User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie adminilor Beouwulf & Groovy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message956
ApplyGO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2012 22:02)
Joined: 16 Dec 2012
Posts: 7, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 2

Post Posted: 18-12-2012, 00:57:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : Apply
- Numele adminului reclamat : Beouwulf & Groovy
- Harta, ora si data faptei reclamate 12:40A / 18.12.2012
- Motivul / Regula incalcata : BAN AIUREA / PE NEDREPT
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : A se vedea mai jos.
- IP-ul tau / SteamID-ul tau : Nu e cazu

A se vedea si logs.
Ca tu zici ca am luat ptr limbaj. Care frate? Adu dovezi. nu vb ta.. - http://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-admin-n0-S0und-t190338.html
1.) Am zis prin say_team nimeni nimic - http://postimage.org/image/pfznd6ptz/
2.) Cel ce sufera de admin esti tu. La intrebarea "De ce ameninti" el raspunde cu - "ca pot" http://postimage.org/image/wfay4d1bl/
3.) Da logic ca am zis. nu de alta dar cat trebuie sa strig? Poate asa iti sare si tie fisa - http://postimage.org/image/59x2gtf57/
4.) Iar tu Beouwulf nu te da "rotund" ca nu esti corect niciodata. - Iti face tie placere sa te iei de mine dar nu tine amice. -
5.) Si sa vada toti ca e adevart ce zic cand spun "ca sufera de adminat" priviti asta - http://postimage.org/image/ta89dgd7v/

Rezultatul a fost "Banat 120 minute" Fara motiv - http://postimage.org/image/yw4sc18mp/

PS
Sa nu mai zic a asta e comportament de admin apt. Ci garantat este comportament de admin inapt.
PPS
Adevaru doare amice.. dar lasa ce nu te doboare te intareste -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Groovy

[PIErate]



Status: Offline
(since 12-12-2017 07:45)
Joined: 20 Feb 2010
Posts: 2143, Topics: 351
Location: Romania

Reputation: 667.6
Votes: 60

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-12-2012, 01:32:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa vezi ce-o sa rada Beowulf -
1. Daca tu spui pe admin chat ceva nu inseamna ca noi stam si nu facem nimic.
2. Ai luat 500 minute nu 120.
3. Faceai spam pe chat ca toti sunt codati.
4. Ti-am spus si eu si Beowulf sa taci pentru ca pe tine oricine te omoara este codat.
5. Ai continuat.
6. Ti-am dat ban.

PS Data viitoare iti pun la motiv direct linkul cu Regulile pe care playerii trebuie sa le respecte.
PPS Toti care i-ai reclamat erau curati.
PPPS nush cum e jocu asta unde mai adaugi un P dar e marfa.

Casuta Kalwin


Break the rules, don't break the law.But *** the law, that's what I always say

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<DK>lord

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-04-2014 15:20)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 121, Topics: 4
Location: bucuresti

Reputation: 133.6
Votes: 4

Post Posted: 18-12-2012, 02:46:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

beowulf say : Ban pe merit,altceva nu am de zis. Se poate vedea in logs totul. Si chesti cu "Ca pot" i-am raspund omului la intrebare,nimic legat de suferinta de admin (e logica sa poti da ban cand ai admin). Si ca ii ramane banul,asa ar trebui ca e cam fara bun simt si nu e prima data din ce stiu.

P.S.: Groovy e amrtor de ce a primit ban

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ApplyGO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2012 22:02)
Joined: 16 Dec 2012
Posts: 7, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 2

Post Posted: 18-12-2012, 06:55:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Groovy wrote:
Sa vezi ce-o sa rada Beowulf -
1. Daca tu spui pe admin chat ceva nu inseamna ca noi stam si nu facem nimic.
2. Ai luat 500 minute nu 120. http://postimage.org/image/wfay4d1bl/
3. Faceai spam pe chat ca toti sunt codati.
4. Ti-am spus si eu si Beowulf sa taci pentru ca pe tine oricine te omoara este codat.
5. Ai continuat.
6. Ti-am dat ban.

