User
Pass
2FA
 
 

dovada abuzuri???

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2068
nand*camile
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-01-2013 15:54)
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 381, Topics: 15
Location: Buftea

Reputation: 68.1
Votes: 8

 
Post Posted: 16-12-2012, 17:50:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sahadin:

seara codarilor!

in urma discutiei avute cu Jessica, am fost acuzat ca am facut abuz de comenzi.
a sters post-ul meu anterior si a facut ce a crezut ca e mai bine sa faca, dar eu inca astept dovada abuzurilor mele.

ps: eu habar nu am de acele comenzi, iar daca iti versi frustrarile in cei ce va ajuta sa fie un serv clean nu este OK.

respect!


Running with the Wolves

Descarca CS 1.6 gratis - NonSteam, Classic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
fladutz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-03-2017 07:10)
Joined: 03 Aug 2011
Posts: 70, Topics: 13
Location: Area 51

Reputation: 142.5
Votes: 4

Post Posted: 16-12-2012, 18:17:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa intelegem ca tu, Sahadin ai ramas fara admin. - Vom ajunge sa plangem din cauza codarilor pe care nu va avea cine sa-i arda.

Daca trage cineva, MISC!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Swampi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2013 17:08)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 373, Topics: 12
Location: Piatra-Neamþ

Reputation: 152.5
Votes: 3

Post Posted: 16-12-2012, 20:19:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toti veti fi sanctionati odata si-odata si veti ramane fara conturi , fie ca aveti dreptate sau nu . Nu va era clar de la inceput ? -

Când totul se duce pe p**a sa nu`ti para rau ca`ti pare bine!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nand*camile
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-01-2013 15:54)
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 381, Topics: 15
Location: Buftea

Reputation: 68.1
Votes: 8

 
Post Posted: 17-12-2012, 07:24:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sahadin:

chiar daca nu ne sanctionau, ne-am fi retras la un moment dat ca asa e cursul vietii, dar este foarte urat cand un copil la 20 ani de sex feminin incepe si ameninta in lumea ei virtuala
crezand ca aerul ei superior ar influenta pe cineva.
e adevarat ca la Buzau nu sunt blocuri atat de inalte, dar nu asta este ideea intr-un serv de CS draga Jess.


Running with the Wolves

Descarca CS 1.6 gratis - NonSteam, Classic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 17-12-2012, 12:56:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nand*camile wrote:
Sahadin:

chiar daca nu ne sanctionau, ne-am fi retras la un moment dat ca asa e cursul vietii, dar este foarte urat cand un copil la 20 ani de sex feminin incepe si ameninta in lumea ei virtuala
crezand ca aerul ei superior ar influenta pe cineva.
e adevarat ca la Buzau nu sunt blocuri atat de inalte, dar nu asta este ideea intr-un serv de CS draga Jess.

eu cred ca cel mai indicat ar fi, intai sa-ti raspunda, si pe urma sa o mai ataci...asa n-are nici un sens
asteapta un raspuns si pe urma vezi ce si cum, poate chiar are un motiv intemeiat...


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nand*camile
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-01-2013 15:54)
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 381, Topics: 15
Location: Buftea

Reputation: 68.1
Votes: 8

 
Post Posted: 17-12-2012, 13:28:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sahadin:

stii care-i treaba mane...eu am tacut si am ascultat-o in serv si ea ma deranja si ameninta.
a spus ca are dovezi ca nu stiu ce comenzi am folosit eu (de care nu am habar) si ca stie si Trotinel despre asta.
m-a acuzat si jignit de fata cu 3 admini, 2 owneri (o includem si pe ea) si restul playerilor.
nu ma deranjeaza ca nu mai sunt admin, dar daca tot ma acuzi si incerci sa ma denigrezi, adu naibii si dovezile sa nu fie o discutie in gol si sa ramanem ok cu gandul ca eu sau ea avem dreptate.
ea nu poate da un exemplu de urmat atat timp cat nu discuta si se comporta ca un dictator (si asta in fata a 2 admini care eu m-am chinuit sa-i invat numai de bine si ca este ok sa fie cu coloana vertebrala).
facem un lucru (CS-ul) dintr-o mare placere, dar a nu se confunda ca suntem si prosti (...sau mai bine spus SUNT si prost).
nu poate sa spuna despre mine ca-i fac scarba atat timp cat nu ma cunoaste, totusi am minim 13 ani peste varsta ei si nu ne-am dat buna niciodata fata in fata.

eu nu vreau sa se considere postul asta o reclamatie sau o plangere, vreau doar sa se stie cine are dreptate si cine nu...simplu.

cu respect!


Running with the Wolves

Descarca CS 1.6 gratis - NonSteam, Classic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Swampi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2013 17:08)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 373, Topics: 12
Location: Piatra-Neamþ

Reputation: 152.5
Votes: 3

Post Posted: 17-12-2012, 14:09:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa man nu fi suparat . Si eu am avut o "atitudine urata" cand am avut binevointa de a explica panarama inceputa atunci de Strike .
Ideea e ca daca pupi bine la popou ai privilegii , daca nu esti Out dupa o vreme . Multi au fost admini si au facut treaba buna pe aici , dar au fost aruncati la gunoi gratis , nu esti singurul -


Când totul se duce pe p**a sa nu`ti para rau ca`ti pare bine!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
klesk

[7sins]



Status: Offline
(since 25-03-2015 10:05)
Joined: 24 Jan 2007
Posts: 2997, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 318
Votes: 107

Post Posted: 17-12-2012, 14:39:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Revin cu un raspuns pentru topicul asta inutil si nesimtit din punctul meu de vedere la cum ai reactionat atunci pe amx_chat.
Swampi, te bagi si tu ca musca in orice topic sa iti mai cauti audienta vad. Esti jalnic.


sin.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by klesk, 17 December 2012 12:39



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 08:04:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x