006
Posts: 114, Topics: 16
Location: Kazakhstan

Reputation: 99.9
Votes: 5

Post Posted: 14-12-2012, 18:10:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In afara de tine si siret nu a mai zis nimeni ca de ce am schimbat harta . Cred ca este in interesult tuturor ca jocul sa se desfasoare in cel mai placut mod posibil , ceea ce s-a si intamplat dupa ce am ales sa pun o harta mai mare.

Freakz Team | Kinky
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nucorespund

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2014 22:53)
Joined: 11 Sep 2011
Posts: 39, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 4

 
Post Posted: 14-12-2012, 18:12:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-
da ai dreptate inainte sa schimbi harta era serverul full dupa ce ai schimbat`o erati 8-8 .. care a fost avantajul ? sunt eu chior sau tu nu intelegi bn ?
de_westwood = FULL
de_westwood_big = 8-8

mare avantaj ca ai schimbat harta fara sa dai la vot, eu daca eram in locul tau faceam altceva si era 100% mult mai bine

amx_votemap de_dust de_aztec de_nuke si gata cu vorba nu avea nimeni sa iti mai comenteze nimic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 14-12-2012, 18:18:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatie inutila , pozele la consola puteai sa le faci si in timpul jocului daca ai primit gag si ai dat retry - ban temporar meritat . Atunci cand kinky a gresit a primit avertisment acum insa nu vad rostul acestei reclamatii . Ca a schimbat din westwood normal in westwood_big ? Pentru asta vrei tu sa ramana fara admin ?
TC

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ShQ, 14 December 2012 17:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 04-05-2024, 19:30:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x