PS Data viitoare iti pun la motiv direct linkul cu Regulile pe care playerii trebuie sa le respecte.
PPS Toti care i-ai reclamat erau curati.
PPPS nush cum e jocu asta unde mai adaugi un P dar e marfa.

Casuta Kalwin


1.) Foarte adevarat
2.) Unde e ss. Eu am adus ss -
3.) Unde e spamu? Ca am scris odata pe say - adu dovezi nu vorbe goale de admin. Aparate solid .. sa te vad amice. Un demo ceva poate -
4.) Va dati mari si tari ca aveti admini si faceti abuz .. zici ca sunteti zei dar cineva o sa va puna capacu -
5.) Zi zau?
6.) Si voi o sa fiti sansctionati -

Nu trebuie.. le stiu.. - + regulile adminului le sti? .. hai dute si fa pasi - si tu vi cu vb goale fara dovezi fara ss .. eu vin cu dovezi tu cu ce vii? -
Si nu era decaat unu .. se vede ca esti pe langa subiect -
Dute si canta in alta parte ca nu tine -
Poftim raspuns -

<DK>lord wrote:
beowulf say : Ban pe merit,altceva nu am de zis. Se poate vedea in logs totul. Si chesti cu "Ca pot" i-am raspund omului la intrebare,nimic legat de suferinta de admin (e logica sa poti da ban cand ai admin). Si ca ii ramane banul,asa ar trebui ca e cam fara bun simt si nu e prima data din ce stiu.

P.S.: Groovy e amrtor de ce a primit ban

Amice .. cand susti ceva.. stiu ca trebuie sa si aduci dovezi.
Si acuma o simpla intrebare "Unde sunt ale tale?"
Deci nu mai mancati ka*kat .. aiurea.. dute frate si stai in banca ta.. te bagi si tu repede precum "chilotii in cur".
PS Fraza aia o scriam si eu .. dute si adu un ss .. si poate contiunam sa mai vorbim.
Salve.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DieGypsie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2013 14:58)
Joined: 17 Dec 2012
Posts: 29, Topics: 3
Location: Bucuresti

Reputation: 50
Votes: 2

Post Posted: 18-12-2012, 07:44:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate , ma doare capu de ce poti sa zici, mai innebunit cu "dovezile" tale.
Tu in consola acolo ce ai subliniat este doar ce iti convine tie prietene.
Nu am admin pe svr ca sa tin partea cuiva, sunt neutru.Dar u ai cam intrecut masura...
Cum poti sa zici ca ai luat ban degeaba? Fa u spam sau vb urat pe svr ca nu patesti nimic ca tu esti "apply" -
Hai ca esti amuzant bro - mai facut sa rad de dimineata.
Bafta !!!


"Umbla vorba ca imi terorizez femeia , am dubla personalitate si o dezvolt pe a treia"





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kalwin

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 26-11-2021 23:14)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 1530, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 293
Votes: 18

 
Post Posted: 18-12-2012, 10:01:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma voi uita in logs deseara dar daca tin bine minte si cu mine ai avut un conflict verbal arogant fara rost ....dovezile sunt asa ce ti-a picat bine si au un context interpretabil ,dar logs va spune tot ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Groovy

[PIErate]



Status: Offline
(since 12-12-2017 07:45)
Joined: 20 Feb 2010
Posts: 2143, Topics: 351
Location: Romania

Reputation: 667.6
Votes: 60

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-12-2012, 14:03:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bwahahahah hai sa o punem altfel. Daca e asa cum zici tu renunt la admin, daca e cum zic eu ai permanent. Ce zici?

Break the rules, don't break the law.But *** the law, that's what I always say

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Coddy4all

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 18:49)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 454, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.2
Votes: 6

Post Posted: 18-12-2012, 15:06:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

banul ramane,,,am fost pe sv..din greseala...imi cer scuze ca am indrasnit sa stau pe sv cand erai si u..este adevarat ce zice beo si grov...reclamai foarte multa lume si fara rost...dar eu nu bag in seama toate prostiile voastre..la voi cum va ia cineva si are un scor mai bun..opa gata codat..daca vrei sa nu te nai ia nimeni joaca cu boti..pa TC
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Coddy4all, 18 December 2012 13:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 24-09-2024, 04:18:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